Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. כתבת "אם השפה הופיעה כתוצאה ממוטיציה באדם", כלומר הגבלת אותה לאבולוציה של האדם בעוד שהיא לא תלויה בה בכלל. אולי לא לזה התכוונת אבל זה מה שמשתמע.
 3. אז זהבי צריך להאמין באלוהים עכשיו? או שהוא יטען שדבריו נאמרו ב"עידנא דריתחא".
 4. YoC

  קורונה

  שיפנה לרב ברלד דחוף לצורך קבלת מרשם לכדורי מנטוס
 5. בלאגן. מאחל לו רק בריאות ושיפנה את התפקיד בהקדם.
 6. אז לליצמן יש קורונה...
 7. איפה כתבתי שהשפה יחודית לאדם? אשמח אם תפנה אותי
 8. יאוו איזה קטע חזק הבאת פה. אני זוכר שהייתי מסתכל על הטבלה ומתפלל שזה יישאר ככה עד הסוף ואומר לעצמי שאשכרה יש אוהדים שהקבוצה שלהם במקום הראשון בסוף העונה.
 9. turgi

  FM20

  מישהו לא משחק ככה?
 10. turgi

  FM20

  חח למה סגרת את המשחק?!
 11. לא רק הדברים שכתבת ייחודיים לשפת האדם. יש מחקרים, אבל בפעם האחרונה שהתעדכנתי לא מצאו שום עדות לכך שאפילו קופים משתמשים בשפה כמונו מבחינת דקדוק אוניברסלי שקיים אצל בני אדם, רקורסיביות של השפה וכו'. וזה דבר שכבר עשרות שנים עובדים עליו.
 12. Today
 13. כתבת יפה מאוד, מזדהה עם הכול. אנחנו ככ בתוך זה והתרגלנו לטוב, אבל אם מסתכלים רגע מבחוץ צריך להגיד תודה כל שנייה שאנחנו ככה. אוהבים אותך גולדהאר.
 14. השפה לא ייחודית רק לאדם, היא אמצעי תקשורת שקיים בהרבה מינים בטבע בצורות כאלה ואחרות. היתרון שלנו הוא תיבת קול מפותחת וכישורים חברתיים (אפילו יותר ממינים מפותחים אחרים כמו הניאנדרטלים). אגב, זה לא משהו שתלוי באדם אחד. שינוים כאלו תלויים במספר גדול של מוטציות לאורך זמן בקרב מספר פרטים מתוך האוכלוסייה.
 15. יופי תודה משהו להעביר איתו את המשמרת לילה
 16. אז מה אתה רוצה שנעשה? שלא נצביע בכלל? כלכלית המדינה במצב טוב ומשתפר. כדי לנהל שילטון צריך עזרה גם של מפלגות סקטוריאליות ופה (חוץ מהערבים ) החרדים הכי גדולים אז אין לך יותר מדי ברירה. מה שנשאר לנו זה הנושא הבטחוני והרי ברור לכולנו שפיתרון היחיד לסכסוך זה רק השתלטות חריש עמוק של כל יש"ע למיגור הטרור והנשק כולל פירוק ארגון הטרור של אש"ף ביטול מוחלט של הסכמי אוסלו וטרנספר מאסיבי. כל פיתרון אחר זה בלבול ביצים. איזה ראש ממשלה יעשה דבר כזה? צריך לדעת לנהל את הסכסוך לצערי.
 17. האיש שהכי מאושר כיום בכדורגל הישראלי הוא ללא ספק אלון מזרחי, פגרת הקורונה נותנת לו קצת אוויר מערן זהבי ושבירת השיא
 18. https://open.spotify.com/show/3MCYSCqrv3AaQrFMOmQ5LG?si=fRM3wsWBRh6zmZ8TLeQs-w
 19. אני עובד כרגע עם מחשב נייד שמחובר למסך עם HDMI. אני מרגיש מין לאג כזה במסך החיצוני..יש משהו לעשות עם זה או שזה ככה בגלל שזה עובר מהלפטופ למסך?
 20. תוך חמישה ימים מקבלים תשובה. אם אתה חיובי - רופא יוצר איתך קשר, אם לא - אפשר לראות באתר של הקופח או לדבר עם הרופא משפחה שלך.
 21. לא יאומן, מפברואר אנחנו מתלוננים למה לא מחייבים לשים מסיכות, אמרו לנו שזה לא עוזר, לא מומלץ, זלזלו באינטלגנציה שלנו וכו'.... משרד הבריאות פשוט רצה שהמחלה תתפשט. כל כך רצה שיהיה סגר.
 22. matis

  FM20

  הכוונה שלרוב השחקנים לא רואים את היכולת המלאה עד שעושים להם סקאוטינג? אני משחק ככה, יותר מאתגר
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.