Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. רוני לוי זה סיפור מאוד מעניין. אישיות טובה אבל לא יותר טובה משאר המאמנים. מאמן טוב אבל לא מאמן מעולה, באותה הרמה הבינונית של שאר מאמני ישראל (מלבד בכר) ועדיין שומרים עליו בכפפות של משי בתקשורת ולא מפסיקים לעזור לו לפזר מסרים ולהיות מועמד לכל דבר אפשרי. ממש כמו הבן של אברם. פעם זה היה בן שמעון. מגוחך. עוד משהו מעניין זה מונאס דאבור ואבי נימני, מונאס עוד לא נתן גול אבל קיבל 300 כתבות מאז המעבר לגרמניה. ועד המעבר לגרמניה, קיבל 9000 כתבות על סביליה. אחלה מונאס אבל ממש לא ריבאלדו. זה הפך להיות ממש מצחיק, ממש כמו בכנסת..בתקשורת הספורט אפילו לא מנסים להסתיר את האינטרסים. אין מה להתייחס אליהם ובמיוחד לא לערוץ הספורט. אותו ערוץ שמעסיק את אלי גוטמן, שמדבר "מקצועי נטו" אבל אז מפרשן את הבן שלו. אותו גוטמן שיוצא מהאולפן כשמדברים על הבן שלו אבל אז...הוא מעביר מסרים באוזניה ושבוע אחרי מסדר לו עבודה בב"ש. גוטמן הבן גרוע יותר ממנדיונדו אבל משום מה...נשמר בכפפות של משי. הכדורגל כאן בדיחה וחוץ ממכבי אין כאן כלום. באמת שאין כאן כלום. רק כאן אפשר לצאת על הVAR ולבכות בראיונות למרות שמראה עיניים מראה שההחלטה צודקת. רק אצלנו.
 3. לא יהיה גשם, חולדאי אמר יומיים גשם בשנה וכבר עבר יומיים
 4. וואלה? בהבנת הנקרא לא היית ממצטייני הכיתה נכון? תקרא שוב את מה שכתבתי. *העונה* - העונה מיכה נראה כמו הצל של עצמו.
 5. אחרי מחזור בו הסטטוס קוו נשמר ולאחר 4 שבועות ארוכים אנחנו חוזרים לבלומפילד כדי לארח את אשדוד. המשחק הזה בעצם פותח סדרה של 3 משחקים ב10 ימים - אחרי שבת נשחק מחזור "אמצע שבוע"(המשחק שלנו ועוד משחק אחד) בטרנר ונקנח בבלומפילד מול רעננה ביום שני שאחרי. אשדוד מגיעה אחרי 2 ניצחונות ב-3 משחקים אחרונים כשהיא ממוקמת במקום העשירי בטבלה אך במקום החמישי מבחינת כיבושים (ושער אחד פחות מהקבוצה הרביעית בקטגוריה, הפועל ב"ש). הרגשה אישית שלי שאיביץ' ימשיך לנסות להכניס את דור בכוח לעונה הזאת ויבצע רוטציה קלה עם מחשבה על המשחק ברביעי. הימור: דניאל סבוריט אמאדור טיבי ג'ראלדש גלזר מיכה ברסקי אלמוג אצילי אופואדו 19:50 שריקת הפתיחה, בחייאת בלי גשם.
 6. אם היו עושים את זה חד פעמי וזה היה משהו יוצא דופן הייתי מסכים. אבל הם הפכו את זה לדבר קבוע, להחתים שחקנים ולשחרר אותם אחרי מספר חודשים במקרה הטוב ואחרי מספר שבועות במקרה הרע. זו לא התנהלות טובה. להפך.
