Jump to content

kutomer

משתמשים רשומים
  • Content Count

11
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by kutomer

1. השיפוט היה מעולה, איזה כיף זה כדורגל עם שופט שפשוט שורק את מה שהוא רואה, מקפיד על החוקים ולא נותן הנחות. רק בארץ השופטים תמיד מחפשים לאזן את המשחק. הם שחקו אגרסיבי ונענשו על זה בצדק. עם הפנים לחיפה, משחק על עונה שלמה.
  2. טראמפ זכה בבחירות, תשמור על ראש פתוח יש לך סיכוי עם בר
  3. לא באמת. 1. אין סכום כסף בעולם שיכול להפוך קבוצת כדורגל מישראל לקבוצת רבע גמר בליגת אלופות. 2. אין שום הגיון כלכלי לאף חברה בעולם לשפוך פה כסף בכמויות האלו, לא מדובר בחבורה של ציונים, אלא באנשי עסקים ממולחים שיודעים מה הם עושים. 3. חשבתי ששמענו מספיק סיפורי רומן אברמוביץ׳ הולך להפוך את הפועל תל אביב לצ׳לסי בשביל לפתח איזושהי חסינות לסיפורים מהסוג הזה, מסתבר שלא.
  4. אל תהייה בטוח הכדורגל רקוב משחיתות ואינטרסים בכל העולם. באנגליה פיקפורד חיסל את ואן דייק בפאול שמתאים יותר לUFC הרחיק את הבלם הטוב בעולם ל6-7 חודשים, פגע בנבחרת הולנד, בסיכויי האליפות של ליברפול ויותר מהכל בואן דייק, כל זה קורה במדינה שבה יש שימוש במצלמות טלוויזיה בשביל לעשות הרחקה בדיעבד ובאומת הכדורגל העולמית. כמו ש @nirnir20 ציין מעלי אין בי שום כעס, כי אני באמת כבר לא מצפה לשום דבר מהוועדה הזאת, הם לא יודו בטעות גם אם החיים שלהם תלויים בזה בטח ובטח כשמכבי מוערבים, ז׳וסאווה שחקן אלים וזאת לא הפעם הראשונה אפילו העונה שהוא מתחמק מהרחקה ברורה, תקשורת הספורט מחבקת אותו כאילו הו
  5. לא הבנתי מה הקשר. אני בכלל לא דיברתי על כמה המחלה מסוכנת בשום שלב, אם כבר אז על כמה היא מדבקת, בשלב זה אפשר לקבוע בוודאות שהיא מאוד מדבקת, עם זאת אחרי חצי שנה של מגפה עולמית וקרוב ל50m נדבקים אפשר כבר לנתח את המידע שנאסף ולהבין מתי היא מדבקת ומתי לא. בישראל הולכים לפי מחקרים שמראים שאנשים שחלו והפסיקו להראות תסמינים אחרי X זמן כבר לא מדבקים ולכן אין סיבה לבודד אותם. בכלל לא ברור לי איך הגענו לדיון הזה, כל מה שאמרתי שלבכות על זה שז'וסאווה שיחק אתמול פשוט מגוכח בעיני.
  6. ברור שהיו דברים מעולם, אבל זה באמת היוצא מן הכלל, לא הכלל. יש לנו סגל טוב, אבל המאמן עדין סימן שאלה, בהתקפה חסר לנו המון מחץ וכשרון, אבדנו את אצילי וצ׳יקו שהיו מעורבים בערך ב35 שערים, בהגנה אבדנו את ג׳ארלדש וז׳איר שהם באמת משהו מיוחד מאוד בליגה הזאת ומעל לכל את איביץ׳. אנחנו אומנם הteam to beat, אבל בשלב זה עם כל סימני השאלה שלנו הפער בטבלה והמצב בחיפה לא מרגיש שאנחנו הפייבוריטים לאליפות, מצב די נדיר בשנים האחרונות.
  7. אותו חוק אפשר לסאבוריט (ואולי גם שחקנים נוספים) לשחק נגד קארבח. מי שקובע מי צריך להיות בבידוד ומי לא זה משרד הבריאות, לא ההתאחדות ולא אף אחד אחר. אני יכול להצטרף להרבה מאוד תלונות על ההתאחדות, אבל להתלונן על דבר כזה בטח עכשיו פשוט מוציא את עוקץ מתלונות אחרות. אגב, אותו החוק של משרד הבריאות גם מקובל במס' מדינות בעולם ומבוסס על מחקרים בנושא לכן גם החליטו להקל בזמני הבידוד כיוון שהבינו שזה לא מסוכן. בכל העולם שחקנים נדבקים, נכנסים לבידוד קצר וחוזרים לשחק, זה מה שקרה פה, הם נדבקו בתחילת החודש נכנסו לבידוד ושחקו. אם המצב היה הפוך וההתאחדות הייתה מתערבת הייתם י
  8. החוק הזה בכלל לא קשור לכדורגל, אני באמת לא מבין מה הציפייה שלך וממי? שמשרד הבריאות ישנו את התקנות? שבאר שבע תתחשב בנו ולא תעלה עם שחקנים שחלו? אני מבין היטב את החשיבות, מצד שני זאת לא עונה רגילה וזה המצב, לא ברור לי מה אתם רוצים במקרה הזה.
