Jump to content

niv

משתמשים רשומים
    561
  • Last visited

Everything posted by niv

1. עדיין רלוונטי? אני אמנם כבר לא בבש אבל בטוח מכיר מישהו שבא ויוכל להביא לי...
  2. טוב אחרי כמה ימים בלי פורום נכנסתי עכשיו וראיתי הכל... קודם כל תודה לכולם, ואהב את כולכם תהילה, זה היה בכלל אור גנני עם החיוך אבל אין ספק שהעלת פה נוסטלגיות מושיוב, לא שוכח את המשחק ההוא בחיפה (: מק, עדיין יש לי את התמונות מהיום ההוא בבקו"ם... תחזירי כבר את הכובע (: טוב אין לי באמת כח לכתוב עוד, אוהב את כולכם ארז אתה נראה לי אהבת חיי
  3. מי איש טוב שולח לי בפרטי או משהו את הקוד שהוא מבקש בשביל לפתוח את המשחק אחרי ההתקנה? אני כבר איזה שבוע יושב על זה...
  4. תעשה חיים אחי שמור על עצמך ובקיץ גם אני (:
  5. טוב הניקוב השני לא רלוונטי כי הוא לא בא... עכשיו אני צריך למצוא רק לעצמי (:
  6. כמו שכתבתי בנושא שפתחתי לפני איזה חודש, חזרתי לארץ די בהפתעה ובלי מנוי אז עם מנוי אני מסתדר אבל אני אצטרך ניקוב למשחק מחר... מי שיכול לעזור אני מודה מראש עוד חבר אמור לבוא איתי אז אם יש 2 ניקובים בכלל טוב (:
  7. אחי תעשה טובה ותבדוק לי כי אחרת אין לי מנוי... ובכלל אם יש מישהו כזה (כן, אני יודע שבערך חצי פורום מחפש אבל אני חייב לנסות...) שיכתוב...
  8. so kosta do you have one for me or are you using the second one? and i cant sagiv18 i am in california, i dont have how to check there...
  9. takshiv ya katikat rusi, i've tried to get one as soon as i knew when i am comming back but it was too late... anyway, if someone can help please do it... and if there are MENUIM to gate 11, how much do they cost without HEVER? thanx anyway...
  10. כמו שכתבתי לכם לפני איזה שבועיים ככה, אני חוזר לארץ מוקדם ממה שתכננתי לפני שהתבטל הטיול לא תכננתי לעשות מנוי כי הייתי אמור להפסיד חלק גדול מהעונה אבל עכשיו כשאני חוזר בתחילת ספטמבר אני רוצה לעשות מנוי אבל יש בעיה קטנה דיברתי עם ידידה שיש לה 'חבר' ולמרות שבאתר כתוב שהמכירה היא עד ה16/8, כבר כמעט שבוע שאי אפשר להזמין משם משום מה מנויים... מפה (קליפורניה) קשה לפתור את הבעיות האלה אבל אם יש מישהו שיודע למה זה ככה/ מה עושים עם זה/ מישהו שיודע על מישהו שמוכר מנוי ל11 במחיר נורמלי כמו של 'חבר'/אם מתחדשת מכירת 'חבר' קיצר אני לא אמשיך לחפור עם סלשים כאלה... אם יש מישהו שיכול לעזור עם זה שייצור איתי קשר בבקשה בהודעה פרטית או באימייל naim_niv@hotmail.com דרך אגב, כמה עולה בכלל מנוי רגיל לא דרך 'חבר'? תודה מראש...
  11. חברים, כמו שכתבתי לפני חודשיים בנושא שפתחתי, אני עכשיו בקליפורניה במחנה של הסוכנות היהודית, רק שאחרי המחנה תכננתי לטוס לאיזה חודשיים במרכז אמריקה לטייל וזה לא בדיוק ייצא לפני חודש ככה נגנב לי פאוץ' עם מצלמה, ארנק וכל מיני דברים כאלה וגם היה לי בתוכו דרכון עם ויזה לארה"ב. הלכתי לקונסוליה הישראלית והוצאתי דרכון חדש אבל ארה"ב היא מדינה כזאת לא מפותחת שאין להם מושג איך מוציאים ויזה חדשה (או רק הוכחה לויזה ישנה) מתוך ארה"ב אז הם אמרו לי לטוס למקסיקו ולנסות שם (ואם אני לא מצליח אכלתי אותה וצריך להזמין עוד כרטיס טיסה ממקסיקו לארץ במקום להשתמש בזה של הסוכנות...) בכל מקרה, אני מוותר על הטיול הזה (או יותר נכון דוחה אותו ומשלב אותו עם דרום אמריקה...) וחוזר לארץ עוד חודש ככה... עד שהתבטל לי הטיול לא עשיתי מנוי להשנה כי כמעט חצי עונה הייתי מפסיד ככה אבל בגלל שהתבטל הטיול אני עושה השבוע מנויי אז אני אוכל לראות את כולכם השנה במשחקים נפגש בקרוב (:
