Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Posts פורסם על ידי המכבייה

1. מצויינים כתמיד חוץ מהמשפטים השחצניים האלה שתמיד הופכים למביכים בסוף.לא הפנמנו שאנחנו אנדרדוג בדרבי, כבר קרוב לעשור? למה להרים להם להנחתות? ריק מתוכן ומגוחך...

2. מתי תלמדו לשמור על צניעות?אתם לא רואים שזאת חורבה? חלביים, נחמדים, לא רעים, אפאטים. נימני, זוהר, ברקוביץ לקחו תארים בגילו של בוזגלו. מארבע עשרה קרנות, הוא לא עובר את קו ההגנה הראשון. בושה.. אין לו את זה. תנו להפועל ארבע עשרה קרנות ונקבל שלוש. כי יש בהם רוע ורצון. אצלנו, כולם שולטים בכדור, מניעם לרוחב- אימפוטנטים. עד שלא נגדל דור מוצלח מהנוער, נחייה על קפריזות של שחקני רכש חסרי לב. מעולם לא לקחנו אליפות ללא שלד מהבית...

תפנימו-אנחנו באים לדרבים- אנדרדוג. כל מי שבנה את הקבוצה הזאת ובזבז לשניידר שבעים מיליון על כלום-צריך ללכת הביתה....הקבוצה היחידה בעולם שמשחקת ללא מגינים...אם משאלוב(שאני מעריך ומחבב) הוא המכביסט החדש- אז מקום שש זה ריאלי....

3. אז חשבת שכולם לבנטינים ? מי זה שמעון בכלל מה הוא כבר מבין הסנילי הזה ?

עם כל הכבוד למסורת שיזיזו כולם הצידה כי הארנק שלי יותר כבד.

מקסימום עם לא יעבוד, אז יעלה קצת יותר לתקן, גור שלף זה תיחכום ומוני זה פאסה.

העיקר קבוצת הי-טק , דור המחר.

חבל שלא למדת לקח ממה שעשית לנו בכדורגל.

והינה, הנשמה שוב ניצחה את המיליונים. (שלך) כי נכון שצריך כסף אבל צריך גם נשמה מסורת ומקצוענות.

אז תודה

שלום

ו....................... עשה טובה, קח גם את אפי בדרך.

הכבשים היחידות שמכביסט צריך להכיר זה אלה שעושות סיבוב על המנגל.

"הצבר"

4. אוסף של שניים עשר בינוניים(חוץ משארפ). איך מחתימים שחקן בשתיים וחצי מיליון דולאר, בלי לברר אם הוא, זה מה שמכבי צריכה. הוא קלע, שיודע גם לכדרר. אם לא היינו יודעים את המחיר, לא היינו מדברים עליו בכלל. הוא בכלל לא רכז. טוב רק במגרש פתוח, בינוני ומטה בהתקפה עומדת. הקבוצה הרעה ביותר מאז אדלר ואולי יותר, כי היא הרבה יותר יקרה. עשרים מיליון דולאר של כלום....

5. למען הסר ספק ובהתייחס לנושא שעסק בחגיגות המוקדמות מול אשדוד...

לא היתה בכוונתי להטיל ספק באהבה, השקעה והרצון של כל אחד לתרום. אתם עושים עבודה נפלאה ומחממים את ליבי, תמיד.

לא הייתי פותח נושא לאחר המשחק מול אשדוד אך מצאתי עצמי מזדהה עם דברים מסויימים שכתב אורי משיח, שהציקו לי בזמן אמת..

אולי הפרספקיבה שלנו קצת שונה, כי הרי אין נכון ומוחלט- יש רק תחושות.

פולק כתב באותו נושא שיש בעיות בוערות יותר(קללות לשחקנים,גזענות, יהירות) והוא גם צודק. בעבר, שהעניין הפוליטי עלה נכנסתי לעימות לא נעים עם אחד המשתתפים(הרקע- לא לערבב את מכבי עם פוליטיקה)ואני מצר שזה הגיע לטונים ופסים כאלו.אין ברצוני לנסות לחנך או להגיד מה נכון. יש לכם הנהגה נפלאה שעושה עבודת קודש ומצליחה לצבוע את המגרש בצהוב וגם להיות בית ,למרות כל הקשיים ולמרות ההתעלמות המוחלטת של המערכת שלא מבינה איזה נכס יש לה ביד. זה הישג אדיר- אין דברים כאלה.

אני מקווה שהקבוצה שלנו, תשחק רק כמחצית מאיך שאתם תצבעו, תעודדו, תשירו, תייצרו, בדרבי. אז הכל יהיה בסדר.

למרות שאנחנו מכבי תל אביב- זהו זמן לצניעות, ריכוז ואמונה כי כרגע, אנחנו לא הילד המפחיד בשכונה....

יאללה מכבי......

6. אורי אורי אורי...

מה יהיה?!

שוב ההטפות הבלתי פוסקות האלה על הנכון? על האמת היחידה? על הדרך הבלעדית?

פעם אחר פעם אנחנו נקלעים לסיפורים האלה ומגלים ש"נכון" הוא סובייקטיבי, שלאמת יש כמה גרסאות ושאפילו דרך כבר מותר לבחור...

מי אמר שפעם היה פה טוב יותר? וגם אם כן, אז אתה יודע אורי, הכל נמדד באופן יחסי...

איזו מכבי הייתה לך אז? תספר לנו... ואז תספר לנו גם איך "התייחסתם אליה"...

ואם מכבי של אז הייתה פה היום? אז היה בסדר להתנהג כמו שאנחנו מתנהגים?

בעצם... מה רע במה שאנחנו עושים?

אורי, כל אחד מתעל את האהבה שלו בדרכו, כל אחד מנתב אותה למקומות שהוא מרגיש שנכון לנתב אותה...

אחד חושב שאם הוא ישקיע את רוב האנרגיה שלו בתפאורה אז הוא מבטא יותר טוב את האהבה שלו...

אחר חושב שאם הוא ישקיע את רוב האנרגיה שלו בעידוד אז הוא מבטא יותר טוב את האהבה שלו...

מישהו בכלל יכול לחשוב שאם הוא יקלל זה אומר שהוא אוהב, כי הוא מרים קול צעקה ומביע ביקורת... כמו שאתה אמור לעשות כשאתה דואג למישהו...

נגיד.

לאף אחד אין זכות לקבוע מי צודק ומי טועה... כולם צודקים... כל אחד בדרכו שלו...

גדלים פה היום ילדים שמשקיעים את הכוחות שלהם ביצירה, בעשייה, בבנייה של דברים טובים... הם בונים פה חברה איכותית וטובה של אוהדים... הם מתחנכים על ברכיה של אהבה, של תאווה, של חיוביות... אם זה מה שגורם להם להרגיש יותר מחוברים לקבוצה, דיינו... אם ככה הם מצליחים לפתח ולשמור על האהבה שלהם כמו שהיא, דיינו... "המציאות המכביסטית" של היום מעמידה אותם כיום באור לא פשוט בכלל, כי הם חשופים ומעטים האנשים שמגנים עליהם... לקהל של מכבי אין סנטימנטים לכלום... מסתבר שגם לא לעצמו... דווקא אנשים כמוך, אורי, שמתיימרים לשמור על כל הטוב ועל כל התמים במכבי, יוצא כרגע קבל עם ועדה מול אותם ילדים שעושים בדיוק את מה שאתה רוצה לעשות...

