Jump to content

Omer

משתמשים רשומים
  • Content Count

1,279
  • Last visited

• Days Won

193

Everything posted by Omer

1. דברים משתנים. גם "הסמל המקורי" נכנס לשימוש בשנות השבעים ונעלם בשנות השמונים בסך הכל. אני לא חולק על זה שהוא מה שמזוהה איתנו כ"קלאסי", ואני בעצמי רוצה אותו. לגבי זה שכולן עם סמל אגודת מכבי - כשהצטרפנו לתנועת מכבי הצטרפנו במודע לתנועה שבה נחלוק את השם עם מועדונים אחרים, ששיתפנו איתם פעולה.
  2. בסדר, גם כתבו שז'איר תיקל עם 2 רגליים כשהוא גלש עם רגל אחת קדימה והשנייה מקופלת, ושאין התייחסות מהשופט כשהוא שרק פאול. ואז הביאו את אייזן עושה משהו אחר לגמרי כדוגמה לזה ש"אין שוויון". בכלל, הם מפספסים את זה שז'איר וסבוריט הלכו לכדור (ז'איר פספס עם התאקל ולכן היתה עבירה, אבל על נפילות תיאטרליות לא מוציאים כרטיסים) - כשדגני פעמיים, אייזן בצהוב ואפילו אלטמן באותו מהלך של סבוריט עשו עבירות כשהפריעו לשחקנים מכבי להגיע לכדור עם הידיים. זה לא עניין של "עבירה חזקה", זה עניין שאתה לא יכול להפריע לשחקנים לשחק עם הידיים, גם אם יש שופטים שהיו מעלימים עין. במיוחד כשזה חוזר על עצמו במהלך המשחק. אייזן קיבל צהוב על עבירה עם היד, נגד אלטמן נשרקה עבירה בגלל היד על סבוריט, נגד דגני נשרק פנדל כי שלח יד - ואז דגני שוב דוחף ואז מתפלא ששורקים נגדו עבירה.
  3. נדירים סמלים שגם מכילים המון פרטים וגם שיהיה פשע לוותר עליהם. באנגליה למשל למועדונים יש סמלים מופשטים שמזוהים עם המועדון, ופשוט לאורך השנים הם משולבים בתוך סמלים משתנים. למשל הציפור של ליברפול, התרנגול של טוטנהאם, התותח של ארסנל וכו'. בספרד לעומת זאת יש יותר משמעות למגן שמרכיב את הסמל כמשהו שמזוהה עם המועדון, שכן אין אלמנט ספציפי אחר שמהווה סמל. ועדיין, יש שינויים קלים עם הזמן. צריך גם לקחת בחשבון שלסמלים עצמם לא תמיד יש את החשיבות שאתם מייחסים לה. פעם לא היו סמלים על החולצות בחלק מהמקומות, ולפעמים יש דברים אחרים שמרכיבים זהות של מועדון.
  4. העניין הוא שלדעתי יש חשיבות לאותיות כחלק ממה שהופך את הסמל ל"קלאסי" שלנו. יש סיבה שזה תפס ככה, לשם השוואה תחשוב על הסמל של הפועל - כשאוהדי הפועל משתמשים בסמל הקלאסי, זה עם הכיתוב "תל-אביב" ולא רק עם האותיות. אצלנו מבחינה עיצובית זה פשוט ישב טוב משני צדי הכ"ף למטה. אני כן מסכים שאפשר להשתמש בשני סמלים שונים, רק שלדעתי כדאי שגם בסמל המועדון יהיו האותיות. אחרת, אני גם בסדר עם להישאר עם הנוכחי ופשוט להשתמש באותיות על החולצה וביותר מוצרים.
  5. כמובן. מצד שני, אני חושב שיש בגדול הסכמה - סמל מכבי העולמי יחד עם האותיות ת' ו-א' משני צדי ה"שפיץ" התחתון. מכל הגרסאות, מה שנתפס בתודעה כ"סמל הקלאסי" הוא זה. זה בשימוש של האגודה, זה בתפאורות של האוהדים, כשהייתי ילד זה היה מודבק על רכבים לפעמים, זה גם במרצ'נדייז של מכבי כיום. מהכדור אפשר כבר להיפטר לדעתי. עכשיו לחשוב על סמל שכולל בעיקר את סמל האגודה יחד עם האותיות. אפשר להעמיד להצבעה בקרב מנויים כמה אופציות.
  6. זה שהם רצו פנדל על העבירה של אלטמן זה גדול. אלטמן שם את הידיים שלו על שחקן שקפץ לכדור. בכלל, מישהו צריך להסביר להם להפסיק לשחק עם הידיים. דגני שולח ידיים חופשי ומתפלא ששורקים נגדו עבירות.
  7. חולצות מעניינות השנה. אנקדוטות: מחווה של צ׳לסי לקריסטל פאלאס, וארסנל עם חולצה שאם תלבש אותה ברחוב יזמינו משטרה כי אתה נראה כאילו הרגע רצחת מישהו עם מסור חשמלי.
  8. הם דיברו על ערן. הכותב "ממש זוכר" דבר שלא קרה. השער הראשון שלו היה בבכורה שלו, בגביע בנתניה, שם לא היה שום בוז. השער הבא כבר היה אחרי הדרבי 4-0 שבו קנה את כולם, לא? לגבי בניון אגב, גם אז רוב האצטדיון שר לו בתגובה לבוז.
  9. לאוהדי הפועל יש זיכרון כל כך טוב שהם זוכרים דברים שלא קרו מעולם: היו כמה שקיללו אותו בפורום, אבל מי לעזאזל שרק לו בוז במגרש, ועוד אחרי גול?
  10. אין שום סיבה לשחרר את צ'יקו, מי ישמע איזה אופציות עדיפות עליו יש לנו. אפילו אם יש חמישה זרים להרכב ואין לו מקום אני לא ממהר לוותר עליו כזר השישי.
  11. ענק הקטע שהוא צרח לתת לצהוב, ואז: "שכטר, מה זה היה?"
  12. אין סיכוי לאיזה ועדת חריגים או משהו? אני מבין את ההיגיון של החוק, כי אחרת מדינות המפרץ יעלו למונדיאל עם כוכבים מחו"ל, אבל מאמין שבמקרים כאלה צריך לאשר. הוא משרת בצבא, זה לא שהוא "מתאזרח" במובן הקלאסי של המילה בספורט.
  13. למה לא? הוא משרת בצבא, אז תעודת זהות אני מניח שיש לו...
  14. הם בוכים שבמצב הפוך ליבוביץ׳ לא היה מאשר את השערים. הם יודעים שנפסלו למכבי ארבעה שערים במשחקים אחד ששפט?
  15. בוא, הוא שותף בשני משחקים באליפות של בית"ר... באנגליה ההתאחדות לא נותנת לו מדליה (למרות שכיום הקבוצה יכולה להעניק בעצמה לדעתי).
  16. במקום לבכות על מה שאין, אולי פעם אחת רק נחגוג את מה יש?
  17. הם כבר שחררו אותו, אבל הקהל התעקש...
  18. אוהב את דסה. כרגיל עושה רושם של בחור אינטליגנט. מקווה שיחזור מתישהו. נוסף בעריכה בגלל התגובה שמעליי: מתכוון לריאיון עם אלי ששמו פה. לא שיש לי משהו נגד אור.
  19. בול. הזכיר לי את הגולים של ערן מבחינת זה שכמו מתסריט הוליוודי.
  20. צריך להתחיל לשיר את זה, עם "בתל-אביב אין הפועל".
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.