Jump to content

שרון.

משתמשים רשומים
    14
  • Last visited

Everything posted by שרון.

1. לא פופלרי אבל עולה עם פרץ--ייני בלקמן---שכטר--פשיץ--גררו הכי איכותיים שלנו בהתקפה מכבי פשוט בנויה לשחק התקפי וישששששש איזה משחק ענק!
  2. שונא הפגנות משהו מפריע תעשו משהו תעבדו עזבו תרחובות בשקט
  3. מביא את יוקנביץ לעלות לצ׳מפיונס ומשם נראה תלוי איך הקבוצה משחקת
  4. כל כך מביא את רוקאביצה ועוד כישראלי בינגו של ממש
  5. לא רחב ממש יש סיכון בלהיות בריון בכדורגל זה פחות טוב
  6. לא בטוח שזה כזה טוב כל כך לרוב כדורגלנים צריכים להיות רזים וקלילים פוטבול זה בטוח לא
  7. בוודאי שיש סיכוי זה לא קבוצות שמכבי לא יכולה לעבור זה הכל מגיע לעניין של החיזוק
  8. הגרלה נכונה וחיזוק נכון שווים ליגת האלופות יש הגנה חזקה יש זה כבר חצי דרך
  9. ההגנה מסודרת וזה כולל שוער, ברגע שיגיעו 2-3 זרים איכותיים להתקפה ואולי לקישור בהחלט יש פה חומר לליגת האלופות
  10. צריך לבדוק שוב לא נראה כאילו היה נבדל בגול של גרלדס וגם בגול שלהם נראה נבדל ברור אני רוצה לראות עם הקו מוזר שהטלוויזיה העלימה
  11. אמרתי מזמן אז אנשים צחקו ולא הבינו עטר עשה הרבה יותר במעט ששיחק
  12. שאלה לא כל כך קשורה אבל הגימורים בתוך האיצטדיון אמורים להסתיים מתישהו כל החלק ליד הדשא עם הבטון נראה כמו אתר בנייה?
  13. באמת שלא רואה צורך שצריך את היווני המיוחד שתופס מקום של זר
  14. מספיק עם הבלוף של כהן בהרכב לא תורם כלום כבר המון זמן
  15. ואללה שכל קבוצה תשחק בעיר שלה עם האיצטדיון שלה אז מה אם זה לא מאושר שישנו את החוק, גורם חרבה יותר עניין בליגה 12 קבוצות 12 איצטדיונים
  16. בלקמן החתמה סבבה ורואים שיש לו איכויות כרגע הבעיה שאין לו עם מי לשחק בהתקפה, מצעטר עד שלא יצליחו לשכנע אותי אחרת ליוני אין כרגע מקום בהרכב
  17. לא יודע להסביר את זה אבל אני ממש מבסוט שקלוז׳ לא עלו
  18. מרוצה משחקני האמצע בהתקפה משהו חסר מרגיש שאין מספיק איכות כמו הקישור
  19. כל כל אנטי קליימיקס שהפועל מארחים ראשונים אמן יקרה משהו וזה ידחה בשבוע ! חוץ מזה ואווו
  20. זה לא משנה קרית שמונה משנה איכות של בלם וכיום טיבי יותר טוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.