Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Posts פורסם על ידי המכבייה

1. אם אתה חושב שבלומפילד נראה זוועה זה בעיה שלך כבר. יש לך מנוי במגרש הטוב בארץ (ביחד עם טדי, רק שבטדי יש יותר מקומות). נוח, ראות מדהימה, קרבה לדשא, אקוסטיקה לא רעה.. אין לי מילה אחת רעה על בלומפילד.

ואם אתה חושב ששברו את הכיסאות בכוונה אז אתה טועה. אתה מוזמן ללכת לאחד השערים בצד השני ולהרגיש את הכיסא הזה בעצמך. מדובר בבדיחה - חתיכת פלסטיק מצ'וקמקת שמחוברת על פס מתכת שעניין של שבועות עד שהכל נעקר, גם אם לא יכנסו בכלל אנשים לאיצטדיון.

בשער 5 לא עקרו כיסאות בכוונה, ואפשר לראות את זה ב-7 - מקום שבו או שישבו או שעמדו על הבטון. גם שם כבר כמה מאות מהכיסאות לא נמצאים במצבם הטבעי.

בלומפילד היה נפלא לפני השיפוץ, והוא הפך לחרא עם השיפוץ. אמנם זה נראה מגניב, תאורה במדרגות ושאר החרטות.. אבל בעיקרון - צמצמו את המעברים, הרחיקו את הקהל מהדשא, שמו כיסאות ששווים אגורה וחצי ובגדול חוץ מהעצבים יש כאן באמת עניין של סיכון. אנשים ישבו והכיסאות שלהם נעקרו, שלא לדבר על שורות שלמות.

אתה עוד פה?

2. מניסיונות העבר בפורומים ניתן ללמוד כי משתמש המוסיף מספר לשמו מתייחס לאחד מאלה:

א. מספר השער בו הוא יושב

ב. מספר השנים שעברו מאז נולד עת נרשם לפורום

ג. מספר האייקיו הממוצע שלו

ד. מספר השחקן האהוב עליו, אם כי בפורומים של מכבי ניתן למצוא בדרך כלל רק מספר אחד, אצל המשתמשים מעל גיל 3.

לאיזו מאילו אתה משתייך?

כל התשובות נכונות...

יאללה הביתה...

איה :)

3. אם את מרגישה בבית באיצטדיון שנקרא "אצטדיון הפועל ע"ש האחים בלומפילד " זו בעיה שלך, לא שלי.

בלומפילד אף פעם לא יהיה הבית שלנו.. הוא אמנם עדיף על רמת גן, אבל זה עדיין לא זה.

שטויות. הוא בית שלי לכל דבר ומאגר בלתי נדלה של זכרונות ורגעים מעצבים.

4. כולם בודאי קראו על פרשת השופט זילברמן.

רעיוןלמחאה: לשיר לשופט זילברמן

"או זילברמן אתה לא שקרן אתה לא שקרן אתה לא שקרן!"

על בסיס נשבעתי לאהוב.

אני חושב שזו בהחלט מחאה ענינית ומקורית

ועדיף על סתם השמצות על לוזון

בתיקווה שתרימו את הכפפה

חשוב וחיוני.לאמץ.

5. אתה יכול להוסיף לרישמה המפורסמת שלך עוד 2 סעיפים מהשבועיים האחרונים

אנחנו בעד מיעוטים אבל נוהמים לשחקנים שחורים

אנחנו תומכים ומעודדים גם שקשה אבל שורקים בוז במחצית כשהקבוצה בפיגור

כאלה מאעפנים!!!!

כמה כיף שהם קיימים =]

השתגעת?

הם לא נהמו לשחורים. הם נהמו ללבן ולשחור, אותו דבר. זה בכלל לא גיזעני, זה שיוויוני. גם בן זקן לא שם בגלל שהוא לא מתאים. מה קשור מרוקאי?

