Jump to content

Oscar-Garcia

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. תודה על התשובות בעיקרון אני מעוניין בטכניון , יש לי ממוצע בגרות (עם בונוסים) משהו כמו 102 ופסיכומטרי 665 (האמת נפילה גדולה בגלל שב 5-6 סימולציות ביתיות אחרונות הייתי באזור ה 730 , אבל לפחות אנגלית אני בפטור) , שסה"כ הסכם שיוצא קטן מהסכם המשוער שהם מפרסמים , אבל לפי מה שהבנתי הסכם שמה הוא לא סף קבלה אלא ממוצע של אלה שהתקבלו בסמסטר הקודם/הסכם הכי גבוה שהיה רשום לנושא הזה. מישהו יכול להאיר את עיניי לגבי הסיכויים שלי להתקבל? (על סמך ניסיון אישי ואני רואה שיש כאלה פה)
  2. היי אשמח אם מישהו שלומד או למד את המקצוע הזה יכתוב פה בכל הקשור לאפשרויות תעסוקה בזמן ולאחר התואר (אני יודע שסטודנטים להנדסת חשמל או מדעי המחשב לדוגמה מקבלים עבודה כבר במהלך התואר , האם זה ככה גם פה?), שכר ופחות או יותר כל מה שקשור. אני מתעניין בזה , והבנתי שזה נושא כללי שמשלב גם ידע במחשבים תכנות , וגם עבודות ניהולויות יותר ואחר כך אני מתמחה במשהו ספיציפי יותר. תודה מראש
  3. אין מה לעשות,כל עוד אתה לא יוון או מדינות כמו מזרח אירופה והבלקן,אין מה לעשות. הקהל הרחב הזה נמשך לקבוצות המצליחות ביותר,רואים את זה בכל מקום בעולם. אבל התפקיד שלנו כאוהדי מכבי האמיתיים,זה לבוא ולתת את האווירה בכל משחק. עוד קצת זמן,ואני מאמין שגייט 11 משנה לשנה צובר יותר כוח(אל תשכחו שהוא ארגון צעיר סה"כ),ככה גם העידוד ישתפר,ולדעתי צריך גם לנקוט בצעדים יותר חשובים גם,כמו איחוד הגושים(לא ארגונים,אלא גושים),אבל זה לא לנושא אחר.
  4. "גדודים גדודים" ככה הם יבואו. אנחנו נביא את כל הצבא. הם חושבים שהם גדולים,אבל יום ראשון נדאג להראות להם עד כמה הם אותם עלוקות קטנות. ופנייה לכל מי ששם(גם אני,אני מוותר על טיול שנתי בגלל שזה כ"כ חשוב לי)ובעיקר לאוהדי הכדורגל שיהיו שם : עם כל הכבוד הענק לגייט 11,ולארגון המדהים הזה,הוא עדיין לא מספיק חזק(בעיקר מבחינת התמיכה של הקהל הרחב,כי הארגון הזה לא חשוף מספיק לדעתי לכלל אוהדי מכבי),לפחות לדעתי לתת את הקונטרה ל 750 איש אוהדי הפועל ששם,ושירי הנאצה שלהם יהיו חזקים מתמיד. אני מקווה שהולכים להיות שם הרבה משער 11 בבלומפילד,ואני בעצם די בטוח שיהיה ככה,כמו כל דרבי בעבר. תבואו לעודד בכל הכוח ולעזור לגייט לעשות להם ב"ס,והכי חשוב לעזור למכבי לדרוס,לא לנצח,לדרוס!לרמוס! היום שמעתי את הקונטרה ואת המורי הזקן חזק מאוד דרך הטלוויזיה,נקווה שהם ירעידו את יד אליהו ביום ראשון. בקיצור טירוף :yahoo: :yahoo: ועוד משהו,אפשר לארגן תפאורת צלחות פלסטיק
  5. אולי... מה שכן זה לא "שריקות בוז צורמות" כמו שאמרו,גג 200 איש שכנראה הם אלה שעוזבים את המגרש לפני שהמשחק נגמר. אחרכך מיד שרו הכל בשביל מכבי,לא צריך לנפח יותר מדי. בשורה התחתונה נצחון לא משכנע בכלל,יש עוד הרבה להשתפר. אבל הכי חשוב עכשיו,דרבי! באים בשיא הטירוף לפרק את הפועל ולזיין אותם גם ביציעים.
