Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. לא יודע איך אצלכם בעבודה(מי שעובד בזמנים אלו) אבל אצלי בעבודה האוהדים של חיפה משמיעים שירי אליפות עכשיו...
 3. לדעתי ההירדמות של מכבי העונה ולא רק על המגרש (בחלקה הרדמות מוצדקת) לא לחזק את הקבוצה, להביא מאמן זמני-קבוע מהנוער, פיטורים באמצע העונה כל אלה ועוד (לא נתחיל למנות את מה שכולנו יודעים) נתנו לחיפה המון המון אוויר ורוח במפרשים ועדיין קיבלנו 2 הזדמנויות לקחת ולא לקחנו. מעבר לזה שחיפה קבוצה טובה בליגה פח, מכבי חילקה להם הרבה מתנות. אם היינו יריבה שיושבת להם על הצוואר, הם היו מאבדים עוד נקודות. אז כן..התוצאות שלהם קשורות גם אלינו. אבל אנחנו עם הפנים להיום בערב ואני מלא אמונה. יהיה בסדר.
 4. התוצאות שלהם לא תלויות במיטש או במכבי, מלבד המשחקים הישירים. אם היינו טובים יותר, היינו צמודים יותר. לא מעבר.
 5. מצוין. הלוואי שאף אחד לא יספור אותנו לפני אף משחק.
 6. א. אי אפשר להתכחש לעובדה שרמת האלימות בהפגנות החרדים היא יוצאת דופן, וזה לא משנה כמה מפגינים. גם באוכלוסיות אחרות יש נוער שוליים, ואני לא רואה אותם מפרקים אוטובוס באבנים ושורפים אותו. זה עוד ביטוי של הצורה המעוותת בה בנויה החברה החרדית. ב. אתה שוב מנסה לייחס לכמה אירועים שוליים איזושהי מידת השפעה על מה שאנשים פה חושבים על בעיית החרדים במדינה. כאילו שלפני הקורונה המצב היה שונה. רק היה יותר נוח לעצום עיניים ולהתעלם מהחרדים.
 7. עובר מתחת לרדאר, אבל השופט היום יהיה גרינפלד, זיו אדלר בואר וריינשרייבר שופט רביעי.
 8. רק משהו קטן שמאוד חשוב: לא כל פלמייקר הוא אותו פלמייקר עם אותן התכונות. זה ששרי מצליח באגף בתור פלמייקר לא אומר אוט' שדן ביטון יצליח גם. ההצלחה הגדולה של חיפה השנה היא זה שגולדהאר העביר את העונה הזאת לניוטרל. סה טו. לא תצליחו לשכנע אותי אחרת. לא אמרתי שהם קבוצה גרועה אבל עיקר ההצלחה שלהם זו ההירדמות של גולדהאר בעונת הקורונה.
 9. Today
 10. איזה קונצנזוס יש בתקשורת על חיפה, שעדיפה אלינו בכל עמדה(כמובן לאור הפציעות). זה משחק שחייב לנצח ואפילו בהפרש בכדי להחזיר את כולם לחורים.
 11. בבקשה לפתוח עם ג'ראלדש היום, בבקשה!!!
 12. דניאל סאבוריט הרננדס טיבי פיבן קארצב גלזר גולסה ביטון/גררו טבח פשיץ לזיין את האמא שלהם
 13. הימור שלי: דניאל סאבוריט, הרננדס, טיבי, גראלדש קארצב, גולסה, ריקו חוזז, טבח פשיץ
 14. בתים לא, בית אחד כן... בקייב, לפני עשור, שדרופשיפינג היה בחיתולים ואף אחד לא ידע מה זה.
 15. אני בכלל לא סגור על זה שבן חיים יפתח... לדעתי השלישייה מקדימה תהיה דן ביטון, שכטר וגררו/אלמוג. מאחוריהם בקישור כצפוי ובלית ברירה יהיו קראצב, גולסה וריקן. ההגנה אני מקווה תהיה סבוריט, טיבי, הרננדז, ג'ראלדש. לדעתי לטל בן חיים אין את היכולת לעשות התקפה ולחפות בהגנה (קריטי במשחק הזה ששחקני הכנף יעזרו למגינים על חזיזה ושרי), אחרי ששיחק בהרכב לפני 4 ימים. הוא יעלה מהספסל.
 16. אה זה אלי באסה? ההוא שסיפר לנו סיפורים שיש לו אישה עיוורת, שקונה חיתולים עם קופונים?
 17. אני שומע הרבה שמאמינים שזה משחק הקאמבק של בן חיים, נותן גול אחרי 3 שנים.
 18. מצד אחד אצלנו שלישיית קישור אגרסיבית זה לא משהו שאפשר לוותר עליו וזה הקלף הכי גדול שלנו נגד החזקות. מצד שני דן ביטון באמת חשוב ונראה שאפשר ״לוותר״ כל כנף בשביל הכניסות שלו פנימה. אבל אז אני נזכר שרוב הגולים שלנו מולם בשנתיים האחרונות זה אחרי איזו חטיפה או השתחררות במרכז ואז כדור מהיר לשחקן אגף לפני שההגנה שלהם מסתדרת ומהאגף רוחב לרחבה. בערך 70 אחוז מהגולים שלנו נגדם היו ככה ולדעתי חוזז יותר מתאים לשיטה הזו מאשר ביטון
 19. בכר כמו בכר נגד מכבי יבוא להוציא תיקו קודם כל, במיוחד שהוא ב8 הפרש.
 20. אתה רק מחזק את מה שאני אומר, הוא מזעזע כי אין לו עם מי לשחק.
 21. בכר יעלה עם אבו פאני, נטע לביא ורודריגז באמצע. הכי אגרסיבים שלו.
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.