Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Posts פורסם על ידי מנג'ר יונייטד

1. מעבר לשאלות הממוחזרות ולהצטרפות לבקשות להגיע לפשרה בצורה בוגרת (במידה ואתה ולוני מסוגלים לעשות כזה דבר),

אני חושב שהשאלות של הצבר הן בגדול השאלות שמעסיקות את כולן.

אני אישית, בלי שום שאלה,

אשמח לשמוע פעם אחת, ולא בתור ספין לתקשורת,

את הצד שלך לכל מה שקרה במכבי תל-אביב מאז הצטרפותך למועדון הכדורגל.

ושאלה קטנה -

האם אתה סבור שפיצוץ העיסקה והעובדה כי האוהדים ייראו בך כאשם העיקרי לכך, לא ייפגעו בתדמית הציבורית שלך

(ללא ספק דבר סופר חשוב בתחום עיסוקך)?

2. לדור הצעירים (מי יישמע אני ותיק)

לידע כללי - בעבר חלק לא מבוטל מהתקציב של מכבי התבסס על השאלת שחקנים צעירים (וגם ותיקים) של המועדון לקבוצות שונות.

שחקנים שהוכיחו את עצמם במקומות אחרים חזרו, שחקנים שהיו זקוקים ל-"רענון" נשלחו לשנה וחזרו משופרים ונחושים יותר.

אני חושב שבין אם תהייה עיסקה ובין אם לאו,

יש מקום לחדש את ההשאלות לשחקנים, כדי שישתפשפו ויצברו ניסיון משחק וגם יוכיחו את עצמם,

וגם ובעיקר כדי לא לאבד פוטנציאליים אמיתיים (בניגוד לשרן ייני).

3. http://www.one.co.il/Msites/Biz/InsideArti...103710&bz=1

בהחלט הגיע הזמן שיהיו גופים שיילחמו גם על זכויות האוהדים.

במידה ואכן תוגש תביעה (ביום מן הימים) והאוהדים ייזכו, מעניין לראות מי יישא בנטל של התשלום הכלכלי (הקבוצות או ההתאחדות).

חשוב לציין שזה ממש לא ודאי ולא בטוח שזה יעמוד בקריטריונים של בית משפט,

ובכל מקרה, גם אם הקבוצה תיאלץ לשלם, תמיד תהייה לה הזכות לתבוע את ההתאחדות.

בקיצור - ימים טובים לאוהדים מכבי? סימן השאלה ממשיך לרחף.

4. אחרי שראיתי את כל התפאורות שהועלו כאן אין ספק ש- פ.צ. ציריך עושים את הדברים המדהימים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

מכיוון שבחיים לא נגיע לרמה כמוהם או כמו PSG,

הכיוון אליו צריך לשאוף הוא יותר בסגנון של מה שליון עשו - מלא מלא פלקטים שיוצרים איזה צבע/דגל/מסר עצבני.

זה יהיה עליית המדרגה הגדולה ביותר אי פעם.

ואני מדבר על משהו שאפילו הלב שעשינו בשער 8 באחד הדרבים ייראה כעבודה של חובבנים בהשוואה אליו.

5. אם זה נכון, הרבה דמעות של אושר יישפכו באזור בלומפילד.

הלוואי, הלוואי, הלוואי ועוד אלף פעמים הלוואי.

זה נס גדול למכבים לא פחות מחג החנוכה עצמו (טוב, אולי קצת פחות, אבל בכל זאת).

חנוכה הוא חג המכבים, וכמו ששחררו את היהודים מהיוונים הרשעים,

הלוואי שישחררו אותנו מלוני ורוני הרשעים.

לא מאמין שיש אוהד שלא יהיה מוכן לעשות שמיניות באוויר בשביל שזה יקרה.

6. לעניינו של דבר -

במרבית המדינות האירופיות שצויינו כאן (איטליה, הולנד וכמובן אנגליה) החוליגניזם שונה כל כך ממה שיש בארץ, גם בעוצמות, אבל בעיקר -

בזה שבמדינות האלה רוב האלימות היא תוצאה של פעולות מאורגנות כמו מפגשי אוהדים ללכת מכות

(מה שהוביל למוות של אוהד איאקס וגם למוות של אוהד לאציו לאחרונה).

