Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Posts פורסם על ידי המכבייה

1. על פי העדויות, ניבל את פיו בשירי שואה והתאבדויות. מעניין עם שמעון יודע מזה.אם זה נכון, הוא לא ראוי ללבוש את הגופיה הצהובה גם כשהוא שוטף את האוטו....אין פה מחילות וסליחות.תומר שטייאנהואר, ישב על הספסל שלנו וקפץ בסלים נגדנו(אם אני לא טועה, בסל של גורדון בגמר) וזה ממקור הכי בדוק שיש. לא צריך את האשפה הזאת. מי שהמליץ למזרחי להתאבד(אם וכאשר), ראוי לכל הבוז שבעולם. יש קבוצה בליגה א שבטח זקוקה לשרותיו.

לנצח בצילנו.

2. עזבו תארים. הם מגיעים כשהכל עובד. זה השלב האחרון.זה מגיע לבד אם המערכת ראויה לכך. המערכת הזאת פלטה את תמיר כהן שהפך למפלצת של שחקן. אורך רוח ועין מיקצועית זה מה שמכבי צריכה.דברים משתנים מהר מאד בכדורגל...

3. מוכשר מאד. עזבו הגדרות. הוא שחקן כדורגל שהתקדמותו נעצרה כי למכבי העונה, אין את הלוקסוס לתת לו להתקדם תוך כדי מלחמת הקיום לכן משחקים בהרכב הראשון שלה שחקנים עם אורינטציה פיזית ומרוויחי כדורים.חכם, מסירה טובה, מבין את המשחק.

4. שחקן נפלא. מהבודדים שיש שמשאיר חלוץ בנגיעה.אגב, הכדור של רודי בגול הראשון-היה עוצר נשימה . חבל שזה בא בתדירות נמוכה(קשור גם לכושר הגופני המחריד שיש לכל הקבוצה).

5. לגיטימי לשאוף אבל צריך להיות ריאלים. שתיים עשרה שנות לוני לא ימחקו בעונה. הנזק המיקצועי, המנטאלי בכל פינה במחלקה, הוא עצום.שניידר(אני מקווה) לא בא לספרינט, אלא למרתון. בואו נסתפק בשנה הבאה בכדורגל שמח ויוזם, שיקום מחלקת הנוער ואיוש תפקידים נכון.כסף לא מבטיח כלום אם הוא מבוזבז לא נכון.כסף לא מבטיח כלום אם אין מחוייבות. מכבי נראתה אתמול כל כך לא מאומנת, חסרת כושר גופני(מה הם עושים במהלך השבוע? על מה הם מקבלים כסף?)שלחשוב שבקיץ זה יתהפך זאת אשלייה.אגב, לא שיחקנו בונקר אתמול מבחירה, לאנשים אין כוח לרוץ קדימה מדקה שישים. לא מפתיע שאסוס(שעשה הכנה טובה לליגה) הוא זה שנתן את הספרינט שגמר את המשחק. יפה לנו להיות צנועים ועקביים.זאת הקבוצה הגרועה ביותר של מכבי שאני ראיתי וראיתי כמה.ביתר לא צריכה להיות מודל שלנו. אלא מה אנחנו רוצים להיות ולשדר ולשם לחתור. כמה זמן שזה יקח. זה רלוונטי גם אם חלילה נרד.גם לאלכס הגדול זה לקח שש שנים... והמודל של יונייטד(מאמן לאורך זמן, קידום צעירים, כדורגל יוזם והתקפי ורק שמות השחקנים מתחלפים) קוסם לי יותר מהקירקס של ריאל לדוגמה...שם מאמן הוא זמני, קונים מכל הבא ליד רק כי אפשר. קניית התוצר המוגמר הוא מפלטם של העצלנים/העשירים/מעגלי הפינות.

לנצח בצילנו.

6. אני חושב בדיוק ההפך.

דווקא קבוצות "גדולות" כמו נתניה,חיפה וביתר כשישחקו נגד מכבי ירקו דם כי זאת מכבי.

ונגד קבוצות כמו אשדוד והרצליה יבואו הרבה יותר לא מוכנות ולא נחושות.

הרצליה יכולה להוציא נקודות במקומות לא צפויים בגלל ההתיחסות השונה של הגדולות אלינו.הם ניצחו שלוש אפס בסכנין לא מזמן. תוצאה שנראית לי דימיונית ביחס למכבי. זהו נתון מפחיד ולא ידוע.