הם פשוט בחרו לעשות זאת בדרך שהיא אולי לא הדרך בה אתה היית בוחר... אבל למי איכפת?!? לכולכם יש אותה מטרה... בתום לב קיוויתי שיגיעו היום בהם אוהד א' יפסיק להגיד שאוהד ב' הוא לא באמת אוהד... חשבתי שאולי למדנו כבר שהיום יש פה ילדים ששבוע אחרי שבוע קורעים את עצמם ונותנים מעל ומעבר ומה הם מקבלים לפנים?!? סטירה מאנשים כמוך, אורי, שחלקם אפילו גדל על משנתך והתחנך על ערכיך שאתה כל כך מקווה להשריש כל הזמן...

אז הגיע יום יותר גרוע כנראה... הגיע יום בו אוהד כמוך משתמש בכוח ובידע שלו כדי להטיף לאנשים אחרים... אתה יכול לספר לי כמה שאתה רוצה על ההתרחקות שלך ממכבי וההשארות שלך מאחורי הקלעים... בתכלס? מעולם לא באמת טרחת לעשות את זה... פעם בכמה זמן אתה מגיח ומטיף לכל העולם כמה הוא לא בסדר... "אני יודע"...

נכון, אורי, אתה יודע יותר ממה שאולי אני אי פעם אדע... ונכון, אורי, אתה היית עם מכבי בתקופות שאני לא הייתי קיימת בהן בכלל... ונכון, אורי, יש לך ותק של שנים ואתה ראוי להערכה על זה... אבל די לדרוש אותה בכוח כל פעם...

שים לב לתגובות כאן, כל ה"וותיקים" שהגיבו כאן התחילו ב"אני לא אומר את מה שאני אומר כדי לפגוע בך, אתה יודע כמה אני מעריך אותך"... אתה מכיר אותי ויודע שבדרך כלל גם אני הייתי פותחת את ההודעה שלי במשפט הזה... אבל הפעם לא... כי נמאס לי... נמאס לי לקוות שלא תעלב (כי אנחנו יודעים שאתה נעלב מהר) בזמן שאתה כותב פה הודעות פוגעות עם רמיזות מסריחות על אנשים שיקרים לי ושעבודתם היא קודש והיא משרתת לא רק את מכבי, אלא את כלל קהילת אוהדיה... ולך לא איכפת אם מישהו נעלב או לא... העיקר להגיד את שלך, לרמוס במילים, להטיל פחד על ילדים ש"כל חטאם" הוא אהבת חינם (זה לא אתה שניסית להסביר לנו דבר או שניים על שנאת חינם?! אז הנה הצד ההפוך... למה פתאום אתה לא תומך בו?!)... שבחיים לא יעיזו לעמוד מול שם כמו "אורי משיח"...

לא חסרים אנשים שיגידו "אמן" לכל מילה שלך... אבל די, אורי... די... לא בכל פעם שכמות גדולה של אנשים פועלת בצורה שונה מזו שאתה היית בוחר אתה צריך לחזור לפורום ו"להוציא את האמת האמיתית"... האמת האמיתית שלי היא האהבה שלי... האמת האמיתית שלי היא שאני רואה את "הילדים האלה" מתרוצצים בכל הארץ עם דגלים ועם שלטים, עוברים במעברים הצרים של בלומפילד, מפלסים את דרכם בין אנשים מגעילים על המדרגות רק בשביל שעוד פלקט יהיה במקומו... האמת האמיתית שלי היא כשאני רואה אותם מתוסכלים בסוף הפסד ורואה אותם יום אחר כך משנסים מותניים ומוצאים את הכוחות החדשים כדי לעשות זאת שוב... הם מפתחים חוסן שיעזור להם להתמודד... ואתה יודע עם מה הוא יעזור להם להתמודד? בדיוק עם מה שאתה מנסה לעשות...

גדל פה דור מדהים... אינטיליגנטי, מעורב, מבין כדורגל ואוהב את מכבי...

בטח שהאוהדים של היום הם לא כמו האוהדים של פעם... אבל גם מכבי של היום היא לא מכבי של פעם...

אתה לא זה שתקבע מי טוב יותר ומה טוב יותר... אף אחד לא שם אותך לעשות כך...

דרבי הוא לא מעל הכל... מכבי היא מעל הכל... כבוד הוא מעל הכל...

ובהודעה הזו שלך אין לא כבוד ולא מכבי...

דרבי הוא מותרות, לא כל אוהד כדורגל זכה או יזכה אי פעם לדעת מה זה דרבי...

אתה כן יודע מה זה... אז למה פתאום לפתוח עיניים על אחרים?

שרו שירי דרבי בדקה ה- 40... בטח בגלל זה מכבי הפסידה...

אורי, ביום שתפסיק להתעסק בשטויות תבין כמה טוב צומח לנו כאן...

עד אז... כבר נגמרו לי המילים (היית מאמין?!)...

תהיה בריא.

נהדר...

שיהיה לנו טוב...

:)

7. אם הבנתי נכון את מה שגיא התכוון להגיד בחלק הרלוונטי של הדברים, אז האמירה היא שיש כאן (כפורום פעיל למדי, ובאופן כללי במסגרות המפגש של "הדור" הזה של שער 11) במת מפגש משמעותית, שמתעצבות בה נורמות התנהגות, וכמו בכל מפגש בין 2 אנשים ויותר, קורה בה תהליך חינוכי. בדברים האלה אין וואקום. התהליך החינוכי קורה, ואם אין גורמים משפיעם שימשכו אותו לכיוונים חיוביים, הוא ילך לכיוונים שליליים או יתפזר ויאבד כיוון. מי שרוצה שתהיה לו השפעה על איך שהדברים יראו, צריך להיות נוכח ומורגש במקומות האלה. הדור הצעיר (אני בן 25, אוהד מכבי בערך חצי מהזמן הזה, בתדירות שבה הלכתי למשחקים לא הכרתי אף אחד ביציע עד לפני 6 שנים, וגם כיום אני מכיר בודדים. אני לא שייך לשום ארגון. לאיזה דור אני שייך?) של אוהדי מכבי ילך אחרי מי שיתן לו דוגמא. אם הוא יקבל דוגמא טובה, יגדל פה דור של אוהדים טובים. אם הוא יקבל דוגמא "רעה", יגדל פה דור של אוהדים "רעים". ואם אף אחד לא ידע לתת לו כיוון, יגדל פה דור אובד ואבוד. ולכן מי שחשוב לו איך יראה הדור וחושב שהוא יכול לתת דוגמא טובה, אחריותו להיות נוכח במקומות האלה ולהשפיע. העמדה של המעורבות היא העמדה שממנה אפשר לקבל ביקורת. אבל מהניסיון האישי שלי בתחומים אחרים, הרבה יותר קל להתמודד עם ביקורת משותפים למעשה מאשר עם ביקורת שמגיעה ממשקיפים מהצד.

