Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
  • Content Count

287
  • Last visited

• Days Won

4

Everything posted by Brandon Roy

1. מעריך את התגובה ואת ההתייחסות. אני לא חסיד של התדיינות על כדורגל בפורום ולכן עד שאני עושה את זה, מעדיף שלא להיכנס למחוזות איפוטתיים. תודה. תצליח.
  2. נקודה נוספת למחשבה - אם השינוי מערך גורם לכך שלוקחים את שחקן הכדורגל הכי טוב שיש לנו - סאבוריט - ומזיזים אותו מהעמדה הטבעית שלו שבה הוא סייע לנו לעשות שתי עונות היסטוריות ברמה המקומית ואותו שינוי גורם לכך שחצי מהחילופים בין השחקנים שמשחקים לבין אלו שהספסל ואלו הפנימיים ברמה הטקטית מגיעים מאותו מקום שהוא מהות שינוי המערך - החמישייה ההגנתית - אולי למרות הרצון הגדול של דוניס לשחק כך - המערך הזה לא מתאים לתמהיל השחקנים הנוכחי שלנו.
  3. לא יודע ממתי דור פרץ נהיה איזה סלע מחלוקת פה בפורום. אני לא חושב שאף אחד מהאנשים פה מרוויח מכך שהיכולת של פרץ היא כזאת שהיא נתונה לויכוח. אשתקד הוא היה פצוע רוב העונה ולא הרגשנו את חסרונו. ואולי להפך, זה הכריח את איביץ' לשחרר את הציוות שלו עם גלזר שהוא לא היה טוב, הוא לא טוב עכשיו והוא גם לא יהיה טוב. הם דורכים אחד לשני על האצבעות והנוכחות שלו פוגמת במיקום של גולסה שכל הזמן מחפש מרווחים פנויים. דור פרץ יכול לפתוח רק במשחקים כאלה - בהם אנחנו לא מעוניינים לפתח משחק כדורגל. בהניתן המצב, הוא לא צריך לפתוח ברוב המשחקים וצריך להשלים את הרוטציה עם גלזר וגולסה מהספסל. יעשה לשלושה טוב יותר. הוא ט
  4. ברור לי שבסוף, התוצאה הסופית יכולה לגרום לרושם מהמשחק להשתנות ב- 180 מעלות, אבל אני חושב שזה היה משחק מאוד לא טוב של מכבי ת"א. עוד לא כל כך הצלחתי לעכל את דוניס, שכן, ניכר שהוא מנסה לשחק כדורגל ולהגיע תוך צירופי מסירות לאזורים המסוכנים ולא בכדורים ארוכים ומסורבלים - כל הכדורים של טננבאום היו קצרים, לרגל. אבל הגישה הזאת לא מתכתבת עם הדרך שבה הוא מציב את השחקנים, לרבות גם הזהות שלהם בתוך המערך. נתקלנו אתמול במשחק לחץ דיי עלוב, צריך לומר את האמת ועדיין בכל פעם שהכדור הגיע למגן שנמצא עם רגל על הקו, איבדנו את הכדור. מכבי ת"א השלימה 320 מסירות מוצלחות מתוך 421 - 76%. כשהרוב המוחלט הזה של המסירו
  5. הצוות שיפוט אירופאי הכי חלש שאני זוכר. צוות, רק לא רק השופט המרכזי. באמת, לא רואים ממטר. נס שהצליחו לראות את שער הכניסה בשדה תעופה ולהגיע למשחק לשפוט.
  6. אני חושב שמגושם יהיה מונח מתאים יותר. כמות עבירות של שני משחקים. במחצית אחת.
  7. לא למי שיש פרטנר. עוד לינקים אולי...?
  8. דווקא זכורה לי לפחות כתבה אחת שבה אבא שלו, בעצמו, אומר שאם הוא (ירדן) לא ישנה את ההתנהגות שלו, הוא לא יגיע לכולם.
