Jump to content

איל פרולינגר

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by איל פרולינגר

1. עוד שלושה ימים מתחילה סדרת הגמר השנה עשינו הסטוריה במספר תחומים: פעם ראשונה סיימנו את הליגה הסדירה במקום הראשון פעם ראשונה ניצחנו משחק בסדרת חצי גמר פלייאוף פעם ראשונה שאנחנו בסידרת גמר נשאר רק דבר אחד והוא פעם ראשונה לקחת אליפות. הפועל ראשון לציון יריבה ראויה וחזקה משחקת באדום האוהדים שלה ברובם אוהדי הפועל תל-אביב הפועל ראשון לציון כבר קנו 250 כרטיסים וביקשו לקנות עוד השחקנים ואנחנו הצוות המקצועי מתכוננים במלוא המרץ מה שנותר זה למלא את היציע באוהדים בצבע הנכון שירעידו את האולם וידחפו את השחקנים לנצח ולעשות היסטוריה ולהביא את האליפות אני קורא לכולכם להגיע י יום שישי 16.00-יוצאים לדרך איל
  2. מגיעים למאני טיים האמיתי הקבוצה מובילה את הליגה עם מאזן מושלם וביום שני חצי גמר גביע המדינה נגד מכבי קרית מוצקין ידוע לנו שקרית מוצקין בטירוף מגיעים עם כמה אוטובוסים של אוהדים למשחק הבטיחו מענקי נצחון מטורפים לשחקנים ומשוכנעים שינצחו אותנו הדבר היחיד שמעיב בינתיים בעונה הזאת על הנצחונות וההישגים זאת העובדה שאנחנו מכבי תל-אביב מחלקה באגודת הפאר הזאת מגיעים למשחקים וזה לא משנה אם זה בית או חוץ תמיד אנחנו בנחיתות מספרית מבחינת האוהדים לעומת הקבוצה השניה אני לא רוצה להמעיט ממעט האוהדים הנפלאים שמלווים אותנו בנאמנות אבל זה ממש טיפה בים לעומת הפוטנציאל של האוהדים שקיים באגודה ושאנחנו כל כך זקוקים לתמיכתו ולעידוד שלו אז קדימה-יום שני 18.15 באולם גן נחום בראשל"צ כולנו מגיעים לדחוף את הקבוצה שלנו לגמר. ביום ראשון 14.00 מסיבת עיתונאים בשידור ישיר בטלויזיה וביום שני גם המשחק בשידור ישיר בואו לעודד
  3. מחר יום שני 20.01.2014 מתחילים משחקי הסיבוב השני בליגת הכדוריד אנחנו מתחילים את הסיבוב מהמקום הראשון בליגה עם מאזן מושלם ביום ב בשעה 20.00 משחק בית באולם התיכונט נגד קרית אונו ביום ו בשעה 16.00 משחק חוץ באולם אשלים נגד הפועל ראשון לציון-השניה בטבלה והאלופה ביום שישי האחרון ניצחנו במשחק אימון את מכבי חולון ונראה כי כל השחקנים כשירים למעט עומר דבדה שנפצע במשחק הנבחרת-לא ישחק מחר וספק גדול לגביי שיתופו ביום ו אנחנו מקוים ורוצים לעשות היסטוריה ולזכות בתארים אך המשימה קשה והדרך ארוכה אני קורא לאוהדים להגיע ולעודד -השחקנים זקוקים לזה ראינו שמספר האוהדים הלך וגדל ממשחק למשחק בסיבוב הראשון ואנחנו מקווים להמשיך במגמה הזאת גם בסיבוב השני
