Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. הולנדי. זהבי ויוריס אמורים להכיר אותו...
 3. מישהו הצליח לחבר את המנוי ל- apple wallet? מתחבר למנוי שלי דרך האפליקציה ולוחץ על ה add to wallet וזה מעביר אותי לדפדפן
 4. אלארד לינדהוט ישפוט אותנו, מי יכול לבדוק שהוא לא מהנוער ההיטלראי?
 5. עד היום אני לא מבין איך הוא החמיץ את השער הזה נגד צ'לסי.
 6. Today
 7. צודק 1000% רוב הקהל קילל ולא העריך מספיק, בטוח שהוא לא היה שחקן מושלם וגם לא אחד הטובים בתפקידו בהיסטוריה של מכבי אבל הוא נתן תתחת ותרם הרבה, בעיקר זכור לי ממנו הביזבוזי זמן המטורפים נגד באזל בקמפיין הזכור לטובה הא וההחמצה בסטמפורד ברידג׳
 8. אולי דרך הצלבה של פרטי אשראי עם העסקה תנסה גם לפנות למכבי במייל maccabi@mtafc.com בחור גבר על בשם דודי מנהל את העסק והוא באמת עושה הכל בשביל האוהדים
 9. שמע, בלומפילד זה לא כזה רחוק מנתניה...
 10. מוזר. אם אני מאמן קבוצה מאמצע הטבלה ומטה, אני לוקח אותם בהשאלה ברגע שהם על המדף. כבר היום הם יותר טובים מרוב מה שיש בקבוצות האלו
 11. בנדוד שלי קנה לשער 7 בלאן, ללא שם משתמש והכניס בטעות מייל לא נכון. בלאן בווטסאפ הוא לא קיבל פתרון מישהו יכול לעזור עם זה.
 12. חחחח אשכרה חצי מהאנשים פה אמרו שהלכה אירופה ופתאום כולם חושבים שעוברים.
 13. ממש... בלי נציגי אוהדים בועדה עצמה (ולא כמוזמנים כאורחים) אפשר לנגב עם המסקנות שלה את ה..
 14. במשחקי אימון הוא שיחק רוב הזמן כמגן שמאלי, אבל מניח שגם משם וגם מהאימונים עצמם לאיביץ׳ היה זמן להתרשם ממנו. בכל זאת הוא התאמן איתנו עד השבוע. יוני שיחק הרבה בבני יהודה והיה מצוין. אם באיה לא קיבל הצעות מליגת העל סביר להניח שהוא לא מתאים גם אלינו (ראינו את זה בדרבי). אני גם חושב שהיה עדיף בשבילו לצאת להשאלה אפילו אם זה בלאומית, אבל הוא החליט להישאר בנוער (הוא לא חריג גיל, הוא עדיין בגיל נוער) ויכול להיות שהוא ימשיך להתאמן עם הבוגרים מדי פעם. מסכים שאלמוג וחוזז לא ברמה, אבל אנחנו צריכים להביא על העמדות שלהם שחקנים בכירים ואז הם גם ככה לא יראו כמעט דקות. בשביל להיכנס 10-20 דקות פעם בכמה משחקים לא שווה להשאיר את אחד הצעירים. לדעתי זה סתם יעצור את ההתקדמות שלהם. כרגע לשניהם אין הצעות מליגת העל והם מעדיפים להישאר בנוער (שניהם לא חריגי גיל לדעתי) מאשר ללכת ללאומית.
 15. היו לו חודש-חודשיים מטורפים אחרי אחד ממשחקי הנבחרת שהוא הפך להיות מסי פתאום החודשים האחרונים של העונה שעברה היו פרסי קלאסי, משחק מפוזר עם תרומה נמוכה מאוד למשחק ההתקפי. אני מסכים שהוא לא רע, אבל הוא לא חוליה שאני שקט איתה.
 16. אגב, מה עם באיה ובר לין? שניהם ישחקו השנה בנוער?
 17. תקן אותי אם אני טועה אבל גיא מזרחי שיחק רוב המחנה אימון בתור מגן שמאל. לגבי חאנציס ובאיה גם יוני בזמנו לא שיחק כל כך עד הדרבי טוטו ומשם פרח אולי גם פה יכל להיות מקרה דומה. בסופו של דבר לתת לבאיה להתאמן שוב בנוער בעיני לא כזה אפטקיבי. לגבי העניין של קשר אמצע דווקא אמרתי את עניין הדילול שם כי יש לנו כבר המון שחקנים במרכז המגרש. לגבי אלמוג אני חושב שהוא סופר כישרוני ויכל להתפתח לשחקן גדול מהראיון של פשיץ בזמנו אני מבין שהבעיה אצלו היא בעיקר בראש לכן לא הייתי רוצה שהוא ייקח דקות של שחקן צעיר. על חוזז הגנתי במשך המון זמן אבל זה פשוט לא זה. אתה יכול כמובן לחשוב אחרת אבל להגיד עלי שאני יוזר שמחפש על מה להתלונן או משהו כזה רחוק שנות אור ממני. אני גדול האופטימים בפורום ואני תמיד אגן על השחקנים.
 18. גיא מזרחי המגן הימני הצעיר היחיד. הוא יצא מחנה אימונים במטרה לבחון את היכולת שלו. אם הוא לא נשאר בסגל כנראה שקנדיל הראה שהוא עדיף עליו. קשר אמצע? איפה תכניס עוד אחד? איזה קשר אמצע צעיר יותר טוב מגולסה/ואן אובריים/פרץ/גלזר? אין אחד כזה ולכן אין מקום לעוד קשר. שחר/נידם היו סתם מתייבשים ביציע. עדיף להם ולנו לצאת לעוד עונת השאלה. תורג׳מן עדיין חלק מהסגל, חנצ׳יס לא ממש עשה משהו בנוף הגליל וגם בבית״ר הוא לא שותף במשחק האחרון. באיה פותח את העונה בנוער כי אין לו הצעות מליגת העל. עם כל הזלזול (הלגמרי מוצדק) באלמוג וחוזז אני לא חושב שזה באמת נכון שאחד מאלה שרשמת יתרמו יותר מהם. חוץ מזה שאלמוג עד עכשיו כמעט ולא ראה דקות, עדיף שאחד כמוהו יתייבש על הספסל מאשר אחד מאלה שרשמת. להם עוד יש סיכוי להתפתח והם צריכים לשחק בשביל זה.
 19. שפונגין, קולינאס ואיגייבור היו על הכיפאק נגד באזל. זה נכון שערן מספק "תחושה". אבל מה שמייצר מהתחושה הזו ביטוי במציאות זה כשפייטרים כמו שציינת נכנסים לפעולה, ואז מתאפשר לזהבי לכבוש.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.