  12. ארז הדיילת תהרוג אותי אם אני אשים בדרך (: רונן, כן הכל אותה כתובת וקוסטה כפרה עליך אחרי הכל אין מה לעשות... אני אוהב אותך (: ואתה רוצה להפגש לפני? סבבה בוא לבקר... אני ב2 בלילה כבר בשדה התעופה...
  13. מקסימום נלמד לשחות (: בכל מקרה אל תדאג יהיה בסדר... ומי שרוצה מוזמן לכתוב באימייל/פייסבוק בכל מקרה עוד יממה בערך...
  14. אוי נו עוד פעם את? (: וזיגי... מה אני יכול לעשות שניסו להתנקש בי בכביש? (: וגיא (ואני קורא לך פה ככה רק כי אני אוהב אותך) לא היה לי ספק שזה מה שאני אעשה אבל מה לעשות שאני עובד בדיליי? (: .
  15. כן, אני יודע, את השם משתמש הזה לא ראו פה בפורום מזמן ומן הסתם חצי המהשתמשים לא מכירים אותו אבל אמרתי שאין מצב שאני עוזב בליל לכתוב פה הודעה עוד שבוע מהיום (יום שני בלילה) אני טס לקליפורניה להדריך במחנה של הסוכנות היהודית במשך חודשיים ומשם אני ממשיך לעוד חודשיים-חודשיים וחצי לטייל במרכז אמריקה אני כותב עכשיו כי כמו שאני מכיר את עצמי כנראה שלא ממש ייצא לי להכנס לפורום הזה יותר מדי בכל מקרה נפגש עוד 5 חודשים
  16. נשמה שלי כבר מזמן רצינו לשבת לדבר ולא יצא... כנראה כי בד"כ אני סתם מבריזן (: בכל מקרה אחי, שיהיה לך המון המון בהצלחה שם, אתה יודע שאם אתה צריך משהו דבר איתי חופשי (גם אם סתם משעמם או בא לך) בתכלס, הכי חשוב זה שתיקח הכל בקלות אבל לגבי זה אני סומך עליך... קיצר אני לא אתחיל לזיין לך את השכל פה... זה כבר יהיה בטלפון או כשנפגש או משהו חולה עליך!
  17. אם למישהו יש להשיג לי שלחו לי בבקשה פרטית אם יש 2 אז בכלל טוב (:
  18. אתה לא מתבייש? אני נוגע בטלפון פעם ביומיים-שלושה ודווקא אז רוב האנשים לא זמינים (מרפי...) ומה אתה בוכה על המהירות של האינטרנט? קליטה לפלאפון אין לי נקווה לא לחזור לשם (:
  19. למה ארז? בעמדות יש דווקא אחלה קליטה (: אבל אין ספק שלומדים להעריך שמה הרבה דברים...
  20. אני עכשיו באימון אבל בעקרון אני נמצא באסטרא עזוב... אני לא רוצה לבאס אותך אז אני לא כותב עליו כלום
  21. שמע בתור לוחם אין לי ספק שמי שיכול צריך ללכת לקרבי בעקרון... כל מלה שעמי כתב בנושא ההוא נכונה... אין ממש מה להוסיף...הבן אדם פשוט גנב לי את המלים מהפה (עד הרגע שהוא כתב על גילאים מעבר ל21... פה שידבר בשם עצמו ) מנסיון אני אומר לך שמה שזה נותן לך לחיים זה דברים שאי אפשר לתאר אותם אם זה החברים, החוויות, האופי- מבגר אותך המון וכן, גם הסיפוק בקשר לסיפוק ולמה שצפריר כתב אז חצי נכון וחצי לא נכון, לכל הסיירות והיחטיות יש הרבה יותר סיפוק ויש לי הרבה הערכה לאנשים שם אבל גם בגדודים (בטח בימים כאלה עם כל הבלאגן בלבנון/עזה) יש לך את הרגעים של הסיפוק אז רוב הזמן אם אין מבצע גדול אתה טוחן שמירות אבל בשורה התחתונה מי ששומר על המדינה הזאת זה הגדודים כי עם כל הכבוד לסיירות ולמבצעים שלהם, מי שבאמת שומר על הגבולות של המדינה הזאת ועל התחת של כל אחד פה זה הגדודים לא פחות מהסיירות אז באמת הרבה פעמים אתה תרגיש שאתה סתם שומר כמו מניאק ולא תבין מה אתה באמת עושה פה אבל אז תבין שאם לא אתה אז איזה מחבל יוכל לחדור לארץ מלבנון/סוריה/עזה/איו"ש או לא משנה מאיפה ואותו מעצר שאתה עושה יכול מאוד להיות שמנע את הפיגוע הבא ואני בכלל לא מדבר על זה שבמלחמה עם לבנון או בכל מה שקורה בעזה אתה רואה בדיוק מה הגדודים תורמים למדינה הזאת לגבי מה שכתבת על הכושר בטוח שיותר קל יהיה לך אם תבוא בכושר אבל מנסיון בתור אחד שבקושי סיים 2000 לפני הצבא אני אומר לך שכל אחד שורד בקרבי אם הוא רק רוצה ועמי, אל תזכיר לי בכלל את ההליכה הזאת חזרה... בכיף הייתי רוצה לשכוח אותה (:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.