הם לא שרקו בוז, זה שיר אהבה חדש ומקורי, ששרים אותו עם משרוקיות.

ולמרות כל האמור לעיל, להוסיף או לא?

6. אני מאוד מאוד מקווה שהפועל ינצחו היום ובכלל ישחזרו עם העונה שלהם מ01=02 עם רבע גמר ככה

למה? כי ככה ישראל תקבל דירוג על הצלחה גבוהה באירופה ורק עונה ענקית של הפועל תביא למקום 2 גם מוק' צ'מפיון כי נאמס לי מהכשלנוות שלנו כל שנה באופ"א יאלה הפועל

חוצמזה שכל עוד הם באירופה זה יפגע בהם ביג טיים בליגה חחח

דברי כפירה. את מי זה מעניין? תיהיה טוב מספיק, תתקדם.

הם לא מייצגים אותי ואני לא אותם. רק רוע מזוקק, טהור, איכותי, אני מאחל להם.

7. לאדע בינתיים עברה קצת פחות משנה מאז שהגעתם לטדי מעמקי המקום האחרון עם סגל עלוב ומוראל ברצפה, בזמן הזה עשיתם רכש נוצץ, החלפתם מאמן והעפתם נגרים, באתם מול קבוצה שעד יום חמישי לא ידוע אם תעלה עם הנוער וכל שחקן היה במעמד מעורער, ועם יתרון 4 נקודות בטבלה- ונראיתם בדיוק אותו דבר. אותו בונקר מסורתי בטדי, ההתקפה שאמרתם עליה שהיא הכי טובה בליגה לא תפקדה, בוזגלו ראה את השחקן הכי טוב בליגה משחק מולו בזמן שהוא איבד עוד כדור לאלברז... בקיצור כלום אחד גדול, והפעם אפילו אין תירוצים של קבוצת תחתית.

בקשר לקבוצה שלי באמת שאני לא חוגג שום דבר, להפך אני מבואס תחת שהנה מתחילה העונה השלישית ברציפות של חוסר המזל ובעיקר חוסר ניצול המצבים שלנו, והעונה אני מפחד שזה גם יהרוס לנו את הדרך לאליפות.

טוב בקשר לאבנים אני לא זה שאתה צריך לבוא אליו בטענות, מה לעשות שרוב האנשים בטדי לא אוהבים לשמוע "שבו בשקט יא מנייאק" ובמחינתם זה סיבה מוצדקת לזרוק אבנים. לך תבין ערסים...

תודה רבה לקוון שפסל לכם גול והציל אותנו מבונקר אימים כמו ההוא מלפני שנתיים.

התכוונתי פחות לשירה הגדולה שלכם אחרי הפנדל ויותר לקונצרט אחרי השריקה. לפחות זה הבהיר לי שלא כולם חולי מכביזם מוגזם ויש ריאליות בקהל שלכם.

ולשניכם בקשר לקהל- לפי הדעתי העידוד שלנו במזרחי היה זוועה. הצפוני עוד ניסו אבל הקהל שלנו במצב ביניים מוזר כזה שהמזרחי נחלש מאוד בגלל המעבר לצפוני, והצפוני עדיין לא חזק מספיק בשביל להכתיב את השירה, ככה שיצא לנו עידוד ממש דפוק.

אבל גם העידוד שלכם לא היה אגדי משהו, כי באמת חוץ מאותם 5 דקות אחרי הגול שנפסל וכמובן הקונצרט בדקה ה90 לא ממש שמעתי אתכם. הכל תלוי במיקום, אנשים מהצפוני בעיקר מחוץ לגוש בדוק שמעו אתכם חזק אבל מי שהיה בגוש במזרחי שמע אתכם אולי פעם אחת.

אם הייתי מסיק מסקנות מנושאים פה הייתי חושב ש:

1. לא הייתם קבוצת תחתית עונה שעברה (אחרת מאיפה כל הנושאים המשתחצנים?)

