Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. ניצחון גדול ומרגש. נקווה שבולדווין יהיה כשיר למשחק הבא.
  3. נצחון עצום. קבוצה מיוחדת מאוד.
  4. נראה כמו מתיחה, לא רואה מצב שהוא משחק, זה יהיה טמטום. אם הוא ישחק בשבוע הבא זאת תהיה הפתעה.
  5. אנחנו בלי ההיכל לכן לנצח אותם פעמיים בבלגרד יהיה מאתגר ביותר. ביום חמישי משחק על פיינל פור.
  6. אמר שהוא בסדר וישחק בחמישי
  7. Today
  8. הפציעה של בולדווין נראית לא טוב.
  9. וואו איזה ניצחון מדהים
  10. בלאט חייב ללמוד לקלוע כי זה כואב בעיניים
  11. הופ הופ עכשיו לקחת את משחק 2
  12. יכול להיות שעשו עלינו עכשיו 100 אחוז ל-2 נקודות במחצית?
  13. רק ניצחון, לא משנה איך/למה/כמה
  14. סבוריט נותן משחק טוב מול קבוצה שלא הגיע למשחק ואז כולם פה צועקים שאין לנו מושג. תסתכלו על האוברול ולא על משחק אחד העונה סבוריט פשוט מעבר לשיא, עדין שחקן טוב, עדין שחקן אהוב , אבל מיצה ומכבי מיצו איתו זה המסקנה אנחנו שואפים לשחקנים טובים ממנו כיום.
  15. אזרחות? אולי רק אם יסיים חוזה במכבי בסוף העונה, יילך להתרענן חצי שנה בנכר, ואז יחתום בחיפה, רק אז כנראה שיקבל אזרחות..
  16. לדעתי זה הכי מוקדם שפתחת נושא לקראת המשחק. מראה על רמת הטירוף לקראת המשחק. מאמין שמחר כבר יפתחו כרטיסים.
  17. משפתי זאדה סאבו שלמה רביבו קארצב גבי פרץ מילסון זהבי דוידה חושב שדוידה צריך לקבל ספסל קצת אבל אין לנו שם כלום, אולי שווה הימור על יוני/אדו/קיקו.. מה כבר יכול להיות רובי?
  18. עם אחוזי הפגיעה שלנו בזרים אין ספק שנביא טוב יותר, טמטום יהיה לשחרר אותו, אלא אם כן הוא רוצה ללכת מיוזמתו.
  19. אגב מה עם האזרחות ? ירדנו מזה ? כזר אנחנו צריכים טוב יותר, כישראלי שיהיה פה עד הפרישה מבחינתי.
  20. אני לא יודע לתת דעה מקצועית לגבי סאבוריט אבל אני כן יודע שהוא צריך להמשיך פה עד סוף הקריירה(בשביל מה הומצאה המשבצת של זר שישי?) ובגלל שאני צופה משבר מנהיגותי בקבוצה צריך מישהו שהיה פה ו"אכל חרא" גם בתקופות הקשות(שוב,קשות זה יחסי אבל אני משתדל להתמקד במהות) ולא היה פה רק בתארים(עם כל הצער ייני יפרוש כנראה בסוף העונה או שנה הבאה לכל היותר ומישהו חייב לתת קונטרה לזהבי כי אני מפחד מאפקט נמני אם ערן ישאר לבד ללא עזר כנגדו כדוגמת שרן). ובכל מקרה הוא בטוח יועיל לי יותר מהנרי אדו.
  1. Load more activity
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.