Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Posts פורסם על ידי המכבייה

1. ממש מצחיק הנושא הזה,

מילא זה היה רק קומץ אוהדים אז עוד הייתי מבין,

אבל עשרת אלפים אוהדים עמדו אתמול על הרגליים וקיללו ערבים, זרקו טרופיות וחפצים למגרש, אפילו כוס קולה שפגעה באחד המתחממים של סכנין,

קיצר אתם בדיחה ומי שלא רוצה לקלל שלא יעשה את זה, אל תגידו לאחרים לא לקלל כי זה לא יעזור.

ואם נקבל רדיוס נגד חיפה? אז נקבל..

והלוואי שגם יפול השידור בטלוויזיה שלא נראה בכלל.

כי אנחנו קהל זבל וזה לא משנה בכלל למה.

אין בעיה עם לקלל, לנהום, לזרוק דברים. רק שיש לזה מחיר.

הרמה של הקבוצה והקהל- דיי שווה כרגע והקרב בעיצומו.

2. מה השלב הבא? הכל עובר עלייך וקקה בידיך?

מה אתה רוצה שאני אקח את ההודעה הקודמת שכתבת, אחלק אותה לסעיפים ואוכיח לך איזה שטויות כתבת?

מצטער, אין לי סבלנות לזה ומספיק לקרוא את המשפט הראשון כדי להבין שהיא מטופשת

אשמח אם פשוט נתעלם אחד מהשני(עמדתי בזה יפה עד היום).אין שום דבר מפרה בדיאלוג הזה(הרי ברור שכבר שנים!!!, הקהל של מכבי, רק מגיב למתרחש במגרש) כשאתה מגיב לגופו של אדם ולא לגופו של עניין.אין בי שום כבוד,סבלנות ואנרגיה להתנהלות שכזאת. איש באמונתו יחיה...

3. את הנסיון להתנשא עם התפלספויות בשפה עילגת תשמור לילדים פה שזה עושה עליהם רושם

אתה מכוון הרבה מעל הגובה שלך ויש לך בעיות רציניות בהבנת הנקרא

נו, תכתוב מתנשא, שוב. זאת תשובה אידיאלית לכל רגש נחיתות שקיים.

זה עילג למי שלא יודע עברית ואני שומר את זה -לראויים ביותר.

אל תתנשא על ילדים.אתה חלק מהם.

אתה ממש ביזבוז של צייסר(ואנרגיה) אבל היי, אתה מגיב למתרחש במגרש.

מאחר ולקחת את זה למקום אישי("תוציא את הראש מהתחת ותפסיק ללקק לעצמך"- ללא כל סיבה נראית לעין), אולי תספר לי מה הגובה שלי? כי מהמקום שאני עומד, אני לא ממש מבחין בך.

מה אוכל אותך מבפנים? שלא מסכימים איתך?זה לא קרה לך מעולם?

אם אתה לא סובל את החום (או את העילגות)אל תיכנס למטבח.

4. המכבייה, אתה צודק 100% בקשר להכל חוץ מהקטע על הערבים.

אין מה לעשות, אתה לא תצליח לשנות את הדעות של אנשים. אתה יכול להגיד שפעם היה יותר טוב בקטע הזה, ואתה צודק. אבל פעם גם לא עשו לך פיגועים כל שבוע וזרקו עלייך קסאמים. כשילדים גודלים לתוך אווירת מלחמה יומיומית כזאת, אין מה לעשות.. זה יוצא להם כמשהו נורמלי.

זה שאין לפוליטיקה מקום בכדורגל זה דבר אחד... אבל אם לא רוצים את זה, למה הם מתעקשים שקבוצות ערביות ישחקו בליגה הישראלית?

ויש סיבה שמעמידים לדין על קריאות "מחבל" לחלאיילה, אבל כששרים "טועמה מחבל" אף אחד לא עושה כלום? וכששרים שהשופט בן זונה גם לא מעמידים לדין?

זה כדורגל למען העולם... האוהדים קנו כרטיסים וזכותם להביע את דעתם. זה בושה וחרפה שנותנים משחקי רדיוס (ונקבל משחקי רדיוס, שלא תטעו) על קללות.

שיסגרו את הכדורגל וזהו, למה צריך אוהדים? הרי במילא הם מבריחים את כולם מהמגרשים.

כבר כתבתי שאני לא ממש מתיימר לחנך אף אחד חוץ מהילדים שלי.בעולם אידיאלי, לא היתה פוליטיקה בספורט. אבל.. זהו לא עולם אידיאלי.ואם החוקים לא טובים צריך להלחם ולשנות אותם. אבל אם זה לא קורה, אז הנענשת היחידה כאן היא מכבי.בטווח הקצר,זה יכול לגנוז לך את תוכניות הרכש(אם הן קיימות בכלל)אם זה נופל על הכנסה של משחק בית מול חיפה(ובצדק רב מבחינת שניידר).בטווח הארוך, זה יכול להרחיק אותו או אחרים. זה לא משהו שאנשים רוצים להיות משוייכים אליו.

