Jump to content

דרום צהוב

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Posts פורסם על ידי דרום צהוב

1. 1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

נראה לי במקום הקמפיין שסוייר רצה שנעשה כדי להחזיר את זהבי, היינו צריכים לעשות קמפיין כדי לגרום לגולדהאר להציע לו חוזה. 

ראבק שחקן כזה חופשי ולא לנסות להביא אותו? עזוב אותי מרכש אחר. איתו נסתדר עם בלטסקה כבלם זר (במילא הכל כבר מוזר...). 

עם זהבי זה אירופה (גם המון בונוסים על ניצחונות וגולים), עם זהבי זה כסף ממכירת חולצות ועם זהבי זה אונס לליגה. גולדהאר תביא לנו את ערן זהבי.

לא מגיע למכבי להיות קלף להעלאת שכר במו"מ בסגנון בזאר טורקי...

אם וכשזהבי ירצה לחזור לשחק בישראל אני מאמין שזה יהיה בשיחה של דקה בינו לבין גולדהאר, לא חושב שחזרה לישראל בכלל על הפרק בשלב הזה.

2. 4 דקות לפני, snufkin said:

זה רק מעמיד בפרופורציות את מקומנו בשרשרת המזון, לפחות כל עוד הפייר פליי כאן

לא יודע אם זה שרשרת מזון או קבלת החלטות מוזרה, מיהרו עם מגן ימני והלכו על ביטון שסגר את העמדה, אבל עם בלם וחלוץ לוקחים את הזמן, (בטוח שהקפריסאים לא משלמים 750 אלף דמי השאלה או רכישה).

3. 7 דקות לפני, Dbolsa said:

דווקא בזה לא הייתי חושב שאגודלן מחרטט... כנראה שפקיד הדליף ועכשיו הם מחכים עם זה קצת...

זה שיש בסוף הידיעה בספורט 5 תמונה גדולה של שני הסנגורים מסביר מי המקור לידיעה, נראה שהדליפו להם והם רצו מהר מדי לתקשורת, אולי בפרקליטות נלחצו כי מבחינת הנהלים הם מחויבים לעדכן קודם את המתלוננות

4. 1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אז יום אחרי שהנושא ננעל בפורום, קצת אחרי שאצילי חתם בקפריסין ומיד אחרי שגם מיכה סיכם שם התיק נסגר. תראו מופתעים.

לצערי יש יותר סיכוי שזהבי יחזור מאשר שמיץ' יתקפל ויחזיר את מיכה 

איזה סיבוב רע עשו על שניהם, תיק כזה שנסגר מחוסר אשמה עם כל העליהום זה סנסציה, אף אחד לא יפצה אותם על הנזק שנגרם להם.

הלוואי והיה עוד אפשר להציל את האפשרות שמיכה ישאר

5. 7 דקות לפני, YoC said:

הכי קר: ראשון בגביע

הכי גשום: בורדו

חורף, בישיבה, קורנפלקס עם כף, 

ואין בעיה של מיסים אם ערן יחזור לארץ, זה על חשבון הסינים.

לנעוץ וסיימנו.

לא ידעתי את זה, אבל אם הם לוקחים עליהם גם את עניין המיסוי על רווחים שהוא עשה מעסקים מחוץ לכדורגל והשקעות אז הוא סוכן ענק

6. 6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה כאילו עושה בכוונה?

בכל מקרה אין מה להחזיר אותו לפה יותר. עכשיו או בכלל לא.

צריכים לארגן נקמה בכל המוערבים בהטרלה. הפדידה הזה ועומרי קנדה. לחסום גם את כל היוזרים שזיינו את המוח.

תושב חוזר זה משהו עם כמה מדרגות (4 שנים, שש שנים עשר שנים) אם ראית את החוזה עם הסינים ואתה יודע מה הם לוקחים עליהם מבחינת משכורות ומבחינת נכסים ופעילויות אחרות אז סבבה

7. Just now, thunderbolt said:

מצטער להגיד אבל זה לא השחקנים, זה המאמן. עמידה בזיונית של הקבוצה לאורך כל המשחק. פשוט מביך לראות.

המאמן הגיע מאוחר, עוד לומד את הקבוצה

זה לא הוא ולא השחקנים, זה ההמתנה עם החתמות קריטיות כמו בלם וחלוץ

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.