Jump to content

המכובד משער 2

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by המכובד משער 2

1. ממש לא אהבתי אבל בכל זאת תשלח לי אחי אני צריך...
  2. לחבר שלי נראה לי יש את זה זה טוב *מיכאל תחזור אליי בבקשה
  3. פשוט כיף לראות את התמונות האלה כל הכבוד לכם עמית תענה בבקשה
  4. מי שרוצה כרטיס למשחק נגד רוסיה שישלח לי פרטית
  5. אני מכין למישהו מהמשפחה איזה סרטון ב-MOVIE MAKER אם יש מישהו שמבין אני צריך שמישהו ידריך אותי איך עושים כתוביות
  6. תערכו את הכותרת אני לא יודע למה זה יצא ככה
  7. אני רוצה להחליף כרטיס מ-8 ל-11 מי שרוצה שישלח לי פרטית תערכו את הכותרת
  8. חייב כרטיס ל-11 דחוף מי שמוכר שישלח לי בפרטית אני חייב
  9. אני צריך כרטיס ל-11 מי שמוכר שישלח לי פרטית תודה
  10. חחחחחחח איזה עונש מרתיע *מיכאל תזכורת
  11. באמת שאני לא מבין מה יצאתם עליו אבל עובדיה אתה טמבל ותשנה את החתימה
  12. אני צריך מחירי כרטיסים ופרטים על ההסעה
  13. אני אישית חושב שמצב כזה של הקבוצה צריך לשנות את השיטה של העידוד, אתם, במצב של 1-0 לנתניה ממשיכים לשיר את השירים הרגילים של הקבוצה שזה יפה ונחמד, אבל כשאתה נמצא בפיגור לאף אחד אין חשק לשיר אותם ואז עידוד לא אפקטיבי. שירה מדי פעם של "אתם לא ראויים לסמל" כצריך, או לחילופין "בשביל הסמל מלחמה", "מכבי לא תרד" לדעתי תהיה יותר אפקטיבית ויש סיכוי גדול יותר שהיא תעשה משהו לשחקנים אין מה לעשות חברים העונה הזאת צריכה להיות תחת הכותרת "מכבי לא תרד"! במצב כזה אפשר לחרוג קצת מהנהלים הרגילים כי כמו שאתה אמרת מתן, אנחנו מעודדים ומעודדים ולא קורה שום דבר
  14. לא יודע... אני יודע שמהחנות "הקולה מבגדד" שברחוב אם אני לא טועה זה מרחק הליכה מהאיצטדיון
  15. אני לא בטוח אחי, זה תלוי גם איפה בז'בוטינסקי אבל זה יכול להיות מרחק סביר אני רק יודע שאם יש לך תחנה של 57 או 67 קרוב לבית האיצטדיון הוא תתחנה אחרונה אצלם
  16. אני מאמין שתהיה כמות מכובדת יחסית של אוהדים נכון ליום חמישי 1500 כרטיסים נמכרו אני מאמין שמהלך הסופ"ש נמכרו עוד כ-500 ואם תוסיף גם את המנויים זה עוד כ-2500 וזה כבר מגיע לכ-5000 אוהדים ולפחות עוד 5000 יקנו כרטיס במקום..
  17. יש לך פתרון מה עושים אם נדבקים למילים של הפועל במנגינה הזו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.