מגרש כדורגל זה מקום של אמוציות ופריקת לחץ ומתח. בטח שקיללו, מקללים ויקללו(כולם).החוק לא אוסר עליך לקלל. אין בעיה עם "חלאיילה בן זונה". החוק לא מאפשר קללות על רקע גזעני.זה מה יש. לא אני המצאתי את זה.

מבחינתי, זה פשוט לשים את מכבי בתחתית סדר העדיפויות. וחבל.

5. הציניות היא כדי שתוציא את הראש מהתחת ותפסיק ללקק לעצמך

אם אתה כותב משהו זה לא עושה את זה נכון

כשזה אג'נדה זה עשרות אנשים במקסימום(לא שיש לי בעיה איתם מצידי שישירו את זה כל משחק,אבל סתם לשם הדיון)

אתמול אלה היו אלפים כשכל פעם זה נעשה בהתאם למתרחש במגרש

גם זרקו טרופית על קוון, ממש המערב הפרוע כאן וזאת הסלמה שאני לא מוכן להסכים איתה!

בנתיים מי שדוחף אג'נדות כל היום זה דווקא אתה

אתה טועה ומטעה.אתה מזגזג בין דיעות רק על מנת להתווכח. אג'נדה זה כמה עשרות? איפה? בהיגיון המטופש שלך? וואלה, חישבת את זה לבד?לפי ההיגיון שלך, קרה משהו חריג אתמול בבלומפילד.משהו, שאף אחד לא יכול לנחש כי זה "מגיב להתרחשויות"-עלק. מה קרה? שיחקו נגדך חזק קצת? עשו פאולים?אם היה נגמר ארבע אפס למכבי, לא היו שירים גזעניים?לא באתי מהקיבוץ, חביבי, אל תמכור לי את השטויות האלה. לאחרים פה, יש את האומץ להגיד שכך הם מאמינים ולא מרגישים צורך להתנצל על זה. אני מעריך אותם יותר ממתיפייף כמוך , שיושב על הגדר והוא בעד הנגד ונגד הבעד.

אני מקדם שפיות ואת האינטרסים של מכבי.שום דבר אחר לא מעניין אותי, שאני כותב כאן.בעולם שחור ולבן , זה בטח הופך אותי לשמאלני מאנייק. כי קלישאות וסטיגמות מפשטים לכולם פה את החיים.עצימת העינים שלך(או השתתפותך הפעילה) מהנזק שזה גורם, עם כל מיני סיפורי סבתא על התאחדות וחוקים מטופשים, מוציאה אותך מגוחך.אולי שיהיו לך ילדים, תבין ותוכל לראות מעבר לפוזת המרדנות המאד פשטנית ורדודה שלך.ממש ג'ימס דין על סקטים.

"זרקו טרופית על הקוון" - אז לך תפגין מול הלוזוניה במקום לבלבל לי את המוח.

ממש פורע חוק אתה. בטח, לא אתה זה שמשלם....לצערי.

6. כמה פעמים הקהל של מכבי משתין על הקבוצה? אתה יודע, זה קורה אחרי 12 שנה הקבוצה משתינה על הקהל.

אנחנו נרטבים פעם אחר פעם, אבל מידי פעם גם לנו יש להשתין.

הקהל של מכבי נהם לקמאנן כי הקהל של מכבי שונא שחורים? או כי הוא רצה להוציא אותו מהמשחק?

על מה יש להתנצל בפני טומסיץ? על זה שהוא הגיע והיה אנטי כדורגל עוד לפני תחילת הליגה?(ואני הייתי מאלה שרדשו שתינו לו זמן ותמכו בו, אבל די, עייפתי)

לקהל של הפועל יש גרעין גדול, שבטוב וברע הוא שם.

לקהל של מכבי יש גרעין גדול, שבטוב וברע הוא שם.

ההבדל בין שתי הקהלים, כשמכבי משחקת כדורגל, או בעצם, נלחמת! הקהל של מכבי מסוגל למלא כל מגרש בארץ, והפועל לא.

אז באמת יש לי יותר גדול ככה זה היה בפעם האחרונה שבדקתי.

תפקידנו לבוא, לעודד, לתמוך, להיות שם, להשפיע לטובה, להיות בטוב וברע.

ותפקידם של הקבוצה זה פשוט לתת לנו קצת לחימה וכדורגל.

כמעט 12 שנה שזה חד צדדי. אבל העיקר שאנחנו אשמים, ככה זה שהקהל של מכבי תומך במשך השנים, אנשים כבר לא יודעים להעריך.

מתן, מצבה של מכבי כואב לי כמו לכולם.ונכון, אנחנו אוכלים חרא כבר שתיים עשרה שנה. אבל אנחנו לא נקיים בסיפור(שאני אומר אנחנו, אני בוודאי מכליל את עצמי)למרות שאנחנו גם קורבן.ובאמת שיבאס אותי לא לארח את חיפה עם קהל.

7. אני כבר לא מדבר על הכיעור שיש בזה והאווירה השלילית שזה יוצר. זה עינינו הפרטי של כל אחד ואני לא מתיימר לחנך. אבל בתקופות קשות כאלה, לא צריך להעמיס עוד בעיות. קללות לסכנין לא יתן לנו עוד נקודות בטבלה.רק אובדן הכנסה ואובדן ביתיות.

