Jump to content

kutomer

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by kutomer

1. יש כל כך הרבה לאן להתדרדר, מיטש הוא אנומליה, הסיכוי שיבוא מישהו אחר במקומו שיהיה מוכן להשקיע מאות מיליוני שקלים הוא בעיני אפסי. תמוה שמישהו בכלל חושב שיש איזה תור של מולטי מיליארדרים שרק רוצים לשפוך כסף ללא תמורה בישראל.
  2. יש אחריות לקין. יש לא פחות אחריות למי שבנה בכל עם הגנה כשאת ובמיוחד מגן ימין כזה. אתה חזק כמו החוליה החלשה ביותר שלך.
  3. עם מילסון - ליגת אלופות בלי מילסון - ליגה לאומית
  4. 6 דקות תוספת זה פשע נגד כולם הכדורגל. לא שיחקו מדקה 70.
  5. אנחנו ב90% הצלחה, מה אפשר לבקש יותר.
  6. לפי התגובות אני מבין שחשבתם שננצח עד סוף העונה
  7. האמת מדובר באחלה שוער, גם במחיר מציאה
  8. אם הקבוצה לא מצליחה להתרומם מהפסד די מובן לקבוצה עדיפה באירופה אני אתחיל לחשוש באמת. אני מאוד מאמין בקבוצה השנה, לא רואה שום סיבה שלא.
  9. שמעתי את הפודקאסט, הוא היה נורא, לא לקח אחריות על כלום, מעריך אותו הרבה פחות ממה שהערכתי לפני.
  10. איך אפשר לפתוח נושא יתר אחרי ההצלחה של הנושא הקודם
  11. השנה מכבי מכניסים שחקנים לעניינים מהר, בשלב זה נראה שהוא הולך להיות שוער שני ואולי אפילו שלישי. הקבוצה חזקה מאוד, אבל לקראת ינואר יש מקום לחיזוק רציני, מוסקרה ולוקאסן לא מקבלים דקות וסאבוריט אולי יקבל אזרוחת. זה מקום ל3 זרים ועם העין של בן זה הולך להיות מעניין מאוד.
  12. אני יכול לסמוך על המשטרה שלא תפספס הזדמנות לפשל. אבל עם יד על הלב, זה אירוע מורכב, אפשר להאשים את המשטרה בהכל, הם באמת דבק לרפש, אבל כפי שאמרו מעלי, בשנים האחרונות יש הקצנה משמעותית באלימות של ארגוני האולטרס בארץ, תראה איזה ציוד החרימו לאולטרס הפועל רק לפני כמה ימים, היו שם בקבוקי תבערה, למה לעזאזל שארגון אוהדים יחזיק בקבוק תבערה?! יש גרעין קטן (יחסית) שמתייחס למשחק כדורגל כאל מלחמה, למשטרה קשה מאוד לזהות מי הוא אדם נורמטיבי ומי הוא עבריין פוטנציאלי שעלול לירות זיקוק על קהל יריב.
  13. אם ננצח את בריידבליק גם בחוץ ואת זוריה פעמיים תיקו מול גנט בבית יספיק לאור התיקו של גנט עם זוריה.
  14. נותנים 2 דקות תוספת ואז יגידו שעצרו את המשחק בגלל האבוקות.
  15. אם לא הטראומה מקובאס כבר מזמן מדברים עליו בתור השחקן הכי טוב בארץ.
  16. 1. מיותר מאוד, אנחנו רוקדים על המגרש, בדרך לתוצאה היסטורית. 2. למרות זאת לא מבין למה עצרו את המשחק, בכל העולם ממשיכים לשחק, מה התירוץ הפעם?
  17. מיטש בחישוב גס השקיע במועדון 200-300 מיליון שקל ואנשים מתלוננים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.