Jump to content

הצבר

משתמשים רשומים
    68
  • Last visited

About הצבר

• Birthday 16/02/1960

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

10,625 profile views
  1. תלונות על פטר בוס זה חייב להיות סוג של שיא, מאמן אדיר משחק שוטף לצערינו נכנס רק בתור פקק באמצע העונה אם היה פתוח היה מביא אליפות 200%
  2. לפי הפרשנות של אפק הטיפש הזה, מזל זאת תוכית משחק
  3. אם יוריס כשיר, שיחליף את עדן. אם הוא לא כשיר למה הוא על הספסל. דוידה במקום ביטון נראה לי מתבקש נראה לי שהוא ילך על מלדה. בכל מקרה חיפה חייבים עכשיו שני שערים, הם ילכו למעלה בכל הכוח צריך מהירות מקדימה כלומר מלדה/תורג'מן/דוידה לפחות שניים מהם צריכים להיות בפנים. גם לא הבנתי איך ב 5 4 1 האגפים שלנו בהגנה נראים נטושים
  4. הוא לא מצליח לרוץ, הוא גמור סחוט הרוס צריך לשחק עם תורג'מן וזהבי להכניס דקה 60-70 שהוא טרי והאחרים כבר עייפים
  5. זהבי חושך כצפוי, לא רק שהוא לא מועיל הוא מזיק
  6. האמת שאחרי הגודל של אשדוד הם איבדו את זה, אני לא בטוח שראוי להביא את זה
  7. שדים ( לפני הגולים של אשדוד ) אז בלי לחץ כן ? לא מתהלב מהקבוצה חזרה בתשובה בשער 5 מסקנה הגיונית גם דר לביולוגיה וגם אוהד כדורגל עונג שבת ( בקרוב שישי ) איך אומרים צ'יבוטה בעברית ? את התלונות של הפועל על בזבוזי דמן , כמה זמן השוער של היריב מחזיק בכדור וכמה מעט זמן מוסיף השופט חתכתי אני חושש שעזות המצח הזאת וחוסר מודעות פשוט ירתיחו פה אנשים
  8. תאכלס די אווירת נכאים בשדים, מבין אותם זה לא מצחיק. אבל לקראת המשחק היום בהחלט יש כמה פנינים שיכולות להעביר את הזמן לקראת הדרמה בסמי עופר. כוחו של הקהל האדום או לא ? יש נביא בעירו
  9. די נו אני לא אומר שאין לי הסתייגויות אבל את ה6 שלנ רובי החזיר מהמתים, את הבלמים שלנו גם אלוהים לא יחזיר משם, מגן ימני אין, קשר 10 אין, ושוער הלוואי ולא היה. זה לא סגל זה מחדל, יותר גרוע זה שבינואר הכל כהר היה ברור, אז הביאו 3 חלוצים במקום לטפל בהגנה ויש לנו 4 זרים שמינואר שיחקו יחד 20 דקות אולי
  10. את האמת כמה פה לא נתנו פה ושם באקסית ונהנו מזה ? אז עזבו רגע ססמאות, את סוזה אני מוכן לסחוב שק קמח על הגב כל הדרך מנתבג לקריית שלום עם זאת למרות שגם אני לא מבין רבות מההחלטות של רובי קין היו לו הרבה הצלחות לצד כמה נפילות (מרגיזות) בסופו של דבר למכבי אחוזי הצלחה שהיו מקנים לה אליפות ברוב השנים האחרונות וזה עם סגל בעייתי. לכן צריך לשים הכל בפורפורציות לדעתי האישית עדיף רובי קין אחד בקריית שלום מאשר 5 מאמנים מנוסים יותר על העץ באירופה. * רובי גם הוכיח את עצמו גבר שבגברים במלחמה, אם הוא יישאר אנחנו מכוסים ** זאת העונה הראשונה שלו במאמן, ובטח מפגש ראשון עם ישראל. יש לצפות לשיפור גדול בעונה הבאה
  11. בוטקה של אשדוד חתם השבוע בנתניה או שהוא עוזר לנתניה בהתנדבות ?
  12. במשחק הכי חשוב ( שהוא לא שלנו ) אשדוד מתעקשת לשחק לאט, מאוד מאוד לאט וזהיר כנ' לא מבינים שם שאו שהם יתחילו לנצח או שהם ירדו ליגה. בנתיים 0-0 לטובת הפועל
  13. מסתבר שהטילים הכורדים יותר יעילים מהטילים האירנים אבל עם הכבוד לטיל של ריקן, 200% גול של זובאס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.