Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. זה ממש לא דומה למה שהיה עם דסה. עם דסה ישבו עוד שנה לפני שנגמר לו החוזה והוא לא רצה להאריך. המשיכו להציע לו בינואר ובקיץ האחרון והוא עדיין לא הסכים. גולסה לא אמר שהוא לא רוצה להאריך חוזה. הוא אמר שטוב לו פה והוא מתעסק בעונה הזאת. לפי דעתי האינטרס שלו זה לחכות לסוף העונה, כי אם הוא ימשיך להיות טוב וישחק בלי להיפצע הוא יוכל לדרוש שדרוג בחוזה.
 3. הלוואי שאני אדביק מישהו. זה יהיה מדהים לפורום
 4. נכון הוא נפצע,נכון הוא נעלם להרבה דקות,אבל הוא עדיין השחקן הטוב בליגה. רוצה להאמין באופטימיות שמאחורי הקלעים כבר יש דיבורים ומעלה בינו לבין המועדון.
 5. בפינה של 11 צמוד ל-13 אני צריך לריב עם אנשים שרוצים לשבת, הזוי מה הם קנו מנוי לשער הזה
 6. דסה דרש משכורת גבוהה יותר מהתל"ג השנתי של אתיופיה, לא חושב שיש מקום להשוואה עם גולסה.
 7. יש יותר סיכוי שמליקסון יחזור לכדורגל וישחק שם מאשר שהוא יעבור אליהם ב4 שנים הקרובות
 8. כמובן שזו זכותך לחשוב, אני מעדיף את הארגון שלי אינטיליגנט ומתוחכם. ושוב, בעיני לפחות, גם ברמת היופי, הביצוע של הפיקי בליינזרז לא ברמה גבוהה. יותר אהבתי את מה שהפנאטיקס עשו בדרבי (גם אם זה קל יותר)
 9. סתם הגבתי ככה בגלל השטויות שהוא רשם רשמתי גם שצריך לקבל חוזה ביחס לדקות והוא השחקן הכי חשוב בקבוצה לדעתי גם יותר מגלזר אולי הם שווים אבל אני חושב שהמחליף של גלזר יותר ראוי מהמחליף של גולסה
 10. לא מחתים בחוזה גבוהה, מחזיר את קארצב ומטפח אותו.
 11. גלזר הכי חשוב. גם בלי קשר להכי חשוב או לא, תקופה משמעותית מאוד היה פצוע ולא פעם אחת, אז חוצפה זה לא
 12. תנסה אולי לתפוס כרטיסים עד יום המשחק
 13. Today
 14. 10 דקות לא הצלחתי להוריד את הידיים מהראש. ההגדרה המילונית לגול אליפות
 15. אני עד היום מאמין בכוח אלוהי שפשוט הפיל את הבלם שלהם לריצפה בלי שום סיבה כדי שפריצה יכניס את זה. יכול להיות שאם הוא נשאר צמוד אליו, הוא מצליח לחסום לו את הבעיטה.
 16. יהיו או לא יהיו אבוקות זאת השאלה
 17. זה חוצפה שהוא לא המשתכר הגבוה בקבוצה אם כבר כי אין ספק שהוא השחקן הכי חשוב אצלנו, שיעשו לו חוזה לפי כשירות ומצידי גם שיקבל 600 אלף יורו אם הוא כשיר כל העונה
 18. נראה לי שנהיה 8/10 משחק מרכזי ואולי נגד איזו חדרה יתנו לנו לשחק בראשון.
 19. מה הקשר? מדבר כאוהד. לא אכעס על מכבי אם גולסה יבוא בדרישות מוגזמות כמו דסה.
 20. חזירות זה לבקש גול נצחון במספרת בזמן שירת סתכלו לי בעיניים
 21. "סדר יום ציבורי" מה זה הקשקוש הזה, יש עובדות בשטח, מבחירות לבחירות גוש החסינות צולל כשיותר ויותר מצביעים מהימין או שמצביעים לגוש השני או שנשארים בבית. את אותם מצביעים כבר אי אפשר להחזיר אלא אם ירד מלאך מהשמיים ויגיד שביבי הוא המשיח, הם חרדים מהתסריט של ראש ממשלה שמבלה בבית משפט, לא רק בגלל העניין המוסרי אלא גם בגלל הזמן שהוא יבזבז על העניינים המשפטיים שלו במקום להיות טרוד ב100% מהזמן בענייני המדינה אלו המספרים הפשוטים שמספרים את כל סיפור, במקום להבין את הרמז ביבי ממשיך להיאחז בקרנות המזבח בחירות א' 60 מנדטים בחירות ב' 55 מנדטים עכשיו בסקרים של קמיל פוקס(הסוקר הכי אמין שחזה במדויק את מפת הגושים בבחירות א' וב') רואים ירידה נוספת לשפל של 53-54 מנדטים כמה חסר יושרה, חסר מנהיגות ופחדן אתה יכול להיות בשביל להוביל מדינה לבחירות אחר בחירות, במקום להבין את האמת המרה שהעם מסרב לתת לך מנדט??? אבל כל הביבסטים הרפי שכל יתחילו עם הוואטאבוטיזם הקבוע "אבל מה עם גנץץץץץץץץ" ככה שאני לא באמת מצפה מהם לתשובה. אבל אני אגיד בכל זאת שממנהיג אני מצפה לאחריות על המדינה ולהיות הבוגר האחראי, ככה שגנץ אפילו לא מעניין אותי בסיפור, אם אתה הראש הממשלה הראשון בהיסטוריה שלא מצליח להרכיב ממשלה, לא תגידו לי עכשיו פעם אחת, אלא פאקינג פעמיים ברצף, ועכשיו בדרך ל3 פעמים ברציפות, כנראה יש סיבה אמיתית ומוצדקת לזה ולא כי ה"רצפה עקומה"
 22. לבקש רמקול קטן זו כבר חזירות? זה יעיף את היציע. לא משהו חופר כמו של הקופים, נטו לסנכרון בין כולם.
 23. כן היה סמל של השור בעיגול קטן כזה יחסית
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.