2. כל ההרכב של מכבי זה שחקני בית מכביסטים (אחרת איך אתם מסוגלים לקרוא לנו קבוצת שכירי חרב?)

3. בית"ר נוסדה בקיץ 2005 (או סתם הייתה קבוצה זניחה חסרת מסורת וקהל)

4. נימני זה בעצם שם קוד לאלוהים (כולם עובדים אותו, הוא אף פעם לא טועה, השטן ניסה להעיף אותו וכו')

5. אוהדי מכבי ביחד יותר חזקים מצ'אק נוריס

לא חבל שהייתי מגיע למצב הזה?

וברצינות, אני מדבר על ההתנהגות שלכם מאחרי הפנדל והלאה.

לדעתי אם הגול היה מאושר היה קורה בדיוק הפוך- בית"ר כמו תמיד בפיגור היו יוצאים מההילוך השני ומתחילים לעשות תנועה עוד לפני המחצית השניה, והיינו רואים לפחות גול אחד של בית"ר. מצד השני הבונקר שלכם היה מתכנס בתוך עצמו עוד יותר חזק. בכל מקרה לא מוכ ןלהמר על כמה היה נגמר.

עבד הבן שרמוטה פצע אותי אחרי 3 דקות על הדשא. לא נורא אני עדיין ג'נרל מנג'ר/מנהל מ"ומ/אחראי שיווק/מתווך אוהדים/וגם שחקן... נראלי...

ההבדל בין אתמול לפעמים קודמות הוא, שאז זה היה בונקר יזום ואתמול, אתם אילצתם אותנו לחזור אחורה בחצי השני. בחצי הראשון, היה משחק שקול וקרדיט לכם על החצי השני.

אלו ימים מוקדמים וקשה להשוות עכשיו. נדבר עוד כמה חודשים, אין ספק שיש לאן לשאוף(ואתם, אולי עושים את הדרך ההפוכה למטה)...

8. קבוצה כבוייה

עוד בונקר בטדי

אוהדים שגומרים מתיקו

וגומרים יותר חזק מה5 דקות ששמעו אותם במחצית הראשונה (ואני לא אומר אף מילה על העידוד שלנו, המזרחי היה גועל נפש אתמול)

ובסוף עוד בוכים שגנבו להם ניצחון

זאת מכבי החדשה?

שנה עברה, פרצופים חדשים, הרבה דיבורים, וכלום לא השתנה. למזלכם גם לא בבית"ר.

רק הזמן יגיד אם משהו לא השתנה.

שני משחקים, אפס גולים...לא הייתי ממהר לחגוג במקומך. בטח לא אחרי הקונצרט שאלפיים איש עשו לשלוש עשרה אלף פסלים.

תמסור דש לצמתים בהם אתם מחכים לידות אבנים.

ומסור דש לקינן והקוון שלו...

9. יכול להיות שבסופו של דבר התוצאה תתברר כטובה ,בכל זאת 4 נקודות על ביתר אבל דרך לא היית ולנקודה הזאת התייחסיתי

אז נכון הגיע לנו פנדל ופסלו גול חוקי ולביתר לא הגיע גול עם כל הלחץ שלהם?

ואני רואה כדורגל מספיק שנים כדי לדעת איך אמורים לשחק מול ביתר

בטח שהגיע. הם קבוצה טובה ממך(נכון לעכשיו)והם(לא רבש) גרמו לך להראות פחות טוב.זה בדרך כלל קורה בקבוצות מחוברות, שלוקחות תארים וגם ביתיות במשחק הספציפי הזה.

בוא נראה איזה דרך תעשה מכבי וביתר, עד למפגש הבא.. יש לנו לאן להתקדם ולשאוף.

10. למה מיזות בכלל ביתר שלא תעלה מולם 2 חלוצים? מי הם בכלל

מי זאת מכבי כדורסל? למה עושים שילשול מולה ביד אליהו(חוץ מהשנה האחרונה).

