Jump to content

noam

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי noam

1. מה הקשר בין זה למה שכתבת בתגובה הקודמת שלך[??????????]

בהודעה קודמת אמרת שאתה לא רוצה אותו,אבל אם כבר שיבוא כדי שיהיה אפשר לצחוק על אוהדי חיפה.

אז ממה אכפת לך מטובת הקבוצה ?!או לרעת אוהדי מכבי חיפה ?!?!

אבל מה הקשר בזה שאתה אומר שככה אתה מבין למה אומרים שאנחנו מוצצים לעצמנו???

אם הוא יבוא אלינו זה יהיה מצחיק לראות אותם ובמיוחד לראות את זה עם הקעקוע על הגב

2. בגלל אנשים כמוך אני מבין למה אוהדי קבוצות אחרות אומרים שאנחנו קהל שאוהד את עצמו :unsure:

מה הקשר??????

באמת אבל באמת שאני לא תופס ממנו שחקן

ודווקא כבנאדם אני מעריץ אותו הוא באמת בנאדם גדול

אבל לפי מה שאני רואה בשנתיים האלה מאז שהוא חזר מאנגליה הוא לא אותו שחקן שיצא

חוץ מזה אני שם זין על כל קהל שהוא לא מכבי זה לא מעניין אותי

3. מסכים.

וואלה נכון יש דברים חשובים בחיים וצריך לקחת פרופורציות,

אבל ההפסד הזה גמר אותי להמון זמן.

לכל אחד יש את ההשקפת עולם שלו.

לי למשל דרבי יותר חשוב מהמון דברים אחרים.

כמו שאמרת זה גמר אותך להמון זמן לא לכל החיים

דרבי זה כואב אבל דרבי יש 3 פעמיים בשנה אפילו יותר

אני לא שמח וגם אני אחרי הדרבי רציתי להתנתק מהכל לברוח להתחבא לשכוח מזה בכלל

אבל יש דברים יותר גרועים מזה

4. אני אגיד לך מה,

6 ילדים החליטו שהם US כשהם מכינים דגל פריסה של 3 מטר על 2 מטר עם סמל מכוער ומזוויע של בית"ר ת"א (לא שמשון).

חחחחחחח זה לא משנה כמה או איך הם אירגון

והם די מנסים להדחיק תעובדה שהם גם ביתר תל אביב

ראש האירגון הוא תימני וכך גם רב חברי הארגון שמונה משו כמו 10 אנשים

הם מנסים להציל את השם שמשון ואין ספק שהם האחרונים שינסו

5. ביתר שמשון תל אביב ואני לא צוחק פה קבוצת נעורי עד מלפני הנוער כאחד שגדל בכרם התימנים ועד היום גר שמה

אפשר עוד למצוא שמה גרפיטי של גידי דמתי ושמשון עד המוות

ואני לא צוחק יש להם ארגון אוהדים בשם u.s06 (אולטראס שמשון) ואפשר למצוא כמה כתובות כאלה ברחוב

משחקת בשכונה והסמל האחרון שלהם שמה(אם אפשר לקרוא לזה ככה) הוא יפתח הלוי מנהל מחלקת הנוער ומאמן הבוגרים

במשחק אני כבר יודע מחבר שמשחק שמה שיבואו אוהדי שמשון הם גם הולכים להכין תפאורה

אני די בטוח שזה הולך להגמר בתבוסה גם הם לא חושבים אחרת

6. ילד כרגע זה נראה יותר פוקס שאתה בכלל אוהד מכבי מאשר שהוא הצליח להוציא כזאת בעיטה

אם ככה אתה מדבר על שחקן בית וקפטן של מכבי אולי עדיף שתעבור צד

דבר אחד אני יכול להגיד לך על מושיקו, שהרבה ילדים קטנים וטיפשים עדיין לא הצליחו לקלוט

ומזלזלים בו.. מושיקו עובד שעות נוספות, מעבר לאימונים במכבי, כנראה שלא שמתם לב

כמה הוא השתפר מאז שהוא חזר מהפציעה, אני בספק אם רוב הילדים פה בכלל ידעו שהוא היה פצוע

בטח חשבו שהוא סתם לא עלה הרכב או קיבל את החולצה...

לא סתם מושיקו קפטן כבר אצל שלושה מאמנים, זה השחקן היחיד שמעולם לא עשה אבו עלי על מאמן

או אי פעם דיבר על כסף, מעולם לא ראינו כותרת שלילית אחת שקשורה אליו בצורה כלשהי

הוא השחקן הכי מקצוען שיש והוא משקיע באימונים יותר מכל שחקן אחר

נשבר לי מכל המטומטמים נטולי השמץ בכדורגל שמדברים עליו בצורה בזיונית כאילו הוא איזה כלום

הרבה פה לא יודעים שהוא שיחק עונה וחצי עם פציעה, הרבה פה לא יודעים, שלא רק המאמן קבע שהוא יהיה הקפטן (ניחוש אחד)

והרבה פה לא יודעים שלמושיקו יש בעיטה קטלנית, פשוט הוא לא מגיע למצבים האלה כי הוא צריך לסתום

חורים ששחקנים גרועים אחרים שלנו הצליחו לפעור, פעם הוא מתופקד כבלם במקום מילאן (לשעבר) או ליאור ג'אן

ופעם קשר אחורי במקום דן רומן או שרן ייני, הוא חוטף כדורים מס' 1 במכבי, הוא השחקן הכי מתאבד שלנו מזה שנים

הוא נותן את הנשמה יותר מכל שחקן אחר במועדון והרבה מכם לא רואים את זה ונשבר הזין מהזלזול הזה

אתם יודעים לתת כבוד רק לשחקנים טכניים שמביאים לכם דריבל וחצי, קל לקנות אותכם בשקל

תתחילו לתת כבוד גם לשחקנים שעושים עבודה שחורה, בראש ובראשונה מושיקו מישאלוף

יש לו גם שיר, הוא לא קשה לשירה, תלמדו כבר לשיר אותו כמו שצריך

כמה שאתה צודק!!!

צריך לתת לו הרבה יותר כבוד

הוא לא סתם הקפטן!!!!!! :wub:

7. אחלה ליאור, ומושיקו.

חבל לי כל כך שהם מן הסתם יהיו שחקני ספסל בעונה הבאה...

מהשרידים האחרונים של מכביסטים, בתקופה שהיה לנו את סטרול, תמיר, דדי, ז'אן, מושיקו, בן חיים ובטח עוד כמה ששכחתי והם שיחקו טוב!!!

אני אוהב את שניהם חבל על הזמן... באמת שאני מתבאס מזה, הלוואי שהם יציגו יכולת כזו שהם יוכלו להתברג ב11, אבל זה נראה קלוש...

לבינתיים כל הכבוד על מה שהם עושים העונה, קמצוץ של אושר :wub:

אסור אסור להוריד אותם לספסל

ליאור ג'אן :) כמה שאני מת על השחקן הזה

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.