מה שכתבת, הוא עקרונית נכון אבל אני לא מחלק את האוהדים לרעים וטובים ואני גם ממש לא חושב שהמצב רע. הבעתי את דעתי נקודתית, כאוהד שהיה אתמול בבלומפילד ולא הבין את הפסטיבל המוקדם, כאילו שאנחנו משחקים מול אוויר. זה משהו שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו.אין כאן תורה גדולה או מסר גדול וגם לא ביקורת נוקבת על אנשים שאוהבים את המועדון כמוני.אני לא בקיא ממש בנבכי הפוליטיקה הבין אירגונית אבל אני בטוח שאפשר ללמוד גם מדברים שאורי משיח כתב ולהתייחס אליהם עינינית ולא לגופו של אדם.

8. היי מה שלומכם אוהדי דרבי?

מתרגשים מהדרבי? מוזר גם אני!

איזה הרגשה מוזרה זאת לחכות לדרבי ולחכות שהרגע הזה יגיע מסיומו של הדרבי האחרון,שיקראו לכם אוהדי דרבי,אני אוהד דרבי גאה!

אז כן,אני סופר חודשים,שבועות,ימים ושעות שהדרבי יגיע.

שלום אני אוהד דרבי,גאה להציג בפניכם את טור השצחני והלא מכביסטי לדרבי שיתרחש בעוד כשבוע ימים.

שמגיע הדרבי,אין לי שום מחשבה בראש חוץ מאיך אנחנו הולכים לנצח את הדרבי,כל השאר לא מעניין אותי,אני חייב ניצחון בדרבי.

כי ניצחון בדרבי,זה ניצחון על הפועל,קבוצה שנואה בקרב אוהדי מכבי ותל אביב,זה ניצחון על יוקרה,זה ניצחון על שליטה בעיר,זה שאם יהיה ניצחון זה יצבע לי את החודשים הבאים בשלל צבעי הקשת כי ניצחנו את הדרבי,והחיוך הזה לא ירד מהפנים עד הפעם הבאה שניפגש בדרבי.

הפסד יגרום לי להוריד את הראש ולא להסתכל במראה,כי אני לא יהיה מסוגל לעשות את זה,הפסד וחרב על עולמי,אני יודע שאני מוזר אבל בסדר אמרתי לכם כבר,אני אוהד דרבי.

אז מה בסך הכל ביקשתי?

שתיהיו איתי שאני שם על הגדר,שתתנו לי את הגב לעזור למכבי לקחת את הדרבי הזה ולא איכפת לי באיזה דרך העיקר הניצחון,לא איכפת לי אם תאהבו אותי,או תגידו אוהד דרבי,אוהד קהל,אוהד שחקן,אוהד אבי נמני,לא באמת איכפת לי מה יגידו ומה אחרים יחשבו עליי,על הדבר הזה שיש לי מתחת לרגליים.

אני שמגיע דרבי,לא מפסיק לראות משחקים של דרבי מהעבר,לא מפסיק לראות סירטונים של הקהל בדרבי,תפאורות לשעבר,לא מפסיק לחשוב על השעה שאני יצא מהבית כי בעצם זה דבר שאני לא שולט בזה,מתי שהגוף שלי ירגיש שהוא רוצה בלומפילד אז הוא יהיה שם,ולא מעיין אותו אם יש עוד 10 שעות למשחק.

זר לא יבין זאת,

אפחד בעולם לא יכול לתאר ולהסביר מזה דרבי אם הוא לא חיי את זה,"דרבי" זה כולה מילה,אבל מילה שיש בה כל כך הרבה משמועיות ודברים שאם אני יתחיל לכתוב את זה אני לא יסיים מחר וגם אז זה לא ישתווה למה שדרבי זה באמת.

שחקנים יקרים שלי,

יש לכם בנאדם על הקווים שאתם לא צריכים אותי בשביל שאני יסביר לכם מזה דרבי,רק מספיק יהיה להסתכל ולשמוע אותו לפני שעולים לחימום בדרבי וזה יעשה לכם את זה.

רק אני רוצה ממכם,שתשקיעו כמו שאני וחברי ליציע משקיעים בשביל הסמל הזה שיש לכם על החולצה.

תתנו הכל,כי אין דרך אחרת,תרקו דם על המגרש,תעשו הכל בשביל לנצח בשבילנו את הדרבי הזה,ואז השמיים הם הגבול.

אם רק הייתם יודעים,שבזמן שאתם השחקנים ושאר הקהל ישנים,מה עושים האוהדים(על מי אני עובד,מה עושה השחקן ה-12) אתם לא תאמינו.

אתם תחשבו שרובנו חולי נפש,שאין לנו חיים,ואפילו שקל אנחנו לא מקבלים,אם כבר המינוס בבנק רק גדל וגדל.

אל תאכזבו אותנו,אל תבזו את הסמל,אל תאכזבו את 8 שעל הקווים,וגם אם אין בכם טיפה של זיקה למועדון ולקהל,תעשו את זה בשבילכם בתור אנשי מקצוע שמקבלים מספיק כסף בשביל שתתנו לנו קבלות.

בבקשה,תנו לנו לשמוח.

אז הינכם מוזמנים ביחד איתי לבוא ולדחוף את מכבי לניצחון.

האירוע:הדרבי התל אביב

שעה:20:50

תאריך:24.11.08

המיקום:בלומפילד

אני יהיה שם בשבילם,ואתם?

אני גם אוהד דרבי, השבוע.... :flowers:

9. ולחפש כל פעם איפה לעשות רע ואיפה להיות אנטי=אוהד מכבי אמיתי.

ולשרוק בוז ולקלל שחקנים בקבוצה שלך =אוהד מכבי אמיתי.

לקוות שהקבוצה שלך תפסיד בשביל שמאמן איקס לא יהיה במכבי=אוהד מכבי אמיתי.

למחוא כפיים לקבוצה היריבה וללעוג בקריאות ציניות למסירות של השחקנים שלך=אוהד מכבי אמיתי.

לשמוח ששופט הוציא אדום(בסוף לא הוציא..) לשחקן שלך והשאיר את הקבוצה שלך ב10 שחקנים בתוצאה של 0:0=אוהד מכבי אמיתי.

חשבתי שלוני ילך יהיה קצת שקט,כנראה שטעיתי ובגדול,הייתי תמים ת'אמת בדרך כללל לא מתאים לי אני קולט את התמונה מלאה ברוב המצבים,אבל כנראה שרציתי לבוא מאהבה(מוכר משו לא?)ובאמת לחשוב שכל זה מאחרינו,אבל ההפך הוא הנכון.

אתם תמיד תיהיו שם,למה?

