Jump to content

רועי-

משתמשים רשומים
    111
  • Last visited

Everything posted by רועי-

1. מסכים לגמרי עם רוב מה שרשמת לא מתכחש לבעיות. גם אני לא מעט פעמים מרגיש חוסר מוכנות וקריסת מערכות ולפעמים בדיוק הפוך. פיראוס לא באנו מוכנים? גם חטפנו שם גול והכל היה מוכן להתרסקות. ב״ש וגנט? ביטלנו כמעט לגמרי את היריבות ראינו פה גם רגעים עצומים באמא של המאני. אי אפשר להגיד שזה היה מזל או הבלחות אני עדיין מרוסק. זה היה לילה טראומתי. אבל עדיין יש בי אמונה שאפשר לעשות את זה עפנו מאירופה ואולי זה מה שהיינו צריכים בשביל הצלחת. אוויר וריכוז לדבר החשוב באמת יש לנו את המוזהב ופרץ. אומץ לא חסר שם, עוד כמה שחקנים שנגעו בכל תואר אפשרי בארץ בואו נאמין ובסוף העונה נסכם את הקבוצה
  2. המשחק בפיראוס היה פחות חשוב? גנט? אני חושב שהבעיות שלנו במאני טיים היו בעיקר שאננות/אדישות ורכות לא מוסברים ולא לוזריות בשני המשחקים שציינתי ונגד ב״ש חוץ/בית הקבוצה באה לטרוף ונתנה אגרסיביות והיריבות מאוד התקשו נגד זה מרגיש שצריך לדאוג למוטיבציית שיא בכל משחק מעכשיו וזה יספיק
  3. אנחנו מקום ראשון ושמינית קונפרנס עם הגנה של שחר/אבישי, סאבוריט, נחמיאס ומשפתי. קצת פרופורציות. בעיני, תצוגות הנפל הן יותר תוצאה של צוות מקצועי מאשר רמת השחקנים. היית פוגע במגן ימני/בלם/שוער בומבה העונה ומאמן סביר ואתה כבר עם צלחת
  4. תגידו זה אמיתי שיומיים אחרי הגומלין, בשבת, אנחנו נגד הפועל חיפה?
  5. מסכים עם מה שקמחי אמר, אנחנו בעיקר צריכים שרובי לא יהרוס תנאי הכרחי שלא בטוח יספיק לא חושב שאנחנו נופלים מהם באיכות, מאמין שהשיא שלנו יותר טוב מהשיא שלהם כן נופלים באנרגיות וטקטית
  6. עם כמה שהמצב לא מזהיר, אני לא חושב שזה בכלל מתקרב לקרקס שהיה פה עם יצחקי שתחתיו היו כמות שערוריות שמספיקה ל20 שנה. פריצה ליטרלי מחליט לקחת טיסה ולעזוב, יונתן מבקש לעזוב באינסטגרם, הארכות חוזים הזויות, גלוך מגיע לשנת חוזה לפני היורו, כמעט עונה שלמה ללא שחקן כנף אחד נורמלי ועוד ועוד ועוד נעשו לא מעט החלטות תמוהות העונה אבל היו גם דברים טובים. מנספורד קיבל קבוצה עם הרבה חוסרים ובכללי במצב לא אידיאלי
  7. קמחי אתה יותר מדי אופטימי היום יש סיכוי לבוננזה החלון?
  8. מסכים לגמרי. אבל זאת לא עוד החתמה אם נבודד ונסתכל רק על ההחתמה, אז בסדר הפסדנו שחקן שרצינו. לא ביג דיל כשבנוסף יש את כל הדברים שאמרת פלאס נראה שמאוד רצינו אותו ומיץ דיבר איתו. אז כן, זה כואב וזה מדאיג. לא סוף העולם אבל זאת לא עוד החתמה אם זה מה שיעיר את מיטש סופסוף מתרדמת של 5 שנים? וואלה מבחינתי זה הצלחה
  9. היכולת או השווי של הילד בכלל הסיפור כאן הסיפור הוא הנאיביות שלנו במשך 3-4 שנים, הסיפור הוא שעוד פעם הפסדנו לחיפה, עוד פעם שחקן שרצינו ברח לנו. אולי זה שקר אבל אני נוטה להאמין שמיץ באמת דיבר איתו ובלי קשר רצינו אותו מאוד. לא חושב שיש על זה ספק
  10. היה משהו מאוד אפטי בקבוצה אתמול. מעבר לחולשה, חוסר בטחון או עייפות הרגיש שחיפה רצו יותר. אדישות מטורפת בירידה להגנה, יציאה להתקפה, בלחץ על השופט מטריף את הדעת לחשוב שחיפה רצו יותר אחרי 3 אליפויות רצופות
  11. היי חברים אני מעוניין לבצע העברת בעלות של מנוי. דיברתי עם מכבי ולאן והם אומרים שאין אפשרות, למרות שבתקופת חידוש המנויים אמרו לדבר איתם לאחר התקופה. מישהו הצליח לעשות את זה פעם? או אולי יודע למי אפשר לפנות בנושא? תודה
  12. התחרפנתם לגמרי. על איזה בינוניות אתם מדברים? יש פה את אחת הקבוצות הטובות שאני ראיתי במכבי מעולם. נכון לא מושלם ועדיין יש אזורים מדאיגים. אבל מבחינת איכות? לא זוכר כמות כזאת במכבי חוץ מהבלמים אני לא רואה שום עמדה שאנחנו נופלים מהם. במיוחד בעומק חוץ מעמדת החלוץ. שוער, מגינים, קישור (פרץ ויוריס), כנפיים (מילסון, קיקו, כהן ודוידה), זהבי.