אגב, אני לא חושב ששניידר קנה מפלגה פוליטית עם מצע מובהק.

8. איך בסופו של דבר הקהל אשם, את זה אני בחיים לא אבין.

הקהל מגיע למגרשים בשביל לראות כדורגל ולהנות מאווירה טובה.

הקהל לא אשם שהקבוצה משחקת איך שהיא משחקת, אני חושב שלקהל אין יותר השפעה על השחקים, ולא, זה לא בגלל שאנחנו לא יכולים, זה בגלל שלשחקנים לא אכפת.

לא אכפת להם שתעמוד ותשיר שירי הלל למכבי, לא אכפת להם שתשיר לנמני, או תצעק מוות לערבים. אכפת להם מתי נגמר החודש ואפשר להתחיל להתפרק.

מי שמאשים את הקהל במצב של היום הוא אדם קטן מאוד, הקהל של מכבי נותן לקבוצה הכל ובכל פעם, בכל עונה, הקבוצה משתינה על הקהל בשקט.

אנחנו הקהל היחידי בארץ ואולי באירופה, שכ"כ נאמן לקבוצה שלו בזמנים קשים, גם כאשר קוראים לנו "קהל הצלחות"(הצלחות? הא? אנחנו? מתי?) אנחנו באים וממלאים את כל בלומפילד גם כשאנחנו במקום האחרון. תומכים, מעודדים ונותנים את הכל לקבוצה, וגם אחרכך הקקבוצה משתינה.

הכי קל זה לבוא ולהגיד, "תשאלו את האבות שלכם" רק שהאבות שלנו גדלו על מכבי אחרת, על מכבי מפחידה יותר, על מכבי שמחוייבת קודם כל לקהל!!! אחרכך לסמל ולמועדון, ורק אחרכך לעצמם, למשכורת שלהם ולקידום שלהם. היום אתה בשנת 2000, לשחקנים לא באמת אכפת מהקהל (חוץ מכמה) והם זורקים זין למרות שאנחנו תומכים בהם פעם אחר פעם.

לגבי המשחק מול סכנין, מה רע במה שהיה? סוף סוף הקהל הגיב למשחק ולא עודד במשך 90 דקות קונוסים שלבושים בצבע צהוב ומשחקים בשביל מכבי, או בשביל המשכורת.

התפקיד של הקהל זה להגיב לאירועים המתרחשים על המגרש,

במידה והשופט עושה משהו שנראה לנו כנגדנו - לקלל.

במידה ושחקן נכנס בשחקן של מכבי וכמעט מעיף לו תראש - לקלל.

נכון, אז הוא ערבי אז יותר קל לנו לצעוק לו "מחבל" אבל אם זה היה אבוקסיס לדוגמא, היינו צועקים לו "בן זונה" "חולה ****" ונוהמים לו, נוהמים לאבוקסיס? איזה גזענים אנחנו!

מי שטוען שאנחנו גזענים כי קראנו לשחקן ערבי מחבל, יש מצב שהוא גזען בעצמו.

לא אכנס איתך לוויכוח, כמה פעמים הקהל של מכבי משתין על הקבוצה שלו אפילו שלא בידיעתו. אולי ננהם למסודי ולקאמנן אחרי הפסד גביע, ונגיד שאנחנו מגיבים למשחק.או נתנצל בפניו ובפני טומסיץ לאחר שהנזק נגרם.או ננסה לנהל את מכבי, כי אנחנו הכי מבינים מכולם...

ותפסיק כבר עם האגדה הזאת ששלך הכי גדול. הפועל, הקבוצה הרביעית בארץ מבחינת קהל, בפור ענק מתחתייך, מביאה אותה כמות קהל כמו שלך.תפקידנו זה לתמוך. אנחנו לא עושים טובה לאף אחד שאנחנו באים...

9. ממש נוסטרדמוס

אני מנבא שבדרבי הבא המילים אבוקסיס וסרטן ישתלבו להן ביחד ביציעים

למה הציניות המיותרת הזאת? טענת שזה היה אמוציונאלי ואני אומר שזה מבויים וממוחזר כבר שנים.

זה פשוט בחירה בין טובת המועדון(למרות החוקים הטפשיים) לבין אג'נדה פרטית שלא קשורה למכבי. כל מה שמסב נזק למכבי, אמור להפריע לכל אוהדייה. זה עד כדי כך פשוט ועזוב אותך מפלפולי התאחדות ולוזוניה. אתה רוצה להלחם בזה חוקית-תילחם. אם אתה לא נלחם- אל תגרום נזק.

10. וואלה נדפק לכם הראש. שניידר בא אז צריכים להתקפל מעכשיו ולוותר על הרצונות שלנו כקהל?

