Jump to content

צהוב עכשיו_צהוב תמיד

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהוב עכשיו_צהוב תמיד

1. דוידה הרבה פעמים מקבל כדור ולא הכי מבין מה הוא צריך לעשות ועד שהוא מקבל את ההחלטה הלך כל המומנטום האמת שחקן טוב אבל להרכב בעונה הבאה? לא יודע
  2. מה עם האדלדמן היהודי הזה מה mls ואולי כדאי לשקול לגנוב לחיפה את אברג׳יל
  3. מביך קצת מה שרשמתם על השוער מה הוא צריך לתת לשחקן להבקיע בכוונה? התפקיד שלו לעצור כדורים לקח את הגול וכל הכבוד תשארו ספורטיביים
  4. מתפלל לתיקו תהיה אליפות אבל אחת הלא משכנעות לא מתלהב מהקבוצה הזאת ומהעונה הזאת
  5. אני עדיין חושב שמוסקרה לא היה כזה רע כששיחק בטח פחות גרוע מהעציץ הזה
  6. שישחקן קשר עם חלוץ נורמלי מקדימה כמו שוויין רוני היה אין לי בעיה, לליגת הפח שלנו זה מספיק הוא כבר לא חלוץ למכבי , סליחה מכל מי שיסקול אותי באבנים
  7. היו הרבה מאמנים גרועים במכבי אבל הוא מתחרה אי שם בטופ, אין ספק הוא פשוט לא יודע להגיב לכלום הולך עם מה שהולך לטוב או לרע
  8. זה כבר לא זה באמת אני ממש מתנצל אבל הגיל באמת נותן את אותותיו זה פעם היה שחקן שהיה מנצח לנו משחקים כאלה והוא כבר אין מה לעשות
  9. משפתי לא אשם אשם מי שהחליט שהוא מספיק טוב להיות שוער ראשון
  10. האמת דין דוד חלוץ מפחיד חבל לא היינו במאבק עליו אי שם אלה הרגעים שעשינו אותם גדולים ו3 שנים שילמנו
  11. אני גם מאוד החזקתי ממנו חשבתי שלא מעריכים אותו מספיק
  12. אופציות מעניינות לעונה הבאה סתיו למקין דורון ליידנר גנדלמן
  13. אם קארצב ממשיך פה לעוד עונה אני שורף את קרית שלום
  14. רז שלמה תמיד היה שחקן שמוכר גם בנבחרת לא יודע מה חשבו שיקרה כשהוא יהיה פה טוב ככל שיהיה לא יודע כמה אפשר לעבוד איתו על זה אבל הוא שווה לא מעט גולים בעונה
  15. אמרתי שהוא טוב לנו לקבוצה לא אמרתי שבשנה הבאה אני רוצה אותו בלם פותח אבל איתו שלמה ובלם זר איכותי יש הגנה טובה לדעתי
  16. משחקן רגל וחצי החוצה לאחלה בלם אני עדיין לא סומך עליו ב100% אבל שמח שהוא בקבוצה גרם לי לאכול את הכובע דווקא עם רז שלמה שנתן עבודה הגנה יפה עד עכשיו במשחקים ששיחק, בהגנה אני יותר רגוע
  17. שאלה הזויה מישהו פה יושב ב7 ומוכן שאני אשב לידו אני בא לבד ותמיד כשזה קורה אני מרגיש מוזר חח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.