Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. מציע כרטיס אחד לשער 2 תמורת אחד לשער 4 מוכן להוסיף כסף אם צריך
  3. Today
  4. איך ממועדון כל כך גדול ומפואר, פנאתינייקוס הפכו לחבורת ילדות בכייניות עם קוקיות בצלמו ודמותו של הבעלים הנוכחי שלהם. אפס קלאס. כמה מזל היה להם השנה שאין לנו מגרש ביתי.
  5. כרגע רוב המשאבים, התשתיות והפעילים של חמאס מרוכזים באזור רפיח. זה גם האזור ממנו הם שולטים באוכלוסיה, באמצעות שליטה במעברים ובסחורות, וממנו הם מפיקים את מירב ההכנסה שהם סוחטים מהפלסטינים. האזור רחוק מאוד מלהיות נקי ויש שם הרבה מאוד מנהרות. רפיח זה קצת יותר מטקטי, ואני לא חושב שאפשר לסגור את הגבול בלי להיכנס לרפיח, כי מצרים לא תסגור את הגבול. הבעיה תמיד הייתה באסטרטגיה - בקבלת ההחלטות ובהגדרת יעדים ברורים שאפשר לעמוד בהם. כל המבצע הזה יחזיר אותנו לאותה הנקודה, למעט הרתעה ואולי רצועת ביטחון, אם חמאס יחזרו לשלוט ואונר"א ימשיכו לחנך ולשטוף את המוח של הילדים בעזה.
  6. מה שאומר שמבחינת חילופים התקפיים יש לנו את תורג'מן ומלדה. אהה כן, גם את ביטון..
  7. אומנם לא קשור למכבי, אבל רק לסבר את האוזן לעד כמה הערוץ הזה שונא ספורט. אליפויות אירופה בג'ודו ובהתעמלות מכשירים, שני ענפים שמביאים כבוד למדינה, ובמקום לשדר את שניהם בשניים מהערוצים הרבים שלהם, החליטו לשדר בערוץ אחד גם וגם, לקפוץ מפה לשם. ומה בערוצים האחרים אתם שואלים? שידור חוזר של חיפה בפעם הטריליון, יציע עיתונות, ואיזו תוכנית הזויה עם צנציפח וזהבי המומחה לכל. בקיצור כל דבר חוץ מספורט אמיתי. יאללה שיסגרו אותם כבר..
  8. לדעתי לא, אם אני לא טועה ראיתי שהם ניצחו אותם 2-0 ב21 באנפילד.
  9. טוב מה הקטע עם הבעלים של הפועל? צנציפר השקרן מדווח על עוד התקדמות
  10. כרגיל ארבעת הזרים (ויוני) לא בסגל
  11. בא לי סורו ואשמח גם לאיתן אזולאי
  12. זה למה אמרתי שאסור לשחרר להם את צפון עזה.
  13. לא יודע מה זה אומר תמונת מלחמה. צריך לחסל את כל הזרוע הצבאית (המאורגנת לפחות) ולסגור את ציר פילדלפי.
  14. גם את חיפה פירקנו (לא ככה) במשך עשור שלם. סוויפט על חיפה והפועל ב2019/2020.
  15. אשמח לשדרוג בקישור, יוריס באנקר אבל לא אכפת לי שיביאו מחליף זר אכזר לגבי
  16. השבת לא קוראים לפי סדר פרשות השבוע, אלא יש קריאה מיוחדת לשבת ולחול המועד פסח. ביום ראשון בערב יחול חג שביעי של פסח. שבת שלום ופסח כשר ושמח לכולם! (:
  17. חוויתי בילדות ה-4 שנים בלי ניצחון שלנו בדרבי , עם שכבה מפוצצת באוהדי הפועל לא אשכח את הסיפור של הכלב. בחיים, אבל בחיים לא תיארתי לעצמי ש 10 שנים תהיה שליטה כ״כ מוחלטת בעיר שנזכה לניצחונות כ״כ מרגשים רבעיות, חמישיות, נצחונות בדקה ה-90, גמר גביע המדינה ועוד.. מה עם הכלב יא בני זונות???
  18. ביתר כל פעם שיש להם הזדמנות לזיין את הפועל במשחק עם משמעות עושים במכנסיים. באים עם אובר מוטיבציה וחוטפים גולים של ילדים כי אין שם מוח
  19. אני מאלה שהכי פחות מחזיקים מקין כאן, אבל זה לא פחות על מנספורד מה שקורה כאן. עוד לפני המלחמה, מנספורד הנוכחי זה צל של מנספורד שהיה פה. לזכותו ייאמר שבקדנציה הקודמת הוא הביא את סבוריט ובנוכחית הוא כבר חתום על מילסון, אבל מנספורד של הקדנציה הקודמת עוד במחנה אימונים היה מקבל החלטה אמיצה ומתבקשת ומחליפים את לוקאסן. אפילו רובי שרק בדיעבד אנחנו מבינים כמה הוא בוסרי על הקווים, היה בהלם מההתנהגות שלו במחנה אימונים עם הכרטיס אדום ואחרי זה הוא לא שיחק כמה משחקים. פה מנספורד היה חייב לעזור לו לקבל החלטה אמיצה עם הסתכלות מעבר ועל העונה הקודמת שהייתה לו ולהביא זריז בלם זר. פה לדעתי היה הקו שמפריד. אדו זו בכלל פארסה שאין מה לדבר עליה. כנ"ל לגבי (החוסר) מגן הימני והשוער.
  20. אשרייך. נקווה לאובדן נקודות של חיפה כי האליפות זאת תמיד המטרה הראשונה והחשובה ביותר. אחריה, לנצח את היוונים בבלגרד, ואם אפשר שבית"ר ינצחו בבלומפילד הרי זה משובח.
  21. עושה רן קדוש קליל ועונה הבאה הוא עומד להם בשער בליגת העל.
  22. אגב איזה קטע שהחגיגות 10 שנים יוצאות בדיוק בתאריך יום הולדת 52 של המלך? צירוף מקרים כמו זה שערן ומיץ' חוגגים יום הולדת באותו תאריך. תאריך סופר סופר מרגש.
  1. Load more activity
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.