  13. @ת"א שלנו הדבר הכי חשוב שיש. לא יהיה זמן טוב מזה יהיה לכם גב חזק מאי פעם ואפילו סוללת הכלבים שלהם לא יכולים לעמוד מול זה
  14. איך המדיניות הזאת עדיין קיימת? אין מצב שמיטש מרוצה מהשנים האחרונות ואין מצב שהוא מסתפק בבינוניות הזאת כשהוא רואה שחיפה תוך שנתיים מסמרטוט שלנו מעפילה לליגת אלופות. לא מובן הסיפור הזה. הקבוצה מכניסה הרבה יותר כסף מאי פעם, הקבוצה בשפל אחד הגדולים מאז שהגיע. מילא בשנתיים הראשונות בשושלת של חיפה, האופטימיים ביותר יכלו לחשוב שהיה חוסר מזל ושהיינו בתמונה. אבל עכשיו? אחרי שנתיים של מקום שלישי בלי שום תואר?
  15. יש דברים יותר חשובים מדוידה או ישראלי כלשהו לרוטציה. אבל אתה לא חושב שאתה צריך לחזק/לעבות את התקן הזה? מה הרוטציה שלך בכנפיים? זר ויונתן? מה קורה אם אחד מהם נפצע/מילסון חודש באליפות אפריקה? רק יונתן? בהנחה ונעלה לבתים, צפויה עונה עמוסה מאשתקד שגם בה לא ניחנו בשחקני כנף שיכולים לתרום מי יודע כמה. בעיני התקן הזה חשוב ודוידה אופציה מעולה. התקרת זכוכית שלו גבוהה משל יונתן, ביטון ואלמוג
  16. צריך להפריד בין זה שהקבוצה צריכה לחזק את ההגנה וההתקפה בשחקנים דרג א לבין זה שצריך עומק. דווידה וגיל כהן שחקנים צעירים מאוד שקשה להעריך את תקרת הזכוכית שלהם. מה שבטוח זה שהם מהטובים שאפשר להביא מהשנתון הזה בגזרת הישראלים. בקשר לדוידה שאותו ראיתי יותר, הוא יוסיף מהירות בוודאות וזה משהו שבוודאות חסר לנו. מעדיף לטפח אותו מאשר דן ביטון ואלמוג שכרגע סימן שאלה הרבה יותר גדול. שניהם, כנראה לא דרג א של הכדורגל הישראלי, אבל לא בטוח שזה מה שנכון לנו. אולי צריך קצת דרג ב שיוכלו להשתקע פה להרבה שנים יש אינספור דוגמאות לשחקנים שבגיל 22 היו פחות טובים מכהן ודוידה ובגיל 26 כל אחד היה עושה הכל כדי שיהיו פה. הגיל פה מאוד משמעותי והם יכולים לעשות קפיצה גדולה בשנתיים הקרובות
  17. חייב לדעת האם עוד מישהו מרגיש בשנה שנתיים האחרונות קצת חצוי בין הרצון לקחת אליפות ובין הרצון לשינוי עמוק? אני לעולם לא אוכל לא לשמוח מניצחון או מאליפות אבל שואל את עצמי לא מעט בזמן האחרון מה יהיה יותר טוב בשביל הקבוצה
  18. לא הייתי מסיק משהו מהראיון הזה זו מכבי בעידן מיטש. לא משחררים יותר מדי מידע ומשדרים עסקים כרגיל לא יודע אם יהיה את השינוי שכולנו מייחלים אבל אני כן מאמין שמיטש בחור שאפתן ואולי זה שהעונה הזו היא כן קצת יותר נורה אדומה מהשנתיים שלפני שהיה אפשר לחשוב שסתם תקופה רעה יזיזו אצלו משהו. טיפש הוא בטוח לא ומאוד קשה לפספס את רצף המאורעות בשנים האחרונות מה גם שיש לי תחושה שיושב על מיטש שחרור אצילי ומיכה שמאז בערך ההתרסקות התחילה ורצון להיות המנצח בכל הסיפור
  19. אכן צודק עדיין אני חושב שלרוב הגבנו מהר יותר כשהיינו עם הגב לקיר ולא זכור לי מקרים שערורייתיים כמו בשנים האחרונות- פריצה, גררו, יונתן כהן, לא לנצל את מכסת הזרים במשך ככ הרבה זמן, שחקנים בעמדות קריטיות שמגיעים אחרי תחילת העונה, הדלפות ועוד המון דברים
  20. הביקורת שלי היא פחות לכמות ההון. יותר בכיוון של מה שאמרת - מדיניות מגיבה, נגררת, מאוחרת ואחד הדברים ההזויים מבחינתי ומראה על כמה המצב בעייתי ורקוב אלה ההדלפות. יש פה ממש החלטה להדליף. זה לא מקרי שבאותו יום שסבע עומד לסגור בחיפה יש מבול של מועמדים והסברים ללמה הוא לא פה
  21. ההתנהלות הזאת הייתה כשפירקנו את הליגה או כשהיה פייר פליי אז זה היה יותר מתקבל. לא מאמין שעם ג׳ורדי בנסיבות האלה היינו מגיעים למצב שיום לפני סוף החלון עדיין אין פה רכש
  22. לא בטוח שיצחקי מבין את גודל הכשלון והמקרה של בוקסה לא משהו סביר שקורה. כמה כאלה אתה זוכר שלקחו אחריות ושמו את המפתחות? אני חושב שעם כל הכאב הקבוצה הזאת צריכה כשלון יותר עמוק מאשר לא לקחת אליפות והאחיזת עיניים הזו שאנחנו בתמונה וזה עניין של חוסר מזל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.