Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. הבנתי שגם ניקוליץ׳ היה ביציע. מעניין מה ג׳ורדי חושב על זה שכל ביקור שלו בישראל כבר שלוש שנים יושב איזה סרבי שמבזבז מקום של זר.
 3. עידו שחר איז דה שיט. אבל גם עליו נשלם שכר לימוד ידוע מראש. לא להפסיק להריץ אותו. ליד גלזר עם 10 אמיתי.
 4. בטוח יש איזה מישהו שמנסים להיפטר ממנו כבר 4 שנים בבארסה ב' ועדיין לא מצאו לו קונה,אנחנו פנויים להובלה.
 5. בהתחשב בזה שרוב המתלוננות לא מפורסמות, נראה שסתם היה לו דפוס להבטיח לבחורות צעירות (כולל קטינות, בן אלף זונות) דברים שלא התכוון להבטיח. יכול להיות שעם אלה שבאמת מכניסות לו כסף היה יותר מאופק?
 6. לא למחוא לו כפים, גם לא לקטול אותו על דבר כזה קטנטן. שוב, לא עשה משהו יוצא דופן לדעתי. קצת עיקם פרצוף, וואו נו באמת. בכל מקום בעולם שחקן שהוא כוכב מתאכזב לצאת בדקה כזאת.
 7. חלק ממי שרשמת באמת נתן מחק טוב, אבל שיחקנו נגד קבוצה חלשה מאוד. סאבוריט וג׳ראדלש רק מראים כל פעם מחדש עד כמה הם קרובים ללהיות מושלמים (ביחס למכבי כמובן) בעמדה שלהם.
 8. זה בדיוק מה שחשבתי בחילוף שלו. גררו שהיה ממש ממש גרוע נשאר והוא יצא. כל זה גם מי נכנס במקומו? אחד שלא מסוגל לתת גול. את יונתן כהן אני בחיים לא מוציא בדקה 55 גם אם הוא חלש עד אז. גם לדעתי היה לו משחק לא רע בכלל
 9. לא. לא קיצונית. חלאיילה היה טוב. גלזר היה טוב (הטוב במגרש, לרבות המגנים). פיבן היה טוב. אלמוג כשעלה, היה טוב. המשחק הזה אינו מדד, אבל גם בלטקסה וגם הרננדז היו בסדר גמור במשחק הזה. המצב של מכבי לא טוב, אבל הוא גם לא כזה רע. אגב, אם דוידזאדה היה נותן את אותו המשחק בדיוק, היו מדברים פה אך ורק על איך הוא אכל אותה באחד האחד הזה.
 10. כשאתה מדבר על להנהיג מצפים ממך לרדת מהמגרש קצת יותר בכבוד. אני צריך למחוא לו כפיים כי הוא לא זרק בקבוק?
 11. הרשים אותי מאוד. עובד קשה וחרוץ. מאוד ורסטילי, תנועות יפות לעומק וגם משחק לרגל לא רע בכלל (היו לו נגיעות יפות מאוד עם הגב) ומשחק ראש מרשים. רק גורם לעמדת ה10 להיראות הרבה יותר דחופה (!!!!!)
 12. המגנים שלנו טובים בצורה קיצונית משאר החלקים בקבוצה. מדהים הקטע הזה. ג׳ראדלש שלא הפסיקו לקטול אחרי שני המשחקים האחרונים הראה מה הוא שווה כשמשחקים דרך האגף שלו ולא הפסיק לרוץ. גם כשמסר לא טוב רץ לתקן במקום להסתכל ולעשות פוזות כמו אלה שהוא מסר להם (אלמוג ויוני). לא רגוע בכלל לגבי הבלמים שלנו. לראשונה מאז ג׳ורדי אני לא סומך על אף בלם. אולי נצטרך את שרן חזרה לשם. מה שכן הרננדס מנהל את המשחק טוב. האגפים שלנו מביכים כמעט כמו הקישור ונהיה בבעיה אם לא נחזק אותם. כל שחקני האגף שלנו שיחקו היום וכולם סיפקו מהלכים מביכים כאלה ואחרים. כנראה שהמנצח זה גררו.
