Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. מעניין מה ההורים שלי יגידו על זה, בתור כאלה שהיו בחיל האוויר אז. עד כמה זה דומה או לא
  3. "קרב אוויר" הישראלי סרט בינוני מינוס, חיקוי של טופ גאן, אפילו כמה סצנות העתיקו אחד לאחד. סרט קצר מדי, דווקא רעיון טוב שחזור של מבצע מוקד בששת הימים. היו כמה סצנות נחמדות, לא יותר מזה.
  4. סייגתי בזה שאני לא יודע כמה זה נכון
  5. לקלף לטב"ח את הפטריות ברגליים זה חתיכת פרגון לדוידה. המציאות היא שדוידה צריך להיות השרפרף שעליו טב"ח דורך כל בוקר אחרי שינה לכל היותר.
  6. המחאה הצליחה. אפילו בגדול. והסיפור עם ספורט 5 עשה סדר השפיע על כלי תקשורת נוספים שפועלים עכשיו אחרת בסיקור כלפי הקהל שלנו. בנוגע לקבוצה - אני לא אוהב את זה אבל גם לא כזה דרמטי מבחינתי שהוציאו כתבות נגד מכבי. מכבי זה מועדון חזק. ושחקן במכבי שכתבה בספורט 5 משפיעה עליו ומורידה לו את היכולת לא צריך להיות במכבי. כנל המועדון שלנו שהוא מספר 1 בישראל. אבל בניגוד לשחקנים - האוהדים זאת אוכלוסיה מוחלשת, אין לה עורף חזק, אין לה מספיק זכויות ואין לה מספיק כוח פוליטי כדי לשמור על הרווחה, הזכויות והתדמית שלה ולכן המחאה הייתה בראש ובראשונה עבור הקהל. וזה הצליח. לא כי אני חושב שזה הצליח אלא כי עובדתית מסקרים אותך כקהל אחרת ועובדתית בפגישות שלנו עם ספורט 5 הם ביקשו לקחת אחריות ולשנות את הסגנון נגד הקהל. עובדתית יש שינוי. האם ספורט 5 זה ערוץ שכדאי לעבוד איתו? התשובה היא לא. החלטנו שעד שהכתב שלהם לא זז ממכבי ויש שם שינוי לכתב לא לעומתי אנחנו לא חוזרים ליחסים איתם בשום צורה. הם יודעים את זה וזה קרוב להשתנות. האם ספורט 5 הוא אתר ספורט רציני? גם כאן התשובה היא לא. ובוא לא נצפה מערוץ שאין בו יותר מידי תוכן להיות משהו אחר. הם מחפשים טראפיק ורייטינג והרכילות מעניינת אותם יותר מההיבטים המקצועיים. זה לא סוד. את זה אני לא אשנה ולא רוצה לשנות. יש לך בחירה אם לצרוך את התוכן שלהם או לא. אבל אם הם החליטו להיות אתר רכילותי זה שלהם. הגבול שלנו זה לא ניתן יד לפגיעה באוהדים ולשם כך יצאנו למחאה. וזה הצליח. אתה מדבר על נושא אחר. יש מחאת צלמים של ספורט 5 כבר שנה שלמה. הם במקרה יצרו איתי קשר בזמן שיא המחאה על ספורט 5 והעבירו לנו מידע פנימי חשוב בערוץ. בגדול לטענתם הזכויות שלהם נפגעו והם רצו שיפור בתנאים מה שלא קרה. הם יצאו למחאה והיא לא צלחה כי לטענתם ספורט 5 העסיקו צלמים חובבנים ולא מקצועיים כמוהם ועל זה כולנו משלמים ביוקר (לא רק מכבי). כולם מכירים את זה. הקבוצות, המנהלת, ההתאחדות. כולם.
