Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. לפי הדיווחים במקורות די אמינים בטוויטר/וואטסאפ , חיפה מתכננת להגיש הצעה לריינה על ורגאס כשריינה דורשת מיליון יורו פלוס שחקנים. בחיפה בונים עליו כמחליף ללסובי שכנראה לא ישאר
  3. ויטור ישראלי. הבלם הכי טוב בליגה. גיל בסדר לבלם.
  4. מה הקשר ויטור וסורו ? יש בלמים זרים בליגה טובים מויטור הגמור.
  5. ובנתיים הפועל חיפה יעלו בירוק במשחק המרכזי במשחק הבית של הקופים (לפחות ככה זה נראה לפי יחסי הקהל).
  6. לפי רז אמיר מכבי לא בעניין של וארגס עריכה: אמר גם שמכבי מחפשת 2 בלמים זרים ושיחזקאל יעדיף בארץ את מכבי על חיפה
  7. הנבלות גם שנה שעברה בשיניים נשארו. אני עדין לא רגוע, עוד קצת.
  8. מיירון ג'ורג' של בית"ר פחות 3 ק"ג, לא נופל מפיירו של חיפה.
  9. Today
  10. מעניין כמה זה קשור רק למכבי וכמה לכל המצב מסביב. יש באמת הרגשה, גם לי, שרק תסתיים כבר העונה הזו.
  11. אני רוצה לראות אותו עוד כדי להחליט, אבל בהחלט אחרי טעות אחת לא קובר אותו. עד עכשיו היה סולידי+ בכל המשחקים ששיחק (גם נתניה חוץ בשיא המשבר שלנו). מה שכן בטוח שהאפסייד שלו גבוה משל נחמיאס. בן 24 בסה"כ.
  12. תענוגגגגגגגגגגג מצטער מאוד להגיד את זה אבל שמחתי אתמול בהפסד שלהם כמו ששמחתי בניצחון הכי גדול שלנו העונה
  13. כן הם משחקים בשבת בריינה בשעה 8 אנחנו בשני הבא ב8 וחצי ועוד מרכזי עם שפיכלר ואפק
  14. מעיד על עצמי שמרוב שהעונה הזאת מלאה ברכבת הרים של רגשות שלפעמים אני גם שוכח לשמוח ולהירגע. גם אתמול, סיימתי את המשחק בעצבים וישר ללכת ולשפוך רעל על רובי (יכול להיות שהמסר הוא נכון אבל לא הדרך) במקום להנות מה3 נקודות האלו, במגרש החוץ אולי הכי קשה העונה.
  15. מבחינת המוטיבציה שתהיה לסכנין אני מסכים, אבל כדורגל נטו ריינה קבוצה טובה יותר מסכנין
  16. חושש שריינה יהיה טיול ליד סכנין, כבר הבטיחו לנו גיהנום כשנגיע לשם. הם לא ישחקו פתוח אלא יתבנקרו עם מתפרצות, הכל כדי לחבל באליפות ולעזור לאחות הגדולה מהכרמל. גם תיקו לא מספיק שם.
  17. הקהל שלנו חייב להיות משוגע בקטע אחר נגד סכנין
  18. זה לא נושא לאנשים עם לחץ דם בעייתי כמו שלי
  19. עזוב את זה, בפייסבוק הם העלו תוצאת מחצית וכמובן לא העלו תוצאת סיום. אז שחטו אותם בתגובות של המחצית והעלימו גם את זה. אגב התקנון מחייב אותם להעלות תוצאת סיום ואם לא יש קנס, פעם פניתי עם עוד אוהדים למנהלת ואכן קיבלו קנס, מי שרוצה מוזמן, אין כבר כח אליהם.
  20. דווקא במקרה הזה הוא משחק שם כי אין לנו שום אופציה לצד ימין, אבישי כהן נוראי, שחר היה גימיק למשחק או שניים אבל זה לא באמת עובד.
  21. חיפה ינצחו את זה. לא יהיה טיול כנראה אבל הם הרבה יותר טובים וריינה בהרכב חסר
  22. חייב לנצח את סכנין, גם בשיניים, העיקר 3 נקודות.
  1. Load more activity
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.