  4. מחזור שמיני בליגת הכדוריד אחריי שנים רבות במבצר הדר יוסף משחר ראשון בבית החדש אולם תיכונט . משחק הפתיחה לא קל נגד בני הרצליה קבוצת צמרת שאף פעם לא עשתה לנו חיים קלים. אנחנו מובילים את הליגה ומטבע הדברים חייבים ומתכוונים לשמור על המאזן המושלם גם ביום שישי. למרות שנובאק בוסקוביץ הפצוע משיך להיעדר אנחנו הפייבוריטים ואני מקווה שאכן ננצח השנה נושא הקהל לוקה בחסר ואני קורא לכולכם לחזור ולתמוך בקבוצה ששחקניה כל כך רוצים אתכם כל כך מצפים לכם וכל כך זקוקים לעידוד שלכם האולם החדש מדהים,אנחנו מתאמנים בו כבר חודש ובהחלט רוצים לפתוח ברגל ימין. בבני הרצליה שלשה שחקנים ששיחקו בעבר אצלנו:אלעד קפון ערן אברמוביץ ונמרוד כהן. אין ספק של השלשה ירצו להוכיח לנו שטעינו ושמקומם אצלנו-נקווה שיווכחו שטעות בידם יום שישי תיכונט 16.00 קדימה כולנו שם בצהוב
  5. ממרומי ליגת העל(איזה כייף)התחלנו בהכנות למשחק הבית במסגרת הסיבוב השני בגביע האיגוד האירופי. צפוי לנו משחק נגד קבוצה טובה ממקדוניה כאשר הגומלין בשבוע הבא במקדוניה. גם המשחק בארץ וגם המשחק במקדוניה יועברו בשידור ישיר בטלויזיה. בארץ אנחנו משחקים במוצאי שבת 12.10.2012 באולם מטרו ווסט ברעננה. הכניסה חופשית ראינו עד כמה העידוד שלכם מוסיף לשחקנים ומטריף אותם יש לנו קבוצה של שחקנים עם אופי ונשמה אבל ללא העידוד שלכם התמונה לא מושלמת אני קורא לכולכם להגיע לרעננה לצבוע את האולם בצהוב לשיר ולעודד ללא הפסקה ולעזור לנו לנצח וצאת לגומלין במקדוניה עם נצחון ואם כבר א בהפרש כמה שיותר גדול אתם השחקן הנוסף שלנו -בואו נוכיח זאת וננצח
  6. עברנו כבר 4 מחזורי ליגה ואת הסיבוב הראשון בגביע האיגוד האירופי מבחינת כדוריד ובמבחן התוצאה בהחלט משביע רצון 6נצחונות מ6 משחקיפ מקום ראשון בליגה ומעבר לסיבוב השני באירופה(בלי עין רעה ושיימשך כך) הנושא היחידי בו נכשלנו בשלב זה הוא הבאת אוהדים לאולם במשח קנגד הפועל ראשל"צ נכחו כמה עשרות אוהדים ובשאר ממש בודדים. לא מתאים למועדון הנפלא שלנו מצב כזה. השבוע שני משחקים סופר חשובים ביום ג 8.10.2013 בשעה 19.40 משחק חוץ קשה ביותר נגד מכבי ראשון לציון בבית מכבי ראשל"צ ביום שבת 12.10.2013 בשעה 20.00 משחק בסיבוב השני בגביע האיגוד האירופי נגד זומימאק ממקדוניה אני קורא לכם לצבוע את האולמות בצהוב ולהמפם את היריבות בשירה ובעידוד המדהימים שלכם הקבוצה זקוקה לכם בואו לעודד
  7. עוד שלשה ימים זה מתחיל-סידרת חצי הגמר. הקבוצה מצויה במומנטום חיובי ואפשר לראות זאת גם בעובדה שמשדרים משחק שלנו בשידור ישיר בטלויזיה שבוע רביעי ברציפות-דבר ללא תקדים. השחקנים דרוכים ואני מקווה שיגיעו מוכנים למשחק ולסידרה כולה. גם בהפועל ראשל"צ הדריכות גדולה בעיקר לאחר המשחק האחרון בו הובסו על ידינו. יש ביקוש גדול לכרטיסים מראשל"צ ומתוכננות הסעות אוהדים מראשלצ למשחק. חשוב שנשלוט בכל החל מקצב המשחק וכלה בצבע הצהוב(שלא לדבר על העידוד)ביציע. ברור לנו ששחקני הפועל יגיעו בטירוף ובתחושה שכמעט כל האמצעים כשרים לנצח אותנו. השחקנים והצוות המקצועי זקוקים לכם שתעזרו להטריף את שחקנינו ולעשות איתנו ביחד היסטוריה(עלייה לגמר פלייאוף) ועוד צעד חשוב להשגת המטרות שהצבנו לעצמנו בעונה הזאת ובאלה שלאחריה שיהיה לכולנו בהצלחה