כי אתם רוצים להיות בכותרות,כי אתם רוצים כוח,אתם לא באים מאהבה טהורה למכבי כפי שאתם אומרים,כי אם כן ההתנהלות שלכם היית רחוקה מלהיות כך.

אבל כל הזמן לחפש את ה"אש אש אששששש" זה הכי בריא,זה להיות אוהד מכבי אמיתי,זה להיות אוהד טהור נטול אינטרסים,אז חבר'ה תקחו דוגמא מהם, כולכם לא אוהדי מכבי,יש מעט מאוד אוהדי מכבי באמת,מצטער להגיד לכם אתם לא חלק מזה(אוף גם אני לא),בשביל להיות אוהד מכבי צריך לעשות את מה שציינתי בנקודות למעלה בפתיח של ההודעה.

זה נקרא להיות מכביסט,

זה נקרא להיות אוהד נשמה ולא אוהד עידוד,ולא מה שרבים ממכם וחברי ליציע עושים.

כי להגיד "לנצח בצילנו" זאת ממש לא שחצנות,מה פתאום מה קרה לכם,איפה אתם רואים פה שחצנות?

לנצח בצילנו? מי? הפועל?

זה המשפט הכי שחצני שיכול להיות,וכן אני מסכים לגמרי עם המשפט הזה,אבל הכל הולך לפי מה שנוח באותו הרגע.

זה כי אתם אמרתם,זה כי אתם החלטתם מזה שחצני ומזה לא,מכבייה אתה אולי המשתמש הכי שצחני שיש בפורום(ואני אישית לא רואה בזה דבר רע) אז דווקא אתה בא ומטיף על שחצנות זה דיי מראה לי על צביעות ענק.

אורי,אני לא צריך להגיד שאני מעריך אותך בתור בנאדם ואישיות,אבל עד כאן,אתה לא תבוא ותרקוד על הדם של המשפחה שלי ושל חברי ליציע,סוף לשקרים וחצאי האמת,סוף לאינטרסים.

וברור,בגלל שהתחלנו לשיר שירי דרבי זה מה שגרם לשחקנים לספוג את השיוויון,מטומטם מי שחושב אחרת.

כי ממש השחקנים שומעים את המילים של השירים,ואם השחקנים יתעסקו לי במגרש על המילים שאני שר מהיציע אז המצב יהיה עצוב,אני רוצה שהם ישמעו שהקהל בטירוף ומעניין את הזין שלי מה המילים של השיר,אותי לא מעניין עם השיר הזה מרדים או לא מרדים,אותי מעניין שהקהל ישיר ושהקבוצה תראה שיש לה גב אדיר מהקהל בכל רגע נתון,המטרה מקדשת את האמצעים.

ואני נצתרך לשיר כל המשחק "עודד אמר להרים ידיים" וזה מה שיגרום לקהל טירוף ויתן לשחקנים את הגב אז זה מה שיקרה.

אוהד לא אמור לעניין אותו מה המילים של השיר ואם המנגינה הזאת מטריפה אותו או לא מטריפה,הוא אמור לעודד,ואם כל אחד יתעסק בלעודד ולא בשירים אז המצב שלנו יהיה בשמיים,כל שיר יכול להיות "הנה זה מגיע" רק עם הקהל מצטרף ושר את השיר לקבוצה שלו,ולא יתעסק לי במנגינה ומילים קקמייקה כאלה ואחרות,כוסעמו המילים אתם באים לעודד תעודדו את הקבוצה שלכם שבשבילה אתם באים למגרש,לא אמור לעניין אותכם המנגינה והמילים של השירים,הדברים הקטנים האלה צריכים להכנס לכם לראש,והגיע הזמן שזה יכנס לכם לראש.

ואיזה כיף ננתם לי דודא לפתוח נושא לדרבי,אז ברושתכם,תבלו...

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=96630

קובי, לנצח בצילנו- זאת עובדה היסטורית :) המשפט הזה לא בהכרח אומר שאתה פיבוריט בכל דרבי.

כל אוהדי מכבי ראויים ושווים. הפרספקטיבות שונות...

תימנימני- העולם שייך לצעירים. אני האחרון שיתווכח על כך... בנוסף, התמזל מזלם להתברך במנהיגות מופלאה וערכית-את התוצאות, רואים בכל שבוע...

10. מתוך כל התגובות, עשרות המשפטים ומאות המילים שיכולתי לצטט שכתבת בהווה ובעבר, אני אעשה כרגע רק שימוש בדוגמא הקטנה הזו מהתגובה האחרונה שלך.

תקרא ותגיד לי אם ההתנהגות של הקהל שלנו במשחק מול נתניה + הכח (מהדקה ה- 25 בערך) + מהשער במשחק מול קרית שמונה היא לא...

שיניתי רק שתי מילים מר המכבייה, רק שתי מילים ממה שכתבת פה בדיוק.

ובכל זאת הפלא ופלא איך המשמעות משתנה לה באמצעות דמגוגיה קלה.

וזו סתם דוגמא אקראית כי אני יוצא מהמשרד עוד שנייה הביתה.

ובכל זאת.. ממש לא ראיתי אותך פעיל כל כך בנושאים ההם בפורום.

אני האחרון שיאשים אותך במשהו, אתה אוהד גדול. ענק. אני אישית כמו שאמרתי לקוסמן מעריץ אותך ורוצה אותך פעיל הרבה יורת גם באתר עצמו.

אבל אני אוהב אחידות.

פאק שלי, כבר כתבתי בתגובה הקודמת שאני דמגוג מעאפן ששונא חוסר צדק.

"הגיע הזמן...., שתבינו בכדורגל ומה זה נשמה של אוהד" הא? :)

גיא, ראשית אני רוצה להבהיר- כל אוהד מכבי שבא לבלומפילד ביום המשחק, נותן מעצמו, יוצר תפאורות, מחבר שירים או סתם יושב וכוסס ציפורניו- הוא אח שלי לתשעים דקות. אני אוהב את כולם... אין לי עם זה שום בעיה. שער אחד עשרה- הוא שמורת טבע בכדורגל הישראלי כבר מעל שלושים וחמש שנה.. יש לו רגעים טובים יותר או פחות כמו לכל דבר בחיים אבל הוא תמיד מחמם את הלב ומהווה מקור לכח וגאווה.אין פעם, שאני לא תורם לתפאורה במשחק בייתי(אתמול, לא היו מתרימים, אגב)כי אני מודע לחשיבות של זה, שנים. ההודעה האדומה שלך נכונה לגמרי ומשקפת את המציאות. אם חטאי היחידי הוא שלא כתבתי אותה בזמן אמת- אז אני מודה אבל מסכים עם כל פסיק בה.זה היה מביך ומביש. הנה אמרתי את זה בקול רם(וכל מה שאיה כתבה). הזילזול שלנו בעמדת המאמן, חוסר היכולת לדחות סיפוקים, ההתהפכות המהירה שלנו מאופוריה לדיכאון- הם עוד שלבים באיבוד הזהות המתמשך שלנו שלרובו- לוני אחראי.להביא מומחה לווינריות למכבי- זאת פשיטת רגל ובלוף של המערכת. לחטוף מנויים כי כמה כוכבים מזדקנים הגיעו(ולא לחטוף אותם בלי קשר)-זה איבוד דרך.למשכן את הדור הצעיר של האגודה בשביל זה- זאת חרפה. לא לתת למאמן חודש חסד ולעודד את היריב- לא יעלה על הדעת. לא להוזיל מנויים- זאת חוצפה.