בארץ האלמנט של הארגון עדיין חלש יחסית, ולכן הבעיה יותר קלה, אך לא פחות קשה למיגור.

המדינה היחידה בה הצליחו באמת לשפר את התנהגות האוהדים היא גרמניה,

ושם באמת באו לקראת האוהדים - מחירי הכרטיסים הנמוכים באירופה, כדורגל אטרקטיבי ומלהיב, אלכוהול ביציעים ומה לא.

בגרמניה טיפלו בבעיה בצורה של התמודדות משותפת, והפכו את מיגור האלימות לאינטרס של הצופים.

אני בטוח שגם בארץ, אם היו מחירים נמוכים יותר, תנאים לא מבישים של המתקנים ובעיקר כדורגל אטרקטיבי,

זה היה משפר את המצב.

7. שחקן שמשחק כמו בנזונה, שלא יופתע שהוא מקבל אבנים לשמשות של האוטו שלו ושיגיד תודה שזה נגמר בזה

...

הם שילמו היום 80 שקל על כרטיס ? הם בזבוז שבת בקור אחושרמוטה על קבוצה מנטו אהבה? כולם שם קיבלו משכורת על המשחק היום, אנחנו מה קיבלנו ??? מה קיבלנו ?

...

אני חולה על השחקן ה-12 ועל הדרך שהוא מנהיג, ואני בוטח וסומך במנהיגים שלנו שידעו איך להגיב בנושא הזה

בסופו של דבר כולנו בעד אותה הקבוצה ורק הקהל ישאיר את מכבי בליגה, שום שחקן, שום מאמן, שום הנהלה שום כלום, רק הקהל

אז להתחיל לצאת כאן אחד על השני זה טיפשי, אבל וואלה אולי עכשיו אנשים יתעוררו ויבינו למה לפני שבועיים השתגעתי על אנשים ששרו "אנחנו אוהבים אותכם"

ועשו 'אולה' עם שחקנים שניצחו את מכבי הרצליה בפוקס של החיים מ-2 גולים בדקה ואז באו לחגוג איתנו בשער 11, במקום שנעיף אותם חזרה לחדר הלבשה הבני זונות

ארז - כל מילה בסלע.

המפתח הוא למצוא את דרך הביניים, האמצע בין לעודד 90 דקות שחקנים שזה לא מגיע להם ובין לקלל את כל העולם כולו.

בטוח שהמפתח הוא לא לריב בינינו על אם כן לעודד או לא לעודד.

לכל האנשים שיצאו נגד השחקן - גם אם יש משהו בטענות שלכם, אתם לא מציעים שום אלטרנטיבה -

אני התביישתי שבסוף המשחק הקלל פשוט חיפש את מי לקלל -

אתם לא שמים לב שמרוב שאתם עסוקים בלקלל לא נשאר אף אחד שהוא בסדר מבחינת הקהל במכבי, חוץ מאבי נימני שהוא קונצנזוס?

מקללים את לוני, מקללים את רוני, מקללים את לוין, מקללים את השחקנים, מקללים את השחקן ה-12, אולי די?

לפחות תהיו עקביים, ואל תשירו "אנחנו אוהבים אתכם" לשחקנים שאתם יודעים שתקללו אותם שבוע אחרי זה.

8. מה אתם רוצים מג'אן?

אחלה בלם והיחידי שאכפת לו ממכבי

תתחילו להעריך אותו במקום לזלזל בו

מחזק - בלי ליאור ז'אן אני בספק אם בכלל היו לנו ניצחונות.

גם בדרבי הוא היה בין הבודדים שנלחמו, ולקחו ללב.

הוא העיף כדורים ליציע, דפק בוקסים לקירות בירידה לחדר ההלבשה, צעק, קילל, כמעט בכה.

נשמה גדולה, מכביסט כמו שצריך וכמו שחסרים לנו כל כך במועדון,

ובלי קשר - הוא בלם אדיר, לדעתי. לא חושב שיש שחקן שמסוגל לעבור אותו אם הוא לוקח אותו אישית.

9. תאכלס היה ממש כיף, למרות הכמות המצומצמת ביחס למה שאנחנו יודעים ויכולים להביא

(היו יותר הורים וחברים של שחקני פ"ת מאוהדים שלנו).

