Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. גם אם זורמים עם הדמיונות שלכם, נניח וזהבי ממשיך שנתיים ועובר את העפיפון אז העפיפון ינגן על זה שהוא עשה את זה ב 32 (?) שנים ולא בגיל 40 כמו ערן (בלי להתייחס לזה שערן התחיל לשחק חלוץ רק בגיל 25-26) זה הרי ויכוח שלא יגמר לעולם, העפיפון חייב איכשהו להישאר בתודעה ושום דבר לא ישנה את זה, הרי לזהבי בקריירה יש הרבה יותר גולים ממנו, רק שהוא לא מחשיב לו גולים בסין ובהולנד , ולעצמו הוא מחשיב שערים מהליגה הלאומית נראה לי שאפשר לשחרר מזה, זה כבר מזמן לא רציני
  2. מסכים כבר רשמתי את זה בעבר על קראסטאיץ לא מבין איך הוא נחקק בזיכרון של האוהדים כמאמן טוב הדבר היחיד שעשה טוב זה ש״גילה״ את גלוך הוא לא באמת אחראי לזה וכישרון כמו אוסקר היה מוצא את עצמו עוד שנה באותו מצב עם קראסטאיץ או בלעדיו
  3. ענק מסתבר שהוא אישיות נחמדה ומאוד מעניינת אחרי הכל
  4. אחרי נצחונות צריך לחכות שבוע לפרק אחרי הפסד (או הפסד נקודות) שעה אחרי משחק כבר יש פרק :|
  5. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששזשששששששששששששששששששששששששש
  6. למה ללכת רחוק רק השבוע סק דחף ברחבה שחקן של ריינה על דבר כזה לוקאסן קיבל אדום ופנדל לחובתנו לפעמים משחקים שלמים שלהם נראים יותר כמו קרב האבקות ולא כדורגל ועדיין מקבלים פחות צהובים מאיתנו
  7. אתה רואה מישהו אצלנו מתמודד עם כדורי גובה בהגנה מול פיירו סק ושימיץ? אני הייתי רוצה רביעיית הגנה של לוקאסן סאבורית רביבו ועידו שחר/נחמיאס מקווה מאוד שיוריס יפתח בלי השינויים האלה קשה לי לראות אותנו מוציאים משהו
  8. אני נמנע מלהגיב בגלל התגובות האלה זה דוחה אותי משחק קשה בחשיבות סופר קריטית, מה שחשוב זה לנצח לא משנה לי איך
  9. כדור הרגעה אחד לכל הקהל הלחוץ בפתיחת המשחק וכדור הרגעה שני במחצית השניה 2 בליצים מאוד מתחשבים מצד מכבי
  10. אתה לא מצליח להבין משהו שעוד לא קרה? גם אני לא
  11. הזכרתי את זה תגובה לפנייך, השדרנים המהוללים ניפנפו את זה וככה גם השופטים והואר הכל מסריח פה
  12. בשידור בלייב ישר אחרי הפנדל הראו הילוך חוזר מאוד לא ברור וישר שפיגלר ואפק טענו שאם אין זווית לראות אם היה נבדל אז הפנדל יאושר והופ מה קרה כמה שניות אחר כך? יש פנדל, בטענה שאין זווית כמובן לא היה לי ספק שהם חיכו לרגע הזה במהלך שמילסון קיבל צהוב הייתה עליו הכשלה, וגם אם החליט לא לשרוק על מה צהוב? היה מגע וכמובן אחרי הילוך חוזר ישר 2 הליצנים קופצים ״לא היה כלום״ וממשיכים הלאה והעבירה על גבי על סף הרחבה, מישהו כבר ראה הילוך חוזר של זה?? ״אין ספק שיש פה יד מכוונת״
  13. בסיטואציה שנוצרה לא כל כך נותר לנו ברירה אתה לא תפטר מאמן 8 מחזורים לסיום עם פער 10 ביד כדי להחתים את בכר, בחיפה ידעו את זה ובנוסף עם מינוס 10 הם נמצאים בסיטואציה הרבה יותר נוחה לשריין אותו לפני שנגמרת העונה רשמית מזכיר רק שבכר עם באר שבע ספגו נפילה רצינית בעונה הרביעית שלו שם, אין שום גרנטי על האליפות רק כי קוראים לך בכר טוב ככל שתהיה
  14. וואו בדיוק מה שעובר לי בראש אני רואה אותם ולא מבין מאיפה החששות שלנו כל פעם שמשחקים נגדם? קבוצה גרועה
  15. כן אבל נראה שהם מקבלים כדור לגול פתאום יש להם בעיה בעצירת הכדור, עוצרים כדור כמו שחקנים לא מקצוענים
  16. הבנתי שהעביר שם הרצאה באיזור אפילו ראיתי איזה סרטון מתוך ההרצאה בטוויטר
  17. שולח לו אונייה ישירה לנמל חיפה כבר אתמול
  18. לא מספק אותי, זה נחמד נקודתית מה היו אחוזי ההצלחה של קרסטאיץ מאז שהגיע?
  19. לפחות הוא מדבר אנגלית, והוא במקום הראשון בפלוס 10 זה פי אלף על קרסטאיץ עם כל המגבלות של קין, ואני מסכים שיש המון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.