 7. ההשוואות לקבוצות הגדולות האלה פשוט לא במקום. יש להם קהל יעד עצום ומגוון מכל העולם, אנשים קונים חולצה ורודה/ירוקה/סגולה של ריאל מדריד כי זאת ריאל מדריד ולא בגלל סיבה אחרת, בשבילם זה כמו שאדידס יוציאו חולצה יפה אז הם יקנו אותה. הקהל של מכבי בכלל ואלו שעוד קונים חולצות בפרט זאת אוכלוסייה מאוד מצומצמת , ולפני הכל שמרנית ברובה. אין לנו קהל רציני שיקנה חולצות של מכבי בצבע ורוד/ירוק/סגול/שחור, פשוט אין. אם היינו קבוצה דרג 1-2 בעולם והיו אומרים שזה יכניס לקבוצה כסף הייתי לפחות מסכים שיש על מה להתווכח, אבל לטעמי לא שווה ללכת על המהלך הזה שזה חולצות לא קשורות למכבי בשביל עוד כמה גרושים. וזה בלי להתייחס יותר מדי לעובדה שזה פשוט עוד צורה של כדורגל מודרני מבחיל בשיא תפארתו.
 8. ההתנהלות שלהם היא מעכשיו לעכשיו ולטווח קצר, אם הם היו מאמינים בשחקן היו משאירים אותו למרות הפציעה. מעדיף בהרבה את ההתנהלות של מכבי.
 9. לא כי ניקוליץ' ויאניוטיס זה בינגו שובר שוויון. ותקרא טוב לא החמאתי להם על רכש החמאתי על ההתנהלות המהירה ויעליה לקבוצתם
 10. להחמיא לבש על רכש בשנתיים וחצי האחרונות זה באמת להשתין מהמקפצה
 11. הייתי שמח אם השחור היה משתלב עם כחול, כחול נייבי ואם כבר רעיון למכבי לתלבושת שלישית ולצאת קצת מהקופסה, אז להשתמש בתכלת עם לבן כמו בנבחרת או סיטי. גם גיוון וקצת צבעים שיעברו אצל קהל חלק
 12. האמת שאפו ל-ב''ש. הביאו שחקן זר לפני ינואר (כמו מכבי וניקוליץ') אבל הוא נפצע (כמו ניקוליץ') והם לא התמהמהו כמו מכבי ושיחררו אותו מיד, עכשיו הם מביאים חלוץ (שזה מה שאנחנו צריכים) בהשאלה (בלי כסף, מה שאנחנו גם צריכים) כשצריך אין לי בעיה לפרגן לקבוצות אחרות על התנהלות טובה ובאמת ההתנהלות שלהם פה קצת מעוררת קנאה כי אנחנו בתור אוהדי מכבי תקועים כבר שנה עם זר שלא שיחק אפילו 20 דקות ועדיין לא החליטו במועדון אם הוא צריך ניתוח, שנה שהוא במועדון ולא משחק ולא מנסים להיפטר ממנו. אז כן יש פייר פליי ואני מבין את זה ובאמת שאין לי ציפיות גבוהות לרכש רק כואב לי לראות איך הפייר פליי הפך אותנו ללא רלוונטיים בשוק וכמה הוא פוגע בנו שאי אפשר לשחרר שחקנים זרים (יאניוטיס וניקוליץ') שלא תורמים במעט למכבי להיפך רק מזיקים שהם לוקחים משכורת גבוהה מבלי לתרום.
 13. חולצה אש בתור חולצה שלישית או מקדם מכירות כלשהו בסגנון של הרטרו
 14. יש עכשיו מבצע טוב בסלקום טיוי לחבילה כולל ספורט5(לייב וכאלה) וכולל גם ספורט1 וכו' של צ'רלטון. לא יודע מה המחיר כי אני כבר לא לקוח חדש אבל אצלי כרגע זה 160₪ בערך לכל החבילה עם כל הערוצים שרשמתי, בלי אינטרנט אין לי קשר לאינטרנט שלהם הוא על הפנים. אתה מקבל סיסמא לשימוש עד 5 מנויים, טאבלט, פלאפון וכו'. ממליץ מאוד על האפל טיוי, הממשק, הנוחות, הטאצ' בשלט שאפקטיבי מאוד והיכולת לשלב את השידור 4K. יש לי ממיר, סטרימרים של מי-בוקס(אנדרואיד טי-וי) וגם בטלוויזיה של אל-ג'י, האפל טיוי הכי מומלץ. *לגבי אינטרנט, אם לא מגיע אליך סיבים אופטיים ממליץ על 500 מגה של הוט.