 13. הוא היה די בסדר, האמת. זה עוד לא זה, אבל בהשוואה לשאר שחקני הכנף שלנו, לרבות המחליפים, הוא היה בסדר. לפרקים אפילו טוב. אני לא הבנתי למה הוא יוצא ולא גררו, שהתרכז בעיקר בנסיון להראות לטב"ח שגם הוא יודע לאבד כדורים וקבל החלטות גרועות.
 14. פיבן חלש. מחצית ראשונה היה טוב הגנתית מול הנגרים האלו, התקפית מזעזע. מחצית שנייה מדקה 60 בערך פירק לנו את הקישור ההגנתי עם סגירות לא טובות, ליווי גרוע של שחקני היריבה ואף חלם בגול שלהם בקרן. מזכיר לי את מישאלוב וכל אלו כקשרים אחוריים. גם אז היו לי ויכוחים עם כאלו שאמרו שהוא טוב. הוא בלם שלישי במקסימום בקבוצה עם שאיפות וזהו.
 15. אני יותר מוטרד מהשילוב שלו עם פטריק. כי מבחינת יכולת אישית אין לי ספק שמסוגל ליותר.
 16. - מפיבן ודרומה - כולם היו בסדר. ריקן וצפונה (להוציא את חלאיילה), כולם היו לא בסדר. - המשך הסיפור הזה עם ריקן קצת מייאש. - מקריאה זריזה בפורום, פיבן ממשיך להיות הכליא ברק של אוהדי מכבי על פראייר. הוא היה אחלה. הוא משלים די יפה את גלזר. אם מישהו באמת התייחס למה שקרה על הדשא במקום הדעה מהבית, היה אפשר לראות שבאופן כללי ששני הקשרים היותר אחוריים שלנו דווקא הניעו את הכדור יפה קדימה. זה שהחבר'ה באזור הזה לא ידעו מה לעשות עם זה, זו כבר בעיה אחרת. - אלמוג נתן את הדקות הכי טובות של במכבי. הגול עוד מילא (הגיע אחרי בעיטה נוראית, אבל תיקן בקור רוח ראוי לציון), אבל כמעט כל הנגיעות שלו בכדור, וגם התנועה, היו טובות. - טב"ח היה מתחת לכל ביקורת. באמת. זה היה נורא ואיום. לא מבין מה קורה שם. כשהוא חזר מחו"ל הוא היה בינוני (שזה מובן), ומאז זה רק הולך ומדרדר. - גררו היה הגרסה הקצת פחות גרועה של בן חיים. הוא בעצם לא רשם ולו משחק אחד טוב מתחילת העונה. הוא לא רשם 10 דקות טובות מתחילת העונה. - ניסיון לאופטימיות ספציפית - חוזז הגיע לשפל שלו בהחמצה הזו (שכנראה הוציאה אותו לגמרי מהמשחק). מפה אפשר רק לעלות, או לפחות ככה אני מספר לעצמי. - וניסון לאופטימיות כללית - היו בערך 20 דקות שבהם יוני תפקד טוב, ובהם כבשנו שני שערים. זה לא כ"כ קשור לכהן. מכבי באמת חסרה שני שחקנים טובים מלהיות קבוצה טובה עד מעולה. מנהל משחק טוב יקפיץ את הרמה של כל החלק הקדמי. השחקן השני פשוט צריך לחלוק את העומס עם חלאיילה.
 17. וזה שהוא ערבי? עודדת אותו?
 18. אני חושב שהוא מיצה וחייבים לתת לו ללכת. לסחוט כלכלית כמה שיותר ולשחרר. המניה שלו לא תעלה העונה.
 19. מחצית ראשונה היה טוב. שנייה עייף. צריכים אותו ויש לו חוזה לעוד 3 שנים. הקהל קצת מתעלק עליו.
 20. הוא הראשון שמגיב ככה לחילוף?? לא הראשון ולא האחרון חוץ מזה, מה עשה? קצת עיקם את הפרצוף (בצדק)?וואו הוא לא זרק בקבוק, לא קילל, לא צעק או משהו כזה די לחפש אותו על כל דבר קטן כי הוא מעוניין לצאת לאירופה
 21. אוהדים יהיו אוהדים. לא ראיתי שום הבדל בגישה שלו היום. מאוד כעס על עצמו בהחמצה. בישל שער והיה מעורב בעוד אחד. כן, התגובה לחילוף מבאסת אבל זה מי שהוא.
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.