Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by YellowHell

 1. הגבלת הזרים היא הבעיה הכי חמורה בכדורגל הישראלי. למען האמת היא מזיקה יותר מכל שאר הבעיות ביחד. להסיר לאלתר בהקדם.
 2. חבר, ההחלטה היא לא החלטה מקצועית. גם אם יככבו בבארסה זה לא יצביע על טעות.
 3. הסאונד בכריזה באיצדיון? השחקנים שומעים? או שזה רק שידור בטלוויזיה?
 4. הוכחת לאורך כל הדיון שאתה האהבל מספר אחד בדיון. תוריד הילוך ותאזן את עצמך עם דברי היגיון.
 5. לוקח את לברון בכל יום על מייקל. אם אתם רוצים לדבר על הפיק של הפיק אז לברון של פלייאוף 18 זה השחקן הכי טוב שהמשחק ידע וזה אפילו לא קרוב למקום השני.
 6. נעזוב לרגע את הדעות שלך שאני לא מסכים איתן בכלל, "ומה לעשות 2, נגיפי קורונה לא מתרבים בקיץ. זו פיזיקה בסיסית." מה הפאקינג קשר פיזיקה?
 7. כשאני מנסה לשפוט כדורסל נטו מי יותר טוב לברון או מייקל. בלי קשר לטבעות, סטטיסטיקות אופי וכו' - לברון מנצח בפער לדעתי.
 8. בעיניי יש נקודה עיקרית שאתה מייחס לה חשיבות פחותה ואני מייחס לה חשיבות גדולה והייתי שמח שנדבר עליה. לדעתי רמת השחקנים, המאמנים, הפיזיות, האגרסיביות, האינטנסיביות, האתלטיות וכדומה של הליגה ובמיוחד התחרותיות גבוה בהרבה מפעם. לכן כשאתה כותב שג'ורדן "רצה" זה היה שלו, או שגורדן היה בחמיישית ההגנה או שחקן ההגנה - אני מסכים איתך ומפרגן לג'ורדן זה באמת הרגיש ככה. אך אני גם זוכר שפעם, היה קל יותר לעשות דבר כזה. מעבר לזה אני חושב שהליגה והתקשורת העצימה, האדירה ופרגנה לג'ורדן שנות אור יותר מאשר ללברון (לברון מקבל\קיבל יחס טוב, טוב מאוד. אך בהשוואה לג'ורדן זה יחס לא וואו). "BE LIKE M
 9. לא דיברתי עליהם ולא פניתי אליהם. אני מדבר לאנשים שקובעים מי כדורסלן טוב יותר לפי סדרת טלוויזיה שמטרתה בסופו של דבר היא ריטיינג ומטרת המשתתפים בסדרה היא לפאר את עצמם ו\או מייקל ו\או השושלת שלקחו בה חלק. אין לזה סימוכין מהסיבה הפשוטה שאי אפשר למדוד דבר כזה (דבר שציינתי בתגובה קודמת שלי). מה שכתבתי הוא דעתי האישית ופה בניגוד לדיון לברון - גורדן אני חושב שכולם יסכימו שהרמה היום גבוהה יותר. אני מסכים שאופי המשחק בNBA קצת בעייתי אך לכמת את זה לתחרות שלשות זה מאוד שיטחי ולא נכון. הבינו שתוחלת הנקודות וההסתברות לניצחון במשחק עולים ככל שזורקים יותר שלשות. הבינו שת
 10. מגוחכים תהיו כל מעריצי גורדן בעקבות הסדרה. גורדן לא שיחק בליגה מפוצצת כישרון כמו שיש היום ולמקרה שתעלו לי פה שמות של סופרטארים מתקופתו אחדד ואומר, גורדן לא שיחק בליגה בה הרמה הממוצעת של השחקנים הייתה זהה לרמה של היום. זה אפילו לא קרוב. לברון מפלצת כדורסל בכל פרמטר ואספקט של המשחק, בעידן הכי תחרותי ומאתגר שהיה עד כה. לברון שחקן הכדורסל הטוב בהיסטוריה.
 11. בוא נהיה מרוכזים וחדים. אתה אומר שאין בן אדם שחושב שלברון יותר טוב מגורדן בכדורסל?
 12. לברון שחקן כדורסל טוב יותר מגורדן. למען האמת בכמה רמות. גם קווין דוראנט יותר טוב מגורדן. שים את לברון במקום גורדן הוא משיג יותר. שים את גורדן במקום לברון הוא משיג פחות. אם התוצאות היו מדידות למספרים כמו לדוגמא בשחייה, ריצה וכדומה שיש ממש תוצאה. מייקל היה מאחוריהם. בזמנו הוא היה הכי טוב, כיום יש טובים יותר. אם מייקל היה משחק כיום אולי הדברים היו נראים אחרת.
 13. האינטליגנציה, העניין והחדות ברוב המוחץ של התגובות שלך נעלבו מהתגובה הנ"ל. הסקת מסקנות מביכה.
 14. אתה לא שווה תגובה עניינית בלי קללות אז בבקשה: יא אהבל יא אידיוט כנס הביתה
 15. כמה בדיקות עושים בארץ בימים האחרונים? לפי מה בוחרים את האנשים שיבדקו? אם עושים באזור ה7K ומעלה ויש בסה"כ 100-150 חיוביים זה מטורף לא?
 16. מה לגבי זה שהוירוס הוא המצאה של הסינים?
 17. אתה ורבים כמוך הזויים וטיפשים. לא כעלבון, כעבודה. לך תצביע ואם אתה רוצה "למחות" ואף אחד לא ראוי לדעתך אז יש פתק לבן. לכל הפחות תשמור על השקט ואל תעודד עוד אנשים למשוך את המדינה והפוליטיקה שלנו למטה. החובה והמינימום לצפות מכל אזרח זה להצביע.
 18. אוהדי בש השאירו מתנה פנצר חניתי בחולות אחרי הגשר https://i.imgur.com/VlU1NaL.jpg https://i.imgur.com/2M4v62G.jpg רואים בוודאות שזה שני שפיצים מולחמים במטרה להזיק לצמיגים. יש לי על הרכב מדבקה של מכבי, כנראה ככה זיהו. אופציה נוספת שהעלו זה שהם עומדים שם מסתכלים על מי שחונה את הרכב והלבוש שלו ולפי זה יודעים שאתה מכבי. שמעתי חוץ ממני על עוד שניים. יש במקרה עוד אנשים שקרה להם?
 19. עוד מישהו שחנה בחולות אחרי הגשר, שהיה לו פנצר משני שפיצים מולחמים?
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.