  6. אגב אם מישהו מהגייט רואה את ההודעה הזו,יהיה מעולה אם ירד איזה איש גדר בזמן חימום השחקנים,כמו שעושים ברבע הרביעי ביורוליג
  7. GATE 11 ארגון מעולה,ובנישה שלו הוא בין הטובים בארץ. במקום לדבר על כמה 750 של הפועל (שלדעתי קהל אוברייטד בטירוף),אתה מוזמן לבוא למשחק ולעודד. אגב עד למשחק הזה היה עידוד מעולה בסה"כ,היום כנראה הדרבי בראש.
  8. זה די צפוי שלקבוצה מצליחה כמו מכבי יש כזה קהל רחב,אבל יש גם גרעין גדול מאוד של אוהדים מעולים,שלצערנו רובו לא בולט בגלל האוכלוסייה ביד אליהו. אבל ואללה השריקות בוז לא היו לקבוצה,זה שהם היו חזקות זה לא אומר שהם לשחקנים,זה היה על טעות השיפוט,וניב רסקין אדיוט אחושרמוטה,עכשיו יכתבו באתרים שהקהל הצהוב שרק בוז לשחקנים,חארטה.
  9. מכבי כרגע בפיגור 11. הקבוצה לא נראית כ"כ טוב,כנראה שהדרבי בראש ניב רסקין אמר שהיה שריקות בוז לקבוצה,שטויות,זה היה פשוט שריקות בוז על טעות שיפוט שנגמרה בסוף עם שלשה של שאלון
  10. ום שבת: 18:00, עירוני קריית שמונה - הפועל רמת השרון 1 18:00, הפועל באר שבע - בני יהודה X 18:00, הפועל עכו - הפועל רמת גן 1 19:30, מכבי נתניה - בית"ר ירושלים 2 יום ראשון: 20:15, הפועל חיפה - מכבי חיפה 1 יום שני: 20:50, מ.ס. אשדוד - הפועל תל אביב X
  11. אתה מתכוון לשחקן? לא נראלי אבל אולי ישלחו נציג או 2 עם שלט כמו שעושים למשל בפיינל פורים של היורוליג. אבל אני מאמין וככל הנראה שהרבה מהכדורגל יבואו,בכל זאת דרבי * אני לא מדבר בשם אף אחד*
  12. 0/4 יום שבת: 18:00, הפועל חיפה - הפועל עכו X 18:00, הפועל רמת גן - מ.ס. אשדוד 1 18:00, בני סכנין - מכבי נתניה 1 יום ראשון: 20:30, בני יהודה - עירוני קריית שמונה 1 יום שני: 19:30, הפועל תל אביב - הפועל באר שבע X 20:50, בית"ר ירושלים - מכבי חיפה X
  13. בחיאת,חלאס,זיינת ת'שכל על אלברמן,רוב ההודעות שלך על כמה אלברמן הוא חרא של שחקן. אם אוסקר רואה את זה לנכון,אז אוסקר כנראה מבין קצת יותר ממך.
  14. בדיוק כמו שלאלה שמקניטים אותו פה ב 100% מההודעות שלהם (ויקיפרץ......) אתם אומרים לא להתעסק איתו כל הזמן,לא צריך אחרי כל שידור שהוא מפרשן אותנו להתעסק איתו. הוא לא מעניין אותי כרגע,מה שמעניין אותי שמכבי תביא 3 נקודות שבוע הבא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.