אני לא בא ממקום של להגיד מה לעשות. יש הרבה אנשים מוכשרים ויקרים שעושים ויעשו את העבודה טוב ממני.כל מה שביקשתי- זאת קצת צניעות וכבוד למשחק המופלא הזה. שום משחק שאני מכיר- לא ניגמר במחצית...אם נירגע מהלחץ המדומה והלא ריאלי של אליפות השנה בכל מחיר- אז לא נחגוג במחצית, ניתן למערכת זמן ונהנה גם מחסדים קטנים שקבוצת כדורגל יכולה להעניק-הנאה מהמשחק, חיבור לשחקנים וגם ניצחונות.

11. אני לא מתייחס כרגע לעניין הדרבי והחשיבות שבו, זה ויכוח שלא קשור לגיל ועל זה לא תגיעו בחיים לעמק השווה.

העיקר כי ברמה אישית? אני והפרפר עם אותו ראש.

המנטליות שלי בקטע הזה היא של אוהד הפועל. לא מתבייש להודות.

להמחשה גם לפני שנה ש-99% מהשחקנים והיציעים שלנו (בלי קשר לארגונים) הגיעו שאננים לאללה כי היינו פייבוריטים להזכירכם ביחס להפועל, אני הייתי פסימי לחלוטין כי ידעתי שזה חיסרון שלנו במנטליות- ולראייה אפילו אפילו חרי השער של שיבחון שכולכם קפצתם אני הרגשתי ששומדבר לא סגור.

ואיזה מזל שיבריץ' עזר לי להבין שטעיתי - אם אתם זוכרים את אותן 3-4 התקפות (לב).

------------

בקיצור, לא מעניין אותי עכשיו הדרבי, נעבור לעניין הכללי - כי אני רוצה להתייחס לתופעה הרבה יותר מהותית -

אורי, מעניין מאוד שאחרי נתניה או קרית שמונה לפני שבועיים שהכי הייתי/היינו צריכים אותך כאן,

כדי שתכתוב למאות חבר'ה צעירים שעברו חוויה לא פשוטה ביציעים עם קהל מהדור ההוא (הדור שלך ושלי אורי משיח, הדור שלנו אם יורשה לי להכניס את עצמי לדור המהולל והגדול ההוא) ששרק בוז לקבוצה שלו מהדקה ה-45, מחא כפיים לחילופים של קרית שמונה, שאג "אולה" על מסירה של השחקנים על הדשא, וכמובן קינח מהדקה ה- 85 עם צעקות של "אימפריה אימפריה".

איפה היית אז אורי משיח? ואתה "המכבייה" - איפה היית אז?!?

האם גם אז מכבי היתה כל כך חשובה עבורכם? כי וואלה חיפשתי ולא ראיתי נושאים כאלו כשרן בן שמעון היה המאמן.

אלה מכביסטים? הדור שלך ושלי? או שקל פשוט להגיע לפה ולעשות אבו עלי על ילדים אבל לפחד מדמויות אחרות שלהם יש סטיגמה שחייבים לתת להם כבוד כי הם בני 30 פלוס?

למה לפני שבועיים אחרי בלומפילד לא היה חשוב "להפר את החרם על הפורום" ולכתוב לנו קצת כמו שעשית כרגע?

האם זה לא היה מספיק חשוב כי יש מצב שאתה פועל לפי "המטרה מקדשת את האמצעים"? ואז העפת בן שמעון היתה מעל הכל?

הייתכן?

כי אורי משיח, אני יודע שאתה לא. אבל ככה זה נראה מהצד.

מה עדיף?

הדרבי מעל הכל או להעיף את בן שמעון מעל הכל?

אני שואל וממתין לתשובה. ואל תשכחו את לפני שבועיים, חודש, וחודשיים במשחק אימון שחברים שלכם היו באשדוד במשחק אימון ותקפו בצעקות את המכונית של בן שמעון.

חוצמזה,

אם היינו מנצחים אתמול או סופגים שער אחד פחות (נו, אצל מכבי אלו שני דברים שונים) האם גם אז הנושא הזה היה נפתח?

אורי,

אתה יודע שאני שותף להמון דיעות שלך ואני יודע שבסופו של דבר מסתבר בהמון (המון!) דברים שהצדק היה עימך מלכתחילה,

בעיקר כי אתה מאלו שרואים כמה צעדים קדימה לפני כולנו. וכי אינטרסים אישיים הם לא שם המשחק אצלך (אחרת היית חי הרבה יותר טוב).

אבל בחייאת רבקום, בוא נשים את הקלפים על השולחן - זה באמת לא קשור פתאום לאבי נמני הנושא סינגור הזה?

או שפתאום מכבי תל אביב וההשפעה של הקהל עליה עם מילות השירים שבוע לפני דרבי זה באמת משהו שהבנת שיש בו משמעות? :wubyellow3:

ויודע מה? לא משנה מה התשובה.

בוא נלך באופן כללי למשהו נוסף שאני אשמח אם תיתן עליו את הדעת -

למה בעצם למכבי אין מנהיגי אוהדים אמיתיים?

(הרי כתבת פה בסוג של זילזול/התנשאות כלפי אותן דמויות שמנסות להיות כאלוו - אז זו שאלה לגיטימית שלי כרגע אלייך).

איפה הדמות היותר בוגרת (ברמת הגיל, הרי אתה זה שהכנסת כאן את ההבדל בין דור ישן לחדש) שתגיע לכאן לאינטרנט,

לאתר שמכיל עשרות אלפי כניסות שונות בשבוע ממוצע רגיל,

או לחילופין מישהו שמעביר מסר דרך אחד מראשי האוהדים בשער 11 ו/או שער 8,

ונותן סוג של ביקורת אובייקטיבית רצופה וכמה מילים על המצב לקראת ההמשך?

איפה מי שיידאג לילדים שלי (כי אני מהדור המהולל אז מותר לי לקרוא להם ככה) להסעות וכרטיסים? :D

איפה אותם מנהיגים שאתה כל כך שואף לשים להם תחליף למצב הקיים? :angry:

יש לכם אלטרנטיבה?

הרי לוני איננו אז יאללה אודרופ! נגמרו התירוצים לא? מה מונע מאיתנו בעצם?

אורי, איפה הקהל ההוא של מכבי!? האם ייתכן שהוא פיקציה ומה שהיה פעם לא כזה ורוד כמו שלדור מסויים נוח להציג אותו?

בחייאת, כמה פעמים דיברנו, ישבנו ועברנו רגעים בלי קשר בכלל לספורט והיו מדי פעם רגעים של זילזול וצחוק על סוג העידוד והשירים ביציע?

