Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. אחרי הטיל הראשון שהחותים שלחו אמרתי צריך להגיב בעוצמה, עד היום לא הגבנו שם והנה הגיעו לתא כבר
 3. כל החילונים משלמים "מחיר רוחני" מאוד גדול, למשל בכך שאין תחבורה ציבורית בשבת וזה ממש מוריד את סטנדרט החיים ומייקר את עלות המחייה בארץ, או בכך שחייבים להתגרש רק ברבנות וכו'
 4. שמע אם פוסקים נגדו זה אנטישמיות גרידא. הבן אדם נעצר, נחקר באזהרה וגורש מהמדינה כי כתב 100 על היד
 5. בחיל האוויר טוענים שהכטבם לא יורט בגלל תקלת אנוש
 6. Today
 7. זה כבר מעבר למכבי, זאת כבר הקריירה שלו אם באמת יפסקו לטובת הטורקים.
 8. אשכרה בכל רגע נתון יכול להתפוצץ עליי כטבם משום מקום ואפילו לא תהיה אזעקה לפני שזה קורה
 9. נצטרך להגיד הרבה תודה לכל אזרח זר שישחק או מאמן במכבי בעונה הקרובה
 10. נפילת כטבם בתל אביב 100 מטר סמוך לשגרירות האמריקאית, בוא נראה אם זה יפתח מלחמה בצפון או יבליגו.
 11. אתמול
 12. חיפה נמצאת בצומת דרכים לא פשוטה בכלל עם אצילי, זה כרגע הולך לכיוון של כספים פסיכים כולל סגירת עניין המיסוי ומשכורת של איזור ה600 700 אלף דולר נטו למשהו כמו 4-5 עונות. בקיצור 5 עונות כפול שכר של כמיליון דולר ברוטו פלוס מענק חתימה וסגירת חוב המס 2 מיליון דולר. 7 מיליון דולר יעלה אצילי לחיפה ב4-5 עונות הקרובות. זה לא כזה פשוט הם יחשבו שם טוב טוב על המהלך הזה.
 13. עדיין לא הבאת חצי עובדה. אתה פשוט רושם "המון" בלי להביא אפילו דוגמא אחת ועוד קורא לזה היסטוריה בפסקנות של אחד שהרגע הביא 20-30 דוגמאות. אם כבר הגענו לזה מנושא הזרים - זכורים לי דווקא הרבה יותר זרים שהגיעו בסכומים אסטרונומים ונמכרו בהפסד אם בכלל. בסוף אתה עוד מבקש ממני דוגמא למשהו שאני לא טענתי. כל מה שרשמתי כחלק מטיעון זה שלקבוצות גדולות יש יותר סיכוי למכור שחקנים לחו"ל בסכומים גבוהים יותר. וכן יש לזה סימוכין. כל העשירייה הראשונה של ההעברות של שחקנים ישראלים לחו"ל יצאו מקבוצות גדולות למעט שני שחקנים של לוזון שלו יש קשרים ברמה אחרת וגם יכולת "לדחוף" שחקנים שלו לנבחרת. אני בטוח שגם בעשירייה השניה והשלישית חדרה והפועל ירושלים לא יככבו. בתוך העשיריה אלו השחקנים שהם לא שחקני בית: דיא סבע שנקנה ב2 מיליון ונמכר ב4.3 גדי קינדה שנקנה במיליון ונמכר ב3.7 טב"ח שנקנה ב1.1 ונמכר ב2.9 זהבי שנקנה ב250k ונמכר ב7.2 מיליון. (לא מתוך הליגה במקרה הזה) היסטורית אני לא זוכר למעט מהלוזונים אף כישרון גדול ברמה ישראלית שגדל בקבוצה קטנה ויצא ממנה ישר לאירופה. בשליפה מהראש - רביבו, בניון, יצחקי, ברדה ושכטר עברו קודם דרך קבוצות גדולות. בכל מקרה נראה לי שאתה סתם רשמת משהו בלי לחשוב ועכשיו אתה מתפתל ולא באלגנטיות במקום להודות בזה אז אני פורש.
 14. להבנתי אנחנו זורקים אותם ואת הבעלים המזדיין שלהם מליגת אלופות
 15. יותר תקוע מאליפות אפריקה הטורניר הזה ואין סיכוי עם המאמן הזה להגיע למשהו שיחזרו בריאים ושלמים
 16. אתה צריך לעוף 3 סיבובים ברצף בשביל לא להיות בבתים העונה
 17. לא יודע עד כמה נכון אבל יש ליחשושים על החלטה לא פשוטה לגבי שגיב. מתחילים להכין ערעור שימשיך את הסיפור עוד.
 18. איך הכנסת את הרכישה של אדו כעדות לעקומת למידה? אתה באמת חושב שהיו רוכשים אותו אם לא היתה מלחמה? לדעתי אין סיכוי. כרגע הוא נראה כמו שחקן נוער ממוצע של מכבי שעלה לבוגרים וצריך להיות מושאל כדי לקבל דקות בקבוצה אחרת.
 19. אז שלא יעשו. הנה עוד טריגר לעזור להם להחליט לבטל - כסף שיכנס למדינה.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.