Jump to content

Carles Puyol

משתמשים רשומים
    727
  • Last visited

Everything posted by Carles Puyol

1. אז ככה, אני עם אייפון 5 כבר 4 שנים ואני רוצה להתקדם. אני משתמש די בסיסי במכשיר (פייסבוק, וואטספ, וויז, חדשות וספורט) וחשובה לי המצלמה אני רוצה להישאר בלבל הזה של המכשירים ואני לא פתוח להצעות אחרות... אייפון 6S? גלקסי 7? ראיתי שקטלתם פה חופשי את LG אז אני אוותר עליו תודה
  2. טירונות זה טירונות אין מה להרחיב. תנסה לצאת לקורס מ"כים, אם תיהיה מקומבן תעשה גם קורס יסמ"ג... וכמו שאמרו מעלי, מג"ב נמצאים בכל מקום בארץ(ממחסום ראג'ר בצפון אחרי ק"ש ועד אילת), כל מקום עם התחום התעסקות שלו... תאמין לי אתה לא תצטער על השירות במג"ב...שירות משמעותי עם אנשים מדהימים אם יהיה לך עוד שאלות תשאל
  3. צודק בכל מילה + אני כרגע מעביר מחזור טירונים במג"ב, אני מכיר את כל הסגל שלך, דבר איתי שתדע מי הם...
  4. נראה לי אתה לא יודע מה הולך שם... שירתתי שנה ושמונה במג"ב חברון, והיה לי פעמיים מח"ש בגלל "הילדים" האלה תנסה להישאר מאופק שהם בדרך לבית ספר עוברים דרך העמדה שלך ואומרים לך "אמא שלך זונה" "יא בן שרמוטה" "אודרופ אודרופ תל אביב" לזרוק אבנים ומה לא..אני יכול להמשיך לספר לך עד מחר מה הם עושים כן בני 5 או לא זה מעניין את יודע את מה...
  5. לך לך לחי"ר, לא תעשה כלום 80% מהשירות ותצא 16-5 17-4 בזמן שלידך החברה עם המדים האפורים יעשו הרבה יותר ויצאו 10-4 11-3
  6. כמו שאמרו לך, תלוי איפה תיהיה.. אני במג"ב עושה 10-4
  7. קיבלתי חתיכת בלוק לכתף בשער שכם, להגיד שאין בלאגן זה טעות, זה שזה לא היה כמו שציפו שיהיה זה משהו אחר גם בקלנדיה היה בלאגן רציני
  8. מג"ב חברון, פלוגה ל"ז איזה מחזור אתה מגבניק צהוב?
  9. אז נכון, באמת כל מה שקצת מפריע לנו אנחנו מוציאים אותו על הערבים, לא משקר לך, אבל אחרי שינסו לדקור אותך/את החברים שלך יותר מפעם אחת בשבוע ועם הרוגטקה המזדיינת הזו שלהם ירו עלייך גולות, אבנים,כל מיני ברזלים ובקיצור מה שבא להם ליד...שהדבר הראשון שיפגע בך ישתק אותך לכל החיים, אז גם אתה תיכנס באמא שלהם ותנסה לזיין אותה ואותם כמה שיותר...
  10. מה קשה לשכוח? איך אני אמור להראות את עצמי בהדר יוסף אם הוא חוזר? אני עוד ישים לאמא שלו פצצה על מה שהיא עשתה לי בזמנו...
  11. ניר אני במג?ב....ומה לעשות, יש לי תעודת שוטר כי אני שייך למשטרה. אתה יכול להגיד לי שוטר? אז יש לי תעודת שוטר, נו ו...? זה שסימנת x במנילה על כל מה שאמרת כי אתה לא רוצה שיקראו לך שוטר זה חרטא
  12. מקסימום אם לא בא לך שריון תסרב להם פינוי ותבקש הנדסה כמו שאמרו מעלי המעצר היום הוא כלום ושום דבר... גם לי אמרו לפני שהתגייסתי לא לפחד "מהמפקדים" במעצר וכמו כל צעיר הביצים שיקשקו לי "ונשברתי" (היום אני לא מצטער על זה, רציתי גולני קיבלתי מג"ב) "המפקדים" של המעצר הם סתם כמה ג'ובניקים עם קצת פ"זם מעלייך, אל תוותר להם, זה לא שאתה מבקש כמוני גולני, אתה מבקש הנדסה, שזה אחד החיילות שהציעו לי ללכת אליהם בנוסף למג"ב...יענו יש לך סיכוי גדול מאוד לקבל הנדסה
  13. לך לקרבי, וכמו שאמרו פה זה גם חוויות שלא תשכח... לא מזמן באמצע שמירה בחברון, הודיעו לי בקשר על הגול של מכבי (מול חיפה) והיששש שדפקתי היה אחד המשחררים....
  14. יא אח (: אני סתם צוחק יוסי, מג"ב עדיף בהרבה על צה"ל
  15. פלג, אל תתפוס אותי במילה, אבל אם אני לא טועה ימ"ס רמון נכון להיום קיים רק בזכרונות. יש את ימ"ס איו"ש, וימ"ס ירושלים...
  16. ברוך השם יא אח... 4-10 בכל הכוח חחח איך אחיך מסתדר?
  17. היחידים שהולכים עם הולו-פויינט במג"ב אלה הימ"ס, לא נותנים את זה לכל אחד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.