Jump to content

Barca

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Barca

1. ואם השחקן היה היינו מנצחים 3-0? חאלס כבר,עידוד זה לא הכול בקבוצה. תסכלו איך הקבוצה שלכם נראת ואחרי זה תתעסקו במכות ביציע,כי מכבי ניצחה יופי אתמול בלעדיכם.
  2. אני שם,חולצה שחורה וגי'נס. שתראו שגם אני יודע לדבר גם במציאות,ולא מאחורי מסך.
  3. Barca

אילת

יש שם זונות בזול. יש שם גשר שאפשר לקפוץ ממנו. איו מע''מ. אתה יכול ללכת אם סנדלי מזודה ולא יצחקו עליך. לאלן... אפשר לתת כאפה לחבר שלך בזמן הנסיעה חזרה באוטבוס. אפשר ללכת למסיבת גייז ואף אחד לא ידע על כך. אפשר ללכת לספורט ימי ליפול מהבננה ולצלול ושיחשבו שאתה מת,לחזור חזרה ולרדת 10 קילו.
  4. אצל הפועל זה כל שנה ככה שהשחקנים מתקשרים ללא קשר לחרם...
  5. כנראה הלכתה למסיבה מעפנה מי משמיעה כאלה דברים במסיבה?
  6. יש את הפרק באיטרנט,הולכת להיות עונה נחמדה.
  7. גם ככה את כל הנוער חוטפים תוך שניות,והמקסימום הפסד פה זה 10 שקל שמחיר של כרטיס של נוער עולה 40,אז עדיף שהיה איצטדיון מלא ולנוער יעלה עוד 10.
  8. אני מאמין,ש-ב50 שקל נראה את בלומפיד מלא כמאט בכל משחק.
  9. גם ככה נפסיד,יש שופט מחו''ל שזה מעולה,אבל הקוון מהארץ!
  10. -תקציב לרכישה.40K - ידני/אוטומט.ידני -שנתון(מאיזה שנה הכלי) .לא משנה-חדש/משומש.משומש -מספר מקומות ישיבה.5 -דרישות של צריכת דלק.הכי נמוכה שאפשר -מה הצרכים מהרכב.נסיעות בעיר בעיקר ופעמיים בשבוע מחוץ לעיר שהצריכות דלק תהיה הכי נמוכה שאפשר,שהיה רכב אמין,לא כל יום ראשון וחמישי במסוך,שהביטוח יעלה הכי קצת שאפשר,שלא היה גדול מידי,לא משנה לי כמה דלתות ועוד דבר חשוב,אם אפשר להתשמש כמה שפחות בכל התקציב את שאר הכסף אני רוצה להשקיע במערכת,בטיפולים לאוטו,ביטוח,דלק. אז הרכב הכי משתלם עד 40 אלף,וגם שבדרך אם אפשר יראה יפה. יש לי כמה רכבים שאני חושב עליהם. פיאט פונטו פולו איביזה כמובן שאתם יכולים להביא עוד שמות של רכבים,ולא משנה לי שהיה 3 דלתות. הומלץ לי גם על פורד פוקוס אך זה נראה לי רכב יותר מידי מנהלי,ואני מחפש רכב שמתאים לצעיר(17) השאלה מה הכי משתלם לרכב ראשון,בגלל שאני לא רוצה לבזבז את כל הסכום ולהשאיר חלק למערכת,ושישאר לי בצד,הנסיעות שלי זה בעיקר בעיר ו2-1 בשבוע מחוץ לעיר,חיפשתי בנושאים דומים והרוב חיפשו רכב אוטומט,או בצרכים שונים משלי.
  11. קונטרה חדשה,ללמוד הרצל עשית טעות חמורה הלכת,בחרת קבוצה לא נכונה עמדת בשער 5 צילמו אותך תמונה אמרת אם תרצה איו זו אגדה הרצל עשית החלטה לא נכונה אם האולטראס ישבת בחרתה קבוצה במקום להשתזף אם כושיות בים פותח חדשות רואה רק בלאגן למה לא מכבי למה לא מכבי ונפתרו כל הבעיות למה לא מכבי למה לא מכבי מלמות רק במקום ליהנות למה לא מכבי למה לא מכבי לאוטבוסים אנחנו לא עולים למה לא מכבי למה לא מכבי 98 אחוז ערבים הרצל אם הייתה נמצא כאן היום מנסה להתפרנס או לעושת שלום היית רואה אותנו ומייד אומר חברה טעיתי אני מצטער למה לא אוגנדה למה לא אוגנדה
  12. ביום שביתר/חיפה לא יקבלו את שער 5-4 וזה היה שער נוער אני מוצץ לחתול שלי,פשוט איו מצב שזה יקרה.
  13. סליחה,לא הבנתי את התגובה,אני מבקש רק ממבוגרים להגיב פה,ולא לילדודס פה. תודה,****
  14. שלום,את השם שלי אני לא יציג,בבקשה לכתוב לה פה מי היה השופט והקוונים,אם אפשר מספרי פלפאון שלהם או איימיל,אני מעוניין לקנות את המשחק לאחר שחסכתי כספים רבים. תודה,*****
  15. אוקי אז זאת מחאה אחרת,למה לא לעשות פעולה נגד התחאדות,אתם השחקן ה-12 יש לכם אנשים חכמים,שידעו מה לעשות.
  16. ב-2004 שהוא עזב לביתר,היה בלאגן שלם בקריית שלום,ובטדי אם השלט הענק והאבוקות,ובסוף כמובן זה הצליח.
  17. שנימני עזב,היה מחאה טובה והכול,ועוד מחאות בזמן שאני הייתי קטן,ואלה באמת היו דברים חשובים. אז למה לעזעזל לא הגיע הזמן לעשות מחאה כנגד התחאדות?אני לפני 3 שנים שהייתה התקפה ומכבי הפקיעה גול שמחתי ישר. עכשיו מה אני עושה?מעווד,רואה את המשחק,שיש התקפה של מכבי וגול,רגע לפני שאני קופץ מאושר אני בודק אם לא פסלנו לנו את השער,וככה זה כבר כל העונה! למה לוותר על זה?נכון שהרמת שיפוט בארץ גרוע,אבל אצלנו זה חריג מידי,אני לא יגיד שלקבוצות אחרות זה לא קורה,לנו זה קורה בהגזמת יתר. נכון האולטראס הכין שלטים נגד התאחדות?הנה תגובתו של אבי לוזן "יו"ר ההתאחדות אבי לוזון, שנכח במשחק, פנה לראשי מכבי תל אביב ואמר להם שבפעם הבאה שיונפו ביציע כרזות ושלטים כנגד ההתאחדות, הקבוצה תספוג קנס כספי. "כבוד יושב ראש ההתאחדות, אבי לוזון, מתעסק בשלטים שהניפו האוהדים שלנו לפני המשחק, במקום להתעסק בשיפוט ובמה שחשוב באמת, אבל זה לא מפתיע כי מכבי תל אביב הרי לא קיימת כלל בהתאחדות, למעט אביב בושינסקי שיושב כנציגנו בהנהלת ההתאחדות. אין לנו אף אחד בוועדות, אף נציג במזכירות ולא סופרים אותנו בכלל, זה הרי הכל מגמתי. מה כבר אפשר לעשות?", הוסיפו במכבי. מנכ"ל המועדון עוזי שעיה שוחח לאחר המשחק עם מנכ"ל איגוד השופטים יריב טפר שהבטיח לו שהנפת הדגל שלא היתה של הקוון אל-עוברה תיבדק" הוא בכלל לא הגיב למשחק ולטעות שיפוט,ונמאס כל משחק ככה,באמת הגיע הזמן לעשות משהוא,אחרת מזמן היינו במרוץ על האליפות אפילו או אירופה,ואני לא מגזים. אסור לנו לוותר ככה,כי אחרת זה ימשך לעולם. בנתיים מכבי תל אביב עשתה מעשה,אך לא נראה לי שזה משהוא שיוזיז את מישו מהתאחדות הצהובים מוחים על הקיפוח המתמשך מתחילת העונה. מכבי ת"א הגיעה לתערוכה העוסקת בליגה בגטו טרזין. שבחון: "מדהים שהם עלו לשחק כאילו זאת הפעם האחרונה" http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.57587.html
  18. אחד שבאמת משחק בשביל הכסף יותר מכל שחקן אחר שוער 2-3 אפשר להביא אותו,או בתור המוכר בחנות של מכבי.
  19. אם כבר הפגנה מול המשרדים של וואן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.