7. תות, את קצת סותרת את הסטיגמה על היות האדומים, אנשים חכמים ונאורים.

אוסף של הכללות, חוסר כבוד בסיסי לאדם ולא בצורה חיננית.

האדומים שאני מכיר, היו קצת מתביישים בך.

כי דוגמאות יש להכל.רוע וטיפשות, שוביניזם וגזענות הם לא נחלתם הבלעדית של אוהדי קבוצה מסויימת.

הם קיימים בחברה הישראלית והחלוקה לפי קבוצות היא מלאכותית ומקרית. את אמורה לדעת את זה. זה לא מדע טילים.

או שאת פשוט לא מכירה מספיק אנשים או שאת לא חכמה במיוחד.

רבים מחברי הצהובים הם אנשים עם נטיה שמאלה(כולל אותי)וגם כמה ביתרים שאני מכיר. ומכיר גם דוגמאות הפוכות.

מי שאמר לך את המשפט שציטטת אחרי הדרבי, הוא תת אדם שפל וממש לא חשוב איזה קבוצה הוא אוהד-כי הוא קודם כל איש נורא ואבא רע אף יותר.

ואם את כותבת כאן בפורום וזוכה להכנסת אורחים ראויה, כנראה שהמצב לא גרוע כל כך...

קצת יותר כבוד לאדם(ולא רק למיעוטים ש"מגניב" לך לחבק) יעשו אותך אדם טוב יותר.

ואת כולנו.

8. כן אלה, רגילים לזייף יריבות מדומה איתכם...השנה אתם תשוו את מספר הזכיות של פתח תקווה, ותעברו את נתניה באחד.ממש קשה לנו איתכם.בכל מקרה, אתם נחמדים מידי כדי לעורר בי כעס(הכוונה למשתמשים אוהדי ביתר) ונוכחותכם לא מעיקה(ברוב המקרים). אתם לא אוייבים שלי וההקנטות פה הם בגדר ההכרח בפורום של קבוצת כדורגל.חוץ מזה, הכל רגוע השבוע. אחרי שלושה נצחונות אדירים על הבאזר אני מפוייס כשמיים כחולים.

9. זה גם הדגל שלהם- אבל מה איכפת להם.

גם הם ניצולי שואה- אבל מחללים אותה כל פעם מחדש.

הם מחללים קברים-אבל ארבעה דבילים שלא כיבדו את דקת הדומיה מפריעים להם.

ציבענו צהוב כאות הזדהות עם קורבנות השואה-אבל אנחנו נאצים.

הם מחללים את ההימנון(העין של קלינגר..)- אבל לנו אסור לשיר אותו(למרות שלדעתי זה היה אקט מיותר).

הם עשקו את קופת המדינה שנים- אבל שימעון לקח תארים.

הם מאד רגישים למיעוטים- אבל שונאים את כולם.

הם אגודה חמה ואוהבת- אבל יורקים לכל סימליהם(שביט, לנדאו, גרשון, שייע, טורק ועוד).

האיש שאיים על בית שאן,נישק את המנורה, חתם במכבי ושקצת לא היה נוח עזב לאשדוד ותבע אותם- הוא גיבור הרגע.

הם קוראים לנו גרמנים-אבל עושים זיג הייל.

הם נגד אלימות- אבל כשהם אלימים, מטרותיהם צודקות.

הם נטשו את אוסישקין מזמן- אבל עכשיו הוא חשוב כמו הכותל.

הם קוברים את המכביזם- ומחיים אותו כל שבוע מחדש(כי איזה הצדקה יש לקיומם?איך הם יתקיימו בעולם ללא מכבי?).

הם טוענים שהם המציאו את המושג המכביזם(עלי מוהר)- אבל לא איכפת להם מאיתנו.

הם סוציאליסטים גדולים-אבל מתים לאוליגרך.

הם הקהל היחיד בעולם שחוגג בכיכר הפסדים.

ברוך שלא עשני אוהד הגועל.

לנצח בצילנו.

10. איך דיון על בוזגלו(שחקן אדיר שרק יכול להוסיף לבינוניות שלנו)הופך לפוליטי ?כי הוא משחק בקבוצה ערבית? מה אתם נורמאלים? מה רציתם? שהוא יעשה בכוונה? ישנא אותם? הוא שחקן מיקצוען, שמקבל במה, חום ואהבה והכל בסדר.ששחר וגאידמק לקחו ולוקחים את השחקנים הטובים(רביבו, יוסי, טוטו ועוד) כולם בוכים פה. לקחת את בוזגלו זה לכוון גבוה ולהצהיר הצהרה.

