Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. אין לי דעה על מי צריך להיות השוער במכבי. אני די בטוח שדובר על טננבאום כשוער הראשון של הנבחרת ולא קישוט למטוס כמו דניאל פרץ.
 3. אני אבהיר את עמדתי פה. לא שפרץ רע, הוא אפילו טוב, אבל הוא פשוט שוער עם חוזקות אחרות מטננבאום. טננבאום היה משחק כבלם נוסף ויוצא להמון כדורים ומרחיק סכנות עוד לפני שנבעט כדור לשער. הוא גם היה מעולה באחד על אחד. כמקרה בוחן, אפשר להסתכל על הגול שספגנו בדרבי, זה גול שלדעתי טננבאום יוצא ולוקח. עכשיו נגיד שפרץ פוטנציאל ענקי שעוד שנתיים יצא לחו"ל. השאלה הופכת להיות האם נותנים לו את הכפפות עח טננבאום שאולי מתאים יותר לצרכים של מכבי כרגע כדי להגיד שפיתחנו שוער נוער? ממש לא בטוח
 4. נשבעתי שלא אגיב בנושא אבל קח סוד: אף שחקן בעולם לא רלוונטי לחלון הזה
 5. אתמול
 6. אתה צריך גם רק ראוטר או משולב מודם? אם רק ראוטר: סמארטפון Huawei AX3 פרו Wifi 6 + נתב 3000mbps 2.4G & 5G Dual Band Quad Core wi Fi רב משתמש אלחוטי חכם בית רשת|Modem-Router Combos| - AliExpress
 7. כי זה נושא מלפפונים לינואר וכל השמות שכתבת לא רלוונטים לכלום.
 8. שוער שדיברו עליו לנבחרת? פרץ כבר זומן לסגל הנבחרת משחק הרגל שלו די טוב אפילו, קורה שיש טעויות פעם ב- כשמשחקים המון עם הרגל.
 9. פוטנציאל פרץ, אבל הוא חלק מההגנה והיא החלשה ביותר שלנו מזה שנים. צריך לרענן.
 10. במצב הנוכחי עולה עם טננבאום בלם במקום הרננדס.
 11. אם נגרד פה שחקן אחד מהרשימה אהיה מרוצה. זאת רמת הישראלים שמכבי צריכה לשאוף להביא ושאולי יש סיכוי כלשהו (קלוש עד סביר) שמישהו יגיע לכאן. גם זהבי מאמין שבפנקס, אבל זה ווילד קארד שאם הוא יחליט לחזור לארץ, אז מכבי בהחלט רלוונטית.
 12. מה מצחיק? אמרתי שזה יקרה? מכבי צריכה לשאוף לישראלים ברמה הזאת בשוק. יכולתי גם לרשום ערן זהבי. לדעתי אלה ישראלים שבמתווה נכון אפשר להנחית חלק מהם או להתחיל לעבוד על הבאה שלהם עוד עונה-שתיים. אתה חושב שדסה לא בפנקס של מכבי? עוד 2 עונות אולי יחזור להיות רלוונטי, אבל צריך מעכשיו להניע דברים.
 13. א.לא ריאלי בעליל(יעלה כמה מיליוני יורו טובים והוא די משמעותי שם). ב.על זה אני דווקא מסכים *אבל רק אם נצליח להביא מאמן אמיתי*. ג.מסכים איתך ששווה לבדוק מה עם דסה אבל כרגע אני לא רואה את זה קורה. ד.רואה את זה קורה במתווה כמו שהצעת. ה.לא ריאלי ולא יקרה בחיים.
 14. גדי קינדה ירדן שועה אלי דסה (להתחיל לעבוד על זה שיחזור לכאן עוד שנתיים) דור פרץ (אולי מתווה השאלה יכול לעבוד). דור מיכה (הורידו את ענייני התביעה, אפשר להחזיר הביתה עם קצת לחץ וכופר לאלונה)..
