Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. בדיוק. מאי 11' 2-0 תומר חמד בדקות 6 ו- 45. עשר עונות. החלק המשלים בפאזל, הוא שהיית מצפה שבפרק הזמן המקביל הם יקרקסו אותנו אצלם בבית. טרם ארע. גם לא ניצחו אותנו אצלם בבית כל התקופה הזו.
 3. בוא נתחיל מזה שישב על הספסל. יש לך שחקנים כמו ריקן ששיחק בטוטאל 30 דקות מול הפועל חיפה ומכבי חיפה או ברסקי עם 0 דקות. להערכתי יקבל דקות בסיבוב השני, לא הייתי בונה על זה יותר מדי.
 4. לא נורא, הוא יניח את הראש על צלחת האליפות וישן כמו תינוק
 5. Today
 6. אני צופה משחק סרטני בחסות המאמן הטוב בליגה - רוני לוי
 7. כנל. אגב, הוא לא היה בסגל במשחק נגד חיפה נכון?
 8. אגב היום כתבה באתר ערוץ הספורט על למה ספורטאים בארץ לא מביעים דעה פוליטית. העיקר שאת שכטר הפכו לגזען שונא ערבים ואז מתפלאים למה ספורטאים נמנעים מזה.
 9. שוב, בפעם המיליון - תקרא את המאמר. יש שם כמות של דוגמאות ומקורות (כיאה למחקר שנעשה בהרווארד).
 10. מקווה מאוד לראות דקות של גויאגון
 11. תגידו זוכרים את הכתבה בערוץ 2 שהוציאה את בן חיים גזען בגלל עריכה מגמתית רצח? זוכרים במקרה מי היה הכתב שאחראי לכתבה? לא הצלחתי למצוא.
 12. איפה הגנתי עליו? אני כל החיים מחכה שתראה לי הוכחה שהוא אמר משהו על יהודים במקום זה אתה מצפה ממני להאמין לך
 13. שוב, תקרא את המאמר שהבאתי כאן עליו. הוא מתאר כבעיה רצינית את הכמות היורדת של אנשים לבנים בעולם המערבי (ופשוט להבדיל מאנשי עליונות לבנה אחרים, הוא לא קורה להגדלת הילודה הלבנה, אלא קורא לגרש את את המהגרים, והוא מתכוון גם לכאלו שהיגרו לפני דורות, ולהסתמך יותר על אוטומציה ככח עבודה במקומם). שוב, תפסיק להגן כאן על אדם שאמר שהוא מקווה שטראמפ ינצח, אבל יהיה צד חיובי לזה שיפסיד, כי זה יהווה הזדמנות לציבור להאשים בכך את היהודים בצורה מאוד פומבית ונוקשה.
 14. אתה החלטת שהוא **** איפה הוא אמר משהו על עליונות לבנה? תראה לי שהוא באמת שונא יהודים ואני אסכים שהוא שמן בן זונה וצריך לקבל ברך לפרצוף מקובי מוסא
 15. היה דיבור שקנו בפורטוגל ובעוד מקומות את זכויות השידור של הליגה, יש סיכוי שיש איפשהו את הגול של גולסה עם שדר פורטוגלי/איטלקי?
 16. חיפשתי את השם שלו בגוגל לראות במי מדובר, ונפלתי על המשפט הנהדר הבא שהוא כתב: "ולראשונה מאז המשחק של מכבי בשטרסבורג", ולקח לי כמה רגעים להבין שהוא לא מדבר על מיקי ברקוביץ' ומוטי ארואסטי
 17. סתם שאלה, מתי הפעם האחרונה שהם ניצחו אותנו בבלומפילד? סוף 10/11 או משהו כזה לא?
 18. התוכן של הוידאו הוא פרופגנדה נאו-נאצית. לא ברור לי למה להתחיל אפילו להתייחס שם. אתה אשכרה מבקש שאני אגיד על התוכן של סרטון שבו אדם נאו-****, אדם שמאמין בעליונות לבנה, מסביר למה אין גזענות ממסדית בארה״ב בעצם? ״המשטרה היא ביטוי למונופול של הממשלה על אלימות״ למשל? די בולשיט. הרי הוא מתנגד לזה כי מדובר על מחאה על זכויות שחורים. הוא הרי תומך נלהב בזכות להסתובב עם נשק, בטענה שזה הכלי שלהם לאיים על הממשלה במידה והם לא ימלאו את תפקידם, ובמקרה הצורך להדיח את הממשל. ברגע שמדובר על זכויות האדם הלבן, הוא תומך באלימות.
 19. אם ככה אני הולך להיות יותר זהיר כשאני רואה משהו שהוא מעלה עד עכשיו לא ראיתי אצלו שום דבר מהדברים שהאשמת אותו בהם אבל אתה רוצה להתייחס לתוכן של הוידאו? כי קצת נמאס לי להתעסק בפליקס הזה שאני אפילו לא יודע איך הוא נראה למרות שמהקול שלו אני בטוח שהוא יותר שמן ממני
 20. בסרטון שלו שהורד (אתה יכול להבין למה), הוא אמר שהוא רוצה להחזיר את הרייך סרטון אחד בכל פעם. וצודק, אני אתקן את עצמי - אני לא בטוח שהוא אי פעם פומבית אמר ״אני נאו-****״, אבל הוא מזדהה עם הערכים שלהם באופן מוחלט, אין לו בעיה עם זה שאנשים יתפסו אותו ככזה והוא לא מכחיש, וההקשר השלילי היחיד שהוא דיבר על התנועה הנאו-נאצית בצפון אמריקה זה ביקורת על ההנהגה שם. מבחינתי זה מספיק. ונכון, לא כל אחד שמתנגד לבנק הפדרלי הוא נאו ****, אבל מי שמתנגד לזה כי הוא טוען שהיהודים שולטים ככה בממשל, שהכל זה מזימה יהודית, שהלבנים הם גזע עליון והשאר צריכים לפעול לשרת את הצרכים של האדם הלבן, שדמוקרטיה זו שיטת ממשל חלשה ושצריך לעבור לפאשיזם ועוד לא מעט דברים בסגנון - הוא כן נאו ****. בקיצור, כך או כך, לא הייתי מביא סרטונים שלו כהוכחה לכלום.
 21. אין למכבי הרכב ממש חלש. במכבי הזאת של איביץ, אין אף שחקן שיפתח וזה באמת יבאס אותי.
 22. עוד בטראומה מהזוועה במשחק הקודם מולם. שונא את הקבוצה הזאת ואת המאמן המזדיין שלה.
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.