מי אתה? כמה שחקנים שלך בהרכב, לקחו אליפות? כמה נלחמו עליה?

שתיים עשרה שנות קילקולים, מסתיימים בטדי? תן לי את מה שאתה לוקח.

צלסי עולה עם חלוץ אחד.

בארבטוב היה השפיץ באנפילד וטבז ורוני , שחקני אגף.

נגד הכח, ראינו כמה אתה חשוף, כשההגנה שלך לא בשיא הביטחון.

ארבע ארבע שתיים, משחקים, כאשר יש לך מרכז קישור מושלם. קינו וסקולסי בשיאם(99 ), זאת דוגמה.

השלישיה מאחורי יבוריאן, מספיק טובה ליצור ולכבוש.

וואלה, איזה טרגדיה קרתה אתמול.

11. זה שהם עבדו קשה זה לא הופך את המשחק לנהדר אתה מסכים איתי?

ומי אמר שההרכב ששיחק בשבוע שעבר עשה את העבודה??

להזכיר לך שמכבי היו חושך חוץ מהעשר דקות הראשונות?

ותאמין לי שאני גם מאמין השנה ויש הרגשה מיוחדת אבל זה לא אומר ששיחקו נהדר אתמול

בכל מקרה, רק דאבל!!!!!

לא היה נהדר אבל היה מעורר השראה.אפשר להביא נקודות בכל מיני דרכים, בטח לקבוצה עם חלב על השפתיים.

אלו ימים מוקדמים מאד, ונקודה בטדי, כשהם עם מאמן חדש, משחק ביתי ראשון, רוח גבית בעקבות הפיתרונות הכלכליים, כאשר בבסיס, נכון לעכשיו, הם קבוצה טובה ממך, זה לא רע.

הגיע לנו פנדל, פסלו גול חוקי, היו רגעים של מחשבה והנעת כדור טובה, דיינו. לא נהדר, אבל פלטפורמה לבנות עליה.

מה זה, קסמים? זה מכונה? מה שהיה מקולקל שתיים עשרה שנה, יפתר דווקא בטדי? מה הציפיות שלך וכמה זמן אתה רואה כדורגל?

ביתר, יודעים שהיה שם משהו שונה. הם מבינים את זה יותר טוב מאיתנו.

12. תודה סוף סוף מישו שרואה את זה

2 משחקים לא עשית כלום באת ביחד 3 בעיטות לשער

אין תיאום ויציריתיות בחלק ההתקפי+ פחדנות יתר של המאמן זה מה שקורה

תפסנו את ביתר בטיימינג הכי טובה שיכולנו לחלום אחרי פתיחת עונה נוראית ולא רק שלא עשינו מולם כלום וניצלנו דקה אחרונה התבאתי לראות תמישחק הקהל היה החיוך היחיד שהעלתי כל המישחק

מאמן פחדן מה עשה בכדורגל שבא למכבי מה?<

ניכשל בהפועל חיפה העלה את קריתשמונה עם התקציב הכי גבוה בלאומית ונתן עונה אחת טובה בליגת העל

לא מחסל אותו מגיע לו צ'אנס אבל הבאנו את בוזגלו יבוריאן ישראלביץ דולי כדי לראות כדורגל טוב !

ואתה תראה. הוא עולה הכי נכון שיש. לאף קבוצה אין את הלוקסוס לעלות עם השלישיה שאתה עולה, מאחורי החלוץ.

הטיימינג, דווקא היה בעייתי. ביתר טובה ממך ובטח בטדי, נכון לרגע זה...

יש לך בעיה במגינים שתוקעים כל הנעת כדור ואתה בעצם מתקיף עם שניים פחות.

אולי תתחיל להבין את מה שאתה רואה?