  9. כרישי אני חושב שאתה צריך לעשות הפסקה של כמה ימים מהחדשות. יעשה לך טוב אבא.
  10. בדיוק. בבית"ר קונים שחקן במיליון יורו ואומרים שהם לוקחים אותו כפרויקט שיקומי.
  11. כמדומני שכל או לפחות רוב בתי ההשקעות הישראלים עובדים עם אותה מערכת - ספארק.
  12. מהתשובה שלך נשמע שאתה ממש בהתחלה - וזה אחלה, אבל מציע לך שקודם כל תחפור באינטרנט - יש מלא מידע איכותי וחינמי. יוטיוב ופייסבוק. תכיר את כל מכשירי ההשקעה, תכיר אסטרטגיות, יכול להיות שאחר חודש של קריאה תבין שזה לא הכיוון שאתה מחפש - אתה כרגע בנקודה שאתה צריך לספוג המון ידע שיש אפשרות לספוג אותו בחינם. אז אני ממליץ לך ללכת על זה לפני שאתה משלם על קורס שאתה בכלל לא יודע מה הכיוון המועדף שלך. ולמה זה מאוד חשוב להגיע מכוון ועם ידע כי אפילו בתוך התת תחום הזה של המסחר היומי יש המון כיוונים שלא כולם מתחברים לכולם - אני למשל, יותר בחור של לונגים,בעוד חבר שלי, בכל מקום שבו אני רואה את ההזדמנות
  13. מה המטרה שלך - יש לך הון פנוי שמחפש השקעה? אתה בכיוון של מסחר יומי?
  14. זוכר שאלו שתי ההופעות הראשונות שלו לאחר שחצי שנה היה פצוע...?
  15. אל תעבוד כמו כולם - תקרע את עצמך, תרוויח כסף ורק אחרי זה תלמד איך כסף עובד כשבדרך איבדת חלק גדול ממנו או שנים יקרות שיכולת למנף. במקום זאת - תלמד עכשיו כשיש לך זמן איך כסף עובד - שוק ההון, פנסיה וכל שאר מכשירי החיסכון בכדי שאז שהכסף יגיע, אתה תדע מה לעשות איתו ואיך להפוך אחוז גדול יותר מכל שקל שתרוויח, למה שתוכל להנות ממנו בעתיד. הלוואי והייתי יודע אז, לפני 7 שנים (גיל 21), מה שאני יודע היום על כסף, השקעות ושאר הנושאים האלו. כנראה שהיום הייתי רחוק משהו כמו 5 שנים מלפרוש.
  16. בארבעת המשחקים שבהם שותף בליגת האלופות במדי לסטר, שיחק כמגן ימני. פיבן כבר הוכיח לנו ולעצמו שיש לו את מה שדרוש בכדי להיות בלם ליגה מצוין, לא מן הנמנע שאם הצמד ביטון וקנדיל ממשיכים לשחק פחות או יותר ברמה הזאת, נראה אותו עובר לעמדה הזאת כשפיבן יצוות לטיבי. לא ההגנה שחלמתי עליה לאחר עונת כמו האחרונה, אבל זה כבר נשמע סביר יותר ממה שראינו כאן עד עכשיו.
  17. ובכלל, יש לו 4 שערים ב - 4 משחקים. אגב, הוא נפצע והוחלף עוד במחצית הראשונה.
  18. מי זה הקראמריץ' הזה בהופנהיים? כל פעם שאני נכנס לבוקס סקור לראות מה עם דאבור, הוא עם צמד.
  19. אוהב אותו אבל האיבוד כדור שלו בגול הראשון שלהם - על סף הרחבה ניסה להשחיל במקום להעיף - זה הכי ישראלי ואחד היהירים שראיתי. לא הייתי מתפלא אם דוניס היה עם קאדר מלא הוא היה מוחלף. יש דברים שלא עושים.
  20. חוץ מזה שלא כל כך הבנתי למה בן ביטון משחק את הקידמי אם בלטקסה משחק איתו ביחד על אותו הקו. במשחק השני. מאוד בעניינים, הרבה תשוקה. ימים יגידו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.