Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. אנרגיות טובות ודחיפה של הקהל חשובים פה. נצחון ואנחנו קרובים מאוד למטרה.
  3. לא ברור לי איך אין נושא על מכבי כדורעף העונה אבל לפי הסרטונים הייתה חוויה אדירה היום בהדר יוסף. יאללה מכבי תביאו לנו אליפות!
  4. לא יודע איך זה הפך להיות דל"פ אבל אני חושב שדסה גם בכושרו הנוכחי שחקן יותר טוב ממנו. זה שהוא יותר טוב מהרבה שחקנים בסגל שלנו זה די ברור יש לנו סגל בעייתי. ושוב אני לא מתכווח עם הרצון להביא אותו. אושר דוידה מולחם פה להרכב בגלל ושוב הוא לא קל לצפייה לפעמים.
  5. Today
  6. אחלה שכטר. חיית משחק. איש שאתה רוצה בצד שלך, אפילו בספסל. התקופה שלו בהפועל של גוטמן הייתה אחת טובות של כדורגלן ישראלי שיצא לי לראות. מקווה שימשיך בטלויזיה, הוא חלק מהנוף של הכדורגל הישראלי. הלוואי שהוא, מליקסון וריקן יחליפו את כל הג"ימי טורקים הדינוזאורים האלה.
  7. עשה את מה שצריך כששיחק, נתן את התחת ונתן לא מעט אופי שהיום חסר אחלה חיבור היה למרות כל ההיסטוריה בנינו הייתי שמח אם ישתלב במועדון בתפקיד כלשהו אחלה שכטר
  8. וכאמור, זה שאצלנו זה לא עובד לא אומר שזה ככה בקבוצות אחרות...(כאמור: קשטן לקח אליפות ב-3 קדנציות בבית"ר, דוביד אותו דבר בהפועל, שלמה בחיפה)
  9. לקחו לנו את בכר, רבש, זיו אריה ועכשיו רוני לוי. האופציה הריאלית - אברם גרנט
  10. אני רק יכול לאחל לנו שיהיה לנו קל נגד הפועל חיפה כמו שהיה קל הערב לקבוצת הסל נגד הפועל חיפה (35 הפרש ברוממה)
  11. נקווה לטוב. מכבי שם, מכבי הציעו, החלטה שלו.
  12. לא מסכים שהוא שחקן חלש, יותר טוב מהרבה שחקנים בסגל שלנו. מאוד השתפר בחו"ל, מהיר ומתאים לנו בול לעמדת המגן הימני וישראלי. חייבים להביא אותו
  13. השאלה שאתה באמת צריך לשאול היא איך העונה היתה נראית אם היינו עושים הגנה
  14. בזמנו דובר על כך שפנינו אליו כשחזר לארץ ואפילו סוכמו עימו התנאים אבל לא יצא לפועל בשל הבירוקרטיה של אופ"א. בהתחשב בכך שיושב ודן עם קבוצות אחרות, כנראה שאין משהו סגור בינו ובין מכבי. מקווה רק שבהנחה שעדיין מעוניינים בו, דואגים לשמור איתו על קשר רצוף ומלטף, כי לפעמים היחס האישי מכריע אפילו על פני הצעה כספית טובה יותר..
  15. גם קבוצה ישראלית שמשחקת בצמפיונס אף פעם לא זוכה באליפות… ראינו כבר שהדברים האלה לא באמת מעידים על משהו, בטח כשמדובר בבכר.
  16. על הפרסומים, יש לו הצעה ממכבי. שום דבר לא השתנה בסטטוס שלו מאז.
  17. אם חיפה רוצה שחקן לרוב הוא יהיה שם מהסיבה הפשוטה שהם פועלים מהר וברגע שהם מחליטים על שחקן שהם רוצים הם פועלים ישר. אצלנו לרוב זה לוקח זמן ולכן אנחנו מפסידים לא מעט פעמים. עם יוריס סגרנו עוד בינואר אחרי שג׳ק טס להחתים אותו. אותו דבר עם מדמון. עם קאסה לדוגמא נזכרנו אחרי שחיפה כבר הציעו לו. אותו דבר עם שאר השחקנים שרצינו והלכו לשם (את קינדה ברוב טיפשותנו בכלל לא רצינו).
  18. ניצחנו אותם במאבק על יוריס ומדמון. בסוף לא הפסדנו במאבקים על שחקנים משמעותיים. ליאור באסה הזה, קציצי (שני שחקנים נפילה) ורפאלוב (שמח שהשרמיט המוצץ הזה לא בא, למרות שהוא עדיין שחקן). קינדה לא פנינו בכלל, שזה המחדל האמיתי, אבל לא הפסדנו במאבק עליו, פשוט קין ומנספורד החליטו להתחתן עם דביטון
  19. לקח אותנו בהרכב טלאים לגמר ההוא עם צמד מול הנוחבא, היו לו גולים חשובים, תמיד אהוב ומתאמן חזק
  20. מסוג השחקנים שאתה שונא שהוא נגדת ואוהב שהוא אצלך. הגיע למכבי בזמן המתאים ועזב בזמן הנכון
  21. אחלה שכטר. נתן את הערך מוסף שלו בגדול.
  22. ואולי זה גם היה משפיע על משחקי החוץ, פחות עומס, פחות טיסות.
  23. אוי אוי אוי מחרימים להם ראיונות אל תשאל הם מזיינים אותנו בתחת בפרהסיה. משתינים עלינו בצבעים. יענקלה הדובר שלו ושלל השופרות בכל ערוצי התקשורת היית קורא אותם בכל מקום, כל מונית שהייתה עולה עליה היית שומע מלא מלא רעש ובלגן וטרוניה וכל העילגים הטמבלים שלהם היו יוצאים החוצה. אצלך ? המועדון בדום שתיקה. סמרטוטים. כל הקלאס שלהם שווה לתחת.
  1. Load more activity
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.