  8. עוד שלשה ימים ומתחיל המשחק האחרון של הליגה הסדירה. זהו קרב אמיתי על המקום השני כלומר על יתרון הביתיות בסדרת חצי הגמר בשלב רבע הגמר יש לנו יתרון ביתיות ונקוה שלא נזדקק לו ונעבור את השלב בשני משחקים לא משנה נגד איזה קבוצה נשחק. היריבה ביום שישי הפועל ראשל"צ מתכוננת ל"מלחמת עולם"הן על המגרש והן ביציע. הפועל ראשל"צ הציעו תמריץ לבני הרצליה אם ינצחו אותנו דבר שלשמחתנו לא קרה. קיים בראשל"צ גיוס אוהדים ויש דרישה לכרטיסים מצידם. אנחנו קוראים לכם וצריכים אתכם בכמות באביזרים ובאיכות. בואו תעודדו השחקנים מתכוננים למשחק בכל הרצינות ורוצים להמשיך תקופה ויכולת טובה בה אנחנו מצויים לאחר המשבר אליו נקלענו בתחילת הסיבוב השני. סדרקת רבע הגמר מתחילה כבר ביום שני כך שחשוב להגיע גם אליה לאחר ניצחון ובבטחון מלא. מכבי תל-אביב מועדון אחד לפני כולם-בואו נוכיח שזה נכון
  9. [שלום לכולם ביום שני משחק העונה בגביע רבע גמר נגד הפועל ראשון לציון בבית בהדר יוסף אנחנו לאחר שני הפסדים בליגה והפועך ראשון במומנטום חיובי לאחר שני נצחונות וחיזוק משמעותי שעשו בפגרה בדמות השוער הזר שהביאו. המשחק יתקקיים בשעה 21.15 בערב וישודר בשידור ישיר בטלויזיה. הפועל ראשון מתכוננים לבוא עם הרבה קהל והיום רכשו כבר 100 כרטיסים לאוהדים שלהם. אין ספק שמדובר במשחק חשוב מעין כמוהו-המפסידה הולכת הביתה ונפרדת ממפעל הגביע. אני מאמיו שהשחקנים מודעים לחשיבות המעמד ויגיעו נחושים לנצח. ביציע יהיו כאמור הרבה אדומים וחשוב לנצח גם שם השחקנים כבר שכחו מהו הכח הצהוב הדוחף וממריץ אותם לנצח אני קורא לכולכם להגיע כל אחד חשוב בואו ונצבע את הדר יוסף בצהוב ננצח ונגיע לחצי הגמר בדרך לזכיה בגביע אנחנו מחכים לכם וכמובן מי שמגיע בצהוב נכנס חינם
  10. שבת שלום לכולם לפני כמה דקות סיימנו את האימון המסכם לקראת המשחק מחר בקפריסין. כפי שמעיין כתב אנחנו בהרכב חסר למדיי אבל סומכים על השחקנים שיראו אופי ונחישות וננצח את הקפריסאים למרות ששני המשחקים בקפריסין. מדובר ביריב לא קל שמשחקים בו שלשה שחקנים זרים האולם בייתי מאד והקהל ממש צמוד למגרש. מצפים כאן לאולם מלא כ400 צופים השופטים מקרואטיה והמשקיף מיוון במהלך המשחק אעדכן את מעיין וננסה שיהיה דיווח שוטף באתר
  11. בשבת הקרובה זה מתחיל לאחר שבעונה הקודמת הגענו עד שלב חצי הגמר בגביע האתגר אנו מתחילים אתהעונה בסוף השבוע הקרוב. במידה ולא יהיו הפתעות עקב הלחימה בעזה אנו עתידים לארח ביום שבת קבוצה מקפריסין והגומלין שבוע לאחר מכן בניקוסיה. לאחר מאבק לא פשוט קיבלנו אישור לשחק באולם בהדר יוסף ולא ניאלץ לנדוד לראשון לציון כמו בעונה הקודמת. האישור ניתן לסיבוב אחד והנושא ייבחן שוב אם נעלה לסיבוב הבא. חשוב לצבוע את הדר יוסף בצהוב ולהראות באירופה שיש לנו בית לתפארת שיכול לארח כל