Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. עזוב נבדל לא נבדל, מה ויטור היה עושה עם הכדור הזה? הוא היה בכיוון השער שלו בכלל. כל ההרמת רגל הזאת, אפילו להרים רגל גבוהה צריך לדעת בחכמה. אני סופר הרבה טעיות כאלה, בלם למכבי זה לא מספיק. יואב אמר נכון, יש לו משחק עם בטחון עצמי גבוה, פעם זה עבד נפלא, היום הרבה פחות בגלל שהרגליים והראש לא מסתדרים, בסדר לכולם זה קורה ..
  3. דיברתי על שני המשחקים האחרונים נגדן. אני אגב לא חושבת שהוא צריך להישאר בתור זר, רק בתור ישראלי בשם המנהיגות
  4. השאלה היחידה שצריכה להישאל היא, האם הוא מצדיק עמדה של שחקן זר.
  5. לא מדברים על זה כי היה את עניין הנבדל אבל הטעות נגד ב"ש זה טעות של שחקן לא חד. לא בקצב. סבבה, לא ראית את ויטור, אז אם לא ראית אותו ואתה לא יודע שיש שחקן מאחורה, מה אתה מרים ככה רגל לאחור כשהכדור עומד לצאת החוצה. מה כבר יכול לקרות מנגיעה כזו פרט ללהשאיר עוד את הכדור ברחבה. אני באמת חושב שנחמיאס הוא אחד הבלמים החלשים שהיו במכבי, אבל אני מוכרח להיות כן עם עצמי ולומר שעל אף שאני שרוף על סבוריט, סבוריט איבד לנו השנה כמות נקודות גבוהה משמעותית.
  6. צנציפח ממש השתגע לאחרונה. לא סגור אם הוא עושה פארודיה על עצמו.
  7. את הגול של הפועל חיפה שנפסל הוא בישל. וזה משחק אחרי אותה טעות מול אולימפיאקוס, הוא עשה אותו מהלך ובאותו מהלך איבד
  8. Today
  9. משפתי זאדה סאבו שלמה נחמיאס קארצב גבי זהבי מילסון תורג'מן דוידה זהבי על תקן חלוץ נוסף/10. מאמין שהוא ינצל טוב יותר את ההזדמנויות שפרץ מקבל בכניסות שלו לרחבה. אם לא שחר בימין אז לנחמיאס מגיע הרכב לפני רביבו, והוא חילטר שם גם יותר בהצלחה לדעתי.
  10. זה מסריח ברמות. זה צנציפח. זה הפועל. במקסימום יבוא איזה כבירי כלשהוא. איזה בן אדם שפוי ירצה להיות בעלים שלהם?
  11. https://www.scribd.com/doc/29459589/Hapoel-Tel-Aviv מישהו איגד(נראה לי @eliran ben ezri) את זה לפני עשור בערך וזה נמצא כאן בפורום איפשהו.
  12. אני בטוח שהם לא יאהבו את שירי השואה, שכל עכברי הרשת יתחילו לעבוד
  13. לשבת יתכן ויהיו הפתעות חדשות בהתחשב בתאריכים המיוחדים הבאים עלינו בתקופה זו מלבד חג הפסח
  14. לא הכינו פה לפני 2000 שנה מקבץ חומרים על "האנטישמיות של אוהדי הפועל"?
  15. הגיעה העת להציף את המייל של ספרא באנטישמיות של אוהדי הפועל
  16. השאלה אם הגורם מהמשפחה שרוצה לקנות אותם יודע מה זה הפועל ומי הקהל שלהם. יש כמה דרכים לחדד להם מי הם ומה הם מייצגים ושיקח איזו נתניה עדיף לו
  17. אמן אמן ואמן הלוואי שאיכשהו זה ייפול כי זה רע, רע מאוד. זה מה שחסר לי משפחה כזו בעלים של הפועל, רק המחשבה גורמת לי להקיא.
  18. תשמע ידוע שלהפועל יש מלא אנשים שיכולים לערבב משפחה כזאת ולגרום לה לקנות קבוצה בארץ. אבל העיתוי, הפרסומים אצל צנציפר, המעורבות של העוד של ניסנוב, הכל נראה לי מוזר מידיי.
  19. תראה, משפחה עשירה(עשירה זה אנדרסטייטמנט) זה כולנו יודעים כבר, אם היה משהו מסריח זה כבר היה נופל. מבאס מאוד, רציתי להנות עוד כמה שנים מאיך שהם נראים אבל סבבה.
  20. ריינה עושים בעיות, בגלל זה עוד לא יצא כרטיסים.
  21. תכף הם חותמים על העסקה ועדיין משהו שם מרגיש לי מסריח, לא יודע.
  22. מה החרא הזה עכשיו? עברו ההסכמים וכו׳? שמעתי על המשפחה הזו עוד לפני הפועל, זה מיץ׳ על אקסטות, חדשות לא הכי טובות למכבי.
  1. Load more activity
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.