Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. פרץ סבוריט שרן הרננדס ג'ראלדש גולסה גלזר ביטון טבח פריצה קוואס אין בריקה אלא לתת דקות ניסיון שני לטבח. חוזז וגבי בגלל הפציעה סאב.
  2. תחושה שהפסדנו שחקן שרצינו הרבה שנים לקישור הקדמי.
  3. הוא לא מקבל דקות באיטליה, איך ציפו שהוא יראה כושר טוב בנבחרת? אולי גם הפציעה עדיין משפיעה. בכל מקרה, עשה טעות גדולה במעבר לקבוצה ההזויה הזאת.
  4. היופי בברק מעבר לכישרון היה המשחק השכונתי, החכם והלא צפוי. הוא לא שיחק כמו כל שחקן גנרי היום בליגה עם משחק רובוטי, השחקנים היום מתוכנתים מידי.
  5. נותרו 650 כרטיסים למזרחי עליון. אבל לדעתי עוד לא פתחו את המכירה לכל המזרחי עליון.
  6. היום ספציפית כל ההרכב היה טוב, החילופים פחות.
  7. רושמנדי פרוספקט ענק. חזק, חכם, טכני.. כל מה שאני רוצה מקשר במכבי.
  8. מחבל בן זונה ולשיר על הכתפיים של האוהדים שלהם לכל אוהד מכבי יש בת זונה זה בסדר אה? קוקסינל.
  9. עוצמת העידוד תלויה בי, בך ובשאר החברים ליציע. לא רואה כזה הבדל בין הפנאטיקס לשחקן, מכיר המון חברים שם ורובם היו חברים בשני הארגונים ככה שכמעט ואין הבדל.
  10. בגדול אתה לא נופל מאף קהל היום, אבל לקבוצה הגדולה ביותר ראוי שיהיה את הקהל הטוב והגדול ביותר. שלהגיע לשחק במכבי זה הטופ של הטוב גם מבחינת הרמה וגם ביציעים.
  11. נוסע?? הייתי בטוח שאף אחד לא מתכוון ליסוע. בכל אופן, בטיול באוסטריה נהנו מאוד מהכל. שמישהו ישפוך קצת אור על העיר והאצטדיון.
  12. לא שאני מקל בהם ראש אבל כעצמאי יש להם עמלות על חיוב אשראי וסליקה, ברור גם שעובדים וכו'.. איך אתם מצפים שהם ירוויחו אם ימכרו את הכרטיס בפיקס פרייס כמו שהוא?
  13. לא הייתי בפינלד או מישהו שאני מכיר מעולם, יעד שווה?
  14. ז'איר המאוהב בקרבות תחתית בליגה השניה בספרד עונה שניה ברציפות בזבל של קבוצה, הדבר הטוב היחיד שם הוא בערך הוא. איך הלכת לנו איך ובשביל מהה
  15. אנשים מיואשים ביציע כאילו אנחנו בקרבות תחתית. קהל מזעזע.
  16. בחיפה אם הקבוצה סוגרת את אצילי וקצת את הכניסות ימינה של חזיזה היא קבוצה גמורה. לנו מצד שני יש כל כך הרבה אופציות וגיוון בשחקנים, אשכרה אפשר לפתוח במערכים, מיקומים והתאמות אחרים בין משחק למשחק ולא משתמשים בכלי הזה. פעם אפשר לשחק עם גלזר גולסה קניקובסקי גררו קוואס ופריצה ופעם עם גלזר גולסה ביטון קניקובסקי קוואס וחלאילה וכן הלאה ולקבוצות יהיה פשוט קשה להתכונן למשחק מולנו בשונה מחיפה. נקווה שפאטריק יקבל שכל ויכולת ויקח אותנו כבר לפסגה.
  17. גולסה אמר פעם שהוא יכל להיות אחד הזרים הכי טובים שנחתו פה. הוא עבר איתו את השיקום, לא ויתר והראה תמיד ניצוצות של כוכב. חבל בשבילנו ובשבילו.
  18. בגלל זה סימנתי את שרן בליגה והרננדס באירופה או הרננדס בליגה במקום אחד הזרים מקדימה.
  19. פרץ סבוריט נחמיאס שרן/הרננדס ג'ראלדש גלזר גבי/ביטון גולסה/שמיר גררו פריצה קוואס בלי יותר מידי התחכמויות. לרוץ ככה בליגה ויהיה בסדר.
  20. אני גם בדעה שהקבוצה עוד לא מאוזנת ומחוברת. אפילו לא ב60 אחוז יכולת. הקבוצה בבנייה מחדש ואני חושב שאנחנו צריכים לתת את הגב לשחקנים ולמועדון. זה לא יתן כלום אם בכל גול שנקבל או בחילוף שלא עובר בגרון או בכדור חוץ ארוך אנשים ישרקו בוז. גם אם קדנציית האימון של פאטריק לא תצליח בסופו של דבר, לא קרה כלום. נעבור לרעיון הבא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.