משחק הפכפך, שתי הקבוצות לא הצליחו לפתח מומנטום,

מחצית ראשונה עם מלאאא החמצות של השחקנים שלנו,

מחצית שנייה שנפתחה גרוע, אבל אז סוף סוף מומנטום חיובי

והנה קבוצה של מכבי תל-אביב שיודעת לתת גז ברגע הנכון ולסיים את המשחק.

10. גם אני אעשה מאמץ להגיע.

חבל לי שהכדורגל לא באים ללמוד קצת דרך ארץ (וגם קצת מכביזם ושאיפה למצויינות לשמם) מהמחלקות האחרות של מכבי תל-אביב כמו הכדורעף והכדוריד.

from ramat gan - שלח לי פרטית, אולי יהיה לי איך לסדר לך הסעה.

11. היום, יותר מתמיד,

הקהל הוכיח מה הוא שווה וכמה הוא חשוב למכבי.

כל הכבוד לכל מי שבא ועודד בצורה מדהימה.

עד עכשיו יש לי צמרמורת בכל הגוף מה"הכל בשביל מכבי" מכל השערים כשמכבי עלו למגרש.

שנים לא נראה עידוד כזה, 8 ו-13 עודדו היום כמו שאנחנו ב-11 לא מעודדים ברוב המשחקים.

גאה להיות שייך.

רק תביאו את הדרבי!!

12. אחרי הנושא הלא רשמי והלא מדוייק של שחקן הקבוצה (ששוב התראיין לתקשורת ללא אישור הג'נרל מנג'ר),

הגיע הזמן לסיכום קצר, וממצה, של הטורניר שלנו.

אחרי חצי גמר לפני שנתיים, וגמר בשנה שעברה,

הגענו עם ציפיות מעורבות לטורניר.

הפסדנו 2-0 להרצליה במשחק הראשון, הם קבוצה מצויינת ואנחנו לא הופענו למשחק, והתוצאה משקפת.

משחק שני, עם הגב לקיר, כמו שאנחנו אוהבים, מול עוטף עזה - שוב לא הברקנו, אבל הרבה לחימה ושער מנצח לקראת הסיום של המחליף טל מחולון - 1-0 קטן וענק.

במשחק השלישי והמכריע בבית המוקדם, נגד FC Mosa (החולצה המרגשת בטורניר), הופענו סוף סוף וניצחנו 3-0 בתצוגת כדורגל נהדרת שהזכירה נשכחות.

עלינו מהמקום השני (הסגניות הטובות), והוגרלנו לשחק נגד אריות אשקלון.

שער חצי מקרי שלהם שפגע בבלם שלנו והטעה את השוער סידר להם 1-0.

שוב, עם הגב לקיר, כשהכל נראה גמור וסגור, השוונו בתוספת הזמן - התחת של המדינה חוזר?

בהארכה הצגנו כדורגל טוב ו-2-3 מצבים, אחד מהם מצב של כמעט 100 אחוז שער, התבזבזו עם החמצות שלנו.

הגענו אופטימיים לפנדלים, אחרי מאזן מושלם בדו קרב פנדלים בשנה שעברה,

אבל איכזבנו - שני הפנדליסטים הטובים ביותר שלנו החמיצו, השוער לא לקח אף פנדל,

ו-2-1 לאשקלון - אנחנו בחוץ.

סך הכל - טורניר מאכזב, גם מבחינת היכולת והכדורגל שהצגנו וגם מבחינת אי ההגעה לפיינל פור.

ניפגש שנה הבאה - מבטיחים להשתפר, או לפחות לנסות.

13. בניגוד למה ששחקן הרכש שלי מהפורום כתב,

ובתור הג'נרל מנג'ר של מכבי אחים,

אני מאחל קודם כל בהצלחה לכל הקבוצות בבית.

לפי דו"ח הסקאוטים שלי מדובר בבית לא קל, עם 2 קבוצות של מבוגרים חוץ מאיתנו.

מקווה שנעבור את הבית המוקדם,

ובנוק אאוט הכל תמיד פתוח.

מקווים להשתפר מקום אחד יותר משנה שעברה (מכבי מיקס כשהפסדנו בגמר בהארכה).

