Jump to content

Elirandani

משתמשים רשומים
    137
  • Last visited

Everything posted by Elirandani

1. לא רואה את אברמוב מוותר על סכום כזה משמעותי. יקח זמן, אבל לדעתי זו עסקה שבסוף תצא לפועל.
  2. לקראת המחנה אימונים אני מאמין.
  3. אתם לא רציניים. מציע לכם לראות שוב משחקים של ב"ש, הכל זמין ביוטיוב. שום תבנית מוסדרת בהתקפה, מסתמכים נטו על יכולת אישית ונייחים.
  4. עשו שכונה מהדבר הזה. פעם אצטדיון נייטרלי, פעם האלופה מארחת, פעם חלוקה שווה לכרטיסים או עדיפות למארחת. כל עונה משנים משהו והכי מצחיק שזה כרטיס לגמר טוטו
  5. שנה שלישית ברציפות כבר. ב"ש, ביתר ועכשיו פ"ת.
  6. כצפוי, ב"ש לא התעסקו בכדורגל, כמו המאמן שלהם.
  7. ולהוציא גביע טוטו אחד, כל התארים נלקחו החל מ-2013. צריך לעשות פה אוסף תמונות של הנפות של ייני.
  8. אצלנו בליגה גם שחקנים נוטים לפרוץ בגיל יותר מתקדם, זה עוד נתון שצריך לקחת בחשבון.
  9. היא בחרה לדבר ואני מניח שידעה שהיא תקבל ביקורת. במקרים כאלה עדיף לשתוק.
  10. מנסה להישמע קצת טוב בעיני האוהדים שלו.
  11. אני חושב שזה די תלוי אם גבי ישאר או לא.
  12. אנשים מסתנוורים מהמספרים שלו ופתאום שחכו מה החבילה כוללת. שחקן שנמצא בדיוק במקום שמתאים לו.
  13. תזכורת הסגל הסופי של הצעירה יתפרסם בתחילת יולי, אבל בסבירות גבוה נגיע לסיבוב השני ואולי השלישי בלי מדמון, תורג'מן, רביבו, שחר ודוידה.
  14. אליפות, הפועל יורדת וריינשרייבר פורש.
  15. עכשיו ראיתי את ההרחקה של מוחמד. זה שווה לפחות 4-5 משחקים בחוץ, אבל למזלו הוא שחקן של הנשיא. מה שמדהים, זה שהשופט עמד מטר מהאירוע והוציא על זה רק צהוב.
  16. יפתיע אותי אם ישאר. עשה עונה נהדרת. אחלה רובי
  17. לא רק זה. הסגנון של מכבי היום פשוט לא יחמיא לו. אצל איביץ הוא התאים בול לשיטה ובלט. היום זה כבר שונה.
  18. בישול ענק לגבי וסחיטת פנדל. רק שזו לא הייתה הפעם האחרונה שלו איתנו.
  19. משחק אחרון לעונה. זהו אה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.