מה ההבדל בין סכנין לכל קבוצה אחרת? למה נגד בית"ר אנחנו יכולים לשיר "בית"ר הזבל של המדינה" או נגד הפועל "מי שלא קופץ עכשיו אוהד הפועל איש חמאס" או "חיזבאללה חיזבאללה" ורק נגד סכנין אסור לנו חס וחלילה להוציא את המילה מחבל וכל מה שקשור לכך? מי הם בכלל? למה שאנחנו כקהל ניתן יד לכל ההגנה הזאת כלפי הערבים? גם למאיר כהן קראנו מחבל, נו אז? כמה בכיינים אפשר להיות? אין פה שום דבר שלילי, להפך. אנחנו קהל שעומד על שלו ועל העקרונות שלו. זה לא קומץ ששר, זה כל הקהל שר!

עכשיו תגידו לי עונש רדיוס, אז אני אומר שאין פה שום גזענות. אז אתם תגידו שככה קבעו בהתאחדות. אז אני שואל אתכם: אם בהתאחדות יאסרו על קפיצות ביציע גם תפתחו נושא בכל פעם שנקפוץ? אם בהתאחדות יקבעו שנגד ערבים אסור לשיר את ההמנון מחשש לביזוי ההמנון, גם אז לא תשירו ותצאו על כל מי ששר? זהו איבדתם את הדרך שלכם? העיקר שחס וחלילה המועדון לא יפגע כספית נכון? שחס וחלילה שניידר לא יתעצבן?

אין פה שום גזענות! יש פה אוייב שבידיוק כמו שאנחנו נקלל את הפועל כך גם פה נקלל את האוייב, ואם בהתאחדות קבעו שזה עונש אז אנחנו נלחם בהם וניתן לצדק לנצח, כי פה אין שום סיבה לתת עונש רדיוס.

אם להתקפל אומר- לעודד את הקבוצה, להיות מודע שיש על תנאי ולא לגרום לנזק כלכלי ומיקצועי- אז כן.

העקרונות של מכבי- זה לנצח על המגרש או לפחות לעשות הכי טוב שאפשר. כל השאר- זה המצאות!!!

נולגד,ממש אמוציונאלי. הייתי מתערב איתך ביום חמישי שזה מה שיקרה.ולא יהיו הרבה כאלה ברדיוס הבא...

11. התגובות פה מייאשות.אנחנו מחרבנים במקום שאנחנו אוכלים. לא נכנס בכלל לפוליטיקה. אלא לנזק תדמיתי וכלכלי. למה שאנשים ישקיעו במשהו כל כך מכוער ושלילי? אתמול היה צריך לקחת שלוש נקודות מעוד קבוצה חלשה בליגה, בבית. לא יותר ולא פחות. אולי "בעזרתכם", נאבד את הבית מול חיפה כשאנחנו זקוקים נואשות לנקודות.

צבר,מה אם לקחת אחריות למעשים שלנו? אי אפשר להאשים את כל העולם בטיפשות שלנו, תמיד.לנהל היא לא יודעת, אז אתה רוצה שתתעסק בחינוך?

קובי,אני גם זוכר את החתמת זועבי. זה לא היה אישיו בכלל.

טיילר דרדן(אחלה ניק), זה לא שפעם הקהל היה שמאלני.זה פשוט לא היה רלוונטי.

עמיעד, הודעה גדולה שראוי שתיקרא שוב ושוב.

לא בא לחנך אף אחד או לגרור את הדיון לפוליטיקה. רק לחשוב על האינטרסים של מכבי למרות שזה נראה כמו הדבר האחרון שמעניין אנשים פה.אם אתם חושבים שאין יותר נמוך מזה- אתם טועים.זוהי כרוניקה של מוות ידוע מראש.

האווירה העכורה סביב המועדון הזה- את זה הילדים הקטנים שבאים היום לבלומפילד, צריכים לספוג. העתיד נראה עגום.

12. לפני כשנה וחצי, הלכתי עם שני ילדי, למשחק אימון בקריית שלום מול סכנין. וואלה נחמד. שמש, מכבי, והילדים שלי חוווים מכבי מקרוב. נגמר בפיצוצי חלון אוטובוס, קללות, אלימות,עומר פרץ עוזב את המתחם כי מקללים אותו, סכנין, שנסעו שעתיים וחצי למשחק אימון(שמשרת אותנו גם) חוזרים עם אוטובוס מנופץ והילדים שלי מבוהלים ואני לא ממש מבין למה אני קשור לזה...

