Jump to content

אביב ריין

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אביב ריין

1. מתי בכדורגל יביאו את הנשמה שיש לשחקנים ששיחקו היום בטניס מתי?!?!

אחד המשחקים היותר מרגשים שראיתי בחיים! שאפו לכל השחקנים של הנבחרת! הישג היסטורי! אין דברים כאלה!

והקפטן- אייל רן- וואלה ריגשת עם הנאום שלך!! קהל של בית עליון! מדינה של בית עליון!

רק שהשלב הבא יערך גם כן בבית..

2. עמרי אפק עזב היום את מכבי חיפה אחרי שלא קיבל שם יותר מידי קרדיט,בלשון המעטה.

אומנם מבוגר ומעבר לשיא אבל שחקן טוב שיכול לתת הרבה - במיוחד שהוא משחק על תקן מגן וזאת אחת (מיני רבות) הבעיות הגדולות שלנו.

אני מאמין שהוא יבוא בשכר סביר כי הוא פשוט רוצה לשחק כדורגל ובקבוצה סבירה - בינגו ?

חובה להביא, שחקן שיכול לתרום הרבה מהניסיון שלו. גם מגן ימני, גם קשר ימני. עם הרבה כדורגל.

3. שוב פעם הקהל של מכבי הורס שחקנים.

מה לעשות שהכדור פגע בו? אתם דפוקים? מה ? הוא עשה את זה בכוונה נראה לכם?

שבחון בעט, הוא ניסה לברוח ופגע בו הכדור. קורה.

שחקנים זרים צריכים זמן כדי להסתגל. תנו לו את הזמן שלו. הוא מבין כדורגל. גם את טומאסיץ רציתם להעיף והיום הוא הבלם מספר אחד במכבי.

4. היכולת של טומאסיץ' בשבועות האחרונים מוכיחה כמה הקהל של מכבי הורס שחקנים.

אז הוא עוד לא התחיל לשחק במכבי וכבר אמרו שהוא חלש ולא מבינים למה הביאו אותו, כיום אחרי זמן הסתגלות ואחרי שהוכיח שהוא יותר טוב בכמה וכמה דרגות מ"הבלמים" שיש לך.

תנו לשחקנים, במיוחד לזרים עידוד. ולא צריך כל שנייה לשרוק בוז. זה מכניס את המערכת ללחץ, ואת השחקנים עוד יותר.

קחו את זה לתשומת לבכם בעונה הבאה.( במיוחד אם יהיו הרבה חבר'ה צעירים)

5. אני חושב שמכבי צריכים לערוך קליפ על כל טעויות השיפוט השנה, שיראו בקליפ שהשופטים לקחו לנו השנה 21 נקודות. ואז בצעד תקדימי לתבוע את איגוד השופטים ו/או ההתאחדות על אובדן אליפות, אובדן הכנסות עתידיות וכו'.

כשיצאתי מהמשחק הייתי מבסוט כי איך שמכבי שיחקו קניתי תיקו, אבל לראות שהגול שוב פעם לא חוקי ושוב פעם מזיינים את מכבי.

מושחתים נמאסתם! ומספיק לתת לערבים תפקידים חשובים!!!

6. אני לא מבין מה אתם רוצים, אז מה אם משחקים בונקר ויוצאים למתפרצות?!

הפועל משחקת על זה עונה שלמה. כשיש לך קבוצה כל כך חלשה, אתה צריך להוציא ממנה את המיטב, ואתה לא יכול להניע כדור עם שחקנים שבקושי יודעים לתת פס. אז כן, לא בושה לשחק על התקפות מתפרצות. גם את הדברים האלה צריך לדעת לעשות בצורה טובה. נגד סכנין זה היה מצוין. ניצחון ששני הגולים האחרונים היו בהתקפות מתפרצות. היום היו הזדמנויות להבקיע שכשלו, אבל אם היינו מבקיעים שוב הסיפור נראה אחרת.

לאחר בירור, מכבי השנה הפסידו 21 נקודות בגלל טעויות שיפוט, אז היום היינו עם 4 נקודות יותר מחיפה והפועל+ לשחקנים היה הרבה יותר בטחון והם היו הרבה פחות רגועים.