אירוע בגדול. חשוב להגיע ולעודד את השחקנים ולדחוף אותם לנצחון וגם זה בהפרש שיאפשר לנו לצאת רגועים לגומלין בקפריסין. הקבוצה היריבה קבוצה טובה מאד עם שלושה זרים לרבות שוער צרפתי וכן 5 או 6 שחקנים מנבחרת קפריסין. המשחק יתקיים בשבת אחהצ בשעה 17.00 וככל הנראה לא ישודר. מי שנכח הערב בהדר יוסף במשחק נגד מכבי ראשון לציון יכול היה לראות שיש לנו קבוצה עם שחקני נשמה שמשחקים עם כל הלב ועבור הסמל והמועדון. אני קורא לכם להגיע לדחוף ולעודד השחקנים זקוקים לזה. שיהיה בהצלחה לכולנו
  12. ראשית ברצוני לשתף אתכם בבשורה משמחת מאד. קיבלנו אישור מאיגוד הכדוריד האירופאי לקיים את המשחק נגד הקבוצה מקפריסין בהדר יוסף. המשחק יתקיים במוצאי שבת 24.11 בשעה 20.00.אנא הערכו ותגיעו. חשוב להפגיו שיש לנו אולם וקהל ביתי ואוירה אירופית. כרגע הדר יוסף אושר לסיבוב אחד ואם נעלה הנושא יישקל שוב בהתאם לארוע הראשון. משחק הגומלין יתקיים בקפריסין בשבת 1.12 בשעה 17.00 או 16.99 כשנדע נעדכן משחקי הליגה מתחדשים ביום שישי ואנחנו נשחק בבית נגד מכבי ארזים בשעה 14.30 בצהריים-שימו לב לשעה המשחק הבא נגד סביון יתקיים בסביון ביום חמישי 15.11 בשעה 19.30 וישודר בשידור ישיר בטלויזיה מיד לאחר מכן ביום שני 19.11 נשחק בבית נגד מכבי ראשון לציון במשחק שישודר גם וא בשידור ישיר בטלויזיה. אתם יכולים לראות שארבעת המשחקים הקרובים יתקיימו לא בשבת דבר שיאפשר גם לשומרי המסורת להגיע אנא התארגנו-אנחנו צריכים אתכם
  13. לאחר ניצחון בנס ציונה אנחנו יוצאים לפגרה -פגרה שבאה בדיוק בזמן מבחינתנו. רק מי שהיה באולפ יכול היה להבין באיזה תנאים בלתי אפשריים שיחקנו. סשה בזברחני פצוע ולא ישחק עד פברואר. אור יוסיפון עם קרע חלקי ברצועה ישוב לפעילות עוד כשבוע גיל פומרנץ ואוריאן ליפץ נפצעו במשחק מול רחובות .גיל לא יכול היה לשחק היום וישוב עוד כשבוע אוריאן גם הוא לא בכשירות מלאה והעדפנו לשמור אותו ולהימנע מסיכונים מיותרים. רנן לנדסמן נפצע ממש בתחילת המשחק בקרסולו ולא שותף יותר. דיוויד ראשיץ הגיע חולה למשחק ושיחק ממש ללא כוח מה שלא מנע ממנו להבקיע 12 שעריפ. בעקבות האמור לעיל נותרנו עם 7 שחקני שדה(מחליף אחד)בלבד. המחצית הראשונה התנהלה למעשה במעמד צד אחד ונסתיימה בתוצאה 21 11 לזכותנו. אני לא בא לתרץ אבל שיחקנו באולם לא ממוזג שהחום בו היה ממש בלתי נסבל ודמה יותר לסאונה מאשר למגרש כדוריד. תוסיפו לזה את העובדה שלא היו מספיק שחקנים ותבינו שאלה ששיחקו ממש נפלו מהרגליים ככל שהמשחק התקדם. עומר דבדה שיחק 60 דקות ושאר השחקנים לא הרבה פחות מכך. טוב שניצחנו ואנו עם הפנים קדימה. לאחר הפגרה יש לנו משחק בית נגד מכבי ארזים רמת-גן ומיד לאחר מכן אנחנו משחקים בגביע האתגר מול קבוצה מקפריסין. נקווה שהפגרה תעזור לנו להתאושש לטפל בפצועים ולהגיע להמשך המשחקים בליגה ובגביע אירופה מוכנים וכשירים.
