Jump to content

אורון

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by אורון

1. אתה משעשע. יש גם אנשים כמוני שמגיעים לכל המשחקים ואין להם כרטיס. כן, גם למשחק זניח בגביע הטוטו. לא רק אתה מגיע לכל משחק.הייתי בכל משחק אפשרי השנה, כולל פלזן, באזל, לונדון ופורטו. למה אני צריך להיות תלוי בהגרלה מזדיינת? מכבי זה החיים שלי אבל אני לא מקורב לצלחת אז אני נשאר עם הזין ביד.
  2. הרבה אנשים לא יודעים שיש מכירה בכלל. אני התקשרתי לכמה חברים לעדכן, הם לא ידעו בכלל שהמכירה היום. אתה יודע, לא כולם עושים רפרש כל היום באתר\פייסבוק של מכבי.
  3. יש ברשותי מנוי לשער 8, מעוניין בהחלפה לשער 11. החלפת בעלות מלאה על המנוי. הצעות בפרטי יתקבלו בברכה
  4. יש השערה לגבי כמות האוהדים שיטוסו? מעניין אותי לדעת. אני מגיע + 3
  5. אז הייתה כבר מכירת כרטיסים? לא הבנתי
  6. אני באמת לא עצבני אפילו. אם היינו מנצחים זו גניבה. שער חוץ חשוב ותו לא. למחוק את המשחק הזה מהלקסיקון
  7. הם גם מקללים את ראדי, אבל קפצו בגול שלו בדרבי כמו גדולים
  8. מה יהיה עם השריקות בוז לורמוט? לא מבין את זה. ולא אבין לעולם למה לשרוק בוז לשחקן של הקבוצה שלך. הוא גם מאבד בטחון וזה פוגע בקבוצה בענק
  9. אתה באמת חושב שזאת מחצית טובה שלנו? כן, זה כיף לרדת למחצית עם יתרון של שער חוץ חשוב, אבל הגול מקרי והמשחק שלנו פשוט זוועה.
  10. אני שונא את עצמי על זה, אבל אני יכול להבין את הכעס של חלק מהאוהדים כלפי המאמן. לא עם הדרך שבה הם מתבטאים, אבל בהחלט אין במשחק שלנו כלום כבר תקופה ארוכה. פשוט כלום.
  11. יש לך שני זרים פצועים + זר אחד מורחק. וזר נוסף על הספסל.
  12. מוזר שכל משחק הרכב שונה לגמרי. יאללה מכבי
  13. גם בגיל שלו הוא יותר טוב מכל חלוץ ישראלי שיש בארץ.
  14. למה אתם מתעקשים שזהבי יהיה בסגל? לגיטימי שהוא יקבל מנוחה, יש מספיק משחקים שנותרו העונה, חבל סתם לסכן אותו מול קבוצה פח. וכן, אנחנו חייבים לנצח אותם בכל מצב.
  15. נשארו עוד כרטיסי מבוגר בלאן, מה נהיה? מחרימים בגלל המחיר?
  16. מה בדוק יעני נוער לא תופס על אישה? אף פעם לא עשו לי בעיות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.