13. איזה משחק נהדר ואיזה הירואי בדיוק?? מה נהדר בזה שמכבי בועטת בעיטה אחת לשער כל המשחק ורק מעיפים כדורים בכל שאר הזמן?

אנשים עבדו קשה מאד אתמול, מול יריבה עדיפה וביתית. היתה מחוייבות ורצון אבל גם יריב מצויין. בניגוד לשנים קודמות, בהם לא חיפשת לשחק כדורגל שם, הפעם חיפשת. זה אותו מערך ששיחק מחזור קודם. ביתר, בחצי השני, גרמה לך להראות רע וזה הבדל ענק. יש המון כישרון במכבי, וההרכב שעלה אתמול, לא יכול ורוצה לשחק נסוג, גם אם הוא רוצה. קרדיט לביתר על זה.

אולי חוץ מטומסיץ, אף אחד מההרכב אתמול, לא זכה באליפות, ואפילו לא נלחם עליה. זה הבדל ענק. תן לקבוצה לצבור את הניסיון, הביחד והאמונה. כדורגל, זה משחק של הרגלים ולמכבי של היום, אין הרגלים מובנים של משחקי עונה עם לחץ וציפיות. הנקודה אתמול, היא צעד קטן לקראת זה.

ומבלי להכנס לטעויות שופטים, זה לא הרגיש רע אתמול בטדי.

בטח לא אם תצוגת הקהל שהיתה שם. הלב התרחב מגאווה ולביתר, התכווץ מקינאה. הם לא ממש רגילים לזה.

14. מה לעשות שיבריץ היה שוער נבחרת סרביה שמונה שנים וקאלה, מעולם לא הוזמן לנבחרת קרואטיה?

מה לעשות שהוא שוער טוב יותר, מוערך יותר, בעל רקורד טוב יותר?

בטח ששורה עושה עבודה נפלאה. הוא שידרג את מכבי בעמדה הזאת, עונה אחר עונה.

15. אני לא מבין ממה אנשים פה מתלהבים כל כך... בנס יצאנו עם נקודה, באמת שבנס. רב"ש זה קופי של גרנט, הגיע הזמן שיבינו שאנשים באים לכדורגל בשביל לראות גולים ומהלכים יפים, ולא בשביל לראות קבוצה ש"עומדת טוב על המגרש" (יותר נכון משחקת בונקר ב-45 דקות האחרונות). מכבי חוץ מהגול שנפסל של גיז'רמו לא סיכנה את השער של בית"ר, אני בספק אם היתה לנו בכלל בעיטה למסגרת. זה לא כדורגל, זה גועל נפש. בית"ר היו הרבה יותר טובים, והם הגיעו להרבה יותר מצבים. לבוא ולבכות על טעות שיפוט (גם אם בצדק) זאת הצביעות הכי גדולה שיכולה להיות! איפה היה היום בוזגלו? מה רודי חדד עשה בזמן שהוא שיחק? מתי אסוס יתחיל לתקוף? מתי נפסיק להעיף כדורים למעלה בלי כתובת? מתי נבין שחלוץ אחד (במיוחד חלוץ איטי כמו יבוריאן) לא מספיק מול שני בלמים? מתי אורי שטרית יתחיל לשחק כדורגל?

ככה לא ניקח אליפות בחיים, חייבים להביא מגן שמאלי ואולי עוד בלם (ואם אפשר גם לזרוק את רב"ש הבונקריסט) ורק אז יהיה על מה לדבר. בינתיים אנחנו לא ברמה של בית"ר וראו את זה היום בבירור.

שבוע טוב ונקווה שבמשחקים הבאים מכבי תשתפר ותשמח את הקהל מס' 1 בארץ.

שטרית לעולם לא יהיה שחקן כדורגל. וזה תקף גם לגאן.

כמות הפעמים שהם שיבשו התקפה או סתם הנעת כדור, היא לא נתפסת.

ביתר, בנקודת הזמן הזאת, היא קבוצת כדורגל יותר טובה. יותר מוכשרת, יותר מחוברת היום גם ביתית.

