Jump to content

יובל חרדל

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by יובל חרדל

1. עם כל העצבים, אתה באמת רוצה שהלוזונים יקחו גביע?
  2. בכתבה של ספורט5 מראיינים עיתונאי צ'כי שמדבר על טל בן חיים. טל בלי משחק רשמי כבר שנתיים, עצוב לאן הקרייריה שלו הלכה אחרי שעזב את מכבי.
  3. השועה הזה ילד זין רציני, איזה קבוצה תרצה אותו עם איך שהוא מתנהג? ההתנהגות הזאת באמת שווה את מה שיש לו ברגלים?
  4. חייבים לפתוח את השירותים הנוספים שבשיפוצים בשער 11, טירוף מה שהלך שם במחצית בן, אדם כולה רוצה להשתין ויוצא מזיע כאילו הוא שיחק עכשיו 45 דקות.
  5. תודה שמש, עדיין אשמח לזווית יותר רחוקה, אפילו לסרטונים משער 4 מהמשחק נגד בני יהודה למרות שלא קשור לנושא.
  6. יש למישהו אולי סרטונים מ8 עליון או מ7? מעניין אותי מאוד איך שער 11 נראה מהזווית שלהם בבלומפילד החדש.
  7. שמח שהוא השוער הראשון שלנו.
  8. הכל טוב, הבחור דיבר איתי ואמסור לו את המנוי במשחק הבא.
  9. נמצא מנוי על הרצפה בשדרות ירושלים אחרי המשחק. עזרו לו לחזור לבעלים, מישהו מכיר? עריכה: הצלחתי לתפוס בשעה טובה את לאן וימסרו לו שהמנוי אצלי, אפשר לנעול. שבוע טוב.
  10. אחלה בעיטה של מיכה, לא ציפיתי שהוא יכניס. היה יכול להיגמר בקלות גם 4-0 למרות שבמחצית השניה כמעט נרדמתי. הייתה חסרה לי באיצטדיון איזה שירת ״בלומפילדדדדדד״ של הקהל לכבוד החזרה הצפויה הבייתה. בכל מקרה 3 נקודות חשובות, לפתוח את העונה ברגל ימין ושבוע הבא אנחנו כבר בבית!
  11. ראיתי את הלייב שמכבי העלו לפייסבוק, מרגיש לי שהאוהדים מתרגשים הרבה יותר מהשחקנים שנראו די אפטיים לעלות לכר הדשא הביתי שלהם. מישהו שיודע ממקור ראשון מה עובר להם בראש?
  12. איך אתה יכול לומר בוודאות שכל המקומות הפנויים ימכרו?
  13. במהלך המשחק כינה את גלזר וברסקי בולדוגים (או רוטלווילרים או משהו בסגנון), מישהו זוכר באיזה שם הוא השתמש? באותו רגע ממש חשבתי שזה יכול לתפוס
  14. מישהו ראה אותו משחק באשדוד ויכול לתת חוות דעת?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.