Jump to content

roee21

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by roee21

1. בדרך כלל פותחים עם "התופים נותנים תקצב"
  2. חחח מהגן יש לי את זה... 100% לדרבי אם מישהו מעוניין שלחו פרטית עם מחיר
  3. שלחתי הודעה פרטית בנוגע להעברת 3 מנויים משער 11 ל13 ולא חזרו אליי.
  4. חבל שאפחד לא צילם משער 5 את שער 11 בדקה 70
  5. http://hamaccabi.com/multimedia.asp?Cat=FanSongs
  6. פשוט מבאס שהדרבי הזה יהיו דגלים של גולגולות במקום התפאורה הזאת
  7. פשוט בזיון התפאורה של היום. כמובן שהרעיון מקודש, אבל זה פשוט מביך השלט האומלל הזה שעשו למוני פנאן...
  8. במרכז זה 95.5 או 96.5 אחד מהם
  9. אתה חושב שכל האוהדים של סכנין הולכים למשחקים בדוחא?
  10. האמת שאני לא נוהג לכתוב פה הרבה, אני בעיקר קורא, אבל לאחר שקראתי את הכתבה מוואן בליווי המוזיקה שבסרטון שם וקריאת חלק מהתגובות בהחלט עברה בי צמרמורת קלה. רוב התגובות שם באמת מפרגנות למכבי, וזה שאוהדי בית"ר, חיפה, הפועל, סכנין יורדים מהעץ ותומכים בקהל של מכבי זה באמת יפה. תגובה של אוהד סכנין: ""אני נשבע אשמור עליך ארצי האהובה בדם גופי וחבריי זאת הבטחה כתובה" - משפט יפה .. אהבתי זה גם אצלנו בדת . . לגבי גלעד שיחזור בריא ושלם לא מגיע לו ספיציפית ולמשפחתו . . יש אנשים למעלה שלא רוצים שהוא ייצא וזאת רק אשמתם . . בזמן שלישראל יש רק אחד להם יש אלפים ביקשו שיוציאו כמה אסירים נתנו להם רשימה אבל המכובדים למעלה התעקשו כאילו הבטחון שלהם יזדעזע במקומם הייתי משחרר אלף אסירים רק בכדי שהילד הזה יחזור הביתה הוא לא אשם בכלום" אוהד בית"ר: "לאוהדי מכבי - שאפו ענק! כל הכבוד - יש לי הרבה חבר'ה אוהבי כדורגל ואף אחד מהם לא אוהב מכבי. אבל ששמענו על הקטע עם המנוי לגלעד, עם יד על הלב, עברה בנו צמרמורת. כל הכבוד שבכלל חשבתם על זה, לא הייתה לי בעייה איתכם לפני, אבל עכשיו אני מכבד אתכם הרבה הרבה יותר, כל הכבוד!! זה הצד הכי יפה שיש בכדורגל." חיבוקים בדרבי? *הלינק לאתר וואן נמחק מפורום זה, ניתן להביא תקציר*
  11. זה לא שהם לא יוכלו, הם יוכלו, פשוט יצטרכו לבנות הכל מחדש ולהתפתח לאט לאט.
  12. אם הם לא היו מקום ראשון היום בזכות הניצחון הטכני שלהם אף אחד לא היה שם לב אליהם...
  13. כמה עולים ואיפה קונים? ואיך מנצלים את העובדה שהיה לך מנוי לעונה שעברה? גם השנה זה נותן הנחה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.