Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. דן ביטון במשחק מאוד מחייב, ירד להרבה גליצ'ים, נתן את התחת ומשמעת טקטית, מבסוט עליו מאוד על הרננדס כתבו פה הרבה דברים רעים אבל לדעתי היה מצויין
 3. ישבתי אתמול עד 2 וחצי בלילה לראות את השידור החוזר כוס אמא של חזיזה רודריגס אבו חרא וסאן מנחם שחקנים חרא שרק מחפשים כל פעם את הריבים עם השחקנים שלנו. זה שסאן מנחם שפך מים על ייני ולא חטף עונש על זה, זה מחדל של ההתאחדות
 4. מה שהיה יפה במבצע האדיר של קוואס על סאן מנחם והדאבל פס עם פריצה זה שאחרי שהוא עובר אותו על הקו, הוא מסמן לפריצה להתקרב אליו ולשמש כקיר ואז מוסר לו בחיצון מושלם. האיש היה לגמרי בשליטה על המשחק.
 5. Today
 6. תמיד הכי טוב להבדק מוקדם ככל הניתן, העיקר שיהיה בטווח של 72 שעות לפני הטיסה
 7. עדיין אני לא מבין למה אנחנו לא מחתימים אותו. מעבר לזה שמקצועית אני חושב שהוא טוב לנו, אז עוד כשזה יתקע אצבע בעין של הקופים זה הדובדבן בקצפת.
 8. ביטלו את הסדרה של ליאור רז ,מזל שבעקבות הביקורות פה לא בזבזתי עליה אפילו שנייה אחת.
 9. אלטמן, איך לא, רוצה רק חיפה ודחה הצעות מהטופ של היבשת כי המתין להצעה המיוחלת מהפרויקט השאפתני של יענק'ל ובכר:
 10. מישהו מצא טיסה בחזור ממש אחרי המשחק? אני רוצה לבוא אבל רוצה לחזור בשישי בבוקר. קיים דבר כזה?
 11. אז אם אני טס ישירות ישירות לוינה בשלישי (ה28) וחוזר בשבת בטיסה שיוצאת ב08:00 (בשביל הבידוד לצאת בזמן למשחק של מכבי בראשון) כדי לי להבדק בחמישי בבוקר לפני הנסיעה למשחק? שישי בבוקר זה בעייתי..
 12. בצילום של 11 בחגיגות של הגול רואים מישהו נופל מהיציע, קופץ מאושר, מאבטח דוחף אותו, הוא קופץ על המאבטח ומחבק אותו חח..
 13. דקה 12-13 נחמיאס מלווה את אצילי ליד קו 16, הפדופיל מחליט ליפול. העצירה של פרץ מהבעיטה של שרי
 14. פחות או יותר כל מה שכתבת פה זה אותם הדברים שגם אני קלטתי בשידור החוזר אבל אני רוצה לחדד/להרחיב על כמה נקודות שכתבת כאן. א.צודק במאת האחוזים. זה מדהים כמה שהם לא משתמשים ב"צוות המנטלי" שלהם באופן נכון ורציני. פסיכולוג ספורט מקצועי(או כל איש מקצוע) שבריאות הנפש של ספורטאים היא המקצוע האמיתי שלו הוא הכרחי ותוספת חשובה לכל מועדון כדורגל. אבל כל ה"מנטליסטים" והדני ענברים שלהם זו עקיצה בחסות החוק. בטח כל השחקנים שם משחקים בטלפון בזמן שהם בשיחות "ייעוץ" מול החרטטנים של בכר. ב.מסכים אז לא מרגיש צורך להרחיב במיוחד. ג.זה גם משהו שתפס לי את העין,האיש באמת אוהד של הקבוצה אז שינצל את זה שהוא משחק בקבוצה שהוא חלם לשחק בה ויחגוג כמו משוגע שערים,בישולים,נצחונות או כל דבר אחר. ד.זה הרג אותי מצחוק ה.זה ידוע שחצי מהשחקנים שלהם היו שורפים את כפר גלים בשנייה שהם היו מקבלים הצעה מאיתנו(במיוחד הפדופיל).
 15. כמה דברים שקלטתי רק בשידור חוזר - הקטע שחיפה מיהרו לחדש את המשחק ואפילו לא חגגו את ה 1:1 עם הקהל שלהם, שקוף שעבדו איתם באימונים על קישקושים מנטאליים להקטין אותנו. - בדקה 85 קוואס עשה דריבל יפה ודאבל פס עם פריצה אבל שיחרר כדור די קשה לריקן. עם זה פס רוחב פשוט זה גול. - נחמיאס אחלה אבל לא הגיוני ששחקן נותן גול ולא רץ ל 11 בטירוף. - ההיסטריה של בכר בחילוף אחרי הגול של פריצה. - יש שחקנים בחיפה, כמו שרי ורודריגז, שלא יעזור גם אם יקחו 10 אליפויות שם, ההבעות פנים ושפת גוף שלהם במשחקים מולנו זה פשוט פרייסלס, אומרות הכל על ההבדל בין המועדונים והתסכול שלהם שהם בצד הלא הנכון.
 16. לא חששתי לרגע. זה היה שלנו מהרגע שעלינו על הדשא. יכל להיגמר אפילו יותר גבוה ולא רק בגלל השער החוקי שנפסל לנו בסוף.
 17. יש בוינה מלאאא מתחמים של בדיקות חינם, מגיע להבדק ומקבל תשובה תוך 24 שעות גג..
 18. לאן נעלמו כל הפרסומים בכל האתרים על אלטמן והפחים הירוקים?
 19. אני לא חושב שאני אטוס , נשמע מסובך כל המבצע הזה ותכלס אין מה לעשות שם, אבל שימו לב, יש משחק בראשון, מי שמתכנן טיסה חזור בשבת לחוקי הבידוד בארץ גם למחוסנים, נדמה לי שזה 24 שעות או תוצאה שלילית מנתבג.
 20. דיל שלישי - שישי 2 נוסעים הלוך ישיר, חזור קונקשן דרך טורקיה 900 שקל לאחד, ומזוודה 20 קילו(רק אחת) https://bit.ly/3kqMK89
 21. דיל שלישי-שישי 2 נוסעים בשעות נוחות 1700 שקל לאחד, ומזוודה 20 קילו(רק אחת) https://bit.ly/3kp50hZ
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.