בקשר למינון השמאלנים והימנים פה,

א- גם ימני יכול לקבל את העובדה ששחקנים יהודים משחקים בקבוצות ערביות.

ב-ימני לא אומר בהכרח לשנוא ערבים אלא חשיבה מסויימת בקשר לטובת המדינה בעיניו(לא רק פוליטי-גם כלכלי, חברתי ועוד)

ג-לא בטוח שיש פה כזה רוב לימנים. הם פשוט אגרסיבים יותר וטורחים להצביע על זה בכל הזדמנות.איך קנייה של בוזגלו, נשקלת פה בכלל במושגים של מתבולל ... סתם סיסמאות ריקות. אנחנו ניהיה ביציע וניתן למי שצריך-לעבוד.כל השאר, זאת חבלה ופגיעה באינטרס של מכבי.

אף אחד לא צריך להתבייש ולהתחבא פה מדעותיו. בטח לא איה.

11. ניל, אתה קצת מסריח את המקום. אין לך חיים בקבוצת הפיקציה שלך(אפילו הנשיא שלך אוהד אותנו-פאריז מזכיר לך משהו?)

אתה מנצל את הכנסת האורחים של הפורום הזה לרעה, צואה ירוקה ובטח הופתעת שאנשים בכלל הגיבו לך כאן. הם בטח הראשונים בשנה האחרונה, כל כך התלהבת שהמשכת..תבין, הם עוד בהיי מהדרבי. הכל זורם להם טוב.

אני אפילו לא שונא אתכם. אתם לא ממש קיימים. המצאה פיננסית , לא יותר.

לך תקים קבוצת תמיכה מנפגעי מכבי עם שאר החלאות. תבכו ביחד כי הפחד משתק אתכם.אין טעם לחסום אותך, כי אתה אוויר חם ובהחלט קופיף משעשע... אם תמשיך לכתוב כאן, אני מבטיח לזרוק לך בוטנים.כדאי לך...

לנצח בצילנו.

12. קוסטנזה, אתה חוצפן, טינופת אדומה, שקרן, ממורמר וקנאי.מי הוציא אותך מהכלל? מי קבע שהדגל לא שלך? אתה קצין בצבא שלנו, לא? אתה אמור לכבד את הדגל. אם אזרחים אחרים מרגישים צורך להרים אותו, אתה אמור לכבד אותם. אבל אתה כלב אדום מאוס, שלא מתאים לו שהדגל יונף כי אוהדי מכבי מניפים.אתה לא מחמאה גדולה לעולם הקצונה, אני מתאר לעצמי. נחמד עם השירי שואה? עם ביזוי ההמנון על ידכם(העין של קלינגר)?

יש לך קצת לבן ליד הפה. נגב אותו.

לנצח בצילנו.

13. בוסטרו, הגמירה של יוסי(האדם, לא הקוף) היתה נעימה? בלעת הכל? מזדיין, תחזור לפורום האיידס שלך..

אין סטייק יותר גדול ממכם. יוסי(הקוף, לא האדם) שיחק בביתר, חתם במכבי, איים על בית שאן ועדיין הוא הגיבור של מזדיינים כמוך.

אהבת את העקב של מסודי?או את ההחלקה של הבלם הגדול ביותר שהיה פה(בולגרי, לא?). בחייאת, מה אהבת יותר? אתה נהנה להיות מושפל? אתה מעריץ אותנו או סתם פגוע נפשית מהרביעיות בשנות התשעים?אתה בן או בת? אתה גונב כסף בשם האולטראס?אתה חושב שאתה מועדון גדול או משתעשע באופציה שאתה אופוזיציה?אתה סמרטוט רגיל או ריצפה?

לנצח בצילנו.

14. אבל בסך הכל ניצחנו אותם, לא? זה לא היה הרגל שלנו כל השנים?את המזדיינים המתיימרים האלו? שמחקים אותנו כל השנים? ילדי הכאפות והאומללות?שסופרים לנו קהל? את המכביסטים בתחפושת? איזה צינור קיבלתם. כמו שאני מכיר אתכם, גם נהנתם. גם אנחנו.

15. טעה(כהרגלו) במערך שהוא פתח. אבל.. לא בושה להודות בטעות והכנסתו של רודי, לא על חשבונו של רומן, היתה מצויינת.טעה בהכנסתו של פרץ(במקום להכניס את שיבחון)אבל קיבל עוד הזדמנות לתקן את זה. מעז יצא מתוק.