היום, שהמועדון חסר העמוד שידרה שלנו(וכולם! שם חסרי עמוד שידרה,), שוב לא מנצח בבית, ותלוי לנו רדיוס על תנאי, האוהדים הנפלאים שלנו בוחרים לפגוע בקבוצה.קטונתי מלהילחם בכם בלא להביא פוליטיקה או גזענות למכבי(לא שמאל ולא ימין) אבל זה נראה לכם הגיוני? להוסיף עוד בעיה?אתם רוצים רכש, אתם רוצים שישקיעו במועדון ואתם מתנהגים כמו ביוב? מה איכפת שהם ערבים? אנחנו רוצים פה שלוש נקודות.זה היה קריטי. למה ששניידר(או מישהו אחר) ישקיע במועדון כזה שהאוהדים נותנים גול עצמי? אתם רוצים השקעה כספית אבל גורמים לרדיוס והפסד של כסף!!! וזה לא חשוב אם זה יופיע בדוח השופט או יופעל בגביע הטוטו. אתם חיבלתם בכספים של האגודה שלכם(מבחינת הכוונה). לאן אתם רוצים להגיע?לביתר? לחרא הזה? עם כל הפוזה הכהניסטית הזאת.. אתם אוהדי מכבי או מה. סכנין, היא קבוצה בליגה הזאת. היא לא שונה מאף אחת אחרת ברמת נקודות ומיקום בליגה..אתם מרחיקים קהל אחר של מכבי , שלא מזדהה עם זה. לא היינו במקום הזה מעולם. מכבי לא היתה פוליטית ולא גזענית.רק לנצח!!! העסיק אותה. לא התיסכול הזה,הרעל הזה, ההרס העצמי הזה.

אין קיצורי דרך בחיים.לא נתתם לאף מאמן לעבוד בשקט ועכשיו אתם נושכים שפתיים. כי אולי הבעיה יותר עמוקה? אולי אבי הוא לא מלך המשיח? אולי תקחו אחריות למעשים שלכם?לחוסר סבלנות וסובלנות שלכם? אתם הרי רואים- זה חולה, רקוב, גוסס.ואבי, שחקן עבר מפואר, הוא רק בן אדם. הוא גם טועה. בתוצאות, חילופים, שחקנים שהוא הביא וזה לא פשוט גם עבורו.במקום שלטים שחצניים לדרבי הבא וחיקויים גזעניים של ביתר , אולי כדאי להתרכז במכבי עצמה ובהצלחתה?

כי מכבי תחת נימני- לא כובשת יותר, לא מנצחת יותר, לא מחוייבת יותר, לא מצליחה יותר.אין למאמן מכבי היום- שום השפעה(בדיוק כמו קודמיו). זה בינוני, חלטוריסטי ומעליב. זה היה נחמד שהוא סגר חוזים גבוהים לשחקנים ורחוק מהאש אבל זאת היתה אשלייה. זה רקוב. וזה מתחיל בנו. אם אתם פוגעים בקבוצה(כלכלית) אז אפשר לסגור את הבסטה. ניצחתם. הצלחתם לדרדר את המועדון הזה לביוב(שנתיים רצופות של מלחמות הישרדות- לא זכורות לי)ולשיא השפל.מכבי, היום, זה המקום הכי מכוער!! ונמוך שיש בליגה שלנו. אין שם חדוות יצירה, קרן אור, רק בית קברות לשחקנים ואוהדים. אבל חשוב שכולם ידעו- מוות לערבים.

גדולים הייתם היום. הבנתם למה מכבי זקוקה ונתתם לה את זה.התחברתם מצויין לצרכים של המועדון שלכם.

הבנתי כבר שההנהלה שלנו, זה לא פאר היצירה.חסרי מושג וגונבי דעת.

אבל מסתבר שהנכס היחידי במועדון הזה(הקהל), חולה לא פחות- זה שהמליך מלכים וזרק מאמנים ויצא למחאות, זה שהרס שחקני בית, שנהם לשחקן בית שלו(סיאם, שעבר את כל מחלקת הנוער שלנו) שמחא כפיים ליריב על מנת להשפיל את קבוצתו, הקהל הזה שאיבד סבלנות, ערכים ומידה, שלא נתן לשום דבר לקרות באופן טיבעי, שרוצה הכל , מהר ועכשיו ולא מבין שהוא מטביע את הספינה.

זה חג חנוכה עצוב מאד וזמן לחשבון נפש. העשור וקצת האחרונים, מאיימים להשכיח את היופי של קודם.המכבים של עכשיו, לא יחוללו ניסים, כי הקהל של היום- לא מאמין בזה.יש לו את האג'נדות שלו.

פעם היה טוב יותר. תשאלו את האבות שלכם....

13. מכבייה,הכל טוב ויפה ואתה צודק במה שאתה כותב,אבל מה אבי אשם בזה?

אבי נמני נקרא להציל את המולדת והוא כמובן לא סירב,בפעם המי יודע כמה.

כל הדברים שאמרת צריך לעשות בלי קשר לאבי נמני,וביחד עם נמני.

במועדון אחראי ומנוהל נכון, לא צריך להגיע למצב של להציל את המולדת.החטא הקדמון זה המינוי שלו למנ'גר. כי זה מפעיל לחץ על כל מאמן שמגיע, מפעיל לחץ עליו ויוצר שמועות וערפל(מי קובע מה, מי הביא את השחקנים וכאלה).באירגון ספורט מסודר- שקיפות והירככיה, זה הכי בסיסי שיש. אחרי מפגן האהבה הנפלא שאבי קיבל במשחקו האחרון, לעיני שניידר, היה ברור לכולם במערכת כמה עוצמה ואהבה יש לאבי, אצלנו.את זה, אפשר היה לתעל למקומות אחרים(אחראי קשרי קהילה, שגריר של המועדון,מעורבות במחלקת הנוער, לא חסרה עבודה במכבי).

