Jump to content

AnDeR

משתמשים רשומים
    38
  • Last visited

1. לא נלחמו כי הוא לא מספיק טוב למכבי עם כל האהבה והכבוד שחקן לא רע, אבל לא מתאים
  2. לא בכוח הרי כולנו יודעים שגם אחרי שהוא יבריא זה יהיה עד לפציעה ההבאה .. שתיגמור אותו לתמיד. אומנם בצער רב, אבל לשחרר
  3. האשכול הכי גדול שהיה פה אי פעם
  4. זה ההפסד היחידי שאני אקבל בחיוך לא יוצאים בלי ה-פ-ס-ד !! אבל עזבו אותכם .. בואו ניקח את הדרבי והכל יהיה בסדר
  5. זונה או לא איפה לנסוע ???
  6. מישהו עבר שם במקרה ?.איפה עדיף לנסוע לחולון מאילון או מהמסגר
  7. תגידו מה שתגידו אני מת עליו רק לפני חצי שעה סגדתי לו בקניון בת ים , משם הם משדרים ..
  8. דניאל בן חיים - נסיכת חלומותיי ליאור נרקיס - קפה או סרט וכו' וכו' וכו'
  9. ואת מי תביא במקום ? לא שיש לך כסף להביא שחקנים ברמה אישית אני אוהב את מאיוקה ובוזגלו, לא הייתי רוצה לוותר עליהם לחזק את העמדות החלשות, 2 מגנים, קשר אחורי ואני לא אתנגד לאיזה חלוץ אש מי בא מטקות?
  10. תודה חבר'ה תודה רבה עמיעד, אשמח לתשובה. בעיניין הזה אין תשובה של כן או לא, אני מבין, צריך להילחם בשביל לקבל משהו ..
  11. המקרה שלי כנראה מסוג המקרים שמעבר לבולבולון אני לא אקבל כלום חתמתי על שנה, רצו אותי לעוד שנה. עברתי את השנתיים האלה וופשוט נגמר תוקף החוזה לא שמפטרים אותי אלא אני פשוט לא ממשיך אותו אין הרעת חוזה, גם לא לטובה אז אני פשוט הולך. כלום אה ? עמיעד אין לי איך לשלוח לך את החוזה אבל לפי מה שאמרתי לא מגיע לי משהו ?
  12. אמרו לי שיש איזה סעיף 14 ב' יש משהו שאני יכול להוציא מזה ? אחרי שנתיים של עבודה תודה חבר'ה
  13. רק להביא את הדר.... אה לא טוב לפחות מקום 3 תכלס עם ההרכב הזה בתחילת עונה הייתי קונה מקום 3-5 ככה שאני לא מתלונן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.