Jump to content

השני למאי תשעים ושמונה

משתמשים רשומים
  • Content Count

1,128
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by השני למאי תשעים ושמונה

1. חושש מהגעה של אבוקסיס לנבחרת בהקשר של ערן אבואגו יבוא להקטין אותו, במיוחד עם ההקשר מכבי הפועל
  2. זו הנחמה היחידה מזה שהם נפטרים משועה, אם הם יחתימו את קונטה הם ימשיכו לעסוק בקקי. ד"א, הדבר היחידי שמלחיץ אותי בחיפה העונה זה אבו-פאני, יכול להיות האקס-פקטור.
  3. צריך ממש להיות מנותק מהסיבה שהוא עזב בשביל לחשוב שהוא יחזור
  4. הי אח אני פה!!! אז המסקנה שלך היא העובדה שגרעו את ניקוליץ' מהסגל זה שבעצם לא התחזקנו כראוי? חכם מאוד סך הכל
  5. לא לחנן ממן, הוא נטל על חדר ההלבשה ולדעתי יגרום לברדק. לא סתם משוחרר מכל קבוצה למרות מספרים יפים. הייתי מביא את זהבי הקטן בתמורה לבן ביטון/דוידזאדה. בראייה לעתיד זה יכול להשתלם. לשמאל יש את בלטקסה ומימין הבלם החדש יכול לשחק גם שם.. כך שבכיף הייתי מוותר על אחד הבארשבעים...הבינוניים+.
  6. הי לא עקבתי במהלך היום האם חזרו לחורים כל הפסימיים שהרגישו שהעונה אנחנו נתמודד על מקומות 5-8?
  7. זה בדיוק מה שרשמתי, לבודד אותם מהמשפחה שלהם ולהמשיך את הכדורגל. למה מכבי כן והם לא? אתה רק מחזק את מה שאמרתי.
  8. ואתה חושש לחייו של אחד השחקנים? לא סתם זה אפילו לא עלה לך לראש, כי הם לא בסכנת חיים ב99.9%, אני לא מכחיש קורונה ממש לא, פשוט הסכנה היא לא אצלם, הם לא קבוצת סיכון. ההורים שלהם כן, קרובים אחרים אולי. אבל הם עצמם לא. לכן צריך ליצור עבורם מתווה שיאפשר להם להמשיך להתאמן.
  9. הבזיון זה לא הם אלא שרי הממשלה שהחליטו להשבית את האימונים של הקבוצות. השחקנים לא קבוצת סיכון והיה אפשר לקיים איתם מתווה של שמירה על בידוד בין אימון לאימון (תאכלס גם ככה המדינה בסגר) ורק בגלל פוליטיקה זולה של למה הם כן ואחרים לא פוגעים בליגה... כל צעד להחזרת האימונים לכלל הקבוצות הוא דרך לפתרון המצב הבזוי הזה
  10. ממש לא נורא, גם הרכב מלא לא היה משיג בהכרח תוצאה טובה יותר אתם חיים בסרט אם כן. כמה מסקנות חיוביות: 1. נראה שיש לשחקנים מאמן, זה ממש לא מובן מאליו אחרי תקופת איביץ' שמישהו יצליח לקבל כבוד מהשחקנים. מרגיש שהם מעריכים אותו והוא הצליח להנחיל רעיונות מהר. 2. צעירים בולטים+דן ביטון: קארצב הראה שכדורגל לא חסר לו ברמה הטקטית ופיזית, ומה שחסר להערכתי זו תשוקה ותחושת שייכות לקבוצה..שגולסה יקח אותו תחת אחריותו והרווחנו את תגלית העונה. אלמוג אמנם במשחק השני לא בא לידי ביטוי אבל אם נאמר את האמת אף אחד במכבי לא הצליח להעביר פס בהתקפה כך שהמשחק הראשון הראה שיש לו כדורגל והוא
  11. אחי אתה באמת חושב שהם קבוצה ברמה דומה אלינו נניח שאנחנו עם סגל מלא? וואו כמה שאתה חי בסרט.
  12. ייני נחלש מאוד בשנה וחצי האחרונות. טננבאום ישר להרכב בנבחרת. מקווה שיחתימו אותו בהקדם.
  13. זה נקודה טובה כנראה כי לבן ביטון, טיבי וייני אין משחק עם רגל שמאל וזה קריטי יותר. בכל אופן מסכים שהוא מגן שמאלי יותר טוב מבלם שמאל.
  14. סתמו את הפה סטייקים משחק אחד מקדשים את השחקנים משחק אחרי זה מקללים ומשמיצים לכו לפייסבוק ללכלך על השחקנים שלנו, הרי פעולה אחת טובה ותתהפכו והפורום זוכר טוב
  15. אוקי נשבע שהחזקתי את עצמי אבל זה יהיה הזוי לעסוק בו בנושא אקסים/מושאלים. אז נכנעתי ופתחתי לו נושא ראוי. נחכה לו כמה זמן שצריך.
  16. הפליאוף זה פחות קריטי האמת. העניין שתמיד בתחילת העונה הקהל היה משבש להם את הבטחון וגורם לשחקנים לחרדות שנגמרו להם רק ברגע שהם איבדו סיכוי לאליפות. השנה יהיה להם שקט תעשייתי זה מתחבר להם טוב.
  17. אם אתם שואלים אותי היתרון היחידי של חיפה עלינו זה שהמשחקים מתקיימים ללא קהל
  18. משחק טכני מעולה פיזיות מעולה בנוי לשחק באחת הליגות החזקות באירופה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.