על נכונותו של אבי לקחת עליו את התפקיד הכי כפוי טובה שיש בספורט הישראלי, אפשר רק להגיד תודה ולאחל לו ולנו הצלחה.אבי תמיד יהיה שם בשבילנו.

איך המועדון הותיק והמצליח בארץ, מגיע למצב מיקצועי אבסורדי כזה(שהאיש הכי חשוב בפירמידה המיקצועית, מעולם לא אימן לפני כן ושכר לימוד משלמים בכל תחום)זאת כבר שאלה אחרת.

14. כתבת דברים יפים

אנחנו עסוקים שנים במלחמות והמלכות ולא בגללנו

בעוד הקבוצה ירדה ממעמד אימפריה והיא שכונה המנוהלת רע

רק דבר אחד

אבי נימני לא אשם שהוא בניגוד למכביסטים שציינת למעלה, שמכרו אותנו בשביל כלום, כן מכביסט מהזן שאנחנו כל כך רוצים

גיורא שפיגל? חה חה חה בוגד עלוב. הוא עשה הכל שלא תקבל את אלירן דנין בן יוסף או כל שחקן אחר, ושנרד ליגה מבחינתו

צביקה רוזן מכביסט, אבל לקח גביע עם הפועל

איווניר מת שמכבי תפסיד כדי שהוא יחזור, ואל תשכח בחיים מה איווניר עשה לך במכבי נתניה ובני יהודה, תנועות מגונות לקהל ושנאה אטומית ופאולים

ויקי... מיותר. הפועל אלי כהן ת"א הבן שלו אדום מנערים ב

בני טבק? בושה. עבד של לוני ואיך שזרקו אותו פתאום מלכלך....

נימני זה מכבי. הסמל היחידי ביחד עם המגן דוד והצבע הצהוב כחול

וכל מי שאומר אחרת, הוא בוגד במילה "אוהד מכבי"

מכבי האמיתית, שהייתה אימפריה ומקום 1 ומועדון מפואר, לא קיימת.

אורי,

לא היתה בכוונתי להשוות אף אחד לאבי. רק לציין שהיו למועדון הזה בעבר גיבורים- על כר הדשא.לכל דור היה את הגיבור שלו.אבא שלי זכה לראות את שייע ולהעריץ את גיורא וכך הלאה(אגב, הוא מטורף על נימני).נוצר וואקום מנהיגותי בתקופת איש הגשם, שכמעט ריסק את המועדון הזה.אבי היה שם ובגדול ואסור לשכוח את זה.

מה שחסר למועדון הזה- זה ניהול, חזון וקבלת החלטות נכונה. אחד שיציב יעדים ויגשים אותם, ישקיע ויפתח תשתיות, יבנה מבנה היררכי הגיוני ולא יחפש רק לשרוד את השבת הקרובה.אחד שיטפח את אבי בהדרגה כי מחלקת הכדורגל, משוועת לאנשים כמוהו ויש המון עבודה לעשות.

בחיים יש יותר צבעים מרק שחור או לבן.אני לא מאמין שמישהו מהכותבים כאן, מסוגל בכלל להרגיש רגשות שליליים לאבי.זה לא יעלה על הדעת בכלל. לכל אחד מאיתנו, יש את רגע אבי המיוחד שלו.

אם לא יוצרים פה קהילתיות, לא מטפחים את הקהל(מחירי כרטיסים ואוזן קשבת),לא נותנים לאנשים מוכשרים שיודעים לנהל מנגנון(כמו איציק, אורי)ורוצים לתרום- את ההזדמנות, לא מקימים מערך סקאוטינג ארצי(למה שלא אנחנו נגלה את הגולסה הבא?),לא משפצים את החורבה הזאת שנקראת קריית שלום(ראיתם איך חדר הגביעים שלנו נראה?) , מפוצצים סכומי כסף דימיוניים על זרים וקמפיינים מגוחכים במקום על תשתיות וכח אדם איכותי(כי חייבים למכור מנויים בקיץ ועל הזין תוכנית מיקצועית ארוכת טווח)- אז מה מצפים מאיתנו? שלא ניהיה מבולבלים, חשדניים, יתומים?

15. במועדון מתוקן, שיש לו דרך וחזון, מאמצים שחקן עבר וענק כזה ומשלבים אותו במועדון בהדרגה(באיירן כזאת)כחלק מתהליך ארוך טווח. לא שורפים. זה לא סטוץ פה. שילמד את המערכת מהתחלה עד הסוף. נותנים לו להנות ממעמדו בתפקידים כמו- סקאוט, אחראי קשרי קהילה(כמה מכבי זקוקה לתפקיד כזה), מנהל מחלקת נוער, או אפילו מממנים לו לימודים רלוונטים לתחום שבו רוצים בו. נותנים לו להשתכר ממכבי(כי מגיע לו) ויוצקים לו תפקיד עם תוכן שלא ישרוט אותו. לאט לאט הוא יתקדם(ולא יציל את המולדת עם החתמות חפוזות).