  14. לאחר שניצחנו את מוצקין במחזור הראשון אנחנו יוצאים למשחק חוץ נגד רמת השרון המשחק הוגדר כמשחק המרכזי של המחזור ולפיכך הוא יועבר בשידור ישיר בטלויזיה וישוחק ביום חמישי 27.9.2012 בשעה 19.30 בערב. במשחק אתמול היתה נוכחות דלילה למדי של אוהדים ולא היה כלל שימוש באביזרים, כמו תוף שילוט ועוד כחלק מהקו שאנחנו נוקטים בו חשוב להראות לכולם ובעיקר כשיש שידור ישיר שביציע אין לנו מתחרים שלא לדבר על ההשפעה שלכם על השחקנים(ראיתם הוכחה בגמר גביע איגוד השופטים). מבקש שתתארגנו ותגיעו בהמוניכם מצויידים כמו שצריך-אם צריך עזרה רק תגידו ונירתם אחרי המשחק יוצאים לשבועיים פגרה וחשוב להגיע אליה עם מלוא הנקודות בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה לכם ולמשפחותיכםאיל
  15. ביום רביעי אנחנו משחקים בחצי גמר גביע איגוד השופטים נגד מכבי ראשון לציון המשחק יתקיים בהדר יוסף בשעה 17.30 שעת המשחק הוקדמה עקב נישואיו של אודי סידנר באותו הערב זה המקום לברך את אודי ושירן בחירת ליבו ולאחל להם רק והרבה טוב. לצערי אודי הודיע על פרישה מכדוריד ואני עדיין מקווה שיחזור בו וישוב ויימנה עם סגל שחקני הקבוצה. מי שהצטרף לקבוצה הוא גיל פומרנץ שזכה בבוררות נגד אסא תל-אביב. אני קורא לאוהדים לבוא ולעודד את הקבוצה ביום ד ומקווה שנעפיל למשחק הגמר
  16. אחרי שניצחנו את נס ציונה העפלנו לחצי גמר גביע איגוד השופטים בחצי הגמר נשחק נגד מכבי ראשון לציון האלופה המשחק יתקיים בהדר יוסף ביום ד 12.9.12 בשעה 17.30 שעת המשחק מוקדמת לרגל העובדה שבאותו הערב אודי סידנר מתחתן ואנחנו רוצים להגיע לחתונה בזמן אני קורא לכם להגיע למשחק לפני המשחק יתקיים באולם אימון כדורסל של מכבי תל-אביב מחר יום שישי בשעה 16.30 משחק אימון בבית נגד מכבי רחובות-אתם מוזמנים
  17. זהו-מחר זה מתחיל עונת 2012-13 יוצאת לדרך מחר ב20.30 משחק חוץ ברבע גמר גביע איגוד השופטים נגד נס ציונה, לאחר פגרה סוערת ורבת תהפוכות אני יכול לומר שיש לנו קבוצה טובה. ייתכן וייעשו השלמות במהלך העונה טך גם בהרכב הנוכחי טני מקווה ומאמין שציג יכולת טובה. שוערים:זנגה ואלון כהן ממשיכים וגיא רן חזר.