Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Today
  2. @car.garsia מתי אתה מתכוון לפתוח נושא יתר למחזור הראשון של הפלייאוף?
  3. יום אחרון לגיוס כספים שלנו אחים לסמל כל שקל עוזר להגיע לעוד משפחה לתרומות https://www.charidy.com/Brothers1906/tzlil?fbclid=IwAR1XAwJ4mHBEvsZCWS9G6dfCxUCoHL4YIRHgYl8TUh_aJuT2WYgoZv3aTJI
  4. אני זוכר שמינו את בניון, דיברו על זה שיש לו קשרים רציניים בחו"ל, הוא יביא לפה קולגות שיקחו אותנו קדימה. למנות את חזן גם אני יכולתי, זה היה הבחירה הכי פשוטה בעולם, חזן היה מאמן זמני בכל הקריירה, לעולם לא היה מאמן קבוע, סתם סותם חורים וסוג של מנת מעבר שמסעדות נותנות לשנות טעמים בחיך ולא מעבר . למה הוחלט לתת לו להיות מאמן קבוע, זה היה הבחירה הכי קלה ולא בשביל זה יוסי בא הסיבה האמיתית היא לא כסף בניון פשוט רצה לאמן דה פקטו.
  5. מאיפה הבאת את זה? להבנתי דניאל פרץ בכלל לא היה בסגל בגלל מחלה והוא שוחרר כמה ימים לפני המשחק
  6. ליגת האלופות זה נחמד והכל אבל ברגע שמתחיל המשחק אתה מחפש לקושש שער ב-6 משחקים כדי לא לעשות קמפיין בזיוני
  7. בחרו בחזן כי הוא הסכים לקבל משכורת רעב. בכר בחיים לא יבוא עם משכורת כזאת
  8. אתמול
  9. זהבי יצא על חזן אחרי המשחק בגלל שלא פתח עם דניאל פרץ (לכאורה)
  10. זה ממש לא אותו דבר. המצרים וירדנים תומכים בהתנגדות הפלשתינית, לא לוקחים חלק בהתנגדות בעצמם. אין להם שום תמריץ. בעזה כבר קיים צבא ממומן שמונה עשרות אלפי לוחמים שלוקחים חלק בהתגדות באופן אקטיבי, ומתפרנסים מזה. זה כבר קיים.
  11. יש תמיכה ברחוב בהתנגדות וברצח עם של יהודים גם במצרים ובירדן. אתה יודע מה מונע את זה? שלטון יחיד ומנגנוני ביטחון חזקים שמסרסים את רוב הניסיונות של האסלאם הקיצוני לעלות לשלטון.
  12. הקמפיין הקרוב לא רלוונטי מעצם היריבות שהוגרלו איתנו. האם בכר יסכים להיות מאמן של כמה ימים בשנה למדך הארבע חמש שנים הבאות? בספק גדול מאוד, ורק אם הוא יחשוב שמיצה בארץ, ושאין לו סיכוי למציאת מועדון אירופי ברמה סבירה. הקטע של המאמנים והפיק שלהם אכן נכון, אבל זה כלל עולמי, כדורגל הנבחרות איבד מהיוקרה ומהעניין שבו, ושחקנים ומאמנים מעדיפים את הקבוצות שמשלמות להם את הכסף הגדול מאשר בחירה בנבחרות..
  13. מי יודע ינסו לארגן לעצמם עוד איזה דיון, ערעור או וואטאבר (להעביר את העונש לעונה הבאה או חירטוט כזה). אני לא כבר אופתע מכלום במדינה הזו, ובהתאחדות הזו. המקרה של ראיקו אכן היה בגלל שלטענת המועדון, לשחקן לא ניתנה האפשרות להליך הוגן בכפוף למתורגמן שיתרגם לו את הנאמר. אכן היה קייס, ועדיין ההחלטה של בית המשפט להתערב בסוגיות של בתי דין של התאחדויות ספורט היתה חריגה שלעצמה. מי יודע, אולי חושבים שיפלו על איזה שופט עם אהדת יתר לקבוצה שלהם, הקייס המשפטי שלהם? לא ברור לי מהו, אבל ינסו לשחק על העובדה שיש תקנון חדש והם נשפטים על עבירה ישנה כביכול ובלה בלה..
  14. לא מתסכל שהמשחק נגד אולימפיאקוס היה בחור בסרביה במקום בארץ? בכל מצב זה מתסכל, אבל אם הקבוצה שלי יכולה להיות במפעל הכי יוקרתי בעולם אני רוצה אותה שם. אבל בואו נרגע. בנושא הזה ספציפית אנשים דיברו האפשרויות לרבע ועל הדרכים להגיע לגמר. ראינו איך זה נגמר. נתעסק בלקחת אליפות ואז נריב איזה מפעל עדיף.
  15. דניאל, שחר, נחמיאס, שרן/סבוריט/שלמה, רביבו, יוריס, גבי, פרץ, מילסון, דוידה וערן חילופים: קארצב, תורג'מן, גולסה ומלדה לאנוס
  16. הלחץ וההתרגשות כבר כמה ימים כאן. חלומות על ניצחון מספק וגם על ספיגת שער מהיר ומעצבן. בכל האליפויות האחרונות הפער היה די גבוה והתחושה הייתה שאנחנו מעל הליגה. אולי בקורונה זה היה טיפה פחות, אבל עם הקורונה והבלאגן לא הרגשנו את הלחץ. שני ניצחונות וזה שלנו. שני חירבונים והכל מתהפך עלינו. אסור לחרבן את זה שוב. זה המאני טיים. אסור לאבד את זה.
  17. מילאתם לי את החסר בשבוע המשעמם הזה, תודה על כל רגע!
  18. ליגת אלופות זה החלום, אבל בלי בלומפילד יהיה מתסכל בטירוף.
  1. Load more activity
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.