שפוט את זה עוד כמה מחזורים.

הטענות שלך נובעות מחוסר הבנה של המשחק, חוסר יכולת לדחות סיפוקים וטימטום אחד גדול

תן לקבוצה הזאת לעשות את הצעדים שלה.

לא היה לך מרכז קישור כזה(מבחינת קבלת החלטות), שנים. אתה מפונק(לא יודע על מה, למה אתה משווה את זה) וחסר סבלנות.

ביתר טובה יותר עד שיוכח אחרת. עשית צעד לכיוון הזה היום.

16. טדי זה מקום קשה. זאת נקודת הפתיחה. אקוסטיקה מצויינת, קהל בית, קירבה למגרש.

הייתם מדהימים. שלושה אוהדי ביתר שונים, אמרו לי שלא היתה תצוגה כזאת מקהל חוץ, אף פעם. בכל פינה הייתם, מרגשים עד דמעות.

הסתכלתי עליכם, אמיצים, שרים, מאמינים.

ביתר וטדי, זה מקום עם עוצמה. לא דומה לשום דבר. אפשר לקשקש פה עד מחר, שביתר נחלשה, או כל מיני. מי שהיה היום בטדי, יודע שזה שונה. אין טוב ממראה עינים. ביתר קבוצה מצויינת, טדי הוא מקום מאיים ואין לזלזל באנרגיות שיש שם.י

מיקצועית, השילדה המרכזית, שכללה את הבלמים והקשרים המרכזיים שלנו היתה מצויינת. היה משחק נהדר והירואי, מלא תשוקה ורצון, ובניגוד לשנים האחרונות, הנענו כדור, לא הסתגרנו אבל בחלק מהזמן, ביתר גרמה לנו להראות ככה. יש שם עוצמה. לא כל יום פוגשים את ביתר, ולא כל יום משחקים בטדי. עברנו מבחן אופי, שיעשה טוב לקבוצה. נתניה, דוחא, פתח תקווה.- שם נימדד.

זה ךלא דומה בכלל למכבי של השלוש ארבע שנים האחרונות. יש פה שחקני כדורגל, לא אוסף של נגרים(נשארו עוד כמה כאלה, בעיית מגינים חמורה שתוקעת אותנו במשחק מסודר).

דולי ואסוס נהדרים. טומסיץ ומישאלוב(איזה לב) נהדרים. זה מרגיש אחרת.

הייתם עוצרי נשימה היום. מעולם, קבוצת חוץ, לךא מילאה את השטח שלה בטדי והייתה כל כך נחוצה, מרעישה, אוהבת.

אני אוהב את כולכם. תנו להם את הזמן, תהיו סבלניים, יהיה בסדר.

לנצח בצילנו.

:wubyellow3:

17. אני באמת באמת לא מבין מה אתם רוצים ממנו. לא מבין מה ברוך דגו עשה למישהו רע בקהל, פרט לעובדה שהוא הצליח לשחק טוב יותר ממי שהיה שם לפניו (וכן, הכוונה היא לנמני), ולקחת את מכבי לאליפות, מה שעד שדגו קיבל את המפתחות של הקבוצה לידיים שלו, לא קרה במשך שנים. אלמלא הקהל, הדי מטומטם במקרה הזה, מכבי הייתה נהנית עד היום משחקן מצוין. זה מקרה מעניין שבו הקהל של מכבי הצליח לדפוק גם את עצמו וגם את השחקן, כי דגו מאז לא התאושש, ומכבי סבלה מהעדרו. השוו בבקשה בין איך ששבחון, היורש כביכול, משחק ותבדקו איך שיחק דגו בעונה ההיא. וגם לקלינגר יש חלק לא קטן בדרדור השחקן המצטיין שלו.

