Jump to content

avi.br

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,233 profile views
  1. קאספר שמייכל מסיים חוזה באנדרלכט , שכר 250k . יש להם אופציה להשאיר אותו בהכפלת שכר. שווה להביא , בן 37? והאם אפשר לשכנע אותו להגיע בזכות האופציה של ליגת אלופות? או נראה שילכו על שוער צעיר?
  2. חברים, מחפש עבור הבת לי כרטיס לשבת שער 13 , מגיעה לסופ"ש מהשירות הצבאי , רוצה קצת דברים שמחים בימים הלא קלים בשירות.
  3. שחקן מצויין, מאוד חכם במשחק שלו. מגזים רק לשם ההבהרה וכמובן לקחת בפרופורציה לליגה שלנו. מזכיר בחוכמת המשחק את דה בריינה
  4. נכנסתי כבר אין כלום ,לא מפנה לשם אלא להחזרים של הקונפרנס..
  5. המלצה על חומוס טוב על הדרך או בנצרת?
  6. טמטום שלא נגמר. במקום לדחוף אותם לצד נותנים להם לשבת מאחורי השער על השוער שלנו במחצית אחת. לשים הפרדה ולדחוף להם קהל כמו שהם עושים לנו. מספיק להיות נאיבים
  7. חברים התפנה לי כרטיס אחד להערב הבן שלי לא יכול להגיע. מי שמעוניין יציע מזרחי למטה. מחיר 70 ש"ח. 0523266305
  8. זה לא משנה אם זה שחקן, סנדלר או מביא כדורים. אנחנו מכבי וצריכים לנצח איפה שאנחנו רוצים. סיפרו לנו שלא באמת רצו את סבע ורפאלוב אמרנו אוקיי. אמרו שאין צורך בקינדה ובסכומים שהוא דרש ואני אומר גם בצדק. אבל כשאנחנו כבר מתנהלים מולם , ומול קבוצה שחייבת לנו כל כך הרבה ומפסידים אז נפל דבר אחי ואווירת הנכאים היא מתוך דאגה אמיתית ונכונה. וכמו שאמרתי אם לא ישנו גישה וינהלו מו״מ בצורה אחרת ולא אירופית״ נמשיך להפסיד
  9. עצם זה שהשאירו את ההחלטה בידיי השחקן זה לבוא ולומר למכבי, נכון עזרתם לנו במשך שנים, השאלתם לנו שחקנים אבל אנחנו כמו קבוצות אחרות משתינים עליכם בקשת. מספיק עם התייפייפות של מכבי וניהול אירופי, כביכול… אנחנו במזרח התיכון ופה מנהלים מו״מ עם נשק על השולחן. זה היה רוח הדברים שמנספורד ומיץ׳ היו צריכים לומר לשי אהרון . הפנייה לשחקן וההתרפסות של תבוא אלינו לא היתה צריכה להיות בכלל. למען יראו וירעו מי שרוצה ממכבי משהו צריך לדעת שיבוא יום שיצטרך להחזיר את הטובה. חבל שאי אפשר לקחת עכשיו שחקנים בינואר חזרה מהפועל ירושלים. ואולי זה משהו שצריך להכניס להסכמי השאלות, שלנו תהיה זכות ראשונים להשיב שחקנים שלנו בכל חלון וזכות ראשונים להשוות כל הצעה על כל שחקן שהם רוצים למכור. שבועיים של נאחס פשוט נאחס …הסתברות של אחד למיליארדים שנפסיד את ה-10 נקודות ונפסיד ככה לטרח הזקן מחיפה
  10. חייג אליי 0523266305 יש לי בשבילך. הבן שלי ואבא שלי לא מגיעים
  11. קניתי 3 כרטיסים למחר במושבה, הבן שלי לא יגיע , יש לי כרטיס אחד למכירה במחיר קנייה (70 שח). אפשר לפנות בטלפון/ווצאפ 052-3266305
  12. המשחק נגד זניט זה משהו שנצרב בנשמה. מאז כל משחק של מכבי אני רוצה שנוביל 0:1 כדי שלא ניגרר למרדף, אחרי ה-1 חייב את השני שבטעות לא יחזרו , אחרי ה-2 חייב את ה-3 כדי לא לקבל איזה גול ואז הולכים אחורה בלחץ ויכולים לקבל את השני בסוף. אחרי ה-3 תמיד הייתי רגוע כדי שזה לא יחזור לעולם, מאז זניט אני רוצה את הרבעי, החמישי זה בגלל שזו תוצאה יותר יפה מ-4.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.