 15. עידו שחר היה צריך לשחק כבר מזמן, אבל ההגדרה שלך לגבי המשחק לא ממש מדויקת. חצי מיליון יורו + 2 נקודות דירוג זה לא משחק על כלום.
 16. שמע אח אני לא הולך שוב פעם להיכנס לוויכוחים האלה זכותך ללכת נגד בנט. תיסלם. אבל זה לא העניין כרגע. יש כאן עניין מקצועי ושגרתי שקשור לחקירות שוטרים אחרי אירועים מבצעים. זה ההבדל, בין היתר, בין מג"ב לצה"ל וזה חלק מהחובות של השוטרים. אפשר לדון על מחש כגוף או על אם זה נכון לחקור שוטרים אחרי אירועי קצה שבו שוטר הורג אדם. אבל זו לא הנקודה. עושים מהמקרה הזה מטעמים וזה באמת סתם. מראש הממשלה ועד המפכ"ל כולם מגבים אותם. אז בחייאת אחי
 17. זה לא אמור לתת שום אימפקט נדרש, זה בסך הכל תחקיר של האירוע. כולם ראו מה קרה, יש צילום מתחילת הפיגוע עד סופו כולל עשרות עדים, אין פה משהו סודי ונחבא. ואין לזה קשר להתנגחות פוליטית בגלל רע"מ או משהו כזה. כן יש פה התנגחות במח"ש שלא עושה את עבודתה כמצופה ממנה. כן יש פה התנגחות בנפתלי "10 מעלות ימינה" בנט AKA "הנוכל" שמאז שהקים את הממשלה (וע"י עצם הקמתה) נטש כל עמדה ימנית שהוא אי פעם הבטיח או עמד בה ומכר את נפשו לשטן. שאף אחד לעולם לא יאמין לשום מילה שהוא אומר כי בשביל המחיר הנכון הוא יתהפך כמו סטייק 180 מעלות, והוא עדיין יושב עם בממשלה עם מישהו שלא היה מוכן אפילו לגנות את הפיגוע. למה אנחנו צריכים להיזכר מה היה פה לפני ולהגיד שאם זה היה אז אז זה בסדר? הרי הבטיחו לנו שינוי...
 18. יש שידור לבאיירן-ברצלונה?
 19. אפשר לעשות אבל זה לא באמת ייתן את האימפקט הנדרש ובטח לא יעזור לקבל תשובה אמיתית בגלל הדחף הדי אנושי לחפות אחד על השני. שוב, פיגוע זה אירוע די קיצוני וזה בסדר. אם הם היו נאשמים בהרג או ברצח הייתי מסיים כאן ועכשיו את השיחה בינינו ומכין שלטים להפגנת ענק. תאמין לי. אבל זה לא המצב וסתם רוצים להתסיס את השטח כדי להתנגח פוליטית או ליצור לנו מצג שווא שמא הממשלה הזאת גורמת לרפיון בגלל הכניסה של רע"מ. כאילו שכחו לרגע מה היה פה לפני חצי שנה בשומרי החומות. השם ישמור.
 20. לא, הוא לא. עד עכשיו יש לקובאס שני משחקים טובים באמת, אולי עוד שניים שבהם הוא היה סביר ואוסף של משחקים בהם הוא היה הגרוע בקבוצה. לא מדהים. אולי זה ישתפר מאוד, ואולי המשחק האחרון הוא זה שמעיד על מי השחקן באמת, אבל זו עדיין שאלה פתוחה. בלי קשר, שרי שחקן אמצע, וקובאס קו. הם לא באותה עמדה.
 21. איזה קל לקנות אותי נחמיאס
 22. אם הוא לא פותח, אז יצחקי צריך להצטרף להולנדי. מנהל מקצועי שלא משלב שחקנים מבטיחים במשחק שולי, יכול ללכת הביתה, אין עתיד איתו הלאה.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.