Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by ebibo

1. אני מתחיל להריח את זה, את החזרה של זהבי, העיתונות בהולנד שוחטת אותו מאז ההחמצה שעלתה להם באלופות, הוא לא ממש פוגע שם מאז, היום המאמן החליף אותו במחצית, בינואר צריך לתת לו 600 אלף יורו ל שנתיים וחצי ולהתפלל, אני רק מדמיין אותו 10 מתחת לפריצה, אגפים של קניקובסקי וקוואס, גולסה וגלזר קישור אחורי, זה וואו
  2. הכי חשוב זה הפעולות שהוא עשה אחרי הדריבל, כמעט תמיד הייתה בסיום פעולה נכונה וחכמה, אולי פעם אחת הוא הסתבך בסיום דריבל מוצלח, כשאתה עושה 7-8 דריבלים מוצלחים כאלו ומתוכם 7 גם יוצרים יתרון שמנוצל למסירה חכמה או בעיטה זה מטורף, גם גררו יכול לעבור שחקן, גם חוזז ואלמוג, אבל מה שאתה מקבל מהם במהלך שאחרי זה בדר"כ הכנסת כדור סתמית לרחבה בלי להסתכל אפילו, אצלו זה אחרת ומזה אני מאוד מופתע, זה רמות שבדר"כ אין בארץ אבל זה רק משחק וחצי, מקווה שישאר לפחות ככה(המהדרין יגידו שאפילו אמור להשתפר בכושרו)
  3. וואלה מוזר היה נראה לי באחלה הופעה
  4. חייב לציין שממרומי שער 7 הכדור של חזיזה כבר היה ברשת, הלך מדהים לפינה הרחוקה, לא חושב שיש יותר מ 3 שוערים בליגה שמצליחים להגיע לכדור הזה, כבר חיכיתי ליש של חיפה כשהכדור היה בדרך לפינה, פתאום הוא שם יד של חתול, מדהים
  5. הקארמה מכה בנו חזק, נצטרך להבין בעתיד שאנחנו לא בית דין שדה וצריך לשמור על השחקנים שלנו
  6. דרך אגב, באחת הכתבות שקראתי מהתקופה שלו בהולנד מישהו בעיתונות רשם עליו שמן, המועדון שלו דאז הגיב שאחוזי השומן שלו הם מהנמוכים בקבוצהבקיצור כנראה יש לו חזות שמנמנה כזאת אבל לא בטוח שזה נכון
  7. ערוץ הספורט פירסמו שהוא נחת בשלישי בצהריים, אם כל הבדיקות הלכו בסדר מחר הוא יתאמן עם הקבוצה
  8. ניר ביטון היה יכול לסתום הרבה חורים במכבי, סלטיק באלופות בסוף?
  9. אם עד מחר בערב אין תמונות של הזר בבן גוריון - תילחץ
  10. הלחץ אולי ירד מיצחקי עכשיו, אבל עוד שבועיים חוזרים לשחק בליגה וכל תוצאה לא טובה תהיה על יצחקי ופטריק, את הראש שלהם ידרשו במידה ולא נשחק טוב, אז הוא יכול להוריד קצת את הלחץ עם הולנדי וגבי אבל אם זה לא יהיה טוב הוא ישלם על זה
  11. תראה, אני מראש לא אוהב את המאמן הזה, כבר בשנה שעברה לא אהבתי ונדיר שאני לא אוהב מאמן במכבי(את דוניס אפילו חיבבתי) אבל אני אוהב לבחון מאמנים אחרי שהם קיבלו את הכלים המתאימים, ברגע שלקחו לו את יהונתן ואת פרץ ואת עוגן ההגנה טיבי אז אני מוכן להמתין שיתנו לו כלים אבל הכלים היו צריכים להיות כאן לפני שלושה שבועות וחודש, לא עכשיו, בגלל זה אני חושב שהוא יקבל עוד זמן ואם הוא באמת יפשל אחרי שיקבל את פריצה בכושר וביטון בכושר וקוואס בכושר וקניקובסקי בכושר אז אני אוכל להאמין בלב שלם שהוא פשוט מאוד חלש.