אגב, אם תאמרו משהו הרבה פעמים (שהוא רעל בחדר הלבשה, שהוא לא משקיע במגרש וכו'), זה לא יהפוך אותו לנכון. זה רק הופך את ההליכה העיוורת של יושבי יציע 11 אחרי אבי נמני למכוערת יותר.

לאהוב זה דבר אחד, לשנוא זה כבר משהו אחר.

לי חבל עליו. מגיע לו יותר.

אין לי מושג על מה אתה מדבר...

תגיב שתבין על מה כתבתי.

18. הרבה נקודות קנה מתיאוס במהלך הזה. הבין מיד שמדובר כאן ברעל בחדר הלבשה, שחקן שנופל יותר פעמים ממה שאני מדליק סיגריה, חסר מוסר עבודה ולא באמת מוכשר.אם יאמר יתן לו לעבוד, הוא ירוויח לטווח הרחוק ,אבל השמועות לא מנבאות טוב בהקשר לזה.

מחיר יקר שילמה- חבורת ארוחת שישי בערב אצל תשובה. צדיקים, מלאכתם נעשית אצל אחרים.

ציטוט אפשרי של נחום תקום, לאחר החזרה לאשדוד- " הגשמתי חלום, מזרחי מאמין בי, תמיד כיף לחזור הביתה"(אז, למה דחית אותם לפני חודשיים?)

19. א. החוזה של השחקנים המדוברים מראש ממש לא זול. אף אחד מהם לא הראה שום סימנים לכך שהוא ספורטאי שחשוב לו המשחק יותר מאשר הכסף - אולי למעט טוטו תמוז שאחרי ההופעה המוצלחת אתמול ולקראת הפלייאוף של הנבחרת הצעירה ירצה לשמור על כושר משחק בכל מחיר.

ב. לפני שמתחילים לשחק במנג'ר, כדאי לחכות שיסתיים הסיפור עם ארקדי, ולהפסיק עם החגיגות. ברור לחלוטין שהפורום הזה חולה במאניה-דיפרסיה קשה ביותר, ובשביל זה לא צריך אפילו לדעת לקרוא בין השורות. יום אחד מכבי דורסת את בית"ר בלי להתאמץ בכלל, ויום אחר היא מפסידה בגביע השוקו והלכה העונה.

קחו בחשבון שתחושת המאניה שאתם חשים עכשיו תתחלף מהר מאוד בדיפרסיה - לא בגלל מכבי אלא בגלל שאתם דפוקים בראש (וזה לא ספציפית לנושא הזה, למרות ש"אליפות למכירה" זה כותרת הזויה).

:wubyellow3:

20. נימני הוא גדול שחקני הליגה שראיתי(מסוף שנות השבעים)..

המשפיע מכולם, קר הרוח מכולם, הקשר הכי כובש, אחד על אחד הטוב ביותר שיש, אינספור שערי ניצחון....

הסירוב שלו להיכנס כמה דקות לסוף(הוא ידע יותר טוב מכולם שאין לו את הכושר לתרום)במשחק נגד פתח תקווה, מתמצת הכל.

מאיה, אגב, נראית אישה נפלאה...

לדעתי אחריו,

מכנס, אורי, אוחנה, סיני.

21. אבל הקהל שלנו היה צריך לטרפז,עובדה שאצלם יש יותר שנאה

*לטרפד

רק מנציח את נחיתותם ההיסטורית. שישנאו יותר, יקנאו יותר, לא שונה מהעבר.הם מוכנים לרדת איתך ליגה ביחד, העיקר שתרד. זאת אשפה ועליבות, שממש קשה לרדת מתחת. האחות המכוערת(מבחינת עיר), לעולם תישאר כזאת. אם לא היינו קיימים, לא היתה שום הצדקה לקיומם(הקימו אותם פורשי מכבי, להזכירך).. אנחנו הרפרנס והם קופי של קופי של קופי...

הם אבודים בלי מכבי. זניחים.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.