  9. לפעמים אתם מגזימים בבכיינות, הלו אנחנו פאקינג אלופים שנתיים רצוף חלאס לבכות על כל דבר. זוסאווה חלה כבר לפני כמה שבועות, הבדיקה שלו עכשיו חזרה שלילית אבל החוק בישראל מאפשר לו לצאת מבידוד כשעברו כמה ימים מרגע העלמות התסמינים מכיוון שהוא כנראה לא מדבק. גם סאבוריט היה במצב דומה ושיחק.
  10. הרננדס השאיר רושם חיובי מאוד, אני מחכה להרכב עם 4 בהגנה איתו ועם טיבי במרכז
  11. לא טענתי אחרת, אבל העונה הוא עמד ביותר מבחנים משעמד בשנה שעברה, לא דיברתי על המשחק אתמול (ששוב היה נהדר) אלא בכללי. זה לא רק כמות הבעיטות למסגרת, זה אומנם מדד חשוב אבל לא היחיד, בעיטה חסרת סיכוי מחוץ לרחבה אולי נחשבת למסגרת אבל לא באמת מסוכנת, בשנה שעברה קבוצות פשוט לא הגיעו למצבים מסוכנים נגדנו, בכלל, אם אתה מוציא את היוצא מן הכלל מהסטט׳ (חיפה חוץ) הגיעו למצב לכיבוש שער אולי פעם אחת כל איזה 4-5 משחקים. העונה גם באירופה הוא מוכיח יכולת טובה, הוא מראה המון ביטחון בשער, אני אוהב מאוד את שפת הגוף שלו שהוא לא מתפרע גם אחרי טעויות של ההגנה, אלא תמיד נותן תחושת ביטחון שיש על מי לסמוך.
  12. אני חושב שהוא עדין פצוע, אבל הלוואי ונצליח להחזיר אותו, הוא מסוג השחקנים שאולי לא קולעים הרבה, אבל הם הדבק של קבוצה מצליחה, הפעולות ההגנתיות שלו היו שוות לנו נקודות גם בהתקפה. לבנדר זה נראה כמו הזדמנות מושלמת לשקם את הקריירה ולא נראה שהוא מתאבד על זה, יש לו את ניקולה ששומר עליו, יאניס נותן לו דקות משמעותיות, אין לו מחליף טבעי ואין לחץ של קהל הכל בוייב של משחקי אימון. במשחק הוא לא מפספס הזדמנות לפספס הזדמנות, דווקא בהגנה שהייתי מצפה לרכות ממנו הוא בסדר סה״כ.
  13. מבאס שאנחנו צרכים לגלות שהוא שוער טוב.
  14. מממ.. אני יודע שזה לא פופולרי פה, אבל הדריכה הזאת לא שווה אדום לדעתי, בטח לא התערבות של var על טעות של 100%. הדריכה הייתה נראית אולי בכוונה אבל הוא ממש בקושי נגע בו, דריכה זאת עבירה מסוכנת שיכולה להביא לפציעות חמורות אבל לא דריכה כזאת חלבית, הוא ממש נוגע לו שם בקצות האצבעות. המרפק אגב לדעתי כן שווה אדום ישיר או לכל הפחות צהוב. כל זה לא רלוונטי לתוצאה.
  15. אני ממש לא מאשים את פפיר, ההכנה לעונה הייתה מזעזעת, כמובן שיש אחריות למאמן, אבל לפטר מאמן במחזור 3? שאלת בן כמה אני, לפי האימפולסיביות שלך הייתי מחזיר לך את השאלה אבל זה לא באמת מעניין אותי. נסכים שלא להסכים, אני לא שולח מאמנים במחזור 3 הביתה אחרי קיץ כזה בזיוני (שכמובן לא באשמתו) והצלחה באירופה.
  16. עזוב, זה לא שווה אדום ישיר ופנדל. המרפק שלו ללא ספק שווה הרחקה אבל לא היה משנה את התוצאה, הם היו יורדים עוד אחורה והיה נגמר 0-0. אנחנו נראים חרא, בלי שום קשר לשופט.
  17. באמת שזה הכי מעצבן אותי, אפשר להפסיד, זה חלק מהמשחק, למרות מה שחלק מהאוהדים שלנו חושבים האליפות היא לא שלנו, אנחנו צרכים לעשות הכל בשביל לזכות בה שנה אחרי שנה. אבל עם הקיץ הבזיוני הזה אני ממש לא מרגיש שעשו את המקסימום. הביאו מעט מדי מאוחר מדי, אנחנו הקבוצה עם הכי מעט זרים בליגה והכי הרבה כסף, מאכזב מאוד ההכנה לעונה הזאת.
  18. חשבתי זה מסוג הגועל של הפייסבוק..
  19. לצערי אנחנו בקצב של להיות לא רלוונטיים
  20. טוב זה אדום ברור הקודם עוד איכשהו, אבל זה? מרפק מכוון לצלעות
  21. אין סיבה בעולם שנראה ככה, אני לא יודע להסביר את חוסר הדיוק הנוראי הזה, רק אומר שחסר איכות בהתקפה.
  22. גארלדש', אצילי, צ'יקו זה איכות שאין לנו היום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.