Jump to content

berg

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by berg

1. מבין את הרעיון, אבל חושב שזו טעות. מיכה לא רק נותן כדור לגול, הוא מניע כדור, נותן אוויר להגנה ויודע מצוין להיות האיש הפנוי ברוב חלקי המגרש כשצריך. במשחקים בלי מיכה שנה שעברה, האמצע היה חזק הגנתית, אבל לא הצליח לייצר הנעת כדור ברמה גבוהה.
  2. זה לא בדיוק עובד ככה, כמעט כל חברה עסקית תעדיף את הכסף ביד וכמה שיותר מוקדם ובטוח, גם עם הסכום יותר נמוך משמעותית. זו הסיבה שיש הנחה על תשלום מיידי כמעט בכל דבר (ספקים, רכב, דירה וכו׳)
  3. לא אמרתי שיש כיסאות, אמרתי שהתחילו לשים את התושבות/בסיס לכיסאות או איך שלא תרצה לקרוא לזה, את הכיסאות אמורים להתחיל להתקין ב20/6. ולגבי מי שאמר 10 ימים, צפי סיום התקנת הכיסאות הוא 25/7 (ללא עיכובים נוספים). מה שכן, זה לא אמור לפגוע בשאר העבודות
  4. מצטער לאכזב, אבל עשיתי עכשיו בירור נוסף: כרגע התוכנית המעודכנת זה להתקין את הכיסאות רק ב20:6 ?. עד אז מתקינים רק התושבות/בסיס של הכיסאות.
  5. יש לי תמונות של איזה שלושה כיסאות שהיו גם לפני לדעתי. אבל יש תמונות של העבודה וההתקנה של הכיסאות. ואין לי אינסטגרם סליחה של התושבות, לא הכיסאות לפי מה שאני יודע, זה הצבעים
  6. התחילו להתקין את התושבות, היום בבוקר.לגבי הצבעים: לבן- כמעט 16 אלף סגול- 5 אלף אפור- 7.3 אלף יש תמונות, לא יודע לעלות
  7. אמור לקרות במקביל, הרכבת הכיסאות אמורה להתחיל בראשון ותיקח בערך חודש, ככה שאם יחכו עם הדשא עד אחרי הכיסאות אין סיכוי שיהיה מוכן בזמן.כמו שרשמתי לפני, אמורים להכניס את הכיסאות עם מנופים מלמעלה כדי לא להפריע לדשא, הבסיס/תושבות כבר בפנים.
  8. כמו שרשמתי לפני, אמורים להתחיל את הכיסאות ב9.6, אז ממליץ להתחיל להתאכזב משם והלאה
  9. אני יכול לבדוק, אבל לפי מה שהבנתי זה כיסאות כמו בסמי עופר (מבוצע על ידי אותה חברה שהתקינה שם).
  10. - הבסיס/קונסטרוציה של הכיסאות כבר בפנים, הכיסאות עצמם יוכנסו על ידי מנופים מבחוץ, כך שאין מניעה לעבוד על הדשא והכיסאות במקביל. - התקנת הכיסאות אמורה להתחיל ב9.6.ולהסתיים באמצע יולי. - צבע הכיסאות- אפור, כחול ולבן. - שבוע הבא (כנראה בראשון) אמורים להתחיל את פריסת הדשא. # כמובן שהכל בגדר ״אמור״ וכמו שנהוג בלבנט הכל יכול תמיד להדחות. אה ודוד דתי, פונצ׳ץ׳, הונדה נימני וכו׳
  11. ברור שאף אחד מאיתנו לא באמת יכול להעריך מתי יפתח, אבל יש דבר אחד שאנשים פה שוכחים- האינטרס של עיריית תל אביב הוא לא פחות גדול משל הקבוצות לפתוח בזמן, כל משחק הוא הכנסה אדירה והתחלה של החזר ההוצאות. בנוסף, גם הקבלן חייב לעמוד בזמנים כדי להימנע מקנסות שעלולים לעשות הבדל גדול ברווחיות. נכון שיש רק 4 חודשים, אבל עם העבודה בלילה מדובר בערך בחצי שנה (מניח שהעבודה בלילה היא לא באותה תפוקה).
  12. מעניין מאד לדעת מה בדיוק התפקיד של יצחקי , לפי מנספורד הוא בערך מוודא שישראלים לא מערבבים אותו
  13. אין ספק שמה שבונים במכבי לטווח הארוך הוא כנראה הדבר הכי גדול שנעשה בהיסטוריה של המועדון, כל שחקן נוער יודע שעם עבודה קשה הוא יכול להגיע למועדון הכי גדול פה ומשם השמיים הם הגבול. זה ברור לגמרי שהעונה הזו, בשילוב הגישה של מחלקת הנוער מראה לכל שחקן במחלקת הנוער או באחת מקבוצות הבת איך שחקן במכבי צריך להתנהג בכל מקום שהוא נמצא בו
  14. החיבור בין 13 ל11 ו 2 ל5 יצא פשוט מושלם. מסקרן ממש לדעת איך יראו החיבורים בצד השני (10-8, 7-5)
  15. אשכרה הפכנו להפועל של פעם, לוזרים סמרטוטים שבוכים על ההגרלה ועל כמה אנחנו מסכנים, אפשר לחשוב שמדובר בברצלונה/ריאל/סיטי. מזכיר את האווירה לפני המשחקים נגד ב״ש ״העוצמתית״- איך לא מתבזים וכו׳. מה שעוד יותר מצחיק זה שעוד לא עברנו את הסרבים.
  16. השאלה היא לא מי נצליח להנחית, אלה האם התשתית והתרבות שנבנתה היא חזקה מספיק כדי לשרוד את השינויים.מעבר לכך, לפעמים דם חדש ואנרגיה שונה יכולים להביא לשינוי חיובי ונדרש, אני מניח שקשה מאד לשמור על רמת המשמעת הספורטיבית כפי שהייתה בשנים הראשונות עם אותם פרסונות, בטח כשמדובר בשחקן הישראלי
  17. יש מצב שמישהו מעלה לפה את תקציר משחק האליפות של הנוער והראיון של צרפתי? הלינק שהעלו לא עובד לי. תודה
  18. לא מבין מה אנשים רואים בדודזאדה, חלש בהגנה וחלש מאד בהתקפה, לא מצליח לתת הרמה אחת ראויה ומאבד כמות ענקית של כדורים. לדעתי הוא לא ברמה של מכבי וחוסר בטחון הוא לא תרוץ, קיבל מספיק הזדמנויות.
  19. איזה מלך אתה. אני איתך ומאמין שבאמת אפשרי! יאללה מכבי!
  20. שחקן מעולה שנתן את כל כולו לקבוצה. גם ששיחק באמצע וגם באגף ימין עם אלי ביטון..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.