Jump to content

שני מלמוד

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by שני מלמוד

1. קניתי לעליון מוכר כרטיס ליציע התחתון ב71 ₪ בפרטי *לא רלוונטי*
  2. יש עוד אפשרות להזמין? הטופס שבקישור למעלה כבר לא זמין..
  3. נוסע היום לדוחא מתל אביב ב17:00 בלי עצירות בדרך, חוזר אחרי המשחק לתל אביב זמין בהודעות פרטיות *לא רלוונטי - המקומות נתפסו
  4. מוכר כרטיס להיום ב50₪ שער 11 זמין בפרטי
  5. יוצא היום מנתניה ב5, חוזר לתל אביב בסוף המשחק, מוזמנים
  6. יוצא מנתניה עוד מעט וחוזר לתל אביב, מוזמנים
  7. למען ההגינות החוק החדש אומר שכדור שניתז ליד לאחר שפגע באיבר אחר בגוף - לא שורקים לנגיעת יד... ככה שזה קצת פחות רלוונטי
  8. לדעתי הוא פשוט היה שיכור כשכתב את מה שכתב, או תחת אי שפיות זמנית, מנסה בכוח לחפש איך להקטין ולהוריד את ההישג.
  9. ולמטה למטה בפסקה האחרונה שרוב האנשים כבר לא קוראים: " על פי עדותו של כדורגלן מליגה נמוכה, שפורסמה ב"ידיעות אחרונות", אחד משני השחקנים - חברו הקרוב - פגש את הנערות במסיבה שאירח בחודש שעבר. "הכרתי את הבנות במסיבת בריכה אצל חבר שלי", טען השחקן. "הן הגיעו גם לשם ואמרו לי שהן בנות 18. אחת מהן אפילו טענה שהיא מעל לגיל והשנייה אוטוטו, לדבריה. גם לי הן שיקרו. הזמנתי אותן ליום ההולדת שלי רק כי הבנתי מהן שהן לפחות בנות 18. אחד השחקנים היה במסיבה שלי. הוא חבר ממש קרוב. לא ראיתי אותו מתקשר איתן שם ולא ידעתי מה קרה אחרי זה. בתכל'ס לא נעים לי. אם היינו יודעים את הגיל האמיתי לא הייתי מזמין אותן למסיבה. אני מקווה שהכל ייגמר כמה שיותר מהר"."
  10. מרגיש שגם אם נפסיד עד סוף העונה, עדיין ניקח אליפות
  11. זה כבר עכשיו 11, מנצחים את ביתר וזה 8
  12. היה שירים בכריזה של כל הקבוצות, מזעזע, בנוסף גם השידור זוכה לציון מזעזע
  13. כן, קרה לי גם, ואז הבנתי שאני מנסה להזמין כרטיס למזרחי עליון מתוך הרגל אבל זה היציע של נתניה במשחק הזה, ובגלל שאתה עם המשתמש של המנוי, לאן לא נותנים לך את האופציה לקנות לקהל של היריבה...(הדבר היחיד הטוב שלאן עשו עד היום) אנחנו יושבים במערבי
  14. גם מי שיש לו מנוי יכול לרכוש 2 כרטיסים...
  15. המכירה התחילה, לא נשארו הרבה מקומות ב100 שקל, רק בשער 7 עליון לא מסומן
  16. מעניין אם יהיה אוהדים של הפועל בשער 7 או 2
  17. ההסבר פשוט: נניח שהמטרה שלך היתה למלא דלי במים עד הסוף, ואחרי שהשקעת 95% וכמעט הגעת למטרה, במקום לתת את ה5% הנוספים ולסיים, אתה בועט בדלי, המים נשפכים, ואתה הורס את כל מה שעשית עד עכשיו...
  18. יכול להשבע שראיתי משהו נזרק מהיציע של באר שבע לעבר שחקני מכבי (אני חושב שכלי של פופקורן...) והתופעה הזו של זריקת דברים למגרש חייבת להפסק, זה לא נותן לנו כלום ורק פוגע בנו. שימצאו את האוהד הספציפי שעשה את זה ויקנסו אותו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.