Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. מה אתם רוצים מדגו? מלבד עניין השכר החלטה לא כזו תמוהה בעיניי. הסיכויים הם לגמרי לטובתו לעלות את הפועל ליגה וזה מעולה לרזומה+ יש אפשרות שאיזה מטורף מליארדר ירכוש אותם בסוף. אם היה הולך לב״ש יש לו רק מה להפסיד מול מכבי וחיפה שכנראה שוב יאבקו לבד על האליפות אז מה יש לו ללכת לב״ש ולעשות עוד מכלום(מקום שלישי ואולי גביע).
  3. אמת. היה אדיר. אבל הרגשתי לאורך העונה שהאמצע לא מעט פעמים מופקר הגנתית, ולחיץ וחסר פתרונות כשהוא עם הכדור.
  4. קניקובסקי היה פנטסטי לאורך כל הפלייאוף, הרבה לפני שהתחלנו לשחק בשביל הכיף. בקלות שחקן הפלייאוף שלנו
  5. יש בזה משהו אבל אני משתדל לא להסתנוור מהסיום עונה המהנה. ראינו חוליית קישור של מכבי- אלברמן וראדי, בעונות של איביץ׳. ראינו שם עליונות. הגנתית והתקפית. שלטנו מול כל קבוצה. הקישור הזה איבד את האמצע והשליטה יותר מידי פעמים העונה. גם מול חיפה אבל גם מול קבוצות חלשות יותר. אני לא יודע אם צריך ממש 10, אבל לדעתי צריך קשר זר ברמה לאמצע שירים את הרמה והקצב.
  6. לא יודע מה הפלא, מאמן ברמה של ליגה לאומית, לקבוצה של ליגה לאומית. סוו וואט
  7. כמו במקרה קראנקה, ימצאו את המחליף יוציאו פוש פרידה ויום למחרת פוש על המאמן החדש.
  8. מה קלפים טובים לתת להם 3-4 שחקנים וכסף? יונתן בתקופת בלהות ואנחנו יודעים שאם יש קבוצה אחת בליגה שיכולה להחיות אותו זאת בית"ר. מרגיש הרבה יותר שלם מהשאלה ולא ממכירה שלו. להזכירך רק השנה סיימת לשלם עליו 2 מיליון יורו, ועדיין למרות הירידה המזעזעת הזאת ביכולת זה עדיין יונתן כהן שהיה הכוכב בשתי אליפויות איביץ' ולא פחות חשוב מכביסט גדול. לתת אותו כלחם שום בעסקה שלטעמי מפוקפקת מאוד לא מגיע לו. השאלה בלי אופציית רכישה אם העסקה הזאת תצא לפועל זאת בהחלט תהיה ההזדמנות של האחרונה של יונתן לפני שהוא מתחיל סבבים בפ"ת ואשדוד.
  9. לטעמי הוא לא נשאר כאן ועובדים על מחליף.
  10. זה לא בית של ריאל, בנפיקה ושחטאר. חוץ מדרג א׳, יש לך מצב סביר להוציא נקודות כמעט מכל דרג (תלוי הגרלה כמובן). בית ב׳ סיכוי קרוב לאפסי אבל עם קצת מזל ויכולת אפשר להוציא איזו נקודה (קלאב ברוז וריינגרס). בית ג׳ כמובן גם לא טיול אבל אופציות קצת יותר טובות (שוב, לא לטייל בליגה, אבל אופציה סבירה לאיזה ניקוד) - איינדהובן, סלאביה, זאגרב, הכוכב ופאוק. בית ד׳ סיכוי בכלל לא רע לניקוד (אנחנו לא קרובים להיות עדיפים, אבל לא קבוצות שאין סיכוי לנצח) - פרנצווארוש, סלטיק, ג׳ירונה, שטוטגארט, שטרום גראץ.
  11. Today
  12. אמיתי חשבתי שנלך עליו במידה ורובי לא ישאר אני לא הסנגור שלו, אבל נתן אחלה של עונה, קידם המון צעירים ושיחק כדורגל טוב. לצורך העניין אם בכר נותן עונה כזאת היה מקבל יותר פרגון
  13. רצה לאמן קבוצה שיש לה סיכוי לסיים מקום ראשון בעונה הבאה
  14. מעניין בכמה אפגע סגל הקבוצה לעונה הבאה ללא מושאלים ושחקני נוער שישתלבו בהתאם לרצון המאמן. משפתי/מליקה זר/אבישי למקין(זר)/שלמה/נ.ביטון זר/בלטקסה רביבו(רוזן)/דודזאדה יוריס/קארצב פרץ/גבי/שחר זר/יונה מילסון/טוקלומטי(קאני) דוידה/זר/מלדה זהבי/תורג'מן/מדמון
  15. מי אמר שהמערכת לא מרוכזת בזה? בלם בלם ובלם זה מה שיושב כרגע בראש של בן. אגב, יחזקאל חי בסרט ממה שאני מבין.
  16. כולנו יודעים שזה חלום, אבל כשמתעוררים מגלים שאתה עם אפס נקודות, אפס ניצחונות אפס שערים, בזמן שבקונפרנס יכולת לסיים ראשון.
  17. אני לא מבין את התלונות על ההשאלה (הדי מתבקשת וצפויה) של כהן לבית"ר. זאת עסקה ללא סיכון כמעט מבחינתנו. לחסוך 200-300 אלף יורו לעונה בשכר ושחקן ממורמר בחדר ההלבשה, מבחינת ישראלים, יונה נראה כמו השחקן הכי טוב והכי רלוונטי שאפשר אולי להביא. באופן כללי, אני לא מבין איך כל המערכת לא מרוכזת בבלם, מגן ימני ושוער זרים. לפני כנף ימין ולפני הכל.
  18. אתמול
  19. ברור, מי ישלם 400 משכורת שנתית על יוני? לא יודע אם שרי הגיע למשכורות כאלה. על טעויות משלמים וממזערים נזקים. זה חלק מתוך חלון העברות. אי אפשר רק לתת ולתת. הכל זה מאותה עוגה.
  20. אם עולים לשלב הבתים יהיה קשה מאוד למצוא מדינה שתסכים לארח אותנו עם פוטנציאל לעשרות אלפי אוהדים - מבחינת אבטחה אם תהיה, יכול להיות שהיא תגביל את הכמות.
  21. סנט אטיין חגגו עליית ליגה, כנראה מץ הביאו את המאבטחים של סכנין.
  22. קניקובסקי ופרץ בפורמה טובה, לא בטוח שלהביא 10 זר זה חכם כרגע, לדעתי העדיפות זה כנף ימין זר.
  23. חייבים יעד קרוב ונוח לאוהדים שרוצים לתמוך וגם לשחקנים שלא יתעייפו מהטיסות כל שבועיים.
  1. Load more activity
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.