שנינו יודעים שהרבה יותר מפעם אחת זילזלתם בשיר לטומאסיץ לדוגמא. ועל כך שאנחנו תומכים בקבוצה במחזור השני.

נכון או לא?

אז כן, אני מסכים איתך, ורבים מאיתנו כאן יודעים דרך אגב שאין באמת משמעות לסוג השיר ברמת המילים - על השחקנים בדשא עצמו.

(אני אישית שר את המילים של תורג'מן כשכולם שרים לקמנאן. ייפי היי, הוא נעלב גם מזה לדעתכם? כי יש מצב שזו הסיבה שהוא בקושי מבקיע? :g: ).

אז וואלה - חוכמה גדולה אורי משיח להגיע כרגע ולרדת על ילדים וילדות כי הם שרו יחד עם שער 8 ו-13 שירי דרבי.

הרי הרבה יותר קל לווצתר על הכרטיס שלך כדי שאוהד אחד יגיע וייתמוך בקבוצה (ציטוט שלך להזכירכך).

רק בוא תגיד לנו מי אותו אוהד. כדי שנוכל גם אותו לשפוט כמו שאתה עושה פה כלפי ילדים וילדות.

יחס גורר יחס, תן לי את ההזדמנות לדבר על אותו אוהד שקיבלת ממך את המנוי. מותר? הרי הוא הגיע לתמוך ולא שר שירי דרבי לא?

וואלה פתאום כרגע למילים של השיר יש משמעות? פתאום כן יש להם השפעה על הקבוצה?!?!?!?

עזור לי אורי כי אני קצת מבולבל :g:

מה השתנה פתאום? האם כמו רוב ה-8 שנים האחרונות כמעט הכל כאן מסביב קשור למספר 8?

מצטער כי ככה זה מרגיש לי.

בוא שכנע אותי שזה אחרת.

לא מבקש חס ושלום שמישהו מהיציעים שלנו שהוא בן 30 פלוס יתחיל לארגן לי הסעות למשחקי חוץ כמו בני אדם (או פשוט כמו הפועל פ"ת, אשדוד, חיפה, כפ"ס וכו),

אני לא חי באולימפוס. זה מכבי. אף אחד לא יעשה את זה הרי בשבילי... אני חי על יוזמות של חבר'ה צעירים כי בלעדיהם אין לנו כמעט כלום פה.

(ובמילים אחרות: שנות ה-80 אורי משיח, שנות ה-80. לתת לאבא שלי יוזר שייכתוב פה או שנוותר על העונג שיחשוף את מה שהיה ביציע?).

אני רק מבקש יחס וירטואלי אוקיי?

יש לנו אתר אינטרנט עם קרוב ל- 25,000 כניסות ליום, אז יש לך ולדור המהולל (שלי) אחלה במה.

בוא תהיה אחיד ותתחייב שאתה כל שבוע לא רושם רק מזל טוב לימי הולדת בבוטקה אלא מעלה טור על מכבי והקהל.

באופן אחיד. גם כשהשם יישמור שלא נדע מצרות טפו טפו טפו נמני כבר לא יהיה במכבי.

הולך?

אורי, אני כותב את התגובה הזו רק מ-4 סיבות:

א. כי אני פרפקציוניסט שאוהב אחידות. ומפריע לי העיתוי של הנושא הזה פתאום בתקופה הזו.

ב. כי שנינו יודעים שיש כאן לא מעט בין השורות. למרות שמאות אחרים חושבים שזה נושא נטו על אתמול ותו לא. ורואים את זה בתמיכה שלהם בדברים שלך.

במציאות הרי אתה כבר מקבל טלפונים ובפגישות הבאות שלנו אתה יודע שתקבל על זה תגובות אחרות ממה שהרוב כתבו פה... כי כאן הם שותקים אותם ותיקים שלצערי כבר לא פעילים כאן בפתוח כמו בעבר.

ג. כי לי נמאס שעושים 100 דברים טובים, ואז בגלל פעולה אחת שנויה במחלוקת או שגויה - ישר יוצאים פה על אנשים. זה לא קשר חד צדדי... יו נואו..

(וזה סעיף שמרמז על כך שאני אל הייתי שותף לחגיגה הזו אתמול, אבל זה ממש לא אומר שהדיעה שלי חשובה - כי יש להם זכות! הם קנו מנוי ולא שולחים אחרים ליציע במקומם).

ד. כי אני מבולבל ומחכה לתשובות. היו פה בתגובה שלי 5 תהיות והרמה אחת להנחתה.

Shoot Me

* גילוי נאות: נכתב ע"י אוהד שטוען בלי להסתיר במשך שנים (ומי שמכיר אותי יודע) שהקהל של מכבי ביציעים זה הקהל שבמשחקי הבית הוא הכי תובעני, מפולג, שחצני ומקשה בארץ. על השחקנים, המאמנים, עליי אישית, וכל מה שמסביב חוץ מלתקשורת, שלהם אנחנו רק עושים טוב.

(במשחקי חוץ אנחנו גדולים, כי מגיעים בממוצע עונתי כ- 200 למשחק - אז שם הרבה יותר פשוט).

------

אורי משיח.. אמרתי לך מליון פעם ואני אגיד לך את זה שוב כסיום -

אני ואתה יכולים עוד שנים להיות ממורמרים על המצב בקבוצה ועל כך שחברים שלנו מהדור ההוא עזבו ובנו להם משפחות וחיים אישיים,

אבל מהילדים והילדות האלו בחיים לא ניקח את השמחת חיים.

כייף לי האתר הזה עם הטורים האישיים של האנשים שרואים יותר מאשר: שפונגין מזייף פציעה הו הא,

כייף לי הפורום הזה, כי אין לי בעייה עם "נושאי דרבי שבוע לפני אשדוד" כי לכן תתחברו לוואי נט או תפתחו טלוזייה ותגידו לי אם שם מה שאתם רואים קוראים יותר אידאלי!

מדינה של שכונה של כלום ושודמבר - עם פולטיקה בחצי שקל, תוכניות טלויזיה עם תרבות של שלוליתף אנשים ען מוסר כפול, פדופילים, רוצחים על הכבישים ומושחתיחם בכל פינה.

אז לבוא עכשיו ולנסות לחשוב שמירמור אישי (כמו שיש לי דרך אגב בחיים שלי לא מעט לצערי) יימנע מאנשים עם שמחת חיים לחגוג?

חפשו אותם בפינה. ובעיקר - בוא ננתב את האנרגיות לדברים הרבה יותר חשובים.

תן להם לחגוג מתי אויך שהם רוצים, ותפסיק לכאוב בגלל שטויות.

הם לא אלו שעשו לך, לי או למכבי רע.

ולא יעזור איך שלא תסובבו את זה.

הלוואי ומכבי סיימה אתמול בתיקו 2:2 כי היוזר "צהוב בשנמה" מהפורום של השחקן ה-12 שר שירי דרבי וחגג בדקה ה-40 יחד עם 300 חברים שלו.