אני מאחל לקבוצה ולגיא שימשיך בכושר הנפלא בו הוא מצוי עד תום העונה. רנן לנדסמן הוציא את ההסגר וכרגע הוא ואיציק חליפי יאיישו את הצד הימני . במידת הצורך ישחק אחד השחקנים "נגד היד" עומר דבדה וסשה בזברחני שחזר-יאיישו את עמדת הפיבוט אוריאן ליפץ יחד עם תומר שמעוני ואלכס פליסקין שעברו אלינו מהרצליה בתגבור של חליפי וורנר סטרודום ישחקו לחליפין בעמדת הרכז. תומר וורנר יחלקו את עמדת המקשר השמאלי עם דיוויד ראסיץ הרכש החדש מסרביה. טל בלכר ואודי סידנר ישחקו כקיצונים בצד ימין. ישנם עוד שחקנים על הפרק אבל הדבר יתבצע ב"תנועה". מקווה שנחתם ואגרתם כוחות לליגה ושנראה אתכם בכושר טוב ביציעיפוזאת החל ממחר מאחל לכולנו שתהיה לנו עונה נפלאה איל
  18. סיימנו את הליגה הסדירה בנצחון משכנע על מוצקין בינתייםהישג מרשים גם מבחינת המיקום(3) ןגם מבחינת הנקודות (35) ביום שבת אנחנו טסים ליוון מתוך אמונה שאפשר לנצח למחוק את הפיגור ולעלות לגמר גביע האתגר האירופי קשה אך אפשרי. ביום ב נחזור לארץ וכבר ביום ד נשחק את המשחק הראשון בסידרת רבע הגמר נגד רמת השרון. ברבע הגמרמדובר על הטוב משלושה משחקים, המשחק השני יתקיים כבר ביום שישי ובמידה ויהיה משחק שלישי(אני מאד מקווה שלא) הוא יתקיים לאחר יומיים ביום א סדרת חצי הגמר תתחיל שלשה ימים לאחר מכן ביום ד ולפי הצפי תיערך בינינו לבין מכבי ראשון לציון. אין לנו רגשי נחיתות ואנחנו בהחלט רואים את עצמנו לא פחות טובים משתי הקבוצות מראשל"צ ומאסא תל-אביב. לגבי המשחק היום -איציק חליפי סובל מפציעה בכתף ולכן לא שותף במשחק. כל שאר השחקנים שולבו במשחק ובהחלט שיחקו היטב.
  19. כמה שעות אחריי ההפסד בגמר אין בדעתי להתייחס למשחק מבחינה מקצועית. כל מה שברצוני לעשות כרגע זה להתייחס למספר נקודות חיוביות דבר ראשון להודות לשחקנים שהשתדלו נתנו ומאד רצו-נלחמו על כל כדור ובהחלט שיחקו בשביל הסמל יכול להיות שחוסר הנסיון או חוסר המסורת בשילוב עם רצון עז לעשות היסטוריה פגעו בנו כאשר ההתרגשות הורגשה מאד בכל מהלך ומהלך במשחק. דבר שני האוהדים הנפלאים שלנו. היום הוכחתם שיש לנו קהל מדהים שיכול לדחוף את השחקנים אני בטוח שאם תמשיכו ותגיעו למשחקים נזכה כולנו לעוד הרבה אירועי שיא כמו גמר גביע משחקי גביע אירופה ומאבקים על האליפות. אני רוצה להודות לכולכם ביחד ולכל אחד מכם באופן אישי גם על ההגעה וגם על העידוד הבלתי פוסק. אני קורא לכולכם להגיע כבר ביום