  7. לגבי זרים, הפרמטרים להבאת זרים אצלנו שונים לגמרי מחיפה לדוגמא. שם מחפשים שחקנים מוכחים וברמה גבוהה ללא קשר לגיל ולפוטנציאל מכירה עתידית.העיקר שיתן תוצאות מרגע שנחת בקבוצה . אצלנו אני חושב שכולדהאר הגדיר פרמטרים של צעירים עם פוטנציאל מכירה, גם אם עדיין לא הוכיחו עצמם ויכולים להתגלח עלינו, לדוגמא אדו שלדעתי אין סיכוי שהיה נוחת בחיפה.גולדהאר חושב קודם כלכלית ואחר כל השגי, בחיפה הפוך.
  8. Today
  9. אתם צריכים להבין את הסיטואציה המלאה סבוריט אולי בעצמו היה מוכן לחזור לחו"ל, לא נראה שהוא עומד לקבל אזרחות, אם תהיה לו הצעה מחו"ל הוא אולי ילך עליה, אל תשכחו שגם לו המצב במדינה לא כזה להיט, הרמה בליגה ירדה ותאכלס? בואו נגיד את האמת, הוא מיצה את עצמו פה וגם זה נראה ככה, יכול להיות שהוא צריך אתגר חדש, זה קורה בכל מקום בעולם, שחקן עם אתגר חדש חוזר לעצמו ומתאושש מיכולת רעה, בואו נגיד שסבוריט רחוק מאוד מהיכולת השנה, שנה שעברה הוא תרם איזה 6 בישולים, השנה הוא כמעט ולא תרם שום דבר גם בהתקפה וגם בהגנה הוא לא טוב. אם סבוריט ילך , יכול להיות שזה יבוא גם ממנו.
  10. לגמרי רק ריאל מסוגת לעצור את סיטי
  11. אתמול
  12. לבוא בצהוב ומשקפי שמש 3 נק׳ וכל השאר לא מעניין
  13. סיטי ישבו על הרחבה שלהם כמעט כל המשחק, בסוף ריאל עולים. מדהים
  14. אתה מתבלבל אחי, אלו מכתש רמון והמכתש הקטן. אתם נשמעים כמו עוקבים ערבים של ג'קסון הינקל.
  15. ליגת האלופות וריאל זה משהו לא נתפס
  16. עדיף עם קצת כדורגל נורמלי לפעמים. לא להסריח את הדשא 85 דקות
  17. ואחרי כל הפה ושם פגיעות שהיו, בסופו של דבר הנזק מהמתקפה העצומה הזו היה מינורי לגמריי
  18. טל בן חיים אחד הווינגרים הכי טובים ששיחקו בתולדות הקבוצה הזו.
  19. למה אתה נכשל בבחירת מאמנים? למה אתה נכשל בבחירת שחקנים זרים? נראה לי שאתה יכול לענות בעצמך.
  20. דוידה עוד צעיר. לא משווה, אבל לא רואה לא בדוידה משהו ואף פעם לא ראיתי משהו וואו בטב"ח.
  21. קיקו, אדו, אנאערף. באמת שהוא מעצבן אותי, לא רואה בו יותר מידי.
  22. מספיק שיפלו על שופט אוהד. בהנחה שבית המשפט ימליץ לבתי הדין של ההתאחדות לשקול מחדש את העונש, וזה מספיק בעיניי שיעשו להם ערעור חוזר ושם יחזירו את הנקודה. ובכל מקרה, שאפו שנלחמים ככה, הלוואי עלינו..
  23. דוידה יכול לקלף לטב״ח את הפטריות ברגליים במקסימום. השוואה מביכה.
  24. חובה ניצחון. נקווה לתיקו עם הרוגים בסמי עופר.
  25. המשחק הכי חשוב העונה ביי פאר! חיפה ינצחו את ב״ש, לא בא לי בכלל לחשוב על סיטואציה שאנחנו לא מנצחים את המשחק הזה לבוא לעודד בטירוף ולהביא את הניצחון!
  26. טבח זה פרארי ומרצדס ביחד בהשוואה לדוידה. לטבח היה יותר מרק אינסטינקטים ומהירות. היתה בעיטה, היתה יכולת דריבל גדולה בהרבה, קבלת החלטות.
  1. Load more activity
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.