Jump to content

זה מכבי או מוות

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by זה מכבי או מוות

1. שלום אני חייל ובראשון לא ייצא לי להיות בבלומפילד.. יש לי חבילת גלישה ללא הגבלה בגלאקסי ורציתי לדעת אם יש אתר שאפשר לראות בו תמשחק בשידור חיי (אני יודע שיש אתרים שמראים משחקים) חחח אני אקווה שהשעת ת"ש טיפול על המשחק או שאני אצליח להוציא בתי"ם אבל אם קיים איזה אתר כזה... מה הוא? תודה לעונים
  2. אני ואח שלי החלטנו לטוס למשחק, נכון שנזכרנו ממש מאוחר אבל רציתי לדעת אם עוד קיימת החבילה של השחקן או אם קיימות חבילות בכלל?
  3. אחי אם לא מכרת עדיין אני ממש אשמח לקנות, אני מתגייס בנובמבר לקרבי וזה יהיה אחד מהמשחקים החשובים האחרונים שאני יהיה בשלוש שנים הקרובות ואני ממש אשמח ללכת.. אם תחליט למכור אז המספר שלי הוא 0575265515

4. היי אני מחפש כרטיס לשער 13 או 11 למי שיש שיפנה אלי או בפרטי או ל0575265515 אני ממש לפני גיוס ולא עשיתי בגלל זה מנוי אז אני ממש אשמח להגיע למשחק הזה תודה
  5. אחי אתה עדיין מוכר את הכרטיסים? 0575265515

6. תגיד קראתי שיש לך כרטיס ל11.. אם אתה מוכר אותו אתה יכול לפנות אלי ל0575265515

תודה

7. אחי כמה כרטיסים יש לך ל11 ואם אתה יכול לפנות אלי לגבי זה ל0575265515

8. אחי כמה כרטיסים יש לך ל11 ואם אתה יכול להתקשר אלי לגבי זה ל0575265515

9. בעיקרון אני מחפש שלושה כרטיסים למשחק אבל כל כרטיס יעזור ואם יש לכם כרטיס/ים למכירה תפנו בבקשה או בפרטי או אלי ל0575265515
  10. שלום לכולם! בדיוק קיבלתי את המשכורת ובאתי להזמין ולא היו מנויים אם למישהו יש מנוי שהוא רוצה למכור מסיבה כלשהי אני מוכן לשלם הרבה כסף תפנו אלי בפרטי
  11. חחחחחחחחחח באמת חרטא לתפארת מדינת ישראל http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.376.91588.html
  12. אחי בינתיים אי אפשר לדעת כלום. עד שלא תראה אותם בקריית שלום עם גופיות אימון של מכבי שום דבר לא סגור. עונה הבאה זאת עונת מבחן לבניה של נימני, שלא יעשה טעות ויזרוק את כל העונה הזאת לפח עם חיזוק מוגזם וחסר חשיבות. אם הם רוצים קבוצה טובה בעונה הבאה חייבים את השלד מהעונה הזאת: ייני וגאן זאת חובה להשאיר! כנל גם לאבידור יש לו פוטנציל גדול. אם הרכש הנכון(!!!) בעונה הבאה מכבי תרוץ גבוה מאד
  13. כבוד ענק! (אולי הדור הזה ידע לנצח דרבים , סתםם יאללה מכבי בשבת נגד פתח תקוה!)
  14. בשביל לאמן קבוצה 13 ימים בשנה אין טעם להביא מאמן גדול.. כל אחד יכול לעשות את התפקיד הזה (אפילו ברקוביץ למרות שהייתי מעדיף שלא) אבל אין פה שום סיבה להוציא מיליונים על בן אדם שיושב 90% מהשנה בבית ועובד רק כמה ימים בודדים ועושה הון ענק על הקופה. אם זה מאמן ישראלי או מאמן זר-ברור שישראלי יש פה אחלה מאמנים. אם ברקוביץ או מאמן זר- אם לא תהיה בררה D:
  15. אני יודע שאני האיש המיליארד אולי ששואל פה את זה אבל האם יש כלשהי התקדמות בשיחות עם ההנהלה? והאם אי אפשר להגיע לסולחה כי כולנו בעלי אותה מטרה שיתוף פעולה יעשה רק טוב למעודון והרי זאת המטרה העיקרית, לא?. הייתי בשבת בבלומפילד בשער 11 וואלה האולטרס זה לא אותו הדבר אצלכם יש משהו יותר מיוחד בבקשה תספרו דברים, תתנו מידע האוהדים המסורים אליכם ואני לא מדבר רק על מי שבאירגון אלה כל אוהד שנאמן אל גוף האוהדים שלכם כי מנקודת המבט שלי (ונראה לי של כל האוהדים) הפקרתם אותנו ברגע הקריטי נתנתם פה לאולטרס להתפרץ לדלת פתוחה והם לקחו את ולא יוותרו על זה מהר חרם זה דבר אחד, אבל איפה הפעולות בשבילנו כי הקבוצה צריכה תמיכה מרבית העונה ואם אתם תחזרו אני יודע בוודאות שהדחיפה תהיה מדהימה זה מכתב של אוהד שמתחננן אליכם היית כותב מכתב בדואר אבל באמת אני לא יודע לאן לשלוח או שכנראה שזאת הפלטפורה הטובה ביותר להציג את זה אני מבקש בראשי האירגון זה נורא יכבד אותי אם אתם תהיו אלה שיגיבו לי ולא מקורבים של החברים של המקורבים אני מתחננן אליכם בשמי ובשם כל אוהדי מכבי שתומכים בפעולות שאתם עושים, רק לדעת שיש פעולות לחזור אל המגרשים כי בינינו , בלי שום זילזול, כדורעף וכדוריד שוב בלי שום כוונה לפגוע זה לא הדבר האמיתי ונכון ואני עוקב ויש הצלחה של קבוצות מכבי תל אביב בדברים הללו. עדיין זה לא הדבר האמיתי כי אין כמו דרבי תל-אביבי מסורתי בבלומפילד ואף אחד לא יכול להגיד אחרת בבקשה תגיבו אלי ובכלל אלינו אל האהודים (אל תגרמו לי לחשוב שפשוט בזבזתי פה את הזמן שלי בכתיבת המכתב) באימייל בהודעה פרטית במשהו. חבל לראות את השחקן ה-12 נעלם ממגרשי הכדורגל, כי בטכלס אין עליכהם אלללההה מכבי בשבת באוורבה!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.