כי אז הייתי יודע שיש פה עתיד גם במקרים הפוכים.

ותחשוב על זה. כי אתה יודע שאני צודק. וזה מה שהכי עצוב לי.

שאתה יודע אורי..אתה יודע.. שלא כאן טמון התיסכול והעצב על המצב.

אחרת לא הייתי מגיב פה :(

לא ממש הבנתי במה אני"מואשם" פה.. רק הסכמתי עם חלק מדבריו של אורי. לעיתוי, אין משמעות. רציתי שרבש ימשיך(ואני עדיין רוצה) והעדפתי את נימני על אחרים כי בנתיים, זה לא עובד כשאבי נמצא בתמונה כמו צל מאחורי המאמן..עדיף שאבי יהיה בפרונט והכל יהיה גלוי...

את כל "השחצנות" המפורסמת שמיוחסת אלינו- הוכחנו אתמול. היא פשוט ריקה, חלולה וחסרת כל תוכן...לכן הסכמתי עם אורי.

אני לא דמות ידועה, או חשובה בקהל של מכבי ואין לי שום עניין לחנך או לצבור מעריצים...

אני שם(במגרשים) עם מכבי תמיד.יודע מתי להוריד את הראש (גם להפסיד צריך לדעת) ומתי להרים.

אין לי שום אינטרסים סמויים אבל אני ילד מספיק גדול כדי להבין- שלא תמיד, השמש זורחת לנו מהתחת.....

12. מקודם אמרת שאתה מסכים עם כל מילה, עכשיו רק עם חלקים. אני בטוח שגם זה היה משתנה אם היית מבין שמה שפריע לאורי משיח זה לא ששרו על הדרבי בקדה ה-40. אני מבטיח לך שהנושא הזה הרבה פחות טהור ממה שלכאורה נראה. מתחיל ב-פופ ונגמר ב-ליטיקה.

לגבי השאר, שכל אחד יעשה מה שבא לו.

הטרנד הכי מכוער (יותר מכל הטרנדים הנוראים) שהתפתח פה זה שאנשים מטיפים לאחרים מה זאת מכבי.

אז אני אגלה לך סוד אדוני- כל אחד יתנהג ויקח את מכבי שלו כמו שהוא רואה אותה וכמו שהיא בשבילו.

הטיעון שהילדים האלה שקופצים ושרים לא יודעים מה זה מכבי מת לפני שבוע סופית.

מי שרוצה לקלל שיקלל, מי שרוצה לשתוק שישתוק, מי שרוצה לעודד את הקבוצה היריבה שיעודד, ומי שרוצה לעודד את מכבי 300 דקות ברצף שיעודד.

שכל אחד ילמד את הילדים שלו בבית מה זאת מכבי כמו שהוא רואה אותה.

ואני אגלה לך סוד אישי- אני מת מהדרבי הזה פחד מוות. לדעתי מפסידים.

תבוא ותגיד לי שזאת לא מכבי, אני אגיד לך שזה לא משנה בכלל.

בהודעה הראשונה שלי, ציטטתי את הדברים שאיתם אני מסכים מההודעה של אורי, וגם התייחסתי אליהם בהודעה השניה, כך שאני אכן מסכים עם חלקים!!

אני לא מעורב בפוליטיקות הבינאירגוניות ואין לי ביקורת על אירגון זה או אחר או על אדם ספציפי, אלא על האווירה הכללית אתמול בדקה הארבעים. זה לא קשור בכלל למכבי. רק לצניעות, והבנה מינימלית בכדורגל בכלל ובמצב של מכבי בפרט.לא מתיימר להבין טוב יותר מה זה מכבי, אלא רק רציונליות והכרה מפוכחת של המצב.כל אחד במילא עושה מה שהוא רוצה, אין לי שום אשליות בעניין...

זה פשוט מעליב את האינטלגנציה לחגוג ניצחון לפני סוף המחצית ולחשוב על הדרבי. זאת שחצנות, בורות וחסר ערכי ספורט בסיסים. זה בכלל לא קשור למכבי, אלא לעולם של פנטזיות לא מציאותיות שיוצרות תסכולים גדולים לאחר מכן..

גם אני חושש לפני כל דרבי(במיוחד בשנים האחרונות, שהשחצנות חסרת הכיסוי של מכבי הפסידה, פעם אחר פעם). גם בכדורסל, בעבר.בשבילם- זה כמו תואר.אני מוכן להפסיד את כל הדרבים ולקחת אליפות.. רוצה להיות הכי טוב בארץ, לא רק תל אביב. כל עוד זה לא קורה- זה הופך למשחק שקול שיכול ללכת לכל כיוון...

איתמר, לא העידוד הפסיד לנו נקודות אתמול אבל הלך הרוח הזה, פשוט לא משקף את מצבה האמיתי של מכבי והוא מקסם שווא. כל משחק- הוא מלחמה!!!

לא תענוגות ופסטיבלים במחצית.....

13. שכל אחד ישים את הדרבי איפה שבא לו.

ואל תספר לי על שחצנות כשאתה מצדיק הודעה שמתיימרת להטיף על נשמה של אוהד אמיתי.

בוודאי.. שירי דרבים בדקה הארבעים, זה צנוע, רציונלי, מפוכח ומאד חכם.. הנה האמפריה חוזרת, שניה, היא כבר באה. פשוט מביך.טוב שלא ערכנו הקפת אליפות במחצית..

וכן,אני מצדיק חלקים בהודעה של אורי. אני לא אומר לאף אחד איך לאהוד ולא מטיף לנשמה ובלה בלה בלה.. בגלל "הדרבי מעל הכל " הזה, אתה מקבל מהם צינורות כבר עשור. אז בואו נפתח עוד נושא טירוף, נאנוס אותם כמו זומבים ונחגוג במחצית...

רצוי להבין שאנחנו בינוניים ולהשאר צנועים. את סיסמאות המכביזם הריקניות האלה, נמאס כבר לשמוע כי צניעות וכבוד ליריב זה גם חלק מלהיות אוהד מכבי. לא לפחד אבל גם לא להתרברב... זאת רק הפגנת חולשה וחושף את הפחדים, כי עמוק בפנים, אנחנו יודעים שזה לא זה....

14. מזמן לא נכתבה בפורום הודעה כל כך מדוייקת ונכונה(מה שציטטתי קודם את אורי). במחצית, אמרתי לכל מי שישב לידי, שהמשחק רחוק מלהיות גמור. צריך רק עיניים ושיקול דעת כדי לראות שאשדוד מניעה את הכדור טוב יותר ותגיע למצבים. אנחנו אנדרדוג אבל חוגגים בשחצנות שירי דרבים בדקה הארבעים. אנחנו קבוצה שלא נבנתה נכון, לא מאומנים , רחוקים אחד מהשני, משחקים על כדורים ארוכים, לא מחזיקים פוזישן, לא מנצלים את היתרון של יבוריאן ברחבה ושולחים אותו למקומות בהם הוא לא אפקטיבי(צריך לקבל את הכדור על הגוף וקאמאנן לשטח- ואנחנו משחקים הפוך)הקישור לא מניע כדור(אסוס חייב לשחק)ורצוי לנו להבין מי אנחנו ולהתמודד בהתאם.. הדרבי הוא מעל הכל אצל האדומים, לא אצלנו...