 15. כל פעם התמונה הזאת גורמת לי לחשוב שמדובר במנצ'סטר יונייטד
 16. מן הסתם, חלוץ בן 28 וחצי כבש יותר מחלוץ שרק חגג 22 ומשחק בקבוצה הכי גרועה בליגה. אין לי דעה על גאנם אבל האנטי שלך מתחיל להחשיד.
 17. 76, 80, 00, 03, 04, 13 אגב, תמיד טענתי שהכי פתטי שלהם, זה שהם קוראים למ.כ חיפה "מכבי סל"
 18. ברגע שעוברים את עתלית מגיעים לעולם מקביל. עולם ירוק ולבן עם הרבה כימיקלים מעורבבים ביחד, יוצרים נפלאות. ובאותו נושא, לא יודע אם זה התקשורת נגדנו או טמטום של עוד אחד ששאף יותר מדי חמצן מהכרמל. https://streamable.com/ejz25 *ממליץ לכם לשמוע עד הסוף.
 19. שחור? העיצוב מדהים אבל הצבע מחריד. צהוב כחול לבן מעבר לזה בעיניי לפחות לא מתקבל.
 20. יאללה יאללה יאללה יא בית"ר יאללה יאללה יאללה יא בית"ר יאלהההההההההה (יאללה! יאללה!) יא בית"ררררררררררר
 21. Today
 22. אוהדי כדורגל ישראלים קשים\אטומים מאוד בקטע הזה של גוון לא מדוייק או רענון לסמל. לא שעברתי ליגה ליגה בכל העולם אבל מועדונים גדולים כמו ריאל מדריד וברצלונה יוצאות חופשי עם תלבושות בצבעים שונים ומשונים, מועדונים כמו יובנטוס מעדכנים את הסמל אפילו וכו', בישראל? אם הכחול לא בדיוק בגוון המדוייק מתחילה מהומה. *אני אישית מעדיף כחול (לא משנה לי הגוון, אין לי בעיה עם גוון כהה ואפילו עם תכלת, העיקר שיהיה על באזור חיוג של כחול) בתור תלבושת שנייה ולא שחור, אבל לא משהו שיציק לי יותר מידי אם יקרה. **התלבושת נראת יפה מאוד בפרט שעשו את כל הלוגו והספונסרים בזהב שנותן אחידות יפה. ****מרחיק ואומר (דעות לא פופולריות?) שאני לגמרי בעד שינוי של הסמל. או לקחת את הסמל הישן של מכבי כפי שהוא, או לקחת אותו ולעדכן ברוח התקופה או ליצור משהו חדש, אבל הסמל הנוכחי בנינוח מכבי פ"ת אף פעם לא ישב לי טוב. *****דווקא החוץ הנוכחית שכולם אוהבים מפריעה לי למרות שהיא יפה מאוד (ראיה בתמונה שבחרתי), מכבי בעיניי מותג גדול בפני עצמו גם אם במונחים ישראליים ולא עולמיים וכמותג כזה הוא לא צריך להעתיק מדים של קבוצה אחרת, אנחנו לא בית"ר טוברוק שתעתיק את המדים מאייאקס (ככתלבושת שלישית\רביעית\מהדורה מיוחדת במקום רטרו כמחווה לקהל של מכבי שאוהב ברובו את בוקה - תענוג. אבל לא בתור מדי חוץ)
 23. וריאל מדריד מזוהה עם ירוק? ורוד? אדום? חולצה שלישית אש
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.