Jump to content

לשער 11 באהבה

משתמשים רשומים
    26
  • Last visited

Everything posted by לשער 11 באהבה

1. הקישור שלי בסופו של עיניין הם 2 ענקים. אייל פשוט יותר ענק http://www.youtube.com/watch?v=aJu6Rix6258 בסופו של דבר הם 2 ענקיים. אייל פשוט קצת יותר ענק
  2. אם בעבר הייתי ניפקד ובמישפט קיבלתי 7 ימי מחבוש על תנאי , וכרגע אני שוב נפקד כבר בערך שבועיים . כשאני יחזור אני יעלה שוב משפט ואני יקבל את התנאי שהוא 7 ימים בלבד או שה7 ימים האלה יתווספו לעונש שאותו אני יקבל במישפט? תודה
  3. 2 שאלות, אפשר למחוק את הציר זמן הזה אם אני מתקין? ועוד משו .. אתמול חבר שלי אמר לי שבצאט של הפייסבוק כל הרשימה העליונה עד הפס זה אנשים שכי הרבה נכנסים אליך לפרופיל, יש דברים כאלה??
  4. אני חייב גימלים ליומיים - שלוש לפחות מה הדרך הבטוחה ועם הכי פחות סיכון שאתם בדקתם והיא עובדת? שלא תגידו לי סתם.. תודה שבת שלום.
  5. אני מחפש את הסרט כבר הרבה זמן ולא מצליח למצוא הורדה נורמלית , אם מישהו יכול לשלו לי לפרטי לינק לסרט + תרגום מובנה אני אודה לו תודה.
  6. זה קטרגל מה עשית אותי מטומטמם אני מדבר כדורגל עם פקקים אבל אם אתה אומר שסיימת לעבוד שם אז כבר לא משנה תודה בכל מקרה
  7. אם תוכל תעלה תמונות של נעלי כדורגל ..מידה 42-43 תודה
  8. טל שלחתי לך הודעה בפרטית .. לגבי החולצה של המנצ'סטר המשבצות
  9. מה יכולה להיות הסיבה שבחלק מהתמונות אני לא רואה את התמונה עצמה אלה איקס בקטן?
  10. מה אתם רציניים כאילו שהבאתם את התסריט של הגמר חחחח הלכה התוכנית =\ העיקר בשבקין לקח.....והכי בעסה שדן הלך כמו לוזר וגם ככה אין טעם לראות את התכנית שדן לא שם
  11. באופן ממש ממש דחוף אני חייב שתביאו לי קישורים בפרטי להורדות של רמיקסים הכי חדשים שיש מזרחית האוסים טראקים הכל הולך ... לא מוזיקה שחורה וכאלה השירים החדשים שהכי הולכים היוםם אם אפשר תביאו לי אלבומים ולא להוריד אחד אחד .. בבקשה דחוףף .. מאוד מודה לכם
  12. זה לאפשר לא? הסתבכתי קשות חברים
  13. נכנסתי להגדרות פרטיות ואין כלום לגבי הקיר..יש לגבי המידע ופירסומים של חברים ושלי אבל לא לגבי הקיר.. =\
  14. יש משהו שאני מחפש כבר הרבה זמן אם מישהו יודע בבקשה.. איך אני עושה שרק חברים יכולים לצפות לי בwall וחוץ מהם אף אחד אחר?
  15. אם משהו מכר אלפיים צי'ים וה100 ששקל הלכו לקופה מה יצא לזה שמכר?
  16. עוד אופציה קצת הזויה אבל יש מצב.. סרגוסטי מת אבל קובי השאיר תגופה שלו ויענו זה שהראו על הכיסא בפפרקים הקודמים זה הגופה של סרגוסטי ! קובי לא גילה שהוא מת כדי שהאימפריה של לא תיפול ושכולם יפחדו..ובגלל זה גם לא ראו אותו חמש שנים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.