15. כואב הלב שאוהדים רבים לא מבינים שאנחנו לא ברצלונה, ולא מעריכים את העובדה שגם שהובלנו 2-0 אתמול, היד על הדופק הייתה צריכה להמשיך, והשחקנים שמעו את השירים של הדרבי במקום כבר בדקה ה40

זה לא חדש ,שתרבות חדשה של אוהדי מכבי , שמה את הדרבי כדבר הכי חשוב ואולי גם מבחינת חלק מהאנשים, שלא יהיה הצלחות במקום הראשון העיקר "הדרבי והדרבי"

הם חולמים על התפאורה, הם חולמים על העידוד, הם חולמים על האווירה, ועל הנושאים שיפתחו אחרי זה בפורום, "זיינו אותם בעידוד"

אלו שאני "מוחא להם כפיים" זה אלו שהתעלמו בפורום מהמשחק מול אשדוד, ופתחו שלל נושאים לתנ"ך שלהם "הדרבי"

אני תמה האם הדרבי כמשחק עם תוצאה מעניין אותכם? או איזה תפאורה ואיזה ריקודים יהיו בגוש? מי ינצח בעידוד?

אני מוכן לשבת בבית ושמישהו אחר יכנס בכרטיס שלי, העיקר שמכבי תנצח. זה המוטו שלי.

אותי לא מעניין ,בסדר העדיפויות, כל הדברים האחרים, מעניין אותי רק איך לנצח בכל משחק לקחת תארים ולהחזיר את הקבוצה שלי להיות מקום 1 בישראל.

כל אלו שאתמול ביזו את מה שאני ורבים מהאוהדים שגדלנו על מכבי, כל הבושה הזאת והשחצנות הזאת לשיר לדרבי, כאילו זה כל מה שמעניין, בעוד שכל אוהד עם נשמה שקצת מבין בגדול ורואה כדורגל, ראה שהובלנו נגד מהלך המשחק, ששיחקנו על מתפרצות, שאשדוד מסוכנת ושכל כדור עומק זה חצי גול.

חבל שאותם שחצנים שלא יכלו להתאפק לדקה ה90, חלחלו לשחקנים שהמשחק נגמר, והם עלו בלי חשק לחצי השני, ואחרי הגול המצמק כבר לא יכלו לחזור.

מי שיש לו נשמה של אוהד בחיים לא יעשה שטות כזאת כמוכם בעיתוי הזה

.קצת צניעות, פחות שחצנות.

ואלה שיגידו שמכביסט אמיתי לא מפחד להיות גאה וכהנה.. אני אגיד שמכביסט אמיתי יודע מתי הוא טוב ומתי הוא מנצח במזל ולכן יש לו כבוד לא להתרברב ולהתגרות שהוא יודע שמקצועית הקבוצה שלו אנדרדוג.

מוות לנושאי דרבי שלא קשורים לדרבי על הדשא עצמו.

נקווה שתשתנו ושתבינו ש"השנה אבי לא יביא לנו דאבל"

לא כי הוא לא רוצה, אלא כי מכבי לא בנוייה טוב.

תורידו פרופיל, ותבואו לדרבי למלחמה אמיתית.

מסכים לגמרי....

16. טוב מר אין עוד מלבדך.

סבבה..

רשמתי את תגובך המתוחכמת בהתחשב בעובדה שכולה ציינתי כמה זה מגוחך.

העיוורון בנוגע לנמני הוא ידוע ומפורסם.

עכשיו גם מקום שישי הוא סבבה.

אגב, ההבדל בין האימון של אלי כהן לאימון של נמני הוא זהות המאמן.

נדבר בסוף העונה.

אני בכלל לא בטוח שאבי יצליח אבל מי שעושה שביתות איטלקיות באימונים(שנה שעברה אצל ניר לוין- זאת היתה נורמה) מקומו בבית. נקודה.הכדורגלן הישראלי, לא מבין אחרת. הוא מפרש כל מחווה כלפיו- כהבעת חולשה. כשאבי מדבר ליאניק, כמו אל שחקן שעלה מהנוער, זה ראוי וצודק. זה לא ויצו פה, או מעון לאנשים רגישים. מכאן ועד לדעת אם זה יצליח או לא, המרחק גדול אבל צריך להתחיל ביסודות שהם מקסימום רצינות והשקעה, כשאתה לובש את האימונית של מכבי.

17. למה מה?

מי שישמע קאפלו זרק אותו מהאימון.

יאללה.

זה נהוג.

הנה בחיפה העיפו את חרזי מאימון השבוע ואפילו לא קראו על זה בעיתון.

בסכנין זרקו שחקן ואחרי חמש דקות הוא חזר.

רק במכבי ת"א אור שפונדר אוהד מכבי מצלם את זה ומעלה לעיתון.

ככה אנחנו נראים.

ולא זה לא מגוחך....

כי איך אבי שהוא בערך השחקן הכי עצלן בהיסטוריה אחרי ראובן עובד ואלי ביטון (שאליהם באמת אי אפשר להשוות אף אחד) מטיף לאנשים לרוץ?

אותי אישית זה מצחיק.

מזל שאף אחד מהשחקנים האלה לא שיחק איתו, הוא היה נשפך לו מצחוק בפנים.

כי אבי הביא אותו, זאת היתה כוונתי. מעבר לזה, הוא השעה אותו עד יום ראשון פלוס אפשרות לוועדת משמעת. ממתי לא כותבים על דברים כאלה?

ממש לא הבנתי מה הקשר בין האיטיות של אבי כשחקן לבין רצונו לשחק מהר. נשגב מבינתי למה אתה מתכוון. הוא המאמן והוא רוצה לשחק מהר- מאד פשוט וברור.

אגב, אף אחד שם לא צוחק וגם כמעט לא נושם.. שפת הגוף שלהם משדרת משהו שלא היה קיים במכבי שנים- יראת כבוד מהמאמן(ואני לא "חסיד" נימני, אלא חסיד מכבי).

18. אם אבי, האיש שהביא אותו למכבי והאמין בו, זורק אותו מהאימון, גם אסוס יודע שנחצו קווים אדומים ונדרש מהפך מחשבתי מצידו. אולי הוא ירוויח אסוס מורעל ומורעב לדרבי או להמשך העונה.

אגב, אבי נראה מפוקס, סמכותי, חד והכי מחוייב שיש.

19. חוץ מהחלפתו של זנדברג(הטוב במגרש אתמול) במקום בוטאנג שמבלף, החילופים היו סבירים. בגדול, עטר לא היה צריך לשנות, כי הכל עבד לו טוב. טמוז, לא היה רעיון רע(לא פוגע כי לא מקבל מספיק הזדמנויות).

אבל תוכנית המשחק של השקרן עבדה.,..

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.