החטא הקדמון הוא לא שאבי מאמן, אלא שהוא מנהל מיקצועי שכפוף למאמן, אבל מהווה צל(אם רוצה או לא, מתוקף שמו)שחוסם את השמש.לא ראול, לא דל פיירו, לא מלדיני ולא גיגס יקבלו מישרה כל כך חסרת אחריות(מבחינת פזם) במועדון שלהם. להפך.(עיין ערך- בארזי,ברונו קונטי, רומיניגה,אולי הנס,בובי צ'ארלטון, מקלייר, סולשיאר).ואף אחד מהקהלים שלהם-לא יצפה לתפקיד כזה בכלל.

אבל מכבי זה לא מועדון מתוקן כבר שנים. ואיבד את הדרך. ומקשיב לרחשים מהקהל. ושולף מהמותן.

אבי, היום, הוא בראש הפירמידה גם בגללנו. הפכנו לעובדי אלילים. עשינו לו ולנו נזק.דרק שארפ, יקבל משמעון מה שירצה מלבד לקבוע מיקצועית כרגע(יש לכם ספק שהוא ישתלב במערכת?). גם אבי היה אמור להיות כזה.להנות "מהפנסיה" שלו בתפקידים מקבילים ואולי לקרוא לו במקרה חירום. אבל מכבי "ייצרה" מקרה חירום מעצם הגדרתו כמנהל מיקצועי(צל) כדי להגן על עצמה. מאיתנו. זה עוול לו.

אנחנו אוכלים את מה שבישלנו, כי מאמן זה מיקצוע.ומנהל מיקצועי שקוראים לו אבי נימני, זה צל לכל מאמן שיבוא.

אבל זאת מכבי.היא כבר מזמן איבדה את דרכה. וגם אנחנו שמתבלבלים בין האינטרסים. במדריד, טורינו, מילאנו, מינכן ומנצסטר, זה לא יכול לקרות. מנהלים שם קבוצות כדורגל רציניות. רק אצלנו- " אבי הוא המלך או המלך הוא עירום".

איפה מכבי בסיפור?

אנחנו בית שימוש אחד גדול.

טוברוק מייצרת מחלקת נוער טובה יותר. חיפה סוגרת על מאזן האליפויות.הפועל עושה מקסימום מהמעט שיש לה.

ורק אצלנו , מתעסקים בהמלכות.

אז תדעו שפעם זה היה שייע, פעם גיורא, פעם ויקי, פעם אבי'לה פעם בני, פעם מוטי. והשיירה המשיכה כמו בכל מקום נורמאלי.

אבל תמיד היתה מלכה אחת ורק אותה, נשבעתי לאהוד.

אבי הוא קורבן, גיבור ואופורטוניסט- בגללנו.איבדנו כל חוש מידה כי חיפשנו הזדהות בתקופת איש הגשם( לוני) ואנחנו לא מרפים. לא נותנים לשום דבר, לקרות ולצמוח בצורה טבעית. לכן אנחנו מתחת לאדמה , כל כך הרבה שנים.

16. המשפט הידוע הוא: "להצלחה אבות רבים אך הכישלון הוא יתום".

לא שזה משנה, אני גם ככה לא מבין איך זה קשור לנושא (אבל די ברור לי שבין כה וכה יהיה פה מספר דו סיפרתי של ע"מ שיפליגו לעולמות אחרים שאין להם קשר אחד לשני).

בדיוק- בניגוד למשפט הידוע.

אין כוחות להסביר את עניין הקשר.

17. מה נראה לך? אתה באמת חושב שבגלל שילד מפגר כתב משהו הפילו את הפורום ליומיים, נראה לך שכל פעם שילד מפגר יכתוב משהו נפיל את הפורום ליומיים?

אני לא "אניח שזה נכון" ויזרום איתך, אוהד מכבי שלא מבין שזה נכון לא מכיר את הקבוצה שלו מספיק טוב.

העניין הוא דיי פשוט ואני לא מבין למה אתה מסבך אותו- לא כל מה שהיה מותר לכתוב על ניר לוין, אלי כהן או רב"ש, בהכרח מותר לכתוב על אבי, בטח שלא בניסוח בו נכתבו הדברים לאחר המשחק האחרון, תגובות עניינות תלויות הרבה גם בניסוח של אותן תגובות.

בלי להכנס לסוגיית אבי(גדול שחקני מכבי שאני ראיתי), אני לא מכיר את הקבוצה שלי, כבר קרוב לשלוש עשרה שנה- מודה ומתוודה.מתעסקים ומסתבכים בכל דבר אפשרי חוץ מלשחק כדורגל ולהיות הכי טוב שאפשר.ובניגוד למשפט הידוע-אבות רבות לכישלון.

18. מי שראה את טריקה בקמפיין הנוכחי של קבוצתו בליגת האלופות, מבין איך הדברים עובדים.