את החלקתו של הבלם הבולגרי המהולל אני אזכור להרבה זמן. את החוצפה של רודי, השקט של רומן, המחוייבות של קאמאנאן ומסודי, אסוס שתמיד היה שם לעצור מתפרצות, יבריץ(אין מילים, החזרת על הדרבי הראשון)וכל חוליית ההגנה...אנחנו היינו טובים מהם בכל שלושת הדרבים. התוצאה משקרת.

וברצינות עכשיו, אבא שלי, בן שישים וחמש, שהיה בבלגראד וראה הכל כבר בימי חייו, בכה כמו ילד . ואז אתה מבין מה הכח של המועדון הזה. ואז אתה מבין כמה המועדון ההוא, בשניות, חוזר למקומו הטבעי שהוא- להריח לנו את התחת.

יצאנו מבלומפילד, מוות או מכבי -היום יש תשובות לשתי השאלות.

שרמוטות(יודע שאתם קוראים)- היה טוב שם, הגמירה על הפנים? זה מקומכם הטיבעי.תמיד ידעתם את זה. בעשרים שנה האחרונות, היו שני מהפכים בדרבי. המנחש נכונה את התשובה(מבין השרמוטות) זוכה לתו חניה חינם באוסישקין, או לשני זרגיגים בעכוזו.

לנצח בצילנו.

16. הגוף לא יכול להכיל את האושר.שניידר, תבין מה היינו ולשם אנחנו רוצים לחזור. שמח בשבילך. ישבתי בשתיים. בדקה השמונים ותשע, שער אחד עשרה קרס. השער של הצדיקים. הכל התפרק והתפוצץ. איך הפסדנו שני דרבים לערימת אשפה הזאת?(טל חן והקצב השני בקישור? מה זאת בדיחה?)

לראות סביבי אנשים בוכים מאושר ואת הצואה האנושית ממול, שהספיקה לשכוח את נחיתותה....שניידר -זה תלוי בך.ככה זה צריך להראות. ככה זה היה וככה זה יהיה.

אבל ברצינות עכשיו, הם באמת אנשים מכוערים. ומוכים ומעריצים אותנו בסתר... מסכנים.

לנצח בצילנו.

17. מי אתם שרמוטות שתנצחו אותנו שלושה דרבים?איך יוסי(האדם, לא הקוף) גמר לכם על הפרצוף, שניה לפני הבאזר.היה טוב? היה נעים?בלעתם הכל? היה מכביסטי מספיק בשבילכם? היה ווינרי? דגו נפל מספיק פעמים? שרתם מספיק שירי שואה? אנחנו עדיין הקבוצה הרעה בליגה? אתם כבר לא פוחדים?הבולגרים הם הזרים הכי טובים שנחתו פה? הקוף עשה שיחת מוטיבציה? וכותרות העיתון במחצית?

תל אביב אף פעם לא הייתה בצבע שונה מצהוב, אבל אני בטוח שאתם יודעים את זה- מזדיינים.

לנצח בצילנו........

18. בריטני, אני מלא הערכה לקהל שלנו על הרבה דברים. חושב שקצת יש סחף בשנים האחרונות בכל החברה שלנו מסיבות אובייקטיביות(תהליך שלום תקוע, המלחמה בצפון, חמאס)כאלה ואחרות. אני זוכר שכשטייבה באה לבלומפילד לפני כעשר שנים, המצב היה שונה. הסכסוך ישראלי ערבי לא קרוב לפיתרון בעתיד הנראה לעין אבל מכבי (וכדורגל בכלל) לא אמורה להיות הבריחה שלנו מכל החוסר שפיות הזה? יותר חורה לי שאני לא מסוגל לתת גול לקבוצה שעד לפני כמה עונות טיילה בליגות נמוכות מאשר שזאת קבוצה על ערבים. בסך הכל, נכפנו אחד על השני על שטח מאד קטן. זה טראגי לשני הצדדים.כל כוונתי מההתחלה הייתה לשמור את הפוליטיקה מחוץ למכבי. לא לחנך.אולי העוצמה שלנו תחזור שנתחיל להתרכז בעצמנו. אני רוצה לנצח את כולם, תמיד, בכל מקום. ממש לא איכפת לי מי הם.ומהקהל שלנו, אני תמיד אצפה לטוב ביותר. תמיד.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.