Jump to content

yellow_blood

משתמשים רשומים
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by yellow_blood

 1. לא מוגזם ולא בטיח. שיזדיין
 2. שלחו אותם לשבת שבעה קורונה או לא, תמיד מהנה לראות אותם מושפלים
 3. גם ב1-0 לא באמת חשבתי שיש סיכוי אבל באמת כל הכבוד למי ששיחק ולדוניס
 4. על איזה לחן? האישה כבר אמרה לי או הם אומרים שנדפקתי?
 5. אתם מפספסים את הנקודה, זה פחות העניין של המוסריות אלא בעיקר הקטע שהוא לא רצה שהשם של המועדון יהיה קשור לפרשה כזו ולא משנה לו אם הם אשמים. לדעתי גם בסיבה הזאת הוא טעה והמועדון לא היה צריך להפקיר אותם ככה. מאמין שכשיעבור זעם, כן נזכה לראות את מיכה לפחות בחזרה אצלנו.
 6. אצלי בדירה נשאר פתוח 24/7 עד שמתחיל להיות קריר - סוף אוקטובר ככה. אח"כ כבר מומלץ לסגור שלא תצטנן
 7. וההדבקה וההדבקה... איזו הדבקהההה וילדסחוטטט
 8. מתי המנהלת תתפכח כבר ותעצור את הקרקס הזה? מביך כל האחיזה הזאת שצריך בכח להמשיך את העלק ליגה הזאת שיש עכשיו. לא חושב שנשאר איזשהו אוהד שפוי שהכדורגל במצב הזה עדיין מעניין ומרגש אותו. הקבוצות באירופה - כל עוד משרד הבריאות מאשר, שיופיעו עם מה שיש כדי לא לקבל הרחקה מאופ"א וזהו. שחקנים ישארו בלי עבודה? שיקבלו אבטלה כמו שאר האנשים שהפסיקו לעבוד, לא רואה במה הם נבדלים משאר האזרחים במדינה. אין שום ערך לליגה במצב הזה.
 9. עלק למה התחבקו. כמו שאמרו פה, כאילו שעה וחצי הם לא במגע אחד עם השני ולא באותו חדר הלבשה אחד בתחת של השני באצטּדיון ובאימונים. מקביל לזה שמישהו שנכנס לים יבוא בטענות ששפכו עליו מים ובגלל זה הוא נרטב. 3 קבוצות כבר מושבתות וברור שעניין של זמן עד שזה יגיע לשאר הקבוצות, אין קשר להתנהלות. זה שהם שחקני כדורגל לא אומר שהם צריכים להיכלא בבית עד סוף העונה ולצאת רק לאימונים ומשחקים, אף בן אדם שפוי לא היה מסכים לזה. זה היה מתאים לחודש בפלייאוף ותו לא. בקיצור לקפל את העונה המאולצת והמיותרת הזאת עד שיימצא חיסון. חוסר ודאות, חוסר ספורטיביות, אין קהל, מחזור 2 וכבר חצי מהמשחקים נדחו. מתקש
 10. מסכים איתך שככה זה לא עובד ולא יכול להימשך אבל מה זאת אומרת לבודד את כולם? היה אפשרי לעשות את זה בפלייאוף של חודש בליגה (גם לא אנושי אבל בסדר), ההבדל מהפעם הקודמת לעכשיו זה שהליגה עתידה להסתיים במאי. תכלא את כל השחקנים והמאמנים בבית חצי שנה ויותר עד שימצא חיסון? כולה כדורגל וסמרטוט רצפה רציני מי שיסכים לזה. לבטל את הליגה או לשים זין על הקורונה, אין אמצע. עניין של זמן עד שהכל ייעצר, במיוחד שאוטוטו חורף ואללה יסטר מה שילך פה.
 11. בלתי אפשרי ככה, אין שום ערך וזה רחוק מהכדורגל שאנחנו מכירים. רק מחזור 2 וכבר משחקים נדחים על ימין ועל שמאל, קבוצות עולות לשחק ולהתאמן בלי המאמן ובלי שחקני הרכב, תוצאות כמו 7-0 (עם כל השנאה לסכנין, אין פה ספורטיביות). חדרה וסכנין כרגע הפסיקו כל פעילות ולא יודעים מתי יחזרו להתאמן - לא ספורטיבי ולא הוגן בעליל. עכשיו אנחנו אולי נצטרך לעלות עם הנוער מול זלצבורג. המשחק כן יהיה בארץ/לא יהיה בארץ, ידחה/לא ידחה. מעיק ומאוס. שלא נדבר על זה שאנחנו לא יכולים להיות באצטדיון ורואים משחקים בלי קהל שזה גם מדכא אחושרמוטה אבל את זה עוד אפשר לאכול כי כולן משחקות בלי קהל ולפחות הקטע הזה שיוויוני. כ
 12. האמת היא איפשהו באמצע. מי שמקפל את העונה במחזור 2 (במיוחד מול קבוצה ש-9 שנים מושפלת מולנו קבוע) לא ראוי להיקרא אוהד מכבי. מצד שני, אסור לזלזל בהם העונה וכרגע הם נראים קצת יותר טוב. עם סבוריט, גולסה ודן ביטון בהרכב בטוח שיראה אחרת. חוץ מזה שהכל דינמי ומשתנה, יכולים עכשיו להוציא את הליגה להפסקה של חודש או יותר ואז כל הכושר והמומנטום של הקבוצות משתנה. אף אחד גם לא באמת יודע אם הליגה באמת תמשיך ותגיע לסיום שלה. בינתיים כל יומיים דוחים משחקים, לא יודע בכלל עד כמה זה יחזיק מים 36 מחזורים. קיצור רלקס, הרבה עוד ישתנה.
 13. האמת? יצא כבר מכל החורים העניין המאוס הזה
 14. הגיעו נגנדו במשחק לכמות מצבים שהגיעו בסיבוב שלם בעונה שעברה
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.