  12. המינימום של המינימום ובאיחור גובל בפשיעה, המחזור הראשון זה על כל האחראים הטוב יהיה קניקובסקי+קוואס+צ'יבוטה מעולה יהיה אותו דבר ובפתרון יצירתי לבלם ישראלי כלשהו כמו ניר ביטון או החלפה זריזה של הרננדז שגם ככה לא מת להיות כאן חלומי יהיה כל זה בתוספת מאמן וגם אם יהיה את החלומי, האיחור פה נוראי, כל המחזורים הראשונים נעלה לשחק עם הרכב מאוד בעייתי, טוב שיש פגרת נבחרת, רק שגלזר יצא ממנה בריא.
  13. חחח בדיוק, הפתיע אותי שהוא בכלל הצליח להגיב לטיל הזה
  14. אולי דווקא פיצוץ עם קניקובסקי יציל אותנו, דן ביטון לדעתי הוא בדיוק קניקובסקי, שחקן באמצע שיכול לשחק קצת באגף אבל לא הכי יעיל שם, מוסר מחונן והכל, אבל שחקני אגף חסרים הרבה יותר, אולי אם תהיה הסתערות על קוואס ועל צ'יבוטה במקרה לפחות יהיו למאמן את השחקנים שמתאימים לשיטה שבה הוא משחק
  15. אני קורא את ההודעה שלי מסוף העונה הקודמת ופשוט מתבאס, זה היה כתוב על הקיר
  16. יש מצב להחליף אותו עם הפורטוגלי שהגיע לנוער? עם העצלנות הקיימת בצוות המקצועי לדעתי זה מה שיקרה בעוד 6-7 מחזורים שנהיה בפער 10 נקודות מול כל הקבוצות של פלייאוף עליון
  17. מקווה שנוכל להשיג מספיק קרנות במחצית הראשונה בשביל להבקיע גול...
  18. לא אתפלא אם מכבי מסתכלים על זה הפוך, קיבלנו בית שגם ברמה נוכחית שלנו ללא עוד חיזוקים נוכל לסיים לפחות במקום השני, אולי יעשו יו טרן עם החיזוק והסנונית הראשונה זה צ'יבוטה
  19. חכו מחר יהיו עוד לפחות 2 פושים על המשחק הראשון בליגה לפני שקניקובסקי יחתום
  20. זה מה שזכור לי מהכתבה על ההקמה, אני מחפש את הכתבה עכשיו
  21. צריך לנצל את השנה הקרובה, אופ"א הודיעה בהקמת המפעל הזה שבגלל שהיא לא רוצה לתפוס מועדונים לא מוכנים היא נותנת את אותם ה"הטבות" שיש בליגה האירופית גם לקונפרנרס בשנה הראשונה בלבד, זה אומר שכל נקודות דירוג זהה לאירופה ליג וכל מענק זהה לאירופה ליג, אפשר לעשרות כמה עשרות מיליוני שקלים בוודאות בכסף ולדעתי גם לצבור אחלה עונת דירוג להמשך.
  22. יאללה מכבי, עוד קצת מאמץ ויהיה לנו את זה, במצב הזה אני לא בטוח שצריך עוד זר אפילו עריכה: לא שמתי לב שזה יצא עם מספרים, אל תתייחסו אליהם כמובן
  23. לא יודע מה איתכם, אבל מנשבות אצלי טיפה טיפה רוחות של אופטימיות אחרי הפסימיות הגדולה שלא תבינו אותי לא נכון, החלון הזה נוראי גם אם יביאו את רונאלדו מיובה, לא התנהלנו נכון, עשינו כמעט כל טעות אפשרית ובעיקר פעלנו מתוך איטיות ועצלנות גדולה, אבל נראה שהתיקונים במקום, החיזוקים והעמדות שמכינים שחקנים לחיזוק בהן גם מאוד נכונות, מה שהפיח בי את האמונה מחדש היא הדיבור על זה שרוצים להתחזק ביותר משחקן אחד ובנוסף גולסה שהתחיל אימונים חלקיים, זה אומר שתוך חודש הוא אמור להיות מוכן, קצת אחרי הפגרה.
  24. או אה, זה לחכות שבוע מעכשיו כשכל רגע יכול למצוא קבוצה בחול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.