קלינגר בעצמו(חסר תקדים לדעתי) עוזב את מחנה האימון של מכבי ונוסע למחנה אימון של קבוצה אחרת, להחתים שחקן סופר מוכשר, אבל מה, לא חלוץ(וכל זאת, לאחר פציעתו של דוארטה, כשמכבי משוועת לחלוץ)אלא עוד מספר עשר, בנוסף לכל מספרי העשר שכבר יש. טריקה, שטען שהוא לא חלוץ, לא מקבל הרבה הזדמנויות אבל מאד מרשים במעט שהוא מקבל. כפרס, הוא הראשון שנחתך בינואר. היום, מתברר שהוא שחק נהדר ולגיטימי גם לרמות של ליגת האלופות. יש הסבר לביזבוז הזה? לגילגול הלאה? להחלטות הלא מיקצועיות? האם נלמד הלקח?כמה זה עלה למכבי ומי הרוויח?

מגוחך.....

19. ביתר זה משחק בונוס כבר שלוש שנים. יש רק מה להרוויח. בטח היום, כשהיא כבויה ורוצה להעביר את הזמן. זה לא מבחן רציני, פתח תקווה יהיה קשה יותר. שם אין את האנרגיות של בלומפילד מלא שמשפרות אותך.. שם צריך להביא מעצמך.

20. אני לא דברתי על הפועל או על הנושא בכלל

אני מסכים עם רוב ההודעות כאן אבל דווקא ציפיתי שזה יציק לך יותר מזה יציק לי שמכב* הפכה להיות הביטר ירושלים החדשה

לא צריכים ערבים בקבוצה? מה הקשר בין "נושאי דגל השוויון ובלה בלה" (חוץ מזה שאני מדבר כפרט ואני לא מתיימר לייצג אף אוהד הפועל אחר)

לזה שפעם הקהל של מכבי לא היה קיצוני כ"כ ונגד "ערבים"

המכבייה כמו שכבר אמרתי אני מסכים עם העניין הספציפי על טועמה אבל אני דברתי על הגזענות שגואה בדור הצעיר של האודהים שסתם נראה כאילו מתאים להם ללכת עם הזרם המאאגניב זה עצוב

אתה יכול לראות את זה בהודעה שנכתבה כמה הודעות אחרייך על ידי יקיר

ואם כבר דברנו על סאלם

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3633996,00.html

אני גם חושב שזה עצוב אבל כל אדם רשאי לדעתו.הדבר היחיד שמעניין אותי בשחקן, זה אם הוא מסוגל לתרום לקבוצה שלי.בעבר הייתי גאה שמכבי לא לוקחת צד בעניין הזה ומתעסקת רק בספורט. היינו ניטראלים(באופן יחסי כמובן)ומחוייבים רק להצלחה מיקצועית של מכבי.

21. הדור שלא ידע את סאלם

באמת הנימוקים שלך אדירים

וגם לא ידע את זועבי. מוצאו לא מעניין אותי(ולא אמור לעניין שום קבוצת ספורט מיקצוענית).רק אי נחיצותו המיקצועית והשייכות המנטלית והסמלית אליכם. לתת לרודי את הזמן והביטחון(או למלול או בוזגלו).

22. ביום חמישי לא ישארו כרטיסים למשחק מול הפועל(4 ימים לפני) ולמשחק מול בית"ר בעוד חודש נמכרו כבר 1000 כרטיסים.

שנים אמרנו שהבעיה היא חוסר זהות וכדורגל הגנתי העונה שאנחנו רואים 7 שחקני בית בהרכב ועוד 2 ילדים סופר כישרוניים בגיל 17 אז האוהדים חוזרים למגרשים.

אלה, גם אם בית"ר הייתה שורפת את הליגה הממוצע לא היה עולה מכיוון שבמחצית העונה הכדורגל היה ראש בראש עם האח הגדול. מאז שהוא עבר לשני הממוצעים גבוהים אפילו מהעונה שעברה.

פרפר צהוב תאמין לי שאני קורא את המפה טוב מאוד. בושינסקי יכול להגיד מה שהוא רוצה אני מוכן לחתום שהפרסום ההזוי על טועמה הגיע מההנהלה שלכם גם . בשביל להלחיץ את הפועל ולתת קצת אוויר לאוהדים שלכם.

גם הפרסום על הרייטינג לא גיע במקרה במקרה היום הייתה כתבה על ספונסרים בידיעות והמצב שלכם עגום מאוד בגזרה הזאת..

אם ההנהלה שלכם לא תיצור ספינים לגבי רכש תוך שבועיים קרית שלום תיראה כמו עזה. אני מאמין שהשבוע נוצף בעשרות מועמדים למכבי תל אביב שאולי 1 מהם יגיע..

טוני, לך תכין דגלי פריסה לאתר :whistling:

ואת זה אומר אוהד של קבוצה, שלא מילאה את מיגרשה הביתי במשחקי הכתרה(למה אפשר לצפות, הרי הבעלים בעצמו, היה בפיינל פור בפאריס).

תמכור לחברים שלך את השטויות על כדורגל אטרקטיבי. זה משחק צמרת-ברור שיגמרו הכרטיסים. גם שביתר והפועל אירחו אותנו-נגמרו הכרטיסים.

לגבי שאר השטויות שכתבת- מקווה שהדרבי שנה הבאה, יעסיק אתכם קצת יותר מאשר קריית שלום. ככה זה אמור להיות, לא?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.