Jump to content

modz0r

משתמשים רשומים
  • Content Count

9
  • Last visited

Everything posted by modz0r

1. לא יודע בקשר להמליץ על איך להתחיל ללמוד על זה, אבל ממליץ לקחת בחשבון שרוב האנשים אוהבים לדבר כאילו הם מבינים למרות שהם לא. כמו כדורגל.
  2. קו המחשבה נשמע מעניין, אבל זה תואם את הסגר הקודם? כי אני לא רואה שהיתה עליה כזאת משמעותית (או שאני מפספס משהו).
  3. לא מאמין להודעות כאלו בלי לינק לפרוטוקול שמציין את זה. אולי הוא ראה את זה על הקיר?
  4. "קפטן של הפועל" זה לא התואר שמביאים לשחקן שמרוויח הכי הרבה שם בשביל שהוא ירגיש רע עם זה שהוא לא מקצץ שכר?
  5. אני טועה בזה שכתבת בביטחון, וטעית? מוזר, כי זה מרגיש לי שכתבת בביטחון, וטעית. וגם יש את זה שכתב שבוודאות שכטר חולה, ובינתיים משום מה לא מדברים על זה. קל מאוד לכתוב "יודעי דבר אמרו לי שסתם עובדים על כולם, כל השחקנים לא חולים והם ישחקו במשחק היום", ואז כשזה לא יקרה "טוב זאת האינפורמציה שקיבלתי ושיתפתי עם כולם, מה לעשות שמי שאמר לי טעה..". היי, זאת אחת ממטרות הפורום, לא?
  6. מדהים הביטחון של אנשים לכתוב "שכטר חולה", "אין עוד שחקנים חיוביים" ולהעלם ברגע שיודעים שזה לא נכון.
  7. בליגה עם 7 משחקים מתחילים מחזור ביום שני ומסיימים אותו ביום שבת, כש-3 משחקים נדחו עד להודעה חדשה ועוד אחד אולי. השישית באירופה.
  8. יאללה שיהיה בהצלחה. מקווה שיצליח להוכיח שהוא יותר ממפלצת שערים בליגות קיקיוניות ויסתום את הפה לפרשני שקל בארץ. רק חבל שזה באדום.
  9. "הוא ממשיך לשחק עד שהוא חותם אצלנו בשביל לא לאבד כושר משחק"
  10. האמת שזה מסוג הכתבות שעושים בשביל לרדת אחרכך על הקבוצה כי הפסידה לקבוצה שהיו צריכים לעבור בקלות. לנו עושים את זה כל הזמן, מפתיע שעשו את זה לחיפה.
  11. ועוד משהו, הכל זה תחזית. אופ"א קובעת כמה אחוז מההכנסות\רווחים יחולקו לקבוצות ולפי איזה חישוב, ורק בסוף העונה הם יכולים לדעת כמה לשלם. כל המספרים המדוברים אלו השערות לפי הסכומים מעונות קודמות + חוזים כאלו ואחרים. כנראה שהקורונה תשנה את זה.
  12. לפי שעה לא קיבלנו כלום, כי זה מתאפס אם מגיעים לפליאוף של האלופות. במידה ונעוף מול זלצבורג נקבל 5 מליון יורו על הגעה לבתים של האירופית דרך הפליאוף של האלופות, ובמידה ונעבור נקבל 15.25 מליון יורו על העפלה לאלופות. ב"ש וחיפה למשל יקבלו 2.92 מליון במידה ויגיעו לבתים של האירופית, כי זה מסלול שונה. כל זה לפי המספרים של עונה שעברה, כי אופ"א עדיין לא פרסמו את של העונה (או לפחות, לא מצאתי), ומנקודת הנחה שזה לא ישתנה. https://www.uefa.com/insideuefa/stakeholders/news/0253-0f8e6d83afa2-0904576faee6-1000--2019-20-uefa-club-competitions-revenue-distribution-system/ כל
  13. זה ממש מגניב, למעט העובדה שזה לא נכון. Each club participating in the qualifying rounds that does not qualify for the UCL play-offs will receive the following amounts per round played: • preliminary round – €230,000 • first qualifying round – €280,000 • second qualifying round – €380,000 • third qualifying round – €480,000 (only for clubs eliminated from the champions path, since clubs eliminated from the league path qualify directly for the UEFA Europa League group stage and therefore benefit from its distribution system) • No solidarity payments will be
  14. הנושא הזה הוא אחלה בשביל לנפות משתמשים מסויימים ולהעביר אותם להסתר, לפחות לתקופה הקרובה.
  15. איפה זהבי חותם זה כמו ההחלטה של הממשלה בקשר לסגר הקרוב. זה משתנה כל כך הרבה פעמים בזמן קצר, שעדיף לא לחשוב על זה יותר מידי עד שיהיה משהו סופי.
  16. רצו שהשופט יוציא צהוב לזה שבגע בקורה כי הוא דחף את סבוריט על טננבאום.
  17. כשהוא אומר אחרי בדיקה ארוכה מאוד, הוא מתכוון לזה שהוא קרא את מה שכתבתי פה, או שהוא נכנס לאתר אופ"א שמסביר על הסכומים?
  18. מעניין שלקבל קבוצה שכבשה שישייה ועברה את אלופת קזחסטן סיבוב ראשון זאת הגרלה קלה, אבל לקבל את סגנית אלופת קזחסטן זאת הגרלה קשה.
  19. נכון לעונה שעברה (ואני מניח שהעונה תהיה זהה), הקבוצה שעפה בפליאוף האלופות מקבלת 5 מליון יורו, והמנצחת מקבלת את ה-15.25 מליון יורו שכל העולות לבתים של האלופות מקבלת. Share for 12 clubs participating in UEFA Champions League play-offs A total of €30m will be paid out to clubs involved in the UEFA Champions League play-offs: clubs that are eliminated will each receive a fixed payment of €5m. The winners of the play-offs will not receive any specific payment for this round, but will get payments for participating in the UEFA Champions League group stage.
  20. עונה שעברה המודחת בפליאוף קיבלה 5 מליון יורו, והמנצחת קיבלה 15.25 מליון יורו. מאמין שהעונה יהיו אותם סכומים - אחלה עזרה לתקציב. אה וגם - יששששששששששששש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.