Jump to content

elements of life

משתמשים רשומים
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by elements of life

 1. נתנו להם נוקאווט מעליב. הייתי בשוק שהם היו צמוד אלינו ופשוט לא שמעו אותם. בטח היה ממש מביך להיות הערב בדרומי עליון ולשמוע רק את הקהל שלנו 90 דקות.
 2. אומנם כבר נכתב פה אבל לא קרוב למספיק פעמים. שי סידי מגלומן ללא מעצורים לקח לנו תצוגת עידוד מטורפת. הקהל בטירוף, הוא שומע ששרים ואף אחד לא עונה לו והוא בכח ממשיך ומחרב את העידוד. הבן אדם מתנה להפועל, חיפה וכל קהל חוץ שדורך בבלומפילד.
 3. קלינגר יא פוזל אפס , הפכת לאוייב רשמית. לא משנה איפה תאמן אני אזכיר לך כל משחק שעין ימין ושמאל שלך משחקות פינג פונג אחת עם השניה. כנראה אתה גם פוזל באוזניים אם אתה הולך לחבק מכחישי שואה אנטישמים בשער 5
 4. מסכם עונה גדולה מבחינתו. למאני טיים העונה לא הביא אותנו טוב כולל אתמול וזה קריטי. הרבה מדי משחקים שהיו יכולים להסתיים לכאן או לשם ונראה שמה שהכריע אותם הייתה מקריות, לטוב ולרע. שורה תחתונה זכה בגביע ולכן הרוויח מבחינתי חוזה חדש במועדון. מאמין שמשלם גם שכר לימוד ולכן תיהיה התקדמות בעונה הבאה.
 5. תודה לארגון על עוד מופע מטורף, נמשיך לתרום לכם באהבה. יש חוסר תיאום וזה בגלל שאנחנו קהל של חסרי קצב תמיד היה ותמיד יהיה גם אם ישימו ב11 את הארגון של בוקה.
 6. מקווה שכל שקל שתרמתי העונה לארגון יהפוך לאש ועשן בדרבי
 7. בוחר בקטינות כי הן היחידות שיכולות לחשוב שמה שיש לו בין הרגליים נחשב לא קטן
 8. בטח שזה מרגיש לך מטופש, מצד שני מניח שגם לא תגיע היום לאשדוד נכון?
 9. התנהלות נהדרת. משעשעת אותי המחשבה שכל האוהדי סוג ב׳ שלנו נתקעו בלי כרטיס לגמר ועם כרטיס לק״ש.
 10. כל הכבוד לארגון על התצוגה שדפקו בפרצוף של המשטרה, היה מתבקש סחטיין!
 11. אותי למשל הרבה יותר מדאיג שיהיו 5000 כסאות ריקים מאשר ה200 ירוקים גג שיצליחו להיכנס ל7/2
 12. אם נביא 20K אוהדים צהובים זה יהיה סביר
 13. יאללה להתחיל לפמפם את המשחק לאוהדי מכבי מנומנמים. כל אחד מכיר כמה כאלה
 14. סתם וואן מפגרים. פסקה מתחת רשום שמכבי מכרו כבר הרבה יותר חבילות לחיפה וק״ש. איזו החלטה מפגרת ומאכזבת, מקווה מאוד שישתנה
 15. החלטה טובה מאוד של מכבי למכור כחבילה של 2 משחקים. גם יצמצם את אוהדי חיפה ביצעים שלנו וגם ידפוק את מי שבא רק למשחקים גדולים.
 16. אופסייד ברור! 2 פרשנים זבלים שמנסים להתעלם בכוח
 17. עשיתי את זה נגד פ״ת, אין בעיה
 18. צמד המשחקים נגד שחטאר ממש לא תקוע הוא המאני טיים והזהב של העונה הזאת. מצידי לעלות עם הנוער מול ב״ש בגביע. עד שמגיעים למעמד כזה הולכים עליו בכל הכוח. אם צריך לתת לשחקן מסויים לנוח בליגה אז זה בסדר כל עוד זה לא פוגע אנושות בהרכב.
 19. אם באמת ויטור ואקולטסה לא ישחקו זה בונוס גדול עבורנו. כשאנחנו חסרים זה משמעותי אבל גם המחליפים שלנו ברמה גבוהה כמו חוזז למשל . אצלם רוב הסגל זה כלום ושום דבר
 20. אין לי מושג איך אתם משווים את מה שקרה היום לדוגמאות מהעבר של שחקן שקיבל צהוב חמישי בכוונה. דקה 87 (7 דק לסיום כולל תוספת) במצב של 1-1 שניצחון יכול להחיות לך משום מקום מאבק אליפות לקבל אדום! (לא סתם צהוב חמישי) ולהשאיר את הקבוצה להתגונן ב10 שחקנים מבלי אפשרות לחשוב קדימה. עכשיו דמיינו סיטואציה הפוכה, אנחנו בתיקו נגד בש בטדי ולהם יש משחק נגד חיפה בגביע עוד שבוע. ז׳וסוואה מקבל אדום בכוונה? אבוקסיס אומר לו מהספסל לקבל צהוב? שום סיכוי. מכירת השנה.
 21. אף אחד לא מדבר על זה, אבל לנו כקהל יש חלק גדול בזה שיש לו אומץ להוציא אמירה כזאת מהפה שלו. בטוח שיצא לאיזה אוהד מכבי רנדומלי לפגוש אותו ברחוב בימים הקרובים. מקווה שאותו אוהד יגרום לו להרגיש מאוד לא נעים עם האמירה הביזיונית שלו. בן אדם דוחה במשפחה דוחה.
 22. בא לי להגיד שזאת הפועל החלשה בהיסטוריה אבל כבר לא אמין להגיד את זה אחרי כל דרבי
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.