14. אחרי חצי גמר לפני שנתיים (הכהנים והעם)

והפסד בהארכה בגמר בשנה שעברה (מכבי מיקס)

המסורת נמשכת -

שם הקבוצה שונה שוב - מכבי אחים

המטרה - כמו כל שנה - להתקדם שלב אחד מעל לשנה שעברה

הסגל מורכב משני זוגות של אחים, ולמעט שחקן רכש אחד כל הסגל מתבסס על שחקנים משני הטורנירים הקודמים.

בניגוד לשנה שעברה, המסקנות הוסקו והשקענו בהעמקת הסגל.

השוער המצטיין נשאר, והביא את אחיו הקשר האחורי לחיזוק.

אני והבלם האחורי נשארנו, ביחד עם המגן הימני.

שחקן הגנה מהטורניר לפני שנתיים חזר לסגל אחרי טיול בחו"ל.

במרכז השדה ובחוד צמד האחים המוכר לכולם (הם לא תאומים!).

בספסל -

חולוני שנרכש מהפורום, האח של השוער ושחקן מרכז שדה נוסף.

שיהיה לנו בהצלחה

ומאחלים טורניר מוצלח ומהנה לכל הקבוצות.

15. ממה שמסתמן בינתיים,

חסר לי שחקן מחליף לכנף שמאל - רצוי מישהו מבוגר (אנחנו קבוצה של בני 23+) ורציני, עם רגל שמאל, שיודע לשחק הגנה.

הקבוצה שלנו הגיעה שנה שעברה לגמר, אז יהיה סינון.

אם יש מישהו באמת ברמה (עם הוכחות ומוכנות לבוא לשחק איזה שבת איתנו לפני הטורניר), שישלח פרטית.

16. יש עוד זמן רב עד לטורניר.

אפשר שכל שחקן בקבוצה יציג כרטיס אחד או שניים ממשחק של מכבי, או לחלופין מנוי.

זה לא הוגן - יש למכבי הרבה אוהדים שהם אוהדי כורסא.

לי לדוגמה, בקבוצה, יש הרבה שהם אוהדי כורסא (לחצי מהם יש לי עדים נוספים מהשחקן שיעידו שהם אכן אוהדי מכבי, אך פשוט אוהדי כורסא).

2 מאוהדי הכורסא שאצלי בקבוצה שיחקו בנוער של מכבי, אז זה לא ממש מדד ריאלי, בעיניי.

17. צריך לעשות לזה סוף!

אם אתם רוצים לעשות לזה סוף

לסיים את זה בצורה חכמה

ולנסות שיהיה לנו סיכוי לנצח את המשטרה, צריך לעשות 2 דברים:

1. לאסוף את כל התמונות מהאימון, בדגש על תמונות שרואים את הפנים של השוטרים + תמונות מבלומפילד של שוטרי יס"מ שמסתובבים בלי תג,

ולהגיש תביעה נגד משטרת תל אביב על תקיפה.

אם יש תמונות, אפשר להרחיב את התביעה ואז כל השוטרים שהרביצו לילדים ייענשו/יפוטרו/יחשבו 7 פעמים לפני שירימו יד על אוהד כדורגל.

כמו כן, בתביעה אפשר רצוי ומומלץ לציין שלא מדובר רק באוהדי מכבי שמקבלים מכות, אבל שבאימון הספציפי הזה המשטרה עשתה איפה ואיפה, והעדיפה להתעלם מהאימון של חיפה.

2. לפנות לתקשורת - הגיע הזמן לשלוח את התמונות האלה לכל אמצעי התקשורת, לנסות ליצור קשר עם כתבת תחקירים שתעשה על זה תחקיר, ואז יהיה רעש ציבורי שהמשטרה תיאלץ להגיב לו.

מלהמשיך להדליק אבוקות ולהילחם במשטרה בדרכים לא חכמות, רק מכבי תפסיד כי העידוד שלנו ייפגע.

18. ארז הקטן

כבר לא נשאר לי מי שיעשה שמח ובלאגן ברמת-גן!!!

עכשיו ברצינות,

למרות כל הבלאגן שאתה עושה לי כל הזמן

ההקנטות, ההצקות וההערות לא במקום

שיהיה המון במזל ובהצלחה

אני מקווה שתשרוד עם כל הציוד ששוקל 3 פעמים יותר ממך

שלא תתגעגע לאיוון יותר מדי

ובכל מקרה, ברגעים הקשים, תזכור -

בהולנד זה לא היה קורה!!!!

"איזה בלאגן, יאללה רמת-גן"

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.