7. שימו לב ש-2 טעויות ישירות של טל גרמו ל-2 שערים ליוונים. השער שלהם בר"ג והשער הראשון שלהם היום. ב-2 המקרים בן חיים לא הצליח להרחיק כמו שצריך ובישל לחלוץ היווני את השער.

פעם טל היה הסלע של הנבחרת בהגנה. תשאלו את טרזגה ורוני. אבל בתקופה האחרונה הוא רחוק מאוד מהיכולת המצויינת שלו לפני כמה שנים.

חבל.

מסכים מאוד לגבי הגול ביוון, הדבר הכי בסיסי בהרמות זה שלא מרחיקים כדור לאמצע.. אלא לאחד הצדדים, כל מי שאי-פעם שיחק כדורגל יודע את זה.

8. חאלס לזיין את השכל מאמן מאמן מאמן, גם אני הייתי עד היום בין אלה שטענו שנמני לא מתאים להיות מאמן.

אבל היום ראו שהוא הפיק לקחים מהדרבי הקודם. ובמשפט אחד אני יסכם את הדרבי של היום, ומי שחושב שאני טועה לא מבין בכדורגל.

" אם לא כובשים, סופגים" - גם אלי גוטמן, גם סר אלכס הגדול פרגסון וגם ז'וז'ה המיוחד מוריניו לא היו גורמים לשחקנים של מכבי להבקיע את ההחמצות השלומיאליות האלה. אז חאלס עם המאמן. הוא לא אשם.

וכשמגיע מגיע.. וינסנט אניימה :wubyellow3: השוער הכי גדול שהיה פה בארץ, ואני בספק אם מישהו אי פעם יתקרב לרמתו. זה הבדל בין שוער מצוין לשוער כמו יבריץ' זה שוער שנותן שקט להגנה, זה שוער שאם מגיעים אליו פעמיים אחד מול אחד אז את שתיהם הוא לוקח..

אז נסכם " מי שלא כובש- סופג"

לילה טוב

9. עשיתם מיבריץ שוער ענק.. הוא שוער טוב ולא יותר.

שוער ענק זה אניימה, שההגנה משחקת בשקט כי היא יודעת שיש על מי לסמוך. ואני לא נכנס עכשיו להגנה טובה או לא.

אניימה שוער ענק. יבריץ שוער טוב ולא יותר- אין לו הצלות שמביאות לנו נקודות.

10. אני לא כל כך בטוח (אגב, היכולת של נדאל היום היתה חלשה מהרגיל, ראו עליו שהוא עייף מבדרך כלל, ועדיין הוא מצליח להדהים עם העוצמות והכוח שלא נגמר.)

לא היו לפדרר מתחרים כמו נדאל באותה תקופה, למרות שאין ספק שפדרר נחלש מאוד והחדות והדיוק הם לא מה שהיו פעם.

לא מבין למה כולם מרחמים עליו, זה לא שהוא יותר טוב מנדאל ונדאל הרס לו את השיא עם גניבה של נצחון, הוא פשוט לא מספיק טוב כרגע.

[/quote

כל כך מסכים איתך, התערבתי עם מישהו היום על המשחק אני הימרתי על נדאל.

כמה שהוא היה עייף זה פשוט לא יאומן איזה יכולות מנטליות יש לו לעומת פדרר וזה הדבר היחידי שהכריע את המשחק..

לנדאל היו 5/7 אפשרויות שבירה ולפדרר 7/17 משהו כזה.. זה דברים שבגללם מנצחים או מפסידים משחקים חשובים.

נדאל הוא על אנושי, מכונה, אני פשוט מעריץ שלו מהיום.. עם כל העייפות הוא עושה נקודות מהסרטים.

ואפרופו המתחרים.. עם נדאל היה משחק באותה תקופה של פדרר אז לא היו לפדרר 13 גראנד סלאמים או כמה שיש לו..

הוא לקח טורנירים בגלל שלא היו לו מתמודדים רציניים באותה רמה..

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.