שבת הקרוב לעוד שלב היסטורי משחק ראשון אי פעם של מכבי תל-אביב בחצי גמר גביע האתגר האירופי המשחק יתקיים בשבת 21.4.2012 בשעה 18.30 באולם מכבי ראשון לציון נגד קבוצה מיוון. הגומלין יתקיים ביום ראשון 29.4.2012 ביוון כך שיש חשיבות אדירה גם לנצחון וגם להפרש. הכניסה לאוהדי מכבי חופשית היום לא הצלחנו-בואו נעשה את זה ביחד כבר בשבת לנו יש תוכניות להצליח בגדול-אתם חלק בלתי נפרד מאיתנו-ביחד אף אחד לא יוכל לנו אז בואו נעשה זאת ביחד ובגדול,
  20. עברתי עכשיו וקראתי עכשיו את כל ההתיחסויות לקראת הגמר הלב שלי מתרחב מגאוה בצהובוכולי צמרמורת כשאני מנסה לדמיין מה יהיה באולם ביום שני אם באמת תגיעו במספרים גדולים,צהובים רועשים ודוחפים את השחקנים קדימה להביא לנו את הגביע שכולנו כל כך רוצים. אני מרגיש שאנחנו מסוגלים ומצויים על סף עשיית היסטוריה ואני יודע עד כמה אתם יכולים להוסיף ולדחוף את השחקנים לתת את הלב והנשמה ולהביא גביע . אני קורא לכל מי שעדיין לא נחוש בדעתו האם להגיע-להפסיק להסס לתאם עם עןד חבר אחד לפחות ולהגיע לרעננה. אני מצפה מכם להיות השחקן הנוסף והנשק הסודי שלנו. להסעות וכניסה אנחנו דואגים ונדאג לעבודה על המשטח ידאגו השחקנים והצוות המקצועי כל השאר זה אתם וזה המון שיהיה לכולנו בהצלחה
  21. מכבי תל-אביב כדוריד ברבע או בחצי גמר גביע אירופה. אם הייתי אומר את זה עד לפני כמה חודשים זה היה נשמע הזוי ולא קשור למציאות. והנה אנחנו נמצאים מרחק נגיעה מלהיות אחת מארבע הקבוצות האחרונות בגביע האתגר האירופי. עצם ההעפלה לרבע הגמר כבר מהווה היסטוריה.אני מקווה ומאמין שמחר תקבע היסטוריה חדשה. היה היום הרבה קהל באולם-אבל לא קהל של אוהדים . מחר יש לנו הזדמנות נדירה לעשות סנסציה-לנצח קבוצה סלובנית(מעצמה בכדוריד)ולהעפיל לחצי הגמר. הסלובנים צריכים מחר לשחק נגדנו .אני מקווה שאיך שייכנסו יגלו שיש לנו קהל מדהים כולו בצהוב כולו מריע מרעיש ודוחף את השחקנים קדימה אני קורא לכולכם להגיע ולהביא איתכם כמה שיותר כלים שלטים וכל אביזר שיכול לעודד ולסייע לשחקנים להגיע לפסגות חדשות. בואו נעשה ביחד מחר "חזרה גנרלית" לקראת גמר גביע המדינה משריקת הפתיחה "מי שלא קופץ ומריע - אדום " שיבינו כולם גם בארץ וגם באירופה שלמכבי יש נשק סודי :האוהדים הנפלאים שלה.
  22. אחרי הפסד בדרבי ולפני המשחקים בגביע אירופה אנחנו מצויים במקום הרביעי היתרון שלנו הוא ששיחקנו מול הגדולות האחרות ואילו הן לא שיחקו בינן לבין עצמן כך ששלושת הקבוצות שמעלינו יאבדו בוודאות לפחות 6 נקודות אם ננצח את כל המשחקים שנותרו בליגה הסדירה ומכבי ראשון תפסיד לפחות משחק אחד אנחנו מעליהם בטבלה כי יש לנו יתרון במקרה של שויון בנקודות. אם הפועל ראשון בשוייון נקודות איתנו הם לפנינו בטבלה. אם יפסידו שני משחקים ואנחנוננצח הכל אנחנו לפניהם בטבלה. לדעתי יש לנו סיכוי רב לסיים במקום השלישי וסיכוי קלוש לסיים במקום השני. במידה ואסא תנצח את שתי הראשוניות ואנחנו ננצח הכל אז כל תוצאה בדרבי של ראשון למעט תיקו תקדם אותנו לפחות למקום השלישי ואולי למקום השני(אם מכבי מנצחת בדרבי) מקווה מאד לראות אתכם ברבע גמר גביע אירופה בשבת ובראשון ולעזור לנו לעשות היסטוריה נוספת ולהעפיל לחצי גמר גביע האתגר
  23. רק למען הסר ספק-ערן הפסיד לנו בבוררות ונקווה שיפסיד גם במשחק לא רק שערן הפסיד הוא הגיש בקשה לבית משפט לבטל את פסק הבוררות והבקשה שלו נדחתה על הסף
  24. החל ממחר יום שישי נכנסים לתקופה מטורפת של שני משחקים בכל שבוע כמעט עד תום העונה. מחר משחק ליגה קשה מאד בבית נגד נס ציונה המשתפרת. אסור להקל ראש במשחק הזה וחשוב מאד לנצח ולהגיע לחצי הגמר תוך כדי הצהרת כוונות שהקבוצה בפורמה טובה וממשיכה להתקדם . ביום שני חצי גמר גביע המדינה נגד סביון. ראשית המשחק יתחיל בשעה 17.15 ולא 17.30 כמו שנכתב. היקצו לנו יציע מיוחד ואני קורא לכולכם להגיע לצבוע את האולם בצהוב ולהטריף את השחקנים משריקת הפתיחה ועד שריקת הסיום שלאחריה אני מקווה שנחגוג כולנו העפלה למשחק הגמר. אני לא רוצה להתייחס לחצי הגמר לפני המשחק נגד נס ציונה וכרגע כולנו חייבים להתמקד בו ולעבור אותו בנצחון. בכל מקרה אני קורא לכם להתארגן מבעוד מועד לשני המשחקים כמו שכתבתי לכם מספר פעמים בעבר: אנחנו צריכים אתכם-איתכם אף אחד לא יכול לנו. בואו נוכיח לכולם מי מספר 1 הן על המגרש והן ביציע.
  25. חזרנו מיוון אחריי משחק מדהים והישג היסטורי-אנחנו בין 8 האחרונות בגביע האתגר האירופי. שיחקנו נגד קבוצה מאומנת היטב בעלת משחק הגנה משובח באולמה הביתי עם קהל ביתי נלהב ובסיוע של שני שופטים מרוסיה ששפטו לדעתי בצורה מבזה וחד צידית-ולמרות הכל ועל אף העובדה שכרבע שעה לסיום היינו בפיגור של שלשה שערים-ניצחנו. אין ספק שמה שניצח את המשחק היתה הקבוצה ולא שחקן זה או אחר. ראינו יחידה אחת הלוחמת ונותנת את הגוף והנשמה במשחק הגנה מדהים במילים אחרות זה מה שנקרא "מכביזם"-ולקבוצה כזאת "אני גאה להיות שייך" מחר תיערך ההגרלה וכמובן שנעדכן. הערב נקבע כי ביום שישי הקרוב נשחק במסגרת משחקי רבע גמר גביע המדינה נגד מכבי קרית שרת חולון שהפתיעה הערב בנצחון במסגרת שמינית הגמר על מכבי קרית מוצקין. המשחק יתקיים ביום שישי אחה"צ בחולון. אין ספק כי המשימה לנצח ולהעפיל לחצי הגמר אפשרית אבל חלילה לנו להיות שאננים. אנחנו עובדים קשה לחזור לקרקע לאחר ההצלחה ביוון ומקווים להגיע למשחק נחושים ורעבים לנצחון. אני קורא לאוהדים לחדש את הקשר עם הקבוצה וללוות אותנן במסע אותו אנחנו עושים השנה ומקווים להמשיך ולהתקדם בעונות הבאות. אני שמח שעודד עדכן לגביי מחלקת הנוער-מחלקה שקידומה ופיתוחה מהווים חלק בלתי נפרד